10699
  • hykao #8175
    Nem oda kell vinni, hanem a talapzathoz. (ahogy a magyarításban fel is van tüntetve!)
    Azt hiszem a piac másik feléről lehet megközelíteni.
  • viki302
    #8174
    Sziasztok! SEGÍTSÉÉÉG!!!!
    Segítsen valaki, ha tud mert elakadtam. A kilencedik napon vagyok és most kell a Múzeumból ellopott tárgyakat visszatenni a város különböző pontjaira. Az Óratoronyhoz kéne vinni valamit de nem lehet bejutni a helyhez mert valami kőhalom, vagy nagy kupac kaki van a boltív alatt ami oda vezet. Mit csináljak? Üdv minden Thief rajongónak: Viki
  • hykao #8173
    t'om, de a remény hal meg utoljára... :)
  • Mr. Perfect
    #8172
    Ez tényleg jól néz ki, de sajna általában az ilyen konverziók sorsa az, hogy nagy lelkesedéssel belekezdenek aztán egy idő után szépen abbamarad a dolog.
  • Glpetyus
    #8171
    Tegnap fejeztem be a játékot...(másodjára)
    Hát nekem ez az év egyik legjobb játéka!
    Első végigjátszásnál örültem,mikor vége lett,de most(mostmár full magyarúl),nagyon élveztem az egészet
  • mike369
    #8170
    nyálcsorgatva várjuk!!!
  • hykao #8169
    Na ma frissítettek egy keveset...
    Ha elkészül, elég jó lesz úgy tűnik:

  • thief3
    #8168
    oké hogy megcsinálják a kinézetet, de a lopakodást meg a többit lövésem sincs hogy oldják meg
    legyen ez az ő gondjuk :)

    Akkor is hol van már a Thief3 SDK, szemét Warren Spector jól otthagyta a céget, most meg el is adják az Eidost.
  • hykao #8167
    még nem, de ígéretesnek tűnik.
  • thief3
    #8166
    hát ez még nem letölthető
  • hykao #8165
    ezt nézzétek: Thief mod Doom3-hoz
  • thief3
    #8164
    éppenhogycsak előttem :P legyen inkább ez
  • hykao #8163
    ez lenne az?
  • Gmiki
    #8162
    Hallottatok valamit az Unreal Tournament 2004 Thief mod-járól?
    A Gamestarban írtak róla, de letöltési linket természetesen nem adtak meg. Elméletileg Thief-et varázsol a jó öreg Unrealból.
  • thief3
    #8161
    THX a tippet :)
    Csak anno megígértem hogy ide is szólok ha nekem meglesz...

    Szal akkor akinek kell az töltse innen
  • IMYke2.0.0.0
    #8160
    Tessék átnézni a Need for Speed Underground 2 topikba ... én ott belinkeltem már a 2.33-as FRAPS-ot!
  • thief3
    #8159
    Ha kell valakinek a Fraps 2.0 teljes verziója, az írjon egy mailt nekem és válaszként csatolva megkapja tőlem.
    Inkább nem teszem fel szerverre, nehogy töröljék az ottani regisztrációmat.

    ja az emailcím ahova írjatok plz:
    [email protected]

    Na meg ha valaki ezzel csinál(t) valami poénos felvételt(videó/kép) a játékból, nyugodtan felrakhatja egy szerverre, én megnézem :)
  • BBird
    #8158
    Köszönöm! :-)
  • hykao #8157
    akkor majd csak később kell a mászókesztyű...
  • BBird
    #8156
    Óóó, még nagyon az eléjen. Most végeztem a katedrálissal, ha időm engedi, ma este fogok odamenni a kúthoz, begyűjteni a másik cuccot.

    Katedrális gyár részében kellemes élmény volt, amikor megláttam a kivégző papot a kemencénél. Mérges lettem, lekaszaboltam, és amikor nagy boldogan kiakartam szabadítani a rabokat, hát... :-)
    Enyhén meglepő volt, mikor a rab arca fénybe került, kis szívroham után jobban véltem visszazárni a kalitkába. A kalapácsostól meg utólag is elnézést kértem! :-))
  • hykao #8155
    az attól függ, hol tartasz most...
  • BBird
    #8154
    Nagyon örülök a fordításnak,s remélem nem haragszanak meg a többiek, ha KGy fordítását telepítettem!? :-)
    Így már bátrabban nekivágtam a játéknak, 1-2hó szünet után, s már végre értek is valamit. (Bár az elején kicsit nehéz volt a beszélgetésekre is figyelni, olvasni, közben lesni az eseményeket) ;-)

    Az egyik kis gond az nálam (nem tudom, hogy másoknál is van-e ilyen), hogy a töltésnél jön 2 idézet, és a betöltés végére előjön egy tipp, majd szinte rögtön már a pályát hozza be. Nem egy tippet elolvasni sem tudtam. Persze ahogy észrevettem nem is nagyon fontosak, viszont észrevettem egy érdekes tippet, és lényegében ezért is írok most:

    Falmászó kesztyű. Tippbe írta valahol, s egy kezdetleges Thief3 bemutató videóban láttam is, hogy falat mászik a főhős, azonban nem tudom milyen kesztyűt keressek és merre!? Mert ha jól emlékszem, valahol régebben azt írták, hogy végül a falmászás kimaradt a játékból. Így már sikeresen összezavarodtam.
    Kerestem a "boltokban", és sajnos az egyik csinos eladólány nem csak, hogy nem akart meglátogatni otthon ;-)), de nála sem volt a szokásos nyílvesszőkön, stb. kívül ilyesmi.
    Lehetséges, hogy egy későbbi küldetés során fogom megszerezni?

