10699
  • M.A.D.
    #8935
    Erről az SLD csomagról nem nagyon hallottam. Megnéztem...hááááát, alapból benne van a Morgan (jaj!), ami úgye szépen keresztbe tehet a játékoknak. Ez inkább filmlejátszós kodek, ráadásul nem valami sok van benne. Pl. Ligos Indeo-t (összes verzióját) felteszi ez a pack?
    K-lite Mega Codec Pack-ben manuálisan be lehet állítani, hogy a sok kodekből mit tegyen fel. Ráadásul havonta frissítik.
  • _Atti_
    #8934
    béta mapperként máris, amugy még sehol..ősszel talán
  • Andie
    #8933
    Ez jól hangzik! Amig nem jön a T4, addig asszem elleszünk vele!
    Hol lehet bétát csekkolni?
  • TomBond
    #8932
    Nekem SLD codec van fent + a DivX6. Szerintem más nincs is.
  • M.A.D.
    #8931
    Nálam pl. K-lite Mega Codec Pack van fenn (lassan 1 éve ezt használok, persze mindig a legújabbat). Ez nem szereti a bicubic resizer-t, ami szükséges pl. a Thief II moviek-nál. Direktbe letöltöttem, és csak akkor installálom ezt a kis filet, mikor Thief-et használok, mert ütközik pár codec-kel, és némely újabb progi nagyon nem szeresse.
  • KGy
    #8930
    Jó munkát hozzá!
  • TomBond
    #8929
    Végülis sikerült kideríteni hogy melyik kodeket kellett leszedni? Ugyanezek a problémáim és nincs kedvem leszedni a fél gépet a játék miatt!
  • _Atti_
    #8928
    Nah van már eredeti Doom(karácsony;), ugyhogy már 'legit' megy a moddolás..

    Hirek a modrol(akik nem tudnak angolul vagy csak nem olvassák a forumot/honlapot):

    Van már müködő rope arrow! bár lengeni egyenlőre nem lehet vele túl hatásosan de a thief1,2s képességeknek már birtokában van bőven.
    Lehet tárgyakat mozgatni..azokat forgatni hogy precizebben tudjk letenni..
    Lehet hullákat húzgálni..bár ezek még finomitás alatt vannak
    Van ragdollunk ami a thief3al ellentétben rendelkezik gerinccel is:)
    kezdetlegesen müködő ai: mászkál, ha meglát megpróbál megölni:) még nem tul reakcióképes.

    Van 6 müködő eszköz: a kard(bár még csak simán ütni lehet vele),blackjack,sima nyil,vizes nyil,tüzes nyil,kötél nyil..
    Lehet felugorva éleket elkapni/felmászni(mantle), oldalra/előre dőlni,
    Teljesen működik a fénykristály(lightgem), reagál villódzó, mozgó ,és kreált fényre is..

    Nagyjából ennyit érdemes tudni egyenlőre :)
  • spartus
    #8927
    köszi :P
  • zolo
    #8926
    Driver a gyártó hivatalos oldalán tudsz letölteni:
    nvidia
    ati
  • spartus
    #8925
    Hali! Nem tudja valaki, honnan lehet letölteni videókártyához driver-t a Thief 3-hoz?
  • KGy
    #8924
    A DromEd-et egyszerűen bontsd ki a Thief 2 könyvtárába az első CD EDITOR könyvtárából (dromed.zip), oszt' annyi. Egyébként ment válasz a thief1-2 fontokról
  • KGy
    #8923
    Közben van új magyarított Thief 2 fan mission: Oracle of the Prophets (a KotP sorozat 4. küldetése). Hamarosan várható a folytatás. Lásd DarkHun honlap.
  • NRK
    #8922
    Videókártyához adott melléklet. Valami Gigabyte is van rá írva. Én Hykao magyarítását raktam rá, és tökéletesen működött. Biztos, hogy ment volna a tiéddel is.
  • zolo
    #8921
    Ezt nem hiszem el!!!!!!!!!!Van hangja normálisan!!!!!!!!!!!!!!Neked let igazad!!!!!!!Időközben letöröltem a cybelink power dvd-t ,a divx-et + a divx codecet sémostmár van hangja!!!!!!!!KÖSZI!!!!!!!!44
    Mostmár vannak feladat+jegyzet szövegek de azok még angolok,felteszem újra a magyaritást hátha az segít.
  • NRK
    #8920
    Nagyon mazsola vagyok a téren, hálistennek nekem még eddig nem volt ilyen bajom, mert én sem tudnék vele mit kezdeni. Valahol nemrég olvastam sistergős bajról. Ott azt tanácsolták az illetőnek, hogy ha integrált a hangkártyája, akkor a bios-ban állítsa 32-nél nagyobbra a Latency-t. Hogy ez mit jelent, nem tudom, kínaiul hangzik . Ha te esetleg értetted, talán kezdhetsz vele valamit. Ha kodekpakk kell, én inkább a K-Lite kodekpakkot ajánlom, mert az tartalmaz mindent amit az ACE, sőt még az XP-hez való Indeo kodekeket is. Ezek elengedhetetlenül fontosak némely régebbi játékhoz. (Thief 3-hoz nem. De a Thief 2-höz igen!)
    1.1-es patchról hallottam csak. Nézd meg a menüképernyőn, milyen a te verziód.
    Hangkártyához kellett, hogy adjanak telepítő CD-t. Azon rajta kell lenni a drivereknek. Frissítést neten kell keresgélni hozzá, a gyártó honlapján.
  • zolo
    #8919
    Az a magyarítás van fenn amelyiket a bannerból lehet elérni.Már volt fenn a másik is.A küldetés eligazítésas meg a küldetés utáni üzenetek megvannak,csak a misszió közben levő feladatok és jegyzetek alatt lévő helyen ahová a pipa is megy ott nincs szöveg.
  • KGy
    #8918
    Esetleg próbáld a hangot hardveres támogatás nélkül is (nekem mondjuk be sem lehet kapcsolni a hardveres gyorsítást, mert csak EAX 1-et tud a kártyám).

    A feladat szövegeinek eltűnése érdekes jelenség. Melyik magyarítást tetted föl? Nem ismerem azt a "rögtön 1.1-es Thief verziót telepítő példányt", de ha a feladatszövegeket és párbeszédeket tartalmazó file egy kicsit is eltér benne, akkor lehet ilyen hiba (mert a Thief3-ban ez bináris file). A könyvek szövegeivel és a küldetések előtti eligazító szöveggel elvileg nem lehet baj. A Thief3HU szól, ha a módosítandó file-ok tartalma eltér az eredeti Thief-től, a másik magyarítást ilyen szempontból nem ismerem. De persze lehet, hogy egyáltalán nem is itt keresendő a probléma gyökere...
  • zolo
    #8917
    NRK:Minden játék megy rendesen.Akitől kaptam annak ilyen gépe van:amd 3200+ gef.6600gt 1 giga ram.Neki normálisan megy.Minden mai játék normálisan megy.Viszont olyan szokott lenni néhánynál hogy beszar a hang és a játék hangjához még sistergés is párosul.Van valamilyen patch a játékhoz???
    Milyen kodek hiba??Media player,jetaudio,real player+quicktime van.Nincs fent a mega codec pack.Nvidiás hangkártyám van és nem tom miylen driver kéne hozzá
  • M.A.D.
    #8916
    Egyértelmű kodek hiba.
  • NRK
    #8915
    Enyém ment minden gond nélkül, voltak elolvasgatható jegyzetek, stb. És még mindig semmi ötletem, miért csinálja ezt veled. Előfordulhat, hogy valami nem megfelelő neki a rendszeredben? A Geforce 4-est sok játék utálja. Más játékok mentek rendesen?
  • zolo
    #8914
    És az még egy normális dolog hogy a feladatoknál + a jegyzeteknél csak pipa van???Más játékokból okulva azért néha le van írva a küldetés nem csak a pálya előtt.
    Most már fent van a magyarítás is.
  • NRK
    #8913
    Az enyém is ilyen jó kis bundle példány, eleve 1.1-est telepít. Abszolúte semmi problémám nem volt vele. Sajna nem vagyok egy műszaki zseni, hogy ennél értelmesebbet tudjak ehhez hozzászólni. Talán valaki más.
  • zolo
    #8912
    Hali!
    Videókártyához kapott thief:deadly shadows van nálam.Semmilyen patchot-még magyarítást se tettem fel.A menü előtti reklámokban és videóban még van hang,de a menüben már nincs és a training misszióba sincs.Ez egyedüli dolog vagy másnál is volt???Van erre megoldás vagy a köv.küldetésben lesz hang???Ha tudtok segítsetek.
  • chopin42
    #8911
    Kösz,ment.
    Hogy telepíthetem a Dromed-et, hogy jó legyen?
  • M.A.D.
    #8910
    Jó hírek! :))) érdemes volt beugranom a melóhelyre
  • KGy
    #8909
    Ha megdobsz egy mail-lel (hogy felfrissítsd az emlékezetem a címedet illetően), elküldhetek egy csomó cuccot hozzá némi magyarázattal. Az oroszoktól egy .fon konvertálót kaptam, ami gyakorlatilag a lényeg (egy ilyet hiányoltam 5 éve), csak van vele egy-két buktató, de ezeket már lehet orvosolni. Mivel az első két rész sok különféle betűkészletet használ, amiket mind javítani kellett, az "orvoslásokhoz" már csináltam scripteket, ezeket szintén odaadhatom.
  • chopin42
    #8908
    Helló, írtad, hogy kiderült, mi a titka thief 1-2 betűk szerkesztésének.
    Megsúghatod,ha akarod, hogy mi ez .
    Előre is kösz!
  • KGy
    #8907
    Új Thief 2 FM magyarítás: The Enterprise (Az "A Keeper of the Prophesies" sorozat első küldetése)

    Elérhető a DarkHun belső letöltéskezelőjéből vagy a honlapomról.
  • KGy
    #8906
    Ez így nem pontos, mert akkor kapod a feladatot, ha elolvastad az első részt a naplójából, szóval valamit már biztos találtál :)
    Asszem a feladat csak a legnehezebb fokozaton jön, és azt jelenti, hogy az összes naplórészletet olvasd el (összesen négy van). Ez tényleg nehéz feladat (meg a két ékkő megtalálása is), de a többi leírásban sok elrejtett nyom van.

    És persze a honlapomon elérhető DarkHun a T2X magyarítására is képes egy ideje.
  • chopin42
    #8905
    Helló, itt vagyok.
    Némi cucc:
    T2X-ben a "hospital"pályán nem találom Alina naplóját. Hol van ez?
    Korábban írtad, hogy kicsik és könnyűek a pályák a thief3-ban. 1000-rel dolgozom
    hogy ez ne ilyen legyen(pályaszerkesztés kezd menni, a textúrák felével megvagyok)De azért nagyon jó alapból is a cucc...
    A thief2 története pedig szerintem elég jó, a 2., 3.,5.,12.,pályák pedig fenomenálisak.
  • _Atti_
    #8904
    tipp2 vel tisztában vagyok de az sgn a kutyát se zavarja az ilyesmi szvsz:)

    nem akarok én se neten játszani, se szervert inditani amugy..nah mindegy ha senki nem tudja annak a szervernek a cimét akkor kénytelen leszek tűzfalat tenni fel és ugy tiltani le az exét ahogy mondtad te is..
    Kösz
  • KGy
    #8903
    Ezt a trükköt nem ismertem, meg soha nem is játszottam a Doom3-at online. Ha egyáltalán nem kell net, miért is nem jó, hogy pl. egy ZoneAlarm-ban letiltod a net elérést csak a Doom3 számára?

    Ha meg az kell, hogy tudj szervert is indítani, meg kapcsolódni is lehessen hozzá, de külső netes szervert ne láthasson, akkor egy hálózatos projekt fejlesztése alapján (ha van több gép meg belső háló) a következő tippet mondhatnám: Használd a cuccot olyan belső hálózatos gépekről, amik nincsenek közvetlenül a neten, a net pedig ne "triviális módon" (router, DHCP) legyen megosztva, hanem mondjuk proxy-n, egy nem szokványos porton keresztül. Ez a portot és a proxy címét a net böngésződben beállíthatod, így az internet mindenhol használható, de az egyes alkalmazások nem látnak túl a belső hálón, ha nem állítod be rajtuk is a proxy-t.

    Tipp2: Ne hirdesd ilyen nyíltan, hogy "warez cuccom van, crack kéne, segítsetek" problémádat, mert még az hiányzik, hogy megtorpedózzák ezt a nagyszerű projektet egy ilyen apró baki miatt. :(
  • _Atti_
    #8902
    még publikusan nem lehet..
    de szerintem ami eddig megvan és probáltam az remek..a mozgás,fegyverek a mantling meg minden frankon el van találva eddig..már van müködő ropearrow is,rendesen himbálózik,át lehet ugrani egyikről másikra mint a thiefben meg minden:P

    az ut-s mod az elsősorban multiplayer..természetesen igy nem igen érhet a botos szinglije a thiefek közelébe..(amugy azt más csinálta..nameg csinálja most is a második részét ut2004 alá)
  • M.A.D.
    #8901
    Off:na, megvan a mod-ok videóinak lejátszása miért okoz néha gondod. igaz, mostmár nem. egy úgynevezett bicubic resizer a bűnös. amostani gammák nem mindegyike szereti, viszont a régiek kifejezetten kedvelik. :)

    On:
  • Gmiki
    #8900
    Én a DOOM3-as modot még nem próbáltam (ha lehet egyáltalán), de túl sok reményem nincs. Az UT thief modot is nagy reményekkel tettem fel a gépre, de csalódtam. Meg sem közelíti még csak a Thief 1-et sem.
    Én inkább egy Thief3 gyári kiegészítő lemeznek vagy esetleg egy Thief4-nek örülnék. Bár a reményen kívül nem sok esély van rá
  • _Atti_
    #8899
    jah ha már darkmod..

    Ezt már leirtam doom3 topicban de nem nagyon figyelt vagy tudta senki..

    'nemtudja vki a szerver cimét amit ha letiltok nem tudja ellenőrizni a cdkeyt?

    mert sikerült ugy feltennem az 1.3as patchet hogy offline már elindul
    (ha érdekel: Sima doom3,1.3 as patch,RoE-t azzal a bizonyos Psbc-s kulcsal feltenni,Offlineba át,Roet indit d3 kodnak beirni t7lb-s kodot,aztán ott modoknál átmenni sima doom3ra és innentől offline modban elindul a 1.3 as sima doom3 key invalid nélkül)
    ..nekem moddolás(darkmod) miatt kéne mert átálltunk 1.3-ra de azért nem akarom mindig tiltogatni a netem ezért akarom a szervert tiltani..nameg ha véletlen egyszer elinditom ugy hogy neten vagyok akkor szophatom végig előlről..

    hát igen legjobb lenne megvenni de egyenlőre nincs kilátásban:)'

    ha vki netán tudná vagy tud vmi warez forumot(mármint akik értenek is vmihez) akik meg tudnák mondani annak örülnék mert igy állandoan le kell tiltanom a netet ha tesztelni akarom a modelleim..
  • _Atti_
    #8898
    nincs még kész amire gondolsz :)
    a darkmod az doom3 alá készülő thief mod..thief játékmenet doom3 engineben..

  • sorrow
    #8897

    Nem tudjátok, hogy kész van-e már a Thief 3 alá késülő doom3 engine-es mod?
    Készült egyébként bármilyen pálya, mission mod a thief 3-hoz ??
  • KGy
    #8896
    Talán igazad van... :)
    De mint tudjuk, "az élet nem habostorta". Pláne a tolvajélet. Azt komolyan kell venni :)