10699
  • KGy
    #8775
    Ezek szerint neked megnyitja a böngésződ, mint szöveges file-t, és a tartalmát látod, ami így nem túl olvasmányos :)))
    IE-ben jobbklikk, cél mentése más néven, vagy ilyesmi.

    Vagy használd a program saját letöltéskezelőjét.
  • KGy
    #8774
    Azt mondjuk még nem tudod meg belőle, csak azt, hogy új arc a városban, és hogy szórja a pénzt az építkezésre, mint állat :)
  • Takimate
    #8773
    az Infó Constantinról a kertjében van aholis egy sunyi ajtó van, valahol a kert szélén. Bemész, és ott egy papyrusz, ha azt elolvasod rájössz hogy ő egy Trickster.
    [nem tudja jól emlékszik-e] :)))
  • chopin42
    #8772
    Kösz, még nem nagyon volt időm átnézni.
    A thief 1-et végigvittem experten- kivéve Egy pályát: Konstantin Háza.
    Csak egy feladathoz nem volt türelmem: Találj használható infót Konstantinról!
    Na most hol találom meg ezt a bizonyos infót?!
    Amúgy szerintem nem olyan király az új jonnyP féle Garrett. Nem czak azért, mert a sajátom jobb(...nem vicc, tényleg ) hanem mert nem teljesen pontos.
    KGy, az oldalról miért nem lehet letölteni a pch-kat? mikor rájuk kattintok, kirak egy csomó krixkrax-ot .
  • thief3
    #8771
    Az a Bankos pályából lett átalakítva úgy emlékszem.
    Annyira nem nehéz mint az eredeti.
  • KGy
    #8770
    Nem, öszesen 13 pályája van
  • tep
    #8769
    jó nehéz pálya a T2X-ben a Grand Hotel.......ez az utolsó?
  • KGy
    #8768
    Egzakt választ nem tudok, de talán segíthet az a tipp, hogy a Deus Ex 2-höz készült utilok között is keresgélhetsz, mivel a formátum mindkét játéknál ugyananaz. És végső esetben írhatsz rá programot is, miután a formátum nyilvános - ezt vettem alapul a Thief3 feliratszerkesztőjének elkészítésekor is.
  • chopin42
    #8767
    Ha már help, akkor léccci nekem is...
    A játék hangjai ugyebár a CsC fájlokban vannak benne (hard drive, Schema metafile_DVD...). A kérdés: milyen progival cserélhetem le ezekben a hangokat?
    AKI TUDJA, KÉREM VÁLASZOLJON!!
  • chopin42
    #8766
    Lassú a játék? Nekem is. Törődj bele. Egyébként a indítás és betöltés időtartama is hasonló nálam. Ez talán azért van, mert fent van a "bájos" editor, és ha jól akartál járni, akkor ki kellett törölnöd az ibt-ket. Ez a megoldás a lassú betöltésre-nálam. Tipp: Rakd újra a játékot, és NE rakd fel az editort...
  • tep
    #8765
    bocs , ez csak a videóproblémára megoldás
  • tep
    #8764
    K-Lite kodekpack
    próbáld ki ezt
  • M4R1NE
    #8763
    3 napja raktam újra azt is... :(
  • sorrow
    #8762

    ha semmi sem segít akkor windows reinstall...
  • M4R1NE
    #8761
    Nem használok élsimítást, így sem száguld a játék. Ugyanolyan beállításokkal használom mint régen, annyi különbséggel hogy régen jól ment most meg nem... :S
  • KGy
    #8760
    Én még a "villódzós" Catalyst idején váltottam Omega driverre, és annyira bejött, hogy azóta is azt használom. Ettől függetlenül nem gondolom, hogy az új driver lehet az oka. Hacsak nincs mindenféle hülye effekt meg 86-szoros ilyen simítás meg olyan szűrés meg amolyan anyámtyúkja bekapcsolva; bár akkor sem a töltés lassulna be, hanem maga a játék...