    Mégegyszer Köszönöm KGy a fordítást! :-)
  • Andie
    #8153
    Ott a gond, hogy a múltban már nem találod meg ezeket. vissza kell jönni a jelenbe (elkapatod magad pl), ellopod a cuccot, aztán újra vissza, és úgy ki.
    Sajna a spec lútokat hamarabb kell megszerezni, minthogy visszamész, és erre nem figyelmeztet semmi.
  • KGy
    #8152
    A Treatment room kezelőhelyiséget jelent (de 2 magyarítás is van a Thief3-hoz, szerintem érdemes azzal is kipróbálni). Reklám helye: tegnap frissítettem a magyarítást, történt néhány elgépelési javítás.

    Az ezüst sebészkészlet a műtőben van: B kezelő - homloklebenymetsző műtő (Lobotomy). Az aranyfogak meg a hullaházban (Morgue) a hamvasztókemencétől jobbra lévő teremben lévő egyik "hullatároló tepsi" - vagy mik azok a fülkék - ajtaja mögött.

    KGy
  • tHoMaSmAn
    #8151
    nos megint itt vok!
    átfésültem a hullaházat (a multban!) semmi aranyfog, semmi fényes...
    A műtő az mit takar? Treatment rooms?
    Ott csak azt a vérfoltot eltüntető löttyöt találtam, meg egy cetlit...

    Egy kicsit közelebbi segitséget PLZ!!
  • Rózsalány
    #8150
    jajaja! azt már el is felejtettem
  • tHoMaSmAn
    #8149
    kössz!!
    ugrok neki, és keresem!
  • Prince007
    #8148
    Vagy az értékes műtőszerszámok.
  • Rózsalány
    #8147
    Hello! Nem az aranyfogak a hullaházban???
  • tHoMaSmAn
    #8146
    Sziasztok!!
    Valaki elárulna nekem az árvaházban 1 special loot-ot hol találhatnék, hogy végre kijussak onnan? (kész Silent Hill az a rész!
    Eddig nem volt gondom ezekkel, mindent vittem, ami mozditható vovlt, itt is bementem mindenhova a multba, jelenben, de csak azt a páncélszekrényben lévő borosüveget találtam... Tököm tele!

    HELP PLZ!!
    Köszi előre is!!
  • KGy
    #8145
    Jó :)
  • hykao #8144
    újrakezdtem az árvaház elejétől (illetve a toronyórás buli elejétől...)
  • Rózsalány
    #8143
    Ez válasz volt a #8138-ra!
  • Rózsalány
    #8142
    A képe amit betettem azt árulja el, hogy kit keresek!
    És te mit tettél, hogy új küldetést kapj a bug után? vagy mostmár végem, nem tudok tovább menni?
  • Andie
    #8141
    Majd irunk neki rendes telepitöt Gyuri :)
  • KGy
    #8140
    Nekem végigfut rendesen, bár rettentő hosszú ideig tart, mire az egész fölmegy.
  • ElfQT
    #8139
    Telepítem ezt a texture csodát. Hát vazz a készítő inkább maradt volna a rajzolásnál! A telepítő állandóan új ablakot nyit, és elveszi a fókuszt, előidézve a "Replacing" ablakban akjár a space-el a cancel megnyomását. Ezen kívül a telepítő tmp processzei állandóan beragadnak, kézzel kell kiőnöm őket, hogy továbbmenjen.
    Na így nem szabad telepítőt írni.
    Miért nem kért a készítő segítséget? Biztos talált volna valakit aki segít neki...
    Ezek után félek, milyen lesz az eredmény.
  • hykao #8138
    Ez a kép, amit betettél nem árul el semmit a problémádról...én viszont annyit elárulhatok, hogy a játék keresztül-kasul játszása során 2 rohadt buggal is találkoztam: egyszer átugrasztott a toronyórás küldetésen, másodszor pedig pont ott, ahol te is vagy...azaz az árvaház ablakán kiugorva Lauryl szelleme nem volt sehol...és ha jól emlékszem itt is egy nappal későbbre dobot... :((
  • hykao #8137
    Én nem! Nem használok ilyesmit...még icq-t sem... :)
  • Rózsalány
    #8136
    Értem hát! Köszi!