10699
  • Duddits
    #8375
    Nem tudom. Szerintem az FPS... Mert nem látok semmit... Külsőből élvezetesebb?
  • hykao #8374
    TPS vagy FPS nézetben játszol-e? :)
  • Duddits
    #8373
    Hááát. nem valami jó játék... Annyira nem teccik nekem, bár tegnap felraktam az új texturákat majd megnézem vele.
  • hykao #8372
    Na, nincs még semmi mozgolódás fan mission ügyben? :)
  • Duddits
    #8371
    Majd játszok még a Thief-fel aztán kiszabadulok a Város Őrség rácsos szobájától!
  • KGy
    #8370
    Hanem megvetted a bótba', ugye?
    Vagy ha már a játék címe is Thief...

    Aztán óvatosan az ilyen warezcrackerhowto kérdések nyilvános feltételével, mert még szimatot fog a Városi Őrség, aztán próbálhatsz szabadulni a Sziklazár börtönből. Hogy a Kalapácsos rend szigorú tanainak (túl)buzgó védelmezőiről ne is beszéljünk...
  • Duddits
    #8369
    Meg volt a megoldás. Még se crackeltem meg...

    Magyarosítást már leszedtem a Portálról...
  • hykao #8368
    Ha nem bolti példányod van, akkor a 3. cd-n találsz egy "Razor1911" mappát...(hameg netántán bolti, akkor meg irány a gamecopyworld...de sztem erre magadtól is rájöttél volna...)

    (ezenkívül érdemes felrakni John P. textúra pakkjait, hogy tényleg szép legyen a játék...majd a magyarítást, hogy értsed is...)
  • Duddits
    #8367
    Sziasztok!



    Most raktam föl a játékot és szeretnék érdeklődni, hogy milyen crack kell hozzá, hogy menjen? Mert indításnál kiírta, hogy CD emuláló progit talált ezért leáll.
  • hykao #8366
    Ezt: MinimalistProject-1.4.exe nézte már valaki?

    Kis frissülés a Dark Mod oldalon Ishtvan-tól, meg egy képecske:


    (hmm, ezekszerint legalább 2 magyar van a projekten dolgozók közt...)
  • hykao #8365
    Hmm...kár...
  • mike369
    #8364
    én is folyamatosan nézelődök, de eddig még semmi...
  • hykao #8363
    Nincs még valami érdemleges rajongói mod?
  • Kandurex
    #8362
    Nekem az Hexen I, a legmaradandóbb élmény volt és 2002 -3 -ban!!!! újra végigjátszottam. Egyszerűen hihetetlen atmoszféra uralkodik a játékban,.
  • thief3
    #8361
    Hát ez az, ha ez lenne a munkám :/
    Ahhoz hogy beletanuljak kellett egy hét, de akkor még csak úgy kezelgeti az ember és nem tud még semmit.
    Pl. akár IDŐLIMITES! küldetést is lehet készíteni, aztán a nehézséget olyan lehetetlen szintre állítani, hogy egy civilt se lehessen leütni(sőt őrt)
    Vagy ha egyszer észrevesznek véged(Halálos árnyak :D )

    Pályatervezés, berendezés(bútorok, fények, karakterek), scriptelés, szövegek megírása stb. mind időrabló, nomeg tesztelni is kell.
    Tippem szerint a jobbak egy fél évig készülnek legalább.

    A fordításssal nem akarlak sürgetni, csupán emlékeztetőül írom hogy nem baj ha lefordítod :)
    Mikor fog kellenei azt még magam se tudom.
  • hykao #8360
    Nekem a Hexen2 volt nagy kedvencem! Az volt az első játék, amit 3DFX-el játszottam már végig! :)

    A képek alapján elég ígéretesnek tűnik nekem ez a Hexen dolog...(a lámpást tartó kéz fasza...)
  • KGy
    #8359
    Ha ezért kapnám a fizetésem, én a munkám megszállottja lennék :)

    Így viszont sajnos legfeljebb csak a kész műveket fogom megcsodálni. Ugyan most van néhány szabadnap, de 2 nap alatt úgysem jutnék semmire pályaszerkesztésben (főleg, hogy a hosszú hétvége szabad perceit a diplomamunkámnak szentelem).

    Kíváncsi vagyok erre a Hexen-es Doom3 MOD-ra is. A Hexen első része anno nagy kedvencem volt. A Doomsday motorral pedig talán még ma is megállja a helyét (főleg ha telepítjük a 3D modelleket és a magasfelbontású textúrákat).
  • thief3
    #8358
    Érdemes volt ma is benéznem a TTLG fórumba, két büntető kép:
    (ezek sztm soha nem alszanak, bár ezt is írják :D, sőt, mindig ráérnek)
    Barlang
    Fire Elemental
    Remélem még készül pár egyedi lény (leírással)
  • thief3
    #8357
    Nincs is verseny, minden ami Thief-es(betartva a szabályokat) az jöhet. Ha jó.
    *szerintem*

    Jómagam pihentetem kicsit az egészet, nehogy belefásuljak.
    A lokális mission objectives megadása már megy. Nem semmi hogy meg van cifrázva, de így utólag viszonylag egyszerű, csak hülye kis dolgokon lehet elbukni.

    Néhány kedvcsináló kép(nem én csináltam, még nem készítem a pályát):
    móló
    Hummer1
    Hummer2
  • hykao #8356
    Egyébként a hasonló témák iránt érdeklődőknek érdekes lehet még ez is itten: KATT IDE
  • hykao #8355
    Pár új kép a DARK MOD-ból, mert közben az azt készítők sem tétlenkednek úgy tűnik...
  • thief3
    #8354
    Jót tett a hétvégi pihenés, magamtól ugyan de rájöttem a megoldásra.
    Arról nem volt szó hogy a Tutorials-ban félrevezetik a jóhiszemű embert és hülye tanácsot is adnak :P

  • thief3
    #8353
    Gyerekek gyerekek, phúúú, felbaszta az agyam ez a szar szerkesztő :PPP

    Követem az egyik serác leírását hogy csináljak briefing-et, meg quote-t meg ilyesmit. Tök ugyan azt beírom amit mond, de a játék töltésekor meg azt írja hogy nincs meg a szöveg.
    Mondom először hogy én vagyok a béna, 3* ellenörzöm, jó.
    Átírok egy eredeti szöveget egy alap pályán, úgy is működik(ezt csinálták ugye a fordítók is).
    De az újat nem hajlandó "beolvasni"
    Szóval megin egy akadály, nem kell félni, mostanában fix hogy nem készül FM :DDD

    Loller hogy milyen rohadék nehéz és bogaras, egy mazohistának ajánlom szíves figyelmébe, ha csak egy kicsit érdekelne az egész már hagynám a fenébe.
  • KGy
    #8352
    Ha átmentél a templom gyárrészlegébe, akkor a plafonról lóg egy ketrecben a "Relikviák" feliratú teremben (ahová az szent szimbólumot és az újonnan gyártott fogaskereket el kell helyezni).
  • Slayerboy
    #8351
    Sziasztok!
    Azon a pályán, amikor a Kalapácsos templomban vagyunk, hol lehet megtalálni az építő kelyhét?Megvannak a cuccok, ami kell hozzá, de nemtom hol van ez a kehely... Ja és megtaláltam a boltot. :D
  • thief3
    #8350
    Hátő, a Painkiller nem tudom milyen motort használ, de ha azt mondtad volna hogy Unreal még el is hiszem :)))
  • thief3
    #8349
    Hmm, addig is míg KGY vagy valaki lefordítja nekem a leírást én tevékenykedem és gyakorlom a szerksztést.
    Ez egy általam készített kis szösszenet:
    Égbolt
  • Zsoldos
    #8348
    az utolso kep egy painkiller palyabol van :))
  • Zsoldos
    #8347
    Bunkosbot is elfogyott ? :) Palyakon is akad, nameg ott a bolt. De ne verengz, akkor sokkal olcsobban kijossz.
  • Slayerboy
    #8346
    Új fegyvereket honnan lehet szedni?Illetve ha elfogynak a fegyvereim, akkor mivan?
  • thief3
    #8345
    A problémám a következő:
    Adva van az SDK és a TTLG fórumon jó sok leírás, de mivel english, ezért le kell fordítanom és megértenem.
    Bár nem vagyok az a nagy angolos, de elboldogultam vele eddig.
    Ezt kéne lefordítani
    Ez a leírása az AI programozásnak(erre rájön magától aki tud nekem segíteni)
    Tehát a lényege az egésznek, hogy az NPC hova menjen, mit csináljon etc.
    Azt hiszem ha ezt sikerül megértenem, csak idő és kitartás kérdése és meglesz a küldetésem.