    Ja, egyszer volt, hogy próbáltam túlhúzni a procimat, és mikor elértem azt a határt, hogy fel sem boot-olt a gép, a következő újraindításnál a BIOS resetelte a procit valami ultralassú 400MHz-es üzemmódban. Valamiért nem állítgattam vissza az eredeti dolgokat, és vagy két napig használtam így a gépet, aztán mikor feltűnt, hogy még a videók lejátszása is szaggat, elkezdtem utánanézni, mitől ilyen marha lassú minden...
  • M4R1NE
    #8759
    Már mindent megpróbáltam... Win reinstall, játék újrarakása, nod32 kikapcsolása, majdnem minden háttérben futó program kikapcsolása, minden :( De még mindíg xar. Nem értem, mert régen jól ment, annyi volt a különbség hogy akkor catalyst 4.6-om volt asszem (azzal még vibráltak a textúrák meg a fények). Gondoljátok hogy régi catalysttal jól menne?
  • Maxtreme
    #8758
    1 ideje nálam is retek lassan indul.
    Rákatt az exe-re, utánna kb 2 perc várakozási idő.
    A legjobb az egészbe hogy abba a 2 percbe kb 10sec-ig megy hdd... A fenmaradó időben olyan mintha nem csinálna semmit a progi. A winfossal ugyanúgy lehet dolgozni, stb... Még 1 homokóra sem jelzi a game futását.
    A pályák betöltési idejével viszont nincs problémám.
  • KGy
    #8757
    Ha nem fárasztanak az "Ellenőrizze, hogy a nyomtató be van-e kapcsolva és van-e benne papír" színvonalú jótanácsok, akkor az alábbi tippjeim vannak:
    - Telepítettél-e valami állandóan futó erőforrásigényesebb programot (nézd meg, mennyire van tele az óra mellett a tálca, ami nem kell, lődd ki)
    - Fut-e valami állandó szolgáltatás a háttérben (pl. file szerver, softrouter vagy hasonlók megfogják a gépet)
    - A task managerben rendezd a folyamatokat processzorkihasználtság szerint, ami sokat fogyaszt, az gyanús
    - Bizonyos vírusirtók állandó védelme is rettentően lefogja a gépet, váltottam már én is emiatt vírusirtót. Ha nincs alternatíva, de nem vagy örökké online, kapcsold ki az állandó védelmet, amikor nem netezel.
    - A lassú lemezműveleteket akár egy töredezettség mentesítés is felgyorsítja, de azért percek ezen sem múlnak...
    - Ha minden kötél szakad, Windows reinstall

    A konfigoddal egyébként tényleg simán mennie kéne. Ugyanilyen videókártyám van, a többi paraméterben elmaradok, mégis elég gyors)
  • Takimate
    #8756
    reinstallt próbáltad már? Nem oldja meg ?
  • M4R1NE
    #8755
    Az én problémámra senki nem tudja a választ?
  • Takimate
    #8754
    menj ki a kertbe... (elég sunyi helyen van a kertajtó) a szökőkút mellől vedd fel a kulcsot... nyisd ki az egyetlen zárt ajtót... menj le a pincébe... nyisd le a falat a lépcső aljánál jobboldalt.
  • RMarvin
    #8753
    Segítsetek! A T2X-ben már a legelső pályán elakadtam! Bemenekültem a kastélyba, s nem tudom, hogy onnan merre tovább. Már bejártam a kertet, és az összes helyiséget, de nem igazán értem, hogy milyen biztonságos helyet kell megtalálni. Volt az a szoba, aminek az ajtaját a szomszédos kis könyvtárból lehet kinyitni, de hiába olvastam bele minden nyitható könybe, semmi változás. Mit hagytam ki?
  • M4R1NE
    #8752
    Hali!
    Nekem az lenne a problémám hogy a játék rengeteget tölt. Abnormálisan sokat. Elindítom a játékot és kell vagy egy percet várni míg elindul a gém, közben látszólag semmit nem csinál a gép. A játék közbeni betöltések, quickload, helyek közti váltások is szörnyű lassúak. Régebben jól ment. Nincs valakinek jó megoldása rá? Gépem elég neki (2600+, 1giga ram, 9600xt, legfrissebb driverek)
  • tep
    #8751
    olvass vissza : #8697
  • leon465
    #8750
    Tudna valaki segíteni???
    Elakadtam egy helyen és már k**÷-ra idegesít.Be kellene törni az óratornyba, minden játékleírásban azt írják hogy fel kell mászni valamilyen falon de ahová fel kellene mászni ott egyik fal sem mászható.
    PLZ egy kis segítséget.
  • BBird
    #8749
    Ez a bácsi rémálmaim visszatérő személye, látni sem akarom, kész roncs lettem azóta, mióta beléptem abba a házba... :-))
  • Bandew
    #8748
    Hmmm ez a thief1-es ruha baromi jó!
  • KGy
    #8747
    Ahogy a Thief csapat szénája áll, tényleg nem túl esélyes a dolog. Az egy dolog, hogy a Thief2 után megszűnt a Looking Glass Studios, mert lett új kiadó, csakhogy a Thief3 után az ION Storm is bemondta az unalmast.

