10699
  • Gili
    #8695
    Én úgy emlékszem hogy ott már van mászókesztűd és mintha a falon kéne felmászni a toronyóránál egy glife jelzéshez
  • Gili
    #8694
    Az rendben is lenne, csakhogy én a csatornának a bejáratát nem találom sehol!
  • Peppuu
    #8693
    Helló!

    Kéne 1 kis help! Ott tartok hogy fel kell jutnom a toronyórába, és megrongálni az órát! De hogy jutok fel, vmi csövön kéne felmászni de nem látok semmi ilyet!

    Jah és úgy 1ébként a pogányoknál van az a mohalövős feladat, hova kell kilőni a mohanyilat hogy nekik jó legyen?
  • KGy
    #8692
    Ha lemész a csatornába, annak a legészakkeletibb részében van balra egy ajtó, mgötte egy kis lejtős szakasz, annak a végében meg egy álfal, amihez ha közel mész, ki is világosodik (de egyébként is elüt egy kicsit a fal többi részétől). Mellette balra lent a falon látható egy kis vörös kalapács jelzés is.
  • Gili
    #8691
    A pálya neve amin elakadtam: "The art of deception" és a feladat "use the secret sewer..." De sehogy sem találom a titkos bejáratot!!! Valaki mondja már meg hol van!
  • Gili
    #8690
    Köszi sikerült de megint gáz van! A következő pályán a 8. on nem találom a titkos bejáratot pedig már faltól falig átvizsgáltam a térképen jelölt titkos bejárat helyét.Ha valaki tudja mondja már heg hol van PLZ
  • KGy
    #8689
    Az opcionális feladat teljesítéséhez el kell égetni a testrészeket a krematóriumban (4 végtagot meg egy koponyát kell megtalálni hozzá).
    Bug: a gömb nekem ekkor visszakerült a toronyba, de ha útközben legyaktál mindenkit, akkor nem veszélyes visszamenni érte.

    Takimate: ahol lemész a mélybe a lifttel, ott egy pici könyvtárban kapható meg a feladat.
  • Takimate
    #8688
    ejha neked hogy s mikor jött az opcionális feladat ? Azt nem kötelező egyébk...

    SPOILER.
    A gömb amit meg kell találnod, egy toronyban van... Egyszer el is haladsz mellette, még a pálya elején...sőt ! be is lehet kukkantani a betört ablakon, de be nem tudsz menni ott.
    Egész máshonnan fogsz odajutni. Ha fölfelé tartasz, és jönnek undead csontvázharcosok, akik nagyon jól kardoznak, akkor jó helyen jársz. Ott menj egyre följebb és följebb, de tartalékolj healing oilt, mert nagyon kemény a vége !!!

  • IMYke2.0.0.0
    #8687
    Ne köszönd, vedd meg - nem drága már!
  • SNAKE01
    #8686
    Hi!!!!Tudtok egy Warez-t ahonnan le tudom zúzni?előre is köszi!!!!!!!
  • Gili
    #8685
    Valaki tudna nekem segíteni a t2x-ben mert elakadtam. A 7. pályán -Down among dead men- nél. Az a feladat van hátra hogy "recover the orb of st. basmus" de nem találok hozzá semmilyen dolgot! Ja és ezen a pályán van egy opcionális feladat is.Azt is meg kell csinálni???Mert nem találtam meg az összes testrészét a faszinak.
  • mellon
    #8684
    Úgy néz ki, hogy ezzel az én problémám is megoldódott. Nekem is EVM-es Thief em van. Az FPS szám 15 és 60 között fickándozik, de legalább nem cövekel le 10-15 nél. Ezzel a patchel már élvezhető a játék