    Aki tud kérem segítsen, fontos! hogy a nagy betűs szavak maradjanak angolul mert az a neve a szerkesztőben is.
    Köszönöm előre is a segítséget.
  • KGy
    #8344
    Hű, le vagyok maradva. Úgy látszik több időt kell szakítanom a fórum olvasgatására.
    Thief3: Válaszoltam, és amint lesz időm, foglalkozom a problémával (hiszen érdekelne engem is a pályaszerkesztés), de szerintem nyugodtan publikussá teheted a dolgot, hátha valaki éppen ráér, és boldogan ráharap :)

    Egyébként kíváncsian várom a fejleményeket. Az első nagyobb Thief3-as FM-ek készítőit minden thief fan ismerni fogja. Ha köztük leszel, büszkék leszünk rád! :)))
  • thief3
    #8343
    Nos, az égbolt le van cserélve felhőre és a fények módosításra kerültek(16 fényforrás)
    A statikus pályaszerkesztés immáron a kisujjamban van(csak szerényen:)
    Most várom KGY mielőbbi segítségét.
  • hykao #8342
    De...az első küldetésből...csak ahogy nézem világosabb van vagy mifene... :)))
  • tep
    #8341
    Az utolsó kép nem az orig játékból van?......olyan ismerős. :)
  • thief3
    #8340
    KGY írtam egy privát üzenetet, plz

    A színvonalas FM-ekre még várni kell bizony, egyenlőre mindenki próbálgatja a stuffot.
    Krypt szerint az elkövetkező egy-két hónapban csak bugos, túl egyszerű(randa) vagy túlméretezett pályák születnek(ez a gyerekbetegség jele), ő már csak tudja.
    Ami szinte biztos hogy se igazi víz, se időjárás effekt(eső, hó) nem lesz a legtöbb "normális" FAN küldetésben(mint az alap játékban).

    Néhány kép a lelkes amatőröktől:
    Fellegvár
    Barlang
    Ez hangulatos, tetszik :)

    [ásít]Én meg ilyen későn mé nem alszom már? :D
  • Takimate
    #8339
    :)
  • JackDaniels #8338
    Na az nem lenne semmi, ha meg tudnák csinálni! A Thief2-ben volt nem egy küldetés, ami nekem nagyon bejött, szívesen tolnám újra ezzel a változattal.:)
  • thief3
    #8337
    Ma kicsit szórakoztam :)
  • thief3
    #8336
    Visszakanyarodva az SDK-hoz, naponta nézem a fórumot, jó hogy sokan értenek hozzá és van idejük, nem úgy mint kis hazánkban :(
    Egyesek kísérleteznek a Thief1-2 misson-öket erre az új motorra átültetni.
    Egy kép biztatásképp:
    training

    Meg egy-két emberközelibb:
    01
    02

    Ez a kedvencem :D :
    03
    A készítő kommentje:
    i know its a lot of BSP, but it runs fine on a 2100+ with 512MB and a "GF4Ti4200. in these days where the mainstream system is an A64 3200+ 1024MB and a 6600GT it should not pose a problem. *hopes*"

    A következő képre meg azt írta a gazdája:
    "Pretty basic, pretty simple, but not bad for a first go."
    04

    Ja persze, szóval hogy is kell ilyeneket csinálni? :)
    Én egyenlőre a térbeli elemek elhelyezésénél tartok, de hol a szék meg a többi azt nem vágom még.
    M1. Lassú és jó munkához is idő kell.