10699
  • hykao #8735
    Thief3 FM magyarítások lesznek-e? No és Thief3 FM-ekre felkészített DarkHUN? (erősen jövőidőben értve...szóval a tervekről kérdezek)
  • KGy
    #8734
    Kész az új DarkHun, honlap frissítve. T2X magyarítás még nincs, de az is készül.
  • DrColt
    #8733
    a reinstall megoldotta, thx!
  • M.A.D.
    #8732
    Iszonyat jók a Thief2 addonjai. Persze, szigorúan csak 150MB felett.
  • thief3
    #8731
    Uhh, pont úgy néz ki asztalod/tálcád mint nekem úgy egy éve.(IE, F-prot, ZoneAlarm, Delfinke :D)
    Nagyon örülök ennek, asszem megint végigviszem honosítva.

    Egyébként már készül valami Garrettloader a Thief3FM-ekhez ami a komolyabb missziók előjele :]
  • Takimate
    #8730
    epekedve....
  • hykao #8729
    T3 festmény galéria
  • KGy
    #8728
    Közben én sem ülök tétlenül, meglesz az a T2X magyarítás, az új DarkHun islassan elkészül. Le lett egyszerűsítve a bővítménykezelés, lesz benne netes frissítés, és persze T2X támogatás. Nemsokára felkerül a honlapomra (a link az aláírás helyén), de persze a T2X fordítást még csak ezután kezdem. (Kicsit lassan megy a dolog, mert közben melózom is).
  • Maxtreme
    #8727
    Valamelyik nap ismét nekiestem a gammenek. Múltkor abbahagytam a pogányok földjén, mert tele lett vele a töchöm :D
    Most épp a kikötőnél tartok.
    Eszméletlen jó ez a játék.
    Az ellenfelek nem scripteltek mind jópár game-ben.
    A grafika öszhatása nagyon szép. A fények és az árnyákok talán ebben a game-ben vannak a legjobban megcsinálva. (napersze a textura pack azért nem árt)
    A játékmenet is igazán izgalmas.
    Végre 1 game aminek nem cseszték el a folytatását.

    Negatívumként talán a gépigényt tudnám említeni. Bár nálam megy simán highon, szal nem panaszkodok :)

    Ez kéremszépen a szép grafika! Nem csilivili, a rozsdás cső nincs krómozva (Ala Farcry :D) A fények és az árnyékok eszmméletlenek!





  • KGy
    #8726
    Originál bolti vörzsön? Mert az óratornyos még csak nem is egy gépizzasztó vagy memória-kiakasztó pálya. Az eredeti Thief3-mal mennie kéne...
  • chopin42
    #8725
    Hát...passz. Próbáld meg újrarakni a játékot. A mentések a dokumentumokban a thief-deadly shadows mappában vannak.
    Amúgy csak akar, vagy küldött is?
  • DrColt
    #8724
    nah van egy kis gondom (megint). a toronyórába kéne bejutnom a glifés járaton át. eddig meg is van. rányomok hogy bemegyek. elkezd tölteni a játék, aztán a töltőcsík felénél kibasz a desktopra és egy hibajelentést akar küldeni. fel van patcehlve 1.1-es patchel is de az sem segített. plíz help, thx!!!!!!!
  • DrColt
    #8723
    naon thx megvan a könyv. majd szólok ha kell még vmi!
  • KGy
    #8722
    Na jó, ismét pontosítok. Tényleg a két emberkét kell kihallgatnod (vagy a mellettük lévő könyvet elolvasnod), de a feladat csak akkor pipálódik ki, ha a fölöttük lévő körfolyón lévő könyvet is elolvasod, ugyanis abból is kapsz feladatokat (kép visszacserélve)
  • KGy
    #8721
    Bocs, hülyeséget írtam, az egy másik feladatra vonatkozik. A sötétség korszakára az infó rögtön balra, még a leliftezés előtt a körfolyosó hátsó végén olvasható. Az előbbi hozzászólásom linkje alatt a kép cserélve.
  • DrColt
    #8720
    Már egy csomószor jártam a tiltott könyvtárban is, de nem találtam semmit, de azért körülnézek még egyszer.
  • KGy
    #8719
    Magyar végigjátszást nem tudok, de többek között ezért van a fórum.

