10699
  • M.A.D.
    #8815
    Na, tegnap kipróbáltam az egyik magyarítást (K.Gy.soft)Thief II egyik mod-jához, ami még nincs kész. Az, amelyik 324MB-os. Nos, nekem kiírja, hogy nem tudta magyarítani, pedig dolgozik szépen úgy fél percig, de mégis magyar az addon. :)
  • masterthief
    #8814
    Ja És a vallatás szoba kulcsát hol ell megszerezni?
  • masterthief
    #8813
    sziasztok! segítsetek! Thief2-vel játszok de van egy kis problémám( A3-dik pályán hogy lehet letenni Hagens zsebkendőjét meg a páncéldobozt.Sehogy sem sikerül!
  • M.A.D.
    #8812
    -az más kérdés, hogy 2 módban is úgy elakadtam, mint egy mai kezdő. :)
  • M.A.D.
    #8811
    :)) Ezt meg örömmel olvasom. Van pár mód, ami tényleg szuper.
  • KGy
    #8810
    Az tényleg nagyon jó. A küldetései külön is letölthetők, de csak a Hallucinations és Insurrection pályák vannak (egyelőre) magyarítva.
  • M.A.D.
    #8809
    http://thiefmissions.com/info.cgi?m=KOTP-Episodes1-9

    nem rossz! elég hosszú. ehhez is majd lesz magyarítás. biztos is. :)
  • masterthief
    #8808
    Hi!Köszi.Megmutatta honnan kell,nemsokára meg is próbálom.
  • Garrett27
    #8807
    probaltam kuldeni, de 1. nagyon lassacskan ment 2. aztan elakadt, meg szet is szedtem 14 MBos darabokra, ugyis lassan ment. ajanlottam mas megoldast, az ocsedet kerdezd majd
  • masterthief
    #8806
    Hi. Igen a telepítésnél írja ki.58%után elakad a lemez. Gondoltam ha elküldöd ezt a fájlt telepítés előtt kicsomagolnám és talán nem lenne gond. Egyébként MSN-en keresztül el tudnád küldeni.De lehet hogy jobb lenne ha átkűldenéd mind a 2cd anyagát.Nem tudom melyík megoldás lenne jobb? Priviben elküldöm az MSN címem.
  • Garrett27
    #8805
    az oké, csak azért kérdem mikor írta ki, mert hogy telepíted fel egyáltalán ha a telepítésnél írja ki?
  • masterthief
    #8804
    Hali!Igen arra a fájlra gondoltam. Délután 4 után tudok jönni a géphez addig gondolkozom hogy min lehetne küldeni.Egyébként kösz hogy próbálsz rajtam segíteni. Trükköt még nem alkalmaztamn, annyira nem értek ezekhez a dolgokhoz. A cd olvasó felületét megtisztítottam alaposan, Bár a felület közepén körbe, van a haj szálnál is vékonyabb karcolódás (alig észrevehető) de ennek ellenére tavaly ment rendesen ahogy kell.
  • Garrett27
    #8803
    amúgy, a "could not copy"-t a tömörítésnél írta ki, vagy próbáltál trükköket is alkalmazni (disc 1 to 1 copy) stb.?, megtisztítottad a cd olvasó-felületet? stb.?
  • Garrett27
    #8802
    hi, ugye arra a több mint 300 megás fájlra gondoltál? van ötleted, min keresztül lehetne elküldeni? Küldeném egyenesen az originál cdről
  • masterthief
    #8801
    Üdv tolvajtársak! A segítségetekre lenne szükségem. A minap nosztalgiázni akartam és fel akartam tenni a Thief 2-t. 2.4-es EVM-es verzió. De sajnos a disc 1-es telepítő lemezzel van egy kis bibi. 58%-nál leállt a telepítés. A következőt írta ki Could not copy F:\thief2\RES\snd.crf to D:\Program Files\Thief2\RES . Valami olyasmi hogy ez a fájl hiányzik. Utána néztem és ez a tömörített fájl hibás. Nem tudom mitől mert tavaly még gond nélkül ment a játék. Legyetek szívesek nekem orvosolni ezt a problémát vagy ezt a fájlt valaki küldje már el. Előre is köszönöm. E-mail címem [email protected]
  • Takimate
    #8800
    link plz
  • M.A.D.
    #8799
    Thief II-höz kijött 1-2 hete egy új fan mission csomag 1-9 epizód (230MB). Szerintem elég jó! :)
  • KGy
    #8798
    Itt, vagy ha ez nem működik, itt. Részletek a DarkHun súgójában, a GYIK súgótémánál.
  • Holdpro
    #8797
    1.18as patchet hol találom ?
  • KGy
    #8796
    Talán bug. Tedd föl az 1.18-as patch-et, és kezdd elölről a küldetést (az 1.07-es mentéssel amúgy is csak a pálya elejéről fogsz tudni kezdeni).
  • chopin42
    #8795
    Hello, problémám van.
    Csakúgy, mint a thief 1-et, a thief 2-tőt is végigviszem experten.
    A gond az, hogy amikor a serif zsarolós pályára kerülök, akkor ugye az a feladat, hogy: "Zsarold meg a serifet a felvétellel!"
    elvileg ez úgy történik, hogy fel a 3.ra, irány a szoba, és ekkor megtaláljuk a halott serifet. Ekkor a feladatok úgy módosulnak, hogy ha felvesszük Mosley
    kulscsát, akkor tünjünk el. Elvileg... Csakhogy nálam ez úgy van, hogy bemgyek a szobába, és nem történik semmi(ha felveszem a kulcsot, ÉS elolvasom a tekercset ,akkor sem!)!
    Mit kell akkor tennem? kifelejtettem vagy rossz sorrendben csináltam valanit?
    KÉREM, AKI TUDJA VÁLASZOLJON!
    Megjegyzés: elsőre nem volt gond...
  • mellon
    #8794
    Win telepítésre kényszerülök , de így legalább 1 gondal kevesebb.
    Nagyon köszönöm.
  • KGy
    #8793
    Az aktuális billentyűzetkiosztás a user.bnd-ben van, de a különböző kiosztások a játékban elmenthetők, amik így a SAVES\cfgxxxx.bnd file-okba kerülnek.

