10699
  • Dani8
    #9135
    Segítsen Valaki!

    Elakadtam, amikor a csónakkal elmentem, ott elvileg a galériában egy titkos kapcsolót jkéne találni, és azt olvastam az asztal alatt, a fürdőszobától izé iráányba. már elfelejtettem. na hol van az a kapcsoló?
  • endiboy
    #9134
    Hy!

    Nem tudom lehet e ilyet kérni, de valaki meg tudna dobni egy árvaházas kimentéssel?

    előre is köszi
  • chopin42
    #9133
    Azt akarom kérdezni, hogy melyk t3 script a láthatatlanság effekt?
    És ezt hogy lehet saját magunkra alkalmazni úgy, hogy tárgyhasználat esetén lépjen érvénybe?
  • koppim
    #9132
    Rakj oda egy hullát, ha leütötted lőj bele egy nyilat.
  • Kouta
    #9131
    amikor jacknall mancsát kell ellopnom a pogányoktól. ott amikor a vér áldozatot kell bemutatni. mit kell csinálni?
  • hykao #9130
    Ezt az embert hivatalosan alkalmazniuk kéne a kiadóknak PC-textúra portoláshoz! :)
    Nagypapó papucs odabasz: KATT :))))
  • KGy
    #9129
    John P. új textúracsomaggal rukkolt elő a Thief 3-hoz, ami végre nem szöszmötöl órákig a telepítéssel, mellesleg a sok kicsi különálló telepítő is egybe lett téve!
  • KGy
    #9128
    Miért, mit csinál ez a sound addon, ha már a magyarított változatra telepíted?
    Visszateszi az angol feliratokat?

    Esetleg használhatod a CSCTagEditor-t a magyarításhoz (ezzel kipróbáltan működik az XBox verzió magyarítása is).

    Az trükk a következő: A frissen telepített Thief 3 magyarítása után a TagEditorral nyisd meg a feliratokat tartalmazó file-t (a Thief3 könyvtára alatt Content\T3\Sounds\SchemaMetafile_HardDrive.csc). Exportáld a feliratokat egy file-ba, majd jöhet a sound addon, aztán importáld vissza a file-t szintén a TagEdit-tel. De ez csak akkor lesz jó, ha ez a sound addon mondjuk csak az eredeti hangokat javítja fel, tehát nem szúr be teljesen más hangokat (más odaillő felirattal), és nem keveri össze az eredeti hangok sorrendjét.
  • chopin42
    #9127
    de a gond az, hogy kellene a magyar szöveg...
  • Garrett27
    #9126
    sajnos az új IE 7 beta 2 is ezt csinálja... IE m$
  • KGy
    #9125
    Valszeg internet explorered van, ami nemtom melyik verzió óta olyan ostoba, hogy a .pch file-ok tartalmát mindenáron szöveges állományként akarja mutogatni, ahelyett, hogy letöltené őket, és ezért látsz hülyeségeket.

    A DarkHun oldalára már kitettem egy megjegyzést: "FIGYELEM: Ha a böngésződ a .pch file-okat nem letölteni, hanem megjeleníteni akarja, akkor a linken végezz egy Mentés másként műveletet, és a letöltött file kiterjesztése legyen ".pch"!" A Thief3HU lapján tényleg nincs kint ilyen üzenet, de mindkét programnak van saját letöltéskezelője, és ha azokat használod, akkor úgysem kell kézileg leszedegetned a .pch file-okat.

    A sound addont nem ismerem, ezért nem tudom, mi történik, ha először magyarítasz, és utána teszed föl az addont, de ha az addon után magyarítanál, a telepítő beszól, hogy nem a várt tartalmat találja a file-ban, és csak megerősítés után települ fel. A nem eredeti tartalmú SchemaMetafile_HardDrive.csc patch-elése persze simán hülyeséget eredményezhet, de a Thief3HU vissza tudja vonni a saját módosításait.
  • chopin42
    #9124
    Helló KGy!
    Van némi gond az oldaladdal. akármelyik FM magyarításra kattintok, kijön egy csomó krix-krax. valami megoldás? (mindenütt ezt csinálja)
    Aztán, a SCH_HardDrive magyarítása mi alapján történik a t3-ban a magyarításoddal? mert van 1 sound_addon nevű progi, amivel új hangokat lehet ehez tenni. ha magyarítom ,elrontja, ha nem, akkor viszont jó, de a magyarítás után rossz.
    Adj választ (más is adhat), ha tudsz.
  • BBird
    #9123
    Köszi a segítséget ismét! :-)
  • KGy
    #9122
    Egy ismerősöm írt pár novellát, de úgy tűnik, közben megszűnt a honlapja...
    Mindenestre itt van egy fantasy novellárium, talán akad valami olvasható is.
  • BBird
    #9121
    Ha véletlen valaki kijátszaná a játékokat, s szeretne esténként olvasgatni, létezik valamilyen thief feelinges regény?
    Napokban megakadt a szemem: Ellopni egy Chagallt c. könyvön, más helyen minimális hasonlóságot véltek felfedezni az Orrgyilkos tanítványa c. regény, s a Thief széria között.
    De Ti biztos jobban/többet tudtok erről. :-)
  • tattooed
    #9120
    Vazze szerinted értem?
  • tattooed
    #9119
    OK Kössz!
  • KGy
    #9118
    Az eredeti játékot a MOD eltávolítása után indíthatod (ha nem túl extrém készítésű küldetés, a GarrettLoader eltávolítja - már ha azzal is telepítetted). De végső esetben még ott van az újratelepítés...

    A "mit kell csinálni?" kérdésre esetleg keresgélj a TTLG fórum Thief Fan Missions c. topikjában
  • tattooed
    #9117
    Valakiiiiiiii
  • tattooed
    #9116
    Ja, magyarositott Thief3-ra raktam föl.
  • tattooed
    #9115
    Sziasztok!
    Fölraktan egy modot, TDS_CreatureClash3(valami Fan Mission Extras).
    Valamilyen szobákban kezdődik, sok gomb egy panelon.
    Lehet őket nyomkodni és különböző lények jönnek elő.
    De innen sehová nem lehet kijutni (vagy mégis?)
    Sőt a rendes gamét sem tudom betölteni.
    Ha valaki segítene, hogy mit kell itt csinálni vagy ki lehet-e jutni, azt megköszönném.

    Előre is kössz, sziasztok!
  • hykao #9114
    Bétateszt-riport képekkel a "The Bridge" c. készülő Thief 3 FM-ről: KATT IDE
  • Mr_no_NaMe
    #9113
    VÁHÁÁÁ kivettem a kompatibilitást és meegy :DDD
    JEEEEEEEEEE TTTTHHHHXXX
  • Mr_no_NaMe
    #9112
    Ezeket mind megcsnáltam.
    A safe texture szöveget is. De nem megy :S
    És nem HT a procim :S
  • KGy
    #9111
    1.) NE legyen beállítva semmilyen kompatibilitás.

    2.) Ha a menüben a játék indításakor kapásból jön a fekete képernyő, akkor valószínűleg nVidia kártyád van, de semmi baj: user.cfg-ben be kell kapcsolni a safe_texture_manager beállítást (vedd el a pontosvesszőt a sor elől, és mentsd el a file-t)

    3.) Ha nem rögtön, hanem pár másodperc játék után fagy szét az egész, akkor valszeg Hyper Thrading procid van. A HT-t kapcsold ki, vagy állítsd be, hogy a játék csak egy CPU-n fusson.

    4.) Egyéb esetleges XP-s problémákra megoldás: http://kgysoft.try.hu/darkhun/GYIK.html

    x+1.) Ez nem csak Thief 3 topik, itt szó van mindenről, ami Thief (bár a fekete képernyő bug csak ezen az oldalon vagy 3-szor szerepel, szóval néha érdemes kicsit visszaolvasni is)
  • Mr_no_NaMe
    #9110
    Mostmár sikerült eljutni a menüig...
    Mikor új játékot akarok kezdeni és betölt akkor sötét képernyő és kifagy...
    Nemtudjátok mi a hiba?
  • Mr_no_NaMe
    #9109
    Sziasztok!
    Tudom ez a Thief 3 topic, de talán ezt nézitek.
    Szóval a Thief 2-őt el lehet valahogy indítani XP-n? Mert átraktam 2000-es kompatibilitásra és akkor annyit csinált, hogy indításnál fekete képernyő, majd kidob a winfosba ugyan úgy mint kompatibilitás beállítása nélkül...
    Mit lehet ezellen tenni?
  • Gmiki
    #9108
    Úgy fogom fel őket, hogy sok kis FM = egy nagy FM :-)
  • Gmiki
    #9107
    Több pályás komolyabb FM-el még nem találkoztam, de ezekkkel is jól el szoktam lenni... Ezek kicsik, de néha szerintem nehezebbek mint az alap T3 pályák. Legalábbis nekem. Mondjuk sok nehezítés ered onnan is, hogy úgy el tudják dugni a kincseket vagy a titkos kapcsolókat, hogy néha reménytelennek tűnő saroktól-sarokig való alapos kutakodással megy el az idő. De hát egy jó tolvajon nem lehet kifogni
  • hykao #9106
    De komolyabb T3 FM-mel akkor Te sem találkoztál még, ugye? Már úgy értem, hogy hosszabb, több pályás küldikkel, új textúrákkal, új környezettel, stb.
  • chopin42
    #9105
    Helló!
    Rájöttem. a sheriffes pályát miért nem bírtam kivinni:
    Mikor felérünk a 3-ra, kiabálást, és egy rovid párbeszédet hallunk, am a következő:"...a sheriffet meggyilkolták!..."
    na én olyan gyorsan kiiktattam az őröket, hogy ez nem történt meg, tehát nem kaptam meg az új feladatokat.
  • Gmiki
    #9104
    Belemerültem a T3 FM-ekbe.
    Most vittem végig a The Crypt című részt is. Nem túl nagy a pálya, de igen csak hangulatos és nehéz így is. (persze profi fokozaton)
    Merem ajánlani mindenkinek ezt is.
  • Gyocsika
    #9103
    Kösz szépen te egy isten vagy!!!!!!!!!!!!!
  • Gyocsika
    #9102
    Kösz mindjárt megpróbálom!
  • KGy
    #9101
    Már mástól is hallottam liyet, pedig SB Live 24-bitese volt, és csak az intróban volt neki hang, