10699
  • masterthief
    #10459
    Sajnos. Majd február végén, március elején kerül ki épkézláb információ. Addig csak találgatni tudunk. Én egyébként a Facebook-on beszéltem 1 kanadai sráccal, azt mondta hogy az biztos hogy Garrett lesz a főszereplő és Stephen Russel adja hozzá a jól megszokott hangját. Na de hogy igaz-e ki tudja? Úgy beszélt mint ha az Eidos-nál dolgozna. Legalább is úgy tűnt mivel az ottani Művészeti vezetőkről, grafikusokról beszélt, és mondta pl: hogy az egyikük nagyon szépen dolgozik, csak épp nem a játék világa stb. érdekli. Majd kipuhatolózom hogy Eidos tag-e vagy sem.
  • RMarvin
    #10458
    az eddigi hírek számomra a "nesze semmi, du... azaz fogd meg jól" kategóriába tartoznak...
  • masterthief
    #10457
    hírek
  • masterthief
    #10456
    Jó lenne belehallgatni Paul Weir mit hozott össze!
  • Garrett27
    #10455
    óóoooo rögtön törökülésbe teszem magam a gamasutra cikke miatt xD...

    "innovative audio has been at the heart of the original Thief titles"
    Ez így volt bizony, első EAXos játékok között volt a TDP és hogy élveztem akkoriban a visszhangos helyeket...
  • masterthief
    #10454
    Friss hírek
  • Garrett27
    #10453
    Kösz, neked/nektek is!
  • RMarvin
    #10452
    Boldog Új Thief-et!
  • masterthief
    #10451
    Boldog Új Évet Kívánok!
  • masterthief
    #10450
    Ámbár én amilyen fanatikus vagyok, akkor is meg fogom venni, még ha nem is olyan lesz mint amire az "öregek" számítanak.
  • masterthief
    #10449
    A remény hal meg utóljára. :D Későbbiekben legalább egy artwork-ot kidobhatnának, vagy tényleges kézenfekvő hírt a rajongóknak.
  • Garrett27
    #10448
    jaj de kössssz! :D “incredibly ambitious” na ezt én is remélem, bár még mindig van bennem egy olyan érzés, hogy az utóbbi évek játékai valamilyen irányban eltolják majd a Thief-készítők terveit, és nem biztos, hogy a végeredmény nekünk - akik még tisztán emlékezünk a TDP legelső fílingjére, tetszeni fog-e egyáltalán. (nem úgy gondolom, mint egy szkeptikus, inkább mint egy realista)
  • masterthief
    #10447
    Meglepi. Egy kis infómorzsa a Thief IV-ről
    Thief IV
  • masterthief
    #10446
  • masterthief
    #10445
    Boldog és Békés Karácsonyz Tafferek!
  • masterthief
    #10444
    Tegnap már kezelésbe vettem, elég szép, de sajnos a teljes HDR-t le kellett tiltanom, mert szaggat a gépemen. (Ram-ot kell vennem, mert csak 1 Gb van az pedig ide már kevés)A HDR és a Bloom miatt fejjel lefele fordult a képernyő is. Catalyst AI-t le kellett tiltani. Sőt, még régen is mindig letiltottam, mert sok Fm-nél előjött a Skybox probléma.(forgó égbolt) Ezeket kellett volna orvosolni. Pluszban a Catalyst Control Centert sem tudom frissíteni, mert csak fél óráig jó, aztán kék képernyős hibaüzenet, hogy tegyek fel másikat, Az ősrégi drivert tudom csak használni. De azért még rengeteg mindent kellene javítaniuk. Pl: az őrők még mindig nem veszik észre ha eltünik mellőlük a társuk, és csak 1 vérfolt van a helyén, nem hallják sokszor mikor zörgök, nem mindig reagálnak a kialudt fáklyára stb. Szóval sok meló lesz még vele.
  • Dani8
    #10443
    Kijött a The Dark Mod 1.03 update. Jó hogy így megcsinálták, csak futtatni kell az updatert és máris tölti a frissítést. Itt a changelog:

    At long last The Dark Mod version 1.03 is available for download!

    To get the update, just run your tdm_update.exe file or see our website for more info: http://www.thedarkmod.com. With the new updater the download size for upgrading 1.02 to 1.03 is about 210 MB. A fresh download will weigh about 1.8 GB.