    De szerencsére a lelkes amatőrök ellátnak minket egy halom ingyenes küldetéssel. A Thief1/2-höz még is vagy hetente születnek alkotások, és bár sajnos a Thief3 pályaszerkesztő tök használhatatlannak bizonyult (a kb. fél évvel ezelőtti megjelenése óta csak egy-kettő, száz bugtól szenvedő próbálkozás született), év végére ígérik a DarkMod-ot a Doom3 motorjával és egy barátságos pályaszerkesztővel.
  • chopin42
    #8746
    Hogy mikor? Ha szerencsénk van, soha. Nem azért, mert útálom (épp ellenkezőleg...ezek a világ legjobb játékai), hanem mert így legalább nem laposodik el...
    MINDENKINEK!!!!!
    Becsszó, Hogy Szombatra (08.27) beindul a thief-theretro online.
    Ne haggyátok magatokat átverni!!!
  • Slot thief fan
    #8745
    Mikor lesz új thief?
  • Slot thief fan
    #8744
    hi all
  • hykao #8743
    Bővült John P. textúra pakkja, ezzel a bácsival: katt, illetve Garrett Thief1-szerű ruhát kapott: katt
  • Takimate
    #8742
  • KGy
    #8741
    Fenn van az első adag T2X magyarítás. A DarkHun-ban elég egy netes frissítést nyomni, és leszedi az újdonságokat. Egyelőre az első pálya van kész, beleértve a filmfeliratozást is.

    Jó olvasgatást (rengeteg könyv van az első pályán, sokukat az első végigjátszásra fel sem fedeztem).
  • tep
    #8740
    Mivel se a T2 ,sem a TX2 alatt nem mentek nálam a múvík , ezért kénytelen voltam felrakni a K-Lite kodekpakkot...../TTLG-n írtak róla/most már megy mindkettőn
  • hykao #8739
    Egérrel...
  • DrColt
    #8738
    Hello cleptomán társaim.Már megint 1 kis segítségre ven szükségem(sajna). Nem tudja valaki hogy hogyan lehet az arany zárakat kinyitni mert a harmadik karika baszik nyílani 'vaz.
  • hykao #8737
    Sztem lesznek komolyabb Thief3 FM-ek a DarkMod-tól függetlenül is...persze majd meglátjuk...
  • KGy
    #8736
    Thief3 FM-ekre legfeljebb a Thief3HU lesz felkészítve. De kérdés, mennyire lesznek Thief3 FM-ek, ha kijön a DarkMod. Az eddig megjelent 1-2 FM is vagy ezer bugtól szenved, bár lehet, hogy beindul majd az FM gyártás. Olvastam én is a GarrettLoader híreit, szóval talán mégis lesz valami.

    De addig is a T2X nagyon sokáig elfoglaltságot fog biztosítani, mert így meló után csak esténként tudok foglalkozni vele. Tavaly a Thief3 fordítás viszonylag gyorsan ment, mert még nem dolgoztam, és adott volt a lehetőség, hogy akár egész nap is azzal foglalkozzam.