    @KGY
    Hát igen a HL 2 ben egy kicsit sokszor tölt. Én a Postal 2-nél kaptam idegbajt
  • KGy
    #8683
    Na, akkor a HL2-t próbáld ki egyszer... Ha a Thief3 nálad másfél perc, a Half Life 2 legalább 5 perces tea/kávé/cigiszünetet jelentene betöltésenként. Attól már én is a hajamat téptem... :)
  • bgabor
    #8682
    Fel sem merült bennem hogy ezt a játékot a másfélperces betöltési idő fogja tönkretenni. Még csak a pogányok alagútjában vagyok, de rohadtul idegesítő, teljesen kizökkenti az embert.
  • Gmiki
    #8681
    Nekem is EVM-es Thief2-m van. Kipróbálom én is azt a patchet. Ismét bizakodó lettem.
  • Takimate
    #8680
    "..you can not stay in shadows forever..." :))
  • Gili
    #8679
    Hurrá hurrá! Most már megy a videó is!! Este nyomni is fogom a game-el !!! SÖTÉTBEN
  • Gili
    #8678
    Köszi mindent de megoldódott! http://www.sold-out.co.uk/soldout/index.html A megoldás ezen az oldalon volt. Nekem a evm -es thief-hez más patch kell ami kb 45 mb. Szóval bárkinek evm es thief lenne és patch-elni akar az ezen a linken leli! Már csak 1 problémám van! Nem mennek a videók. Pedig a faq-ot is megnéztem amit te írtál.A vp3 codec-et is felraktam, meg a iv5play.exe is, de semmi.
  • KGy
    #8677
    Naná, mert ez tényleg az eredeti .exe, ami olyan lemezre számít, amin fizikai hibákat helyeztek el, amit egy másolás vagy kijavít vagy le sem másol (a 2. CD főkönyvtárában található .tmp file szolgál a tesztre). A crack-ed meg valszeg 1.07-es .exe-hez való. De nincs gáz, küldök újabb mail-t a megoldással. A tiszta játék ellenére alkamazott törésnek nálam az az értelme, hogy nem szeretem mindig előkotorni a CD-t (meg lassú is, ha örökké a felpörgésre kell várni). Szóval megy újabb mail a részletekkel.
  • Gili
    #8676
    Megnéztem és ezzel az lgt.url -el már teljesen végigmegy a patch csak az a baj hogy utána nem indul el a játék az én thief-es lemezemet nem fogadja el, a nocd crack meg nem akarja patchelni! Sajna Ja ez a thief2 evm-es amúgy.Tisza xar
  • Gili
    #8675
    Még 1 mailt írtam neked hátha az beválik
  • KGy
    #8674
    Ment válasz
  • Gili
    #8673
    Írtam akkor a mail-edre, majd nézd meg!
  • KGy
    #8672
    Ha az exe-re írja ki, valszeg annyira mégse origi. Ha küldesz egy mail-t (címem a honlapomon az elérhetőségeknél), elküldöm az exe-t. Ha meg nem azzal van baja, ügyelj rá, hogy semmi módosítás ne legyen a patch feltelepítése előtt (se FM, se magyarítás, se egyéb).
  • Gili
    #8671
    Valaki help!
    Gondoltam felrakom már a thief 2-höz az 1.18-as pachet hogy t2x-ezzek.De a patch installjakor mindig ezt a hibát írja ki: Patching errors have occurred! Old file not found. However, a file of the same name was found. No update done since file contents do not match! Pedig nem módosítottam semmit a játékon és origi a game
  • KGy
    #8670
    A hiba pont az "új" (5.xx) nvidiás driver miatt van (hogy a hálózat telepítése előtt miért nem jött elő, azt nem tudom, jelenleg nincs is nVidiám).
    Ez a "fekete képernyő" bug majd minden héten előkerül ezen a fórumon, utoljára a #8628-ban van egy link a lehetséges megoldásokra.

    Konkrétan a fekete képernyőre itt találsz orvosságot, de ha jelentkezne még a többi tipikusan Thief1/2 probléma, a #8628-ban található FAQ-ban valószínűleg azokra is találsz megoldást.
  • chopin42
    #8669
    Meeeeeghalsz!!!!!!!!!! ...majd egyszer.
    Ha nem tetszik a thief, ne játsz vele, hanem játsz az óvodaprogramokkal(kisplinter cellllé-k)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
  • Takimate
    #8668
    Te mit csináltál volna a játékkal, hogy ne legyen "unalmas" ?
  • RMarvin
    #8667
    Mitől olyan unalmas a Thief3? Szerintem ugyanolyan jó, mint az 1-2. Bár a pályák tényleg eléggé kicsik rajta, de más problémám nekem nem volt vele.
  • RMarvin
    #8666
    Baj van!

    A Thief Gold-om egyszerűen megfagy, amikor a konkrét játék indulna (A menü bejön, a tárgyakat is meg tudom vásárolni, de nem tudok belépni a pályára) Bejön egy fekete képernyő és se előre, se hátra. Újrainstalláltam, de az se javít a helyzeten. Eddig szuperul működött, aztán egyiok napról a másikra letérdelt.

    Semmilyen komoly módosítást nem csináltam a gépen, össz-vissz helyi hálózatot telepítettem rá, de ez szerintem nem befolyásolhatta. A Thief2 pedig simán elindul.

    Felraktam az új nvidiás drivert, de még mindig semmi...
  • Prince007
    #8665
    Akkor valamit nagyon rosszul csináltál:).
  • Gmiki
    #8664
    Rögtön feltettem az 1.18-as patchet. Mondjuk azt nem is néztem mi volt az alap verzióm, de gondolom rossz verzióra fel sem ment volna az 1.18. Vagy igen?
  • Rash87
    #8663
    Nah,ennyi volt a THIEF 3:D
    Nagyon unalmas játék....Vagy csak nekem az,meg amennyi bug van benne.
    No mind1.
    Next Game!:D
  • KGy
    #8662
    Thief2-n 1.16-os patch? Azelőtt nekem néha mentéskor fagyott le.
  • Gmiki
    #8661
    El vagyok keseredve. Az én gépemen állandóan lefagy a t2x. Pedig kivettem a ;-ot is. Feltettem a T2PremierPatch-et is. A videókat meg minden féle trükközés nélkül lejátsza.
    Mi miatt nem lehet jó a T2? Legújabb Nvidia drivert tettem fel.
    FX5700 kártyám van. XP alatt.
    Mit érdemes még átállítani? Az az érdekes, hogy elindul a játék és teljesen véletlenszerű helyen játék közben lefagy. De csak a játék. Ctrl+Alt+Del kombinációval ki engedi lőni a Windows.
  • Takimate
    #8660
    :) én a titkos nyílvesszőkre gondoltam, hogy artwörk :)
  • chopin42
    #8659
    Nem, nem egészen. Olyan textúrákat készítek amelyek hasonlítanak a régiekre. Persze vannak olyanok, amelyeket közvetlen az előző részekből importálok. Alaposan feljavítva.
    Egyébként az editorban nektek sincsenek benn az ellenfelek? mert nem nagyon találom őket...
    Még valami: Thief The Retro premier 2005.7.25 23.59.59 A textúrák egy része már elérhető lesz
  • Rash87
    #8658
    Kössz!
  • Takimate
    #8657
    izé... artwork.. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #8656
    Patch kell, és mehet a vadiúj Catalyst, nem kell a régi.