    Ultra-short summary

    - Graphic overhaul: New Ambient method, Interaction Shader and HDR-Lite Post-Processing
    - Various code changes with regards to AI, physics, sound, location system, inventory
    - New textures (lilies, skyboxes, metal, roof and brick textures)
    - New female AI including two new vocal sets "Wench" and "Lady"
    - A couple of new models, fixed a few fixed issues with existing models
    - Built-in Mission Downloader, plus some changes to the settings GUI
    - Added Werebeast and Horse AI, spiders upgraded
    - New update system supporting differential downloads
    - A couple of new systems are still in preparation, so expect more goodness to come in TDM 1.04 (Overhauled Level of Detail system, AI pathing upgrades and more)

    The full changelog can be found on our wiki: http://modetwo.net/darkmod/wiki/index.php?...new_in_TDM_1.03

    Note: While missions are fully compatible with this release, you can NOT load any previously saved games after updating to 1.03. If you're in the middle of playing a mission, you might want to finish it before updating.

    Végéből következve még sok új verzió lesz;)
    Régi mentésekkel nem kompatibilis az új verzió, viszont régi FM-ekkel igen! (ezt azoknak mondom akik nem tudnak angolul)
  • masterthief
    #10442
    http://www.ttlg.com/forums/showthread.php?t=127709
    Itt a ttlg fórumon azt írják hogy fut a játék Win7 x64 alatt is. Olvasd át és megtalálod rá a megoldást.
  • tibe
    #10441
    Sziasztok!

    Egy kérdés, tudok játszani a Thief 3-mal Windows 7 X64 alatt? Néztem neten de nem találtam róla semmi infót. Köszi!
  • RMarvin
    #10440
    Én nem tudom, hogy a gyakorlatban mit jelentene mindez, pusztán elméleti felvetés volt.
  • _Atti_
    #10439
    Ez azt jelentené hogy az assetek javát kihajíthatnák ugyanis rég messze jár már sok mindenki aki tett bele valamit.Márpedig a szerzői jogok köteleznek.

    Persze ezt csak a d3 motor opensource-á tétele után lehetne megcsinálni egyébként is, de nem fog megtörténni.
    Magától a doom3-tól való elválás sem, ugyanis rengeteg elemet használunk onnan amit rengeteg munka lenne ujrakészíteni, tehát a nyilt kód bár hatalmas javításokhoz fog vezetni , de a doom3 marad követelménynek mellé.
    A másik ok hogy ezzel tiszteletünket fejezzük ki az IDnek akik egyrészt segítettek nem egyszer, másrészt manapság egy viszonylag normális cég.
  • RMarvin
    #10438
    A magam részéről nem bánnám, ha egy önálló, fizetős játékká fejlesztenék át ezt a modot. Onnantól kezdve valószínűleg megoldódna a központi történethiány is.
  • masterthief
    #10437
    Lesznek még újabb hangok. Múltkor belehalgattam az új hangokba van 1-2 jó benne. Az a gond, hogy nagyon rövid 1-2 szavas megjegyzések vannak a TDM-ben. Nekem a beszélgetések hiányoznak nagyon. A fogyatékos hammerita hangja nekem bejön, úgy mint a T2X-ben volt néhány őré. Azokon mennyit nevettem XD. Bizakodjunk a Sly project-ben, ugyanis teljesen egyéni lesz gondolom a beszéd is.
  • masterthief
    #10436
    http://darkfate.ru/?show=files/fan-missions/Thief2/TDS_City_Project
    Itt van a TDS Project.
  • jpwadkan
    #10435
    Hali, a Cabal Furious Flames moddal kapcsolatban volna egy kérdésem, ha valaki játszott már vele esetleg. Amikor megpróbálok fegyvert választani az egérgörgővel kihajít a desktop-ra. Van erre valami megoldás? Windows 7 Enterprise 64 bit alatt próbálnám nyomni, az alapjáték gond nélkül ment.
  • RMarvin
    #10434
    Állítólag elkészítették anno a Thief2 alá a Deadly Shadows pályáit. Bár rühellem a visszafelé-konvertálásokat, de a coop miatt ez esetben kivételt teszek. Tud valaki valami linket hozzá? Próbáltam keresni, de eddig nincs eredmény.
  • _Atti_
    #10433
    Egyik másik nekem se igazán tetszik( az a fogyatékos , vagy a builder hangja ) de azért akad köztük szerintem olyan ami már már nekem belenőtte magát a thiefes repertoárba. Van még mit csiszolni azért jócskán, van ott jópár nemtúl magas szinvonalat képviselő textúra meg modell is még, csak hát az a helyzet hogy igy ezekkel már legalább nagyjából késznek lehetett mondani és lehet vele szerezni a modba a friss munkaerőt. Szerintem egy olyan 4 update múlva már a finnyásabbak is jól fogják magukat érezni vele.
  • RMarvin
    #10432
    Nekem a darkmodból nagyon hiányoznak az eredeti játékra jellemző erőteljes, de mégis vicces szinkronhangok. A darkmodban levő szinkronhangok szédületesen gyengék, sokat lehúznak a játékélményből.
  • masterthief
    #10431
    Örömmel láttam, hogy benne van a top 100-ban.Feljebb is juthatna a ranglétrán.
  • _Atti_
    #10430
    Úgy tűnik a moddb-s hercehurca miatt kap a mod némi figyelmet, remélhetőleg sikerül szerezni a csapatnak némi új erőt.
    Pl egy új tag aki most tanulgatja a DR-t azt igérte hogy miközben tanul készít igényes tutorial videókat.
  • Garret97
    #10429
    Helló!Valaki tudja használni a Thief pályaszerkesztőjét??
    Mert nekem kéne egy kis segítség.
  • masterthief
    #10428
    Úgy látom javarészt egyezik az elképzelésünk.(középkor, realitás, poén, izgalom) Poénnak mondjuk TDS-ben jó volt pl: az olajos kancsó XD sokat nevettem rajta. (csak ne lett volna olyan idétlen rongybaba fizikájuk az embereknek) Vagy pl: GTA IV AI az emberek reakciója, mimikája, azon is sokat röhögök.
  • RMarvin
    #10427
    Hát, ez van. Nem tagadom, engem halálra rémisztett sokszor.