    De a T2X nem készít külön beállításokat magának, hanem a Thief2-ét használja, szóval ha a Thief2-t nem törlöd le, nem fog törlődni a billentyűzetkiosztásod sem.
  • mellon
    #8792
    Hello.
    Le akarom törölni a gépemről (ideiglenesen)a Thief 2X-et. Kimentettem a mentéseimet, de semmilyen Config.cfg fájlt nem találok, amiben a személyre szabott billentyűkiosztásom van. Megköszönném, ha tudná valaki.
  • KGy
    #8791
    Mivel változtattad meg a file-t?
    Mert bár a Thief3HU patch típusú bővítményei csak az eredeti, módosítatlan angol változatra tehetők fel, de az ezek által végzett változtatások vissza is vonhatók.

    Ha mással módosítottad a file-t, és az a másvalami nem tud visszavonást, akkor reinstall.
  • 1246
    #8790
    tudsz valahol egy olyan dolgot, amivel vissza lehetne állítani angolra a szöveget? mert így nem működik a feliratozó patch. gyorsan kéne. kösz.
  • Takimate
    #8789
    " T2X: A magyarítás kész az 5. pályáig."
  • KGy
    #8788
    Dark Project esetén a kulcs egy nagy első emeleti szobában van az ágy előtt a földön, Thief Gold esetén meg az emellett lévő kis szobában az asztalon (asszem ahol a Városi Vezér című "újság" van), tehát ott jobban észrevehető.

    A Thief3 titkos nyílvesszői pedig csak egy poénos rajz. Viszont a Thief2-ben tényleg van egy titkos nyílvessző! Olyan, mint egy közönséges nyíl, csak éppen törhetetlen, vagyis akár betonfalba is lőheted, ilyenkor úgy pattog, mint a zajkeltő nyíl.

    T2X: A magyarítás kész az 5. pályáig.
  • chopin42
    #8787
    Kgy, írtad az oldaladon, hogy ne haggyuk addig abba a thief 3-mat, amíg minden titkos nyílvesszőt meg nem találunk... hát nem találok egyet se. Megmondanád, legalább egy hol van?
  • chopin42
    #8786
    Kösz, de azt az ajtót megtaláltam. De van egy kis gond: ZÁRVA!
    hol van hozzá a kulcs?
    Amúgy nem vagyok amatőr kezdő, csak még ezt az egyszer sem találtam meg, mind a
    tíz(-nél több...) végigjátszás során sem.
  • hykao #8785
    1. Rakd fel a magyarítást, ha nem tetted volna még meg...
    2. Olvasd el a feladatok közt, hogy mit kell csinálni...
    3. Zombik jó részét ki lehet kerülgetni...
    4. Ments vissza egy korábbi állást és szerelkezz fel jobban...(bár emlékeim szerint bármikor otthagyható a hajó, s bármikor vissza lehet térni, immáron felszerelkezve...)
  • M.A.D.
    #8784
    Az a rész nekem is tetszett! Nagyon is! Írtam pár hete. Utánna vagy 80-90 perccel, de elakadtam (2-3 szint).
  • M.A.D.
    #8783
    nincs mese. uninstall. :)) az egy bug. próbált meg 90 fokban megdönteni a monitort, azt látni fogod a csínyt!
    sok sikert!
  • 1246
    #8782
    nemtom hogy merre kell menni, meg hamar elfogy minden cuccom, amivel zombit lehetne ölni, és ha egy meglát rámjön az összes egyből
  • hykao #8781
    Mit nem tudsz "megcsinálni" rajta? Teljesítsd a feladatokat és slussz-passz! ...de ha van valami konkrétan, ami nem megy, akkor írd...
  • 1246
    #8780
    heló. vki segitsen már.egyszerűen nemtom megcsinálni azt a pályát, amikor a tomboló vihar vagy mianeve hajóra kell felszállni és tele van zombikkal. hogy lehet azt megcsinálni?
  • Takimate
    #8779
    :D miket nem tesztelsz...
    egyébként télleg durva :)
  • pikk8
    #8778
    szasztok! a thief3-hoz tényleg vannak modok, és ha igen akkor hol találok rájuk?
  • KGy
    #8777
    Igen, ha kicsit lassan is, de haladok. Tegnap került fel a 0.11-es verzió, a 4. pályáig van kész a magyarítás.

    Közben ismét lenyűgözött a vonatos pálya. Észrevettem, hogy az álló vonat két elérhető kocsija nem különbözik a "haladó" vonattól, vagyis amikor magunkra zárjuk az ajtót, vonatkocsistul teleportálódunk a mozgó tájas részre. Ugyanis ha az álló kocsiban szétdobálom a tárgyakat, a mozgó vonaton minden pontosan ott lesz, ahová még az állomáson álláskor helyeztem, illetve a maradék zsákmány utazás közben is összeszedhető, ha az álló kocsiban nem szereztem meg. Szóval nem semmi...
  • Takimate
    #8776
    jah tényleg... azt hogy trickster azt csak az Escape!-ben az egyik lomb-helyiség-ben a fákon... igaz ?

    más.. t2x magyarítás ? Tudod csinálni meló mellett ? Mert ha megvan hát azonnal végignyomom még1x a sztori miatt.