10699
  • KGy
    #8255
    Asszem a kikötő körzetében kapható a mászókesztyű.
  • tep
    #8254
    mássz fel a falra :)
    /a mászókesztyűvel , amit a plázában árulnak/
  • tomcooper
    #8253
    Üdv!
    Segítsetek lécci: Thief 3-ban, amikor a Clocktowerbe kell bejutni, hogy érem el a kék jellel ellátott csatorna bejáratot (fenn van a p.csában) a Stonemarket Plazán????
    Hogy a brébe lehet oda felmászni??
    Plíz!!
  • KGy
    #8252
    Ööö... Már azt se tudom, hová piruljak...
    Kösz mindenkinek!
  • mike369
    #8251
    Hepibörcdéj!
  • tep
    #8250
    Nagyon jó a magyarítás a Thief Gold-hozthx



    heppibőrzdéj tegnapra :)
  • thief3
    #8249
    Minek nézel engem? Valami leader designernek aki fél nap alatt összedob egy ilyet?

    Naszóval kiadom a forrást, de a szándék a fontos:)
    katt
  • Andie
    #8248
    De ünneprontó vagy!
    Igenis amióta együtt homokoztunk a jáccótéren, azóta a naptáromba van irva ez a redletter day!
    A szándék a fontos, neme?

    Thief3, ezt te rajzoltad??
  • KGy
    #8247
    Hűha, lebuktam? Á, gondolom, az ICQ írta ki, igaz, Andie?

    Egyébként köszönöm szépen!

    Thief3, a képet elteszem emlékbe. :)) Köszi.
  • thief3
    #8246
    Ez igaz? Iszom is a tiszteletére egyet
    Még jó sokat és boldogat KGy!


    Vegeta: tudom, de a gold végigjátszásban olvastam ;)

  • Andie
    #8245
    Happy Birthday a mi legnagyobb Tafferünknek!
  • _Vegeta_
    #8244
    A kosaras a sima thiefbe is bennevan. Sott asszem a demoba is. :)
  • thief3
    #8243
    Hmm, Atinál is van szarakodás, néha csak feketeség és az idióta windows hibaüzenet vár.
    Van amikor rosszabb (na ez csak 1* volt de pont rögzítettem):
    hiba
    /a hangerőt vegyétek le halkra!!!/

    más:
    Innentől csak az olvassa aki már végigvitte vagy nem is akarja megcsinálni a Thief-et.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Még jó hogy elolvastam a gold végigjátszását, tele van poénokkal a játék.
    A tréningben a kosaras rész :)
    Meg a bónusz pálya LOL
    poénos képek(az egyik kakukktojás:)

  • _Vegeta_
    #8242
    Jaja. Jolmondod. :DDD
    Amugy nvidia peccsel menni fog. :)
  • KGy
    #8241
    Ez az nVidia problémát nem oldja meg, csak azt, hogy lehessen telepíteni XP-re (ami kompatibilitási beállítással szintén megoldódik).

    A fényt az alagút végén Vegeta tippjei jelenthetik. Viszont a Thief1/Gold megy hardveres gyorsítás nélkül is, (igaz, ez csak végszükség esetén javasolt, mert 256 színben rém ronda a játék), Thief2-nél meg állítólag működik, ha a user.cfg-ben törlöd a kommentet a safe_texture_manager sor elől.

    Persze ATI kártyát is lehet venni, esetleg visszatelepíteni egy régi Detonatort (bár azt meg a Thief3 nem szereti), vagy az XP mellé Win98/ME-t is telepíteni régi detonatorral (esetleg VMWare), és akkor még ki sem merítettük az összes (őrült) ötletet, ami egy igazi Thief fanatikusnak az eszébe juthat...
  • rorr
    #8240
    úgy telepítsd,hogy "setup -lgntforce "akkor működik!
  • _Vegeta_
    #8239
    thieffixedgold.zip->thieffixedg.exe 969 KB (992 370 bytes)
    thieffixed114.zip->thieffixed.exe 962 KB (986 101 bytes)
    THIEF.1.37.(GOLD).nvidia-texturepatch+nocd.rar->THIEF.1.37.texturepatch+nocd.EXE 798 KB (817 551 bytes)
  • xj700t
    #8238
    A google nem kompatibilis a "pachcrackexe" kifejezéssel. Esetloeg ha valami konkrétabbat közölnél.. :)
  • _Vegeta_
    #8237
    Jaja, ha nvidiad van akko nemtetszik neki az xp+uj detonator vagy mi mán a neve. :D
    Van hozzá patchcrackexe, leszed, kitomorit, orul, jatszik.
  • tep
    #8236
    Thief 1 Gold is simán felmegy XP-re , csak a SETUP fájlt a kompatibilitásnál Win 98-ra vagy 95-re kell állítani..........ahogy már leírták elöttem :)

    hú , de régen játszottam már vele :)
  • xj700t
    #8235
    Köszönöm a válaszokat! Még nem tudom segít-e. (erre lelkileg fel kell készülnöm:)