    Természetesen szó sincs agyonlövök mindenkit stílusról, de ugyanakkor kerülni akarom az ijesztgetést. Inkább legyen jópofa hangulata a dolognak, legyen benne sok jó poén, de ugyanakkor izgalom is. Ilyen öreg fejjel a következőképpen viszonyulok a horrorhoz: "fizessek azért, hogy halálra rémisszenek?" A középkor amúgy azért nagyon jó választás, mert ha a valóságnál maradunk, akkor nem rontják a játékélményt a technikai marháskodások.
  • masterthief
    #10426
    XD Ez most komoly? Személy szerint engem nem tudott lázba hozni, vagy félelemérzetet kelteni bennem a TDS Craddle. A Dark Project élőholtas pályái viszont annál inkább. Főleg a Haunted Chatedral. A nemrég megjelent Amnesia The Dark Descent döbbentett le engem igazán, a hangulat a hanghatások, a vizuális effektek tényleg ilyesztők kissé. No de ha már lopakodós játékról esik szó, tényleg jobb a sötétben rejtőzködős. Nappali időszakban elég nehéz észrevétlennek maradni és sokkal nyugtalanítóbb mint éjszaka. + Nem nagyon szeretem ezt a modernkori "most agyonlövök mindenkit aki meglát, 60 féle fegyverrel meg cybertechnológia stb" Ha lehet maradni a régmúltnál amiben van kihívás is.
  • RMarvin
    #10425
    Köszi! Amúgy Valve motor pöfög alatta.

    Amúgy személy szerint nem ragaszkodok a sötét és ijesztő dolgokhoz. Valahogy már kiöregedtem belőle. A Thiefnél ijesztőbbet úgysem lehet készíteni. Emlékszem, hogy lesokkoltak anno a zombis pályák az első részben. Aztán jött a deadly shadowsban a bölcsős ház, ami aztán tényleg betette a kaput nálam. Kétszer játszottam végig, de mindkét alkalommal tartottam 1 hónap regenerálódási szünetet azon a pályán kényszerpihenőnek...
  • masterthief
    #10424
    Szavaztam! Mondjuk a Valve motorja? ID Tech 4? (Rockstar Rage? XD)
    Inkvizíció idején el tudnám képzelni, sötét erdők, kastélyok, katakombák, várbörtönök, kínzókamrák stb. Rabok kiszöktetése, szajrészerzés.
  • RMarvin
    #10423
    Körbe kell szimatolni, melyik játék motorját lenne érdemes használni. Mindenképp lopakodós játék lenne, de mindenféle fantasy-elemek nélkül, szigorúan kor- és valósághű események közepette. Hamarosan hozzáfogok a dologhoz, de még gyűjtök egy kis anyagot hozzá.

    Mellesleg ha már a moddbe-en jártok szavazni a Darkmodra, akkor ha van rá mód és tetszik a feltöltött anyag, akkor szavazzatok az én ReWolfenstein3D modomra is! Köszi!
  • Garret97
    #10422
    Kösz, de már megoldódott a gond.
  • Garret97
    #10421
    Elakadtam a t2x-ben.Az első zombis pályán vagyok és valamilyen gömböt kell megtalálni, de nem tudom hol van, padig az egész pályát atkutattam!
    Tudtok segíteni?
  • masterthief
    #10420
    Tényleg! Most jut eszembe, pont Melan írta hogy: Bagoly XD