10699
  • tep
    #8215
    :) De az igazi Thiefernek bunkósbot van a kezében.

    Zoleeca : oda nem kell szenteltvíz.


    (Doom3 ide , Half-Life2 oda...........a kedvenc akkor is a THIEF marad!!!)
  • Andie
    #8214
    Szia Vegeta! Rég láttalak :)
    Köszi a választ! Tegnap este nekiálltam, felinstalltam a Thief2-öt, próba szerencse. Fel is ment (nt hibát nem dobott, pedig egyes fórumokon erre is panaszkodnak xp esetén). Csakhogy mikor az elsö mission indulna, akkor hallottam a windows hiba hangot, és fekete képernyöt kaptam. Alt+esc-re átléptem windowsba, és ott volt a directx memória hiba. Megpróbáltam azt, amit már fél éve is, napokon keresztül, hogy az user.cfg-ben a ; -t kitöröltem a safe_texture_manager sor elöl. Akkor nem müködött, de most IGEN! ÚGyhogy megy a thief2-öm, a legújabb nvidia driverrel és xp-n!

    Mostmár csak egy bajom van, ez a szemét LG tft monitor. Hogy a thief gyakorlatilag jácchatatlan rajta A gammát fel kell húznom szinte maxra (90%), akkor látok valamit, de a sötét nem sötét, hanem opálosan csillogó feketés szürke. Megyek a sötét folyosón, és világitanak a fekete falak! Nagyon kiábránditó. Teljesen elveszik a régi thief élmény. Azthiszem nem is fogok jáccani ezen a monitoron. Még diablo elmegy, a stratégia játékok külön szépek, de thief-et bün ezen jáccani.
    Visszarakom a 19-es siemens moncsimat amig thiefelek, és kész.
  • _Vegeta_
    #8213
    Basszus ez eszmeletlen h senki se tudjon valaszolni... megteszem en.

    Most raktam fel a thief goldot. Annal azt kellett csinalni h atallitani az exe-t (setupot is) h win98modba fusson. Az nvidia kartyakhoz meg kiadtak egy exe crack-et amivel nincs gond.
  • Zoleeca
    #8212
    Sziasztok!

    "Let's clean his clock"
    Álljunk csak meg egy pillanatra (?)

    De lehet hogy nem...attól függ mikor mondogatja.

    Meg tudnátok nekem mondani, hogy hol lehet szentelt vizet venni, mert most megyek az Árvaházba, és ahogy itt láttam elég durva hely lesz. Már előre parázok, és nem szeretnék kifogyni :)
    A kalapácsosoknál a templomban van egy hely ahol volt kettő is és elvileg pótolják a papír szerint, de nekem nem tűnt fel.


  • hykao #8211
    LOL! :)
  • Andie
    #8210
    Láttátok már a csókát?

    Ha nem jelenne meg : real thief!

  • hykao #8209
    Gondolom arra gondoltak akik lehurrogták, hogy van már Thief 1-2 topik...
  • Andie
    #8208
    Sziasztok!

    Most vettem észre, hogy nyitott valaki egy olyan topicot, hogy "Thief 1-2 Xp-n futtatás", vagy ilyesmi. Lehurrogták 3 hozzászólás után, hogy van már ilyen topic, és le is zárták rögtön ezt az újat.
    No én keresgéltem, de nem találtam azt a bizonyos topicot, ahol ezt tárgyalták. Márpedig nagyon érdekelne, hogyan lehet futtatni XP-n (föleg az új nvidia driverrel) a kedvenc játékom 1-2 részét, merthogy most nemmegy...
  • tep
    #8207
  • nagykispeter
    #8206
    Kössz
  • _Atti_
    #8205
    arrol nembeszélve hogy táncolhatsz is egy méterre az őröktöl ugyse látnak/hallanak semmit..meg ha igen akkor is max bambán lépnek kettőt az irányodba az annyi:)
  • KGy
    #8204
    Állandóan csigalassúsággal akarsz közlekedni? Arra a rövid időre, míg lopakodni kell, nem nagy ügy nyomva tartani...

    Bár ha guggolva mész, az is csendesebb, mint ha rendesen, és a guggolást tényleg nem kell nyomva tartani.
  • nagykispeter
    #8203
    Valahol olvastam rolla hogy átlehet állítani a billentyűzetet hogy ne kelljen állandóan nyomva tartani a ctrl-t a lopakodáshoz!Ha valaki tudna segíteni ebben akkor nagyon megköszönném!
  • hykao #8202
    tom én...
  • _Atti_
    #8201
    teaser:)

    ppersze ettől függetlenül még kezdeteges állapotban van.bár ahhz képest hogy max 3 hónapja kezték el ahhoz képest nagyon is halad a stuff...azért gondolj bele hogy nem pusztán vizuális konverzióról van szó..
  • hykao #8200
    Hátöö...a videjóból még nem sok derül ki...hacsaknem az, hogy még elég kezdetleges állapotban van a téma...
  • _Atti_
    #8199
    rekordsebességekkel tud ez a topik elsüllyedni:)
  • _Atti_
    #8198
    És további kellemes ünnepeket!
  • _Atti_
    #8197
    na? sneki se olvassa már a TDS topikot?:D

    Karácsonyi ajándék a tolvajbandának...
  • _Atti_
    #8196
    Frissitések a darkmod oldalán
  • _Atti_
    #8195
    sztem a darkmod egy darabig el fogja szórakoztatni az embereket..gondolom tudjátok hogy az elsődleges cél hogy az Fmkérszitőknek ne a régi thiefmotort kelljen használni még 10 év mulva is:)?
    saját kampány csak másodlagos cél..
  • JackDaniels #8194
    Na ez szép lenne! Pontosan a sokak által említett remek hangulatot basznák agyon ezzel a baromsággal.
  • Garrett27
    #8193
    ez eleg bosszanto lesz. mar egy jo ideje fontolgatom, hogy tetkot rakatok magamra, egy Thief-fele jellel - csak arra gondoltam, meg nem banom-e kesobb ha a 4es verzioval elrontjak a jatekot...bar meg nem tudom, hogy ez valtoztatna-e a dolgon, hisz ugyis szamomra az Thief 1-3 jelentene a lenyeget.
  • Jacky
    #8192
    Ad-aware SE Personalt es Registry Clean Expertet telepitsd fel es futtasd. Registry Clean-ben az uccso kockat ne pipald ki, azt nem kell ellenoriznie.
    Ha ezeket lefuttattad es javitottad/letorolted a felesleges dolgokat, akkor defragmentalj, hatha az segit.
  • mellon
    #8191
    A többiekkel egyetértve én sem tartóm jó ötletnek, a Thief 4 ilyen környezetbe való áthelyezését. Az a játék akkor már tényleg nem a Thief lenne. Reméllem változtatnak az elképzeléseiken és nem másítják meg ezt a kiválló trillógiát.
    Most akkor nem az Ion Storm fogja fejleszteni a játékot
  • Bandew
    #8190
    Tom, van, de nem nagyon vagyok megelégedve velük. :-/
  • Andie
    #8189
    Hát a reinstall elég drasztikus megoldás. Ajánlom figyelmedbe az AdAware és a Winpatrol proggikat.
  • Bandew
    #8188
    Milyen rég frissítettél Windowst? Csak mert lehet, hogy felkerült valamilyen rosszindulatú progi, oszt a háttérben tevékenykedik. Legalábbis nekem már volt ilyen, de egy reinstall megoldotta a gondot.
  • Tombi
    #8187
    Nod32 az fut de 1 GB fizikai ramom van +1.5 gb swap
  • Andie
    #8186
    Nem fut valami a háttérben? Virusellenörzö?
    Mennyi memória van?
  • Tombi
    #8185
    Segitsetek !
    Ujrekezdtem a játékot de vmi gond van mert az elején is 10-20 secet vár mire elkezdi tölteni a thief3 menüjét !
    Emelett ugyanez van töltésnél is, idegesitöen pihen majd csak utána kezd el tölteni..tudtok erre vmi megoldást?

    gép: asus a7n8x deluxe ati 9600xt 4.12-es Cataylist
  • Bandew
    #8184
    Egyetértek.
  • _Atti_
    #8183
    felőlem csiáljanak jelenben tolvajos(!!nem übertitkos őszülő szuperügynököst:) ) játékot..de istenem miért kell thiefnek hivni és tovább rontani a régi nevet..nemazért a DS nem volt rossz de azért a I II után sztem játékilag egy nagy visszalépés..

  • Andie
    #8182
    Hát ha mindenképpen csödbe akarnak menni, akkor csak hajrá, nyomjanak egy jelenben jáccódó thiefet nyugodtan. Én tuti még le sem fogom tölteni. Inkább akkor újra az I.
    Bloodlines is igy járt, egyre másra hallom, hogy nem jön be sokaknak a jelenben játszódó környezet.
  • hykao #8181
    Hát igen, ezt már én is olvastam...de ha modern környezetbe rakják az egészet, akkor pont a Thief fíling fog elveszni...
    Szal a modernnek (meg a nem túl távoli jövőnek) nevezett környezetű játékokból Dunát lehetne rekeszteni...és sztem már dögunalmasak...
  • KGy
    #8180
    ..de már sejtetnek valamit belőle.

    A Magyar PC-ben olvastam az alábbiakat a Thief 4-ről:

    "Nemrégiben az Eidos, illetőleg a Crave Entertainment elnöke egy interjú során elárulta, hogy nemcsak a Deus ex harmadik része, hanem a következő Thief játék is készülőben van. Egyelőre annyit tudni róla, hogy a korábbiaktól eltérően ezúttal nem folytatják a hagyományoakt, hanem szeretnék új, modern környezetbe helyezni az alapkoncepciót, ennek megfelelő fegyverekkel és helyszínekkel. Az elgondolás nem rossz, bár, hogy a régi rajongók miként fognak hozzá viszonyulni... Na, majd meglátjuk!"

    Őszintén remélem, sürgősen meggondolják magukat. Persze biztos kipróbálnám a modern fegyverekkel tarkított új játékot is, de olyanból van dögivel, mellesleg az szerintem nem a Thief sorozat folytatása lenne.

    Addig is itt az első három rész, az FM-ek az első két részhez, hálózatos játékhoz a Thievery MOD a UT-hez, illetve igéretes a Doom3 MOD is, én is remélem, hogy véghez is viszik.
  • hykao #8179
    hát azért az még messze van...

    de remélem a #8165-ben belinkelt MOD el fog készülni, és akkor kis áthidalása lesz a 3 és 4 közötti időszaknak...
  • viki302
    #8178
    Na végre sikerült az ötödik tárgyat is betenni a helyére. De ekkor sajnos vége lett a játéknak..Mikor lesz Thief 4? Már nagyon várom...
  • viki302
    #8177
  • viki302
    #8176
    Ez gyors válasz volt,köszi. De lehet, hogy most még jobban összezavarodtam mert nem találok talapzatot. Lehet, hogy nagyon béna vagyok....