10699
  • KGy
    #9055
    Az alábbi üzenetet először csak privátban szándékoztam elküldeni, de aztán úgy gondoltam, miért is ne tegyem fel nyilvánosan a kérdést...

    Szóval a banneres megjegyzésedről jutott eszembe, hogy ha már Hykao-ék átnevezték a fórum címét, bevonva a teljes Thief sorozatot a fórumba, nem lehetne egy linket elhelyezni mondjuk a banner alatt a Thief 1-2 magyarításra is? Sőt, akár a "Játékmagyarításról tudtok-e?" topikbhoz hasonlóan, akár több Thief-es link is elhelyezhető lenne (thiefmissions.com, T2X, DarkMOD, stb).

    Vélemény?
  • Bandew
    #9054
    Most nézem csak, hogyha hunyorítok és a banneren lévő zöld foltra nézek, tök olyan mint Magyarország.
  • Gmiki
    #9053
    Na nem is olyan rossz pálya ez az Evicted. Kicsit az alap T3 pályákhoz képest sötét, de megfelelő beállítással teljesen tökéletes. A pálya kialakítása kicsit szögletesnek mondható, de kis játék után már nem is zavart. Nem lenne túl nehéz a pálya de így is megsz*vatott. Már közelítettem a végéhez amikor rájöttem, hogy az elején nem úgy kellett volna tennem ahogy tettem és most eszméltem rá, hogy előlről kell kezdenem. (nincs elég pénzem) Ilyen utoljára csak a T2 bankos pályáján fordult velem elő
    Maga a map szép nagy, igen sok bebearangolható hellyel. Ami hátrány, hogy a tágas helyek miatt könnyen ki is lehet cselezni az őröket. Ha a végére értem jelentek...
  • Gmiki
    #9052
    Sajnos nem tudom mi a megoldás. Kipróbáltam már a legutolsó patcheket és természetesen a safe beállításokat is. A játék elindul minden hiba nélkül de egy idő után lefagy játék közben. Az alap játék és pl a T2x is. Nem tudok rájönni a hibára... A win újratelepítést még nem próbáltam. Lehet, hogy az kellene, sőt meg is csinálom
    Addig is próbálgatom a T3 FM-et
  • thief3
    #9051
    tudtam róla hogy készül és meg is várom a befejezést.
    Addig viszont kérek beszámolót milyen, vámpírok és egyéb lények lélekszáma, összetettség, minőség stb.

    Egyébként ezen az oldalon vannak még hazánk FM-jei:
    Thief Dromed Hu
    MAGYAR RAJONGÓK KÜLDETÉSEI
    KÉSZÜLŐBEN
  • KGy
    #9050
    Új Thief 2 FM jelent meg, ráadásul magyar szerzemény.
    A küldetés a majd hosszabbnak ígérkező Dracula campaign első része. A helyszín természetesen Erdély, és persze sok magyar név is felbukkan a küldetésben.

    Tegnap megkaptam (az eddig elkészült) magyar szövegeket is, úgyhogy a DarkHun is ismeri már a küldetést.

    És a lényeg: A küldetés itt, a magyarítás pedig szokásosan itt érhető el.
  • KGy
    #9049
    Ne törődj bele (mármint a T2 kifagyásába). Nem működik a safe_texture_manager beállítás a user.cfg-ben? Persze sok egyéb dolog is felmerülhet, de ezt biztosan be kell állítani, különben a "fekete kép" hiba garantáltan jönni fog.