    Érdekesség a Thief 1-el ha babrálok a beállításokkal akkor elindul a játék, de mikor elindulnék kedvenc tolvajunkkal akkor kilép windowsba. Nekem pl egyáltalán nem sírt, hogy miéért NT ?! :)

  • KGy
    #8234
    Hűha, te ilyen mélységekig átrágtad a fórumot? Ez a hozzászólás most vagy a 15. oldalon van...

    Egyébként kösz a tippet, azóta már megvan a megoldás (hiszen hónapok óta kész a teljes Thief3 fordításom).

    De hogy "halálra ne izgulja magát" az, akit a megoldást érdekel, a Dictionary.com szerint:

    clean (someone's) clock - Slang:
    To beat or defeat decisively

    Vagyis alaposan ellátni valaki baját
  • KGy
    #8233
    ATI-val simán megy, nVidiához meg lásd Andie tippjét.

    Thief 1/Gold esetén meg a telepítőre Win98 kompatibilitást kell beállítanod, különben közli, hogy NT-re nem tehető fel a program. Maga a feltelepített játék már gond nélkül megy.
  • Andie
    #8232
    Szivesen, máskor is
  • Andie
    #8231
    Pályabetöltés után fekete kép, windowsban hibaüzenet? (directx, memory texture, stb?)
    Akkor csek disz áut, pontosan le van irva mi a teendö. Nekem thief2 esetén segitett. (a ; eltávolitása a safe_texture_manager sor elöl az user.cfg-ben).
    Thief 1 esetén valami patchet kell letölteni ahogy látom, én azzal még nem próbálkoztam xp-n.
  • tep
    #8230
    És mégegyszer.... 1000THX a fordítóknak : Andie , Hykao , IMYke2.0.0.0 , Mike
  • tep
    #8229
    Huhh.....most lett vége a játéknak.Kvajó volt!
    Az árvaház volt a legnehezebb.
  • tep
    #8228
    Nah megvan a 100%........kicsit nehezen ment
  • xj700t
    #8227
    Nem műxik. A játék feltelepül hiba nélkül, a menü pörög ahogy kell, de betöltéskor lefagy a game.Mivel érdemes próbálkoznom? DX7 ? Videokártya visszabutítás stb ? Elég bosszantó. :I
  • Bandew
    #8226
    Nekem mentek simán!
  • xj700t
    #8225
    Üdv!

    Thief 1-2-be hogyan lehet életet lehelni xp alatt ?

  • hykao #8224
    egy maréknyi aranyfog...jah... :)
  • tep
    #8223
    Az ezüst sebészkészlet és a bor már megvan.........gondolom az aranyfog lesz a harmadik különleges zsákmány---->hullaház
  • tep
    #8222
    thx

    a mackóban? meg :)
  • hykao #8221
    Ha jól emlékszem igen...
    Legalábbis az ezüst sebészkészlet mintha a múltban lenne megszerezhető...legalábbis így rémlik.

    Sírkerti Vörös megvan már? vagy megittad? :))
  • tep
    #8220
    Csakis HARD-on játszottam végig 1-2-őt is......ezt is a legnehezebben játszom.......épp ezért vagyok bajban a 90%-kal.
    Egyébként az értékeket mindkét időben lehet szerezni? /jelen-múlt/
  • Andie
    #8219
    Nem jáccottad thief 1-2-t hard-on?
    Van ott della, több mint elég :)
    (ha végképp nemmegy, keress walkthrough-t, lootmappel)
  • tep
    #8218
    Egy kérdésem lenne......ha már mindent megcsináltam az árvaházban , már csak ki kéne mennem az ablakon/ajtón......de nincs elég dellám!!!
    Hol a LÉ? Nem találok......49%-nál tartok :(
    Már az összes őrt "elfüstöltem".
  • tep
    #8217
    Te is rosszul írtadegyébként egykutya.
  • Andie
    #8216
    Ööö.. nem értem ezt mire irtad.
    És egyébként sem bunkósbot, hanem ólmostbot