    Azután, hogy először bekerülsz a könyvtárba Orland szobája elé, liftezz le. Rögtön balra áll két emberke, őket kell kihallgatni. Ha ramazurit csinálsz vagy valami egyéb miatt nem kezdenek bele a mondókába, akkor asszem a tiltott könyvtárrészben találod az írásokat. Ha megkaptad a tanítványi kiképzést, és tudod használni az átjáró jeleket, akkor be tudsz menni a tiltott könyvtárba az egyik falon keresztül.
  • DrColt
    #8718
    Tud vki egy MAGYAR végigjátszást vagy linket?
  • DrColt
    #8717
    lehet hogy kihagytam volna azt a küldit egy előző pályán?
    lehetséges ez vagy anélkül nem enged tovább?
  • DrColt
    #8716
    konkrét hely az őrzők könyvtára?
  • DrColt
    #8715
    kösz
  • KGy
    #8714
    Főleg, hogy két módon is teljesíthető a feladat: vagy elolvasod a megfelelő könyvet, vagy jó helyen fülelsz, és kihallgatsz egy párbeszédet...
  • hykao #8713
    Hát akkor nézz körül tüzetesebben! Olvass el minden fecnit, köbnyvet, amit lehet...az asztalon heverőket is...
  • DrColt
    #8712
    a gáz az hogy fennt van a magyarítás.
    annál a küldinél vagyok "nézz körül az őrzők könyvtárában, hátha találsz vmit a sötétség koráról"
    egyszerűen nem találok róla semmit, és a jegyzetekben sincs semmi
  • hykao #8711
    Rakd föl valamelyik magyarítást...és olvass!!!
  • DrColt
    #8710
    hello nem tudnátok segíteni mert elakadtam!!
    Most loptam el azt az aranyozott táblát furcsa feliratokkal. a gond az hogy nem
    tom mit csináljak vele+az őrzők könyvtárában körülkéne néznem a dark age-vel kapcsolatban. Már össe loptam minden szutykot elolvastam minden könyvat amit találtam.PLÍZ HELP
  • cicai
    #8709
    ebben a játékban van zombi
  • Gili
    #8708
    Köszi sikerült!
  • KGy
    #8707
    Ezekbe a sarokkövekbe. Azok a nagy zöld jelek a pogány területek határán nem sarokkövek, hanem az őrzők határmegjelölései.
  • hykao #8706
    Újabb Thief 3 FM
  • Peppuu
    #8705
    Hát nekem az az 1 kérdésem van hogy hova kell lőni a Mohanyillal hogy a Pogányoknak jó legyen!
  • KGy
    #8704
    Simán megy az omegával. A hibaüzenetet ugyanaz okozza, mint a tipikus "fekete képernyőt" az nVidiák esetében. A user.cfg-ben vedd el a pontosvesszőt a "safe_texture_manager" sor elől, és menni fog.
  • Gili
    #8703
    Nem tudja valaki hogy az omega driverrel hogy megy a t2x???Mert engem most állandóan kidobál a játékból ezzel a hibaüzenettel "error:direct3d device driver does not accurately report texture memory usage.Contact your 3d accelerator vendor for updated drivers. Akkor ez azt jelentené hogy nem igazán szereti az omega drivert mert a régebbi egy sima catalyst volt és azzal simán ment.
  • Cowek
    #8702
    Köszönöm a segítséget, a kormányom volt bedugva, ezért az options.ini-ből ki kellett szednem az irányításból.
    Köszi még1x :-)
  • chopin42
    #8701
    De mit? A thief 3-mat? akkor a dokumentumokban, (ahol a mentések vannak,)
    találsz egy .ini-t (a nevére nem emlékszem...) itt be tudsz állítani mindent.
    A thief 1-2 mappájában vanegy user nevezetű cfg. Nyisd meg pl. notepaddal, itt szintén minden dolgot beállíthatsz.
    Ha valaki tud mást, (vagy ez nem jó ) akkor írjon...
  • Cowek
    #8700
    Sziasztok!

    Most telepítettem, minden működne, de az OPCIÓ menübe folyamatosan lefelé scrolloz a kép, ezért nem nagyon lehet beállítani semmit.
    Próbáltam visszaolvasni, de nem láttam megoldást.
    Előre is köszi! :-)
  • Gili
    #8699
    Köszi szépen sikeráltAzért nemtaláltam azt a helyet először, mert abban a városrészben nem is jártam!
  • KGy
    #8698
    Ha itt beleugrasz a víbe, már eljutsz a csatornarendszerbe is. Némi bolyongás után pedig ezt kell megtalálnod.
  • KGy
    #8697
    Kőpiacnak két fele van. Ne abban a felében keresd a bejutást, ahol az Óratorony bejárata is van, hanem a másikban, a Zsolozsmák udvara (angolban Terces Courtyard) mellett, az Óratorony "háta" felől. Odafönn ragyog is egy Jel, szóval egyértelmű, mit kell keresni. És valóban, mászókesztyűre is szükség van, szóval nincs meg, vedd meg a kikötői körzetben.
  • Gili
    #8696
    Most néztem meg mégegyszert, de egy csatornát sem találok ahova le lehetne menni!