    Ha pedig más rendellenesség is van, mondd el a jelenségeket, hátha más is találkozott velük, és van már rájuk megoldás.
  • Gmiki
    #9048
    Én is kipróbáltam. Szerintem is egy kicsit egyszerű a kialakítása, de legalább jó nagy ha minden igaz. Megpróbálom végigvinni hátha ráérzek a pályára. Mivel nem sok T3 FM van így én örülök ennek is, mert a T2 nem megy a gépemen. (állandóan kifagy)
    Én a GarrettLoaderrel használom mert úgy bármikor visszatérhetek az eredeti verzióhoz.
  • thief3
    #9047
    Kipróbáltam, hátő... nem tetszik. Lehet finnyás vagyok de nekem olyan félkésznek tűnik.
    Telepítés rém egyszerű, bemásolni a megfelelő helyre a fájlokat(és így ez lesz a kezdő küldetés)
    Előtte ajánlott a biztonsági mentés, ez sajnos nem egy Dark/GarrettLoaderes elegáns eljárás.
  • Gmiki
    #9046
    Sziasztok!
    Most találtam. Hátha még nem ismeritek Én ép most töltöm:
    Thief 3 Fan Mission
    "Evicted (v1)
    Filesize: 61 MB
    Released: 2/16/2006
    By: Nomad
    Plot Description: Garrett has had problems with his landlords and needs to make an example of his current landlord to ensure that this doesn't keep happening."
    Ha be tudom üzemelni ki is próbálom.
    Link:
    http://www.thief-thecircle.com/download.asp?fid=903
  • Boroskóla
    #9045
    Kösz, akkor ezvolt a baj valószínű, mert olyan kesztyűm még nincs.Na hazamegyek próbálom is.
  • Bandew
    #9044
    Azért vicces, hogy már ott is megvolt a "hüvelykujjon lévő fekete csík" bug. :-)
  • Bandew
    #9043
    Ez tényleg érdekes volt. A gráfón sokat javítottak, viszont azt vettem észre, hogy egyes mozgás animációk szebbek voltak ebben a régi trailerben. Ezt az egyet leszámítva, tényleg sokkal jobbat kaptunk.
  • thief3
    #9042
    Háttérzenék nagyon hangulatos, nem sima szórakozáshoz való.
    Egy faja Thief filmben ez adná meg az atmoszférát, de minimum Gyűrűk Ura szintű legyen ám belassított nyíllal ofkorsz
    Olyan vackot viszont soha ne csináljanak belőle mint ezek a kezdeti koncepciók
  • KGy
    #9041
    Háááááát, én nem is tudom... elég nagy Thief fannak tartom magam, de hogy ezeket a háttérdallamokat hallgassam zene gyanánt...

    Viszont ha valaki még nem látta volna, szintén a Thief: The Circle oldalán vannak régi trailerek is. A Tools of the Trade című, közel 70 megás avi valami eszméletlen jó, és olyan filmelemeket is tartalmaz, amik a játékba nem kerültek be. Aztán a felénél a zene is beindul - ami szerintem jobb, mint az őrök köhögéseit felvonultató fanmixek...

    Nagyon érdekesek a Duel és a To Sneak nevű igen régi előzetesek is - az utóbbi '96-ból való, ahol Garrett még egy íjpuska szerű fegyverből szórja a nyílzáport, mint valami tömeg FPS játékban. Azt hiszem jól döntöttek a készítők, hogy végül nem ilyen Thief-et kaptunk.
  • KGy
    #9040
    Minden városrészben három-három sarokkő és rozsdaatka van. Ha angolul megfelel, némi Google után
    ezt találtam. Minden városrészhez leírja a sarokkövek helyét is.
  • zolo
    #9039
    A kikötőnél addig lőttem a gubókat hogy barátságos lett a viszony.Nem is bántottak.Gondoltam megyek Bagolyvölgybe pogány területre.Végig mentem minden városrészen hogy legyenek nyilaim,erre már a Piactéren is támadtak,de a Bagolyvölgybe meg is öltek.miért bántanak ha egyszer barátságos a viszony.

    U.I.:Nincs valami térkép hogy hol vannak a sarokkövek??Még egyet se találtam.
  • thief3
    #9038
    ment neked is
    mégvalaki?
  • KGy
    #9037
    Az óratoronyba nem a bejáratnál, hanem a kőpiaci rész másik feléből, az óratorony "hátulja" felől tudsz bejutni. Fürkészd a jelet a fejed fölött, mert mászni kell. Ha még nem tetted meg, vásárolj mászókesztyűt a kikötői boltban, mert másképp nem fog menni.
  • Gmiki
    #9036
    Szia!
    Légyszi nekem is!
  • Boroskóla
    #9035
    Hi emberek elakadtam egy helyen ahol a toronyórába kell betörni sehogy sem tudom kitalálni mi a fenét kell csinálni ha valaki tudna segíteni megköszönném.
  • thief3
    #9034

    ment neked is pm
  • tep
    #9033
    [LGS Fanmix - Lazarus] - Fun Tribute to Steve Russell.mp3
  • tep
    #9032
    ez engem is érdekelne....pls
  • thief3
    #9031
    ment pm
  • BBird
    #9030
    Hol van, hol van? IDE VELE!! ;-))
  • thief3
    #9029
    Közben megszereztem az egész OST-ot (megfelelően szétnézve mindent meg lehet találni )
  • thief3
    #9028
    Igaz ezek rövidebbek de leszedhető innét
    Persze a hosszabb és jobb minőségű engem is érdekelne.
  • BBird
    #9027
    Hi!

    Gamestar oldalán kihírezték, hogy Thief 3 OST ingyen letölthető egy oldalról. Ma megpróbáltam lekapni, de 404. :-)
    Nem kapta le valaki, vagy nem tudjátok, hogy hol tölthető még le?

    forrás: Gamestar
  • Bandew
    #9026
    Rendben, köszi mégegyszer!
  • KGy
    #9025
    Ment levél a felirattal.
  • KGy
    #9024
    Ez a sarokkő, amit moha nyílvesszővel kell meglőni.
    Azok az "elemi gubók" pedig azok a kis gömböcskék, amik azokon a két egymás felé hajló embermagasságú szarvakon "nőnek". A szarvak között lődd át az elemi nyílvesszőket, és máris szimpatikusabb leszel a pogányoknak.
  • zolo
    #9023
    Valaki tudna beszúrni képet a sarokkőről meg a amásik dologról amit a pogányok miatt kell nyíllal lőni!Már kiszabadítottam a kilányt és szeretnék jóban lenni a pogányokkal a boszi barlangja küldetés előtt.
  • Bandew
    #9022
    Okés, 1000 köszönet!
  • KGy
    #9021
    Szerintem ez nem hiányzik a legújabb DarkHun-ból, bár igaz, telepíteni kéne a játékot, hogy ezt ellenőrizd.

    Most melóhelyen vagyok, de akkor este elküldöm a feliratot.
  • Bandew
    #9020
    Hali!
    A b14.avi-hoz való felirat hiányzott nálam.
    Nekem a Dark Project van meg. A játékot már végigvittem és letöröltem, de azért a videót elmentettem, hátha el tudod küldeni a feliratot e-mailben. :-)
    Ha igen akkor a címem [email protected], ha nem az se nagy tragédia. :-)
    Köszi minent!
  • KGy
    #9019
    Bocs, hogy csak most válaszolok, de nem voltam itthon.

    Hmm, érdekes jelenség, de biztos van rá magyarázat.

    pölö:
    1.) Béna vagyok, és lemaradt. Melyik avi-ról van szó? Én nem találtam hiányt.
    2.) Talán a DarkHun ront el valamit. Dark Project-ed vagy Thief Gold-od van? Most nekem a Gold van fönt, és úgy látom, annak a magyarítsával minden rendben.
    3.) Esetleg régi magyarítást használsz, és abban nincs benne a szöveg. Esetleg kezdd a DarkHun frissítésével (utoljára január 2-án frissült az alap magyarító, a Thief 1 talán októberben). Ha továbbra sem stimmel valami, feltétlenül szólj!
  • thief3
    #9018
    Pontosítok: a földön egy levelet kell elolvasni, a szoba végénél az asztalon meg a könyvet.
  • hykao #9017
    Ööö, ha jól emlékszem, akkor a múltban a nevelői asztalon van a keresett infó...
  • zolo
    #9016
    Az a helyzet hogy Laury(a kislány)naplója már megvan.
    Vagy van egy másik napló is a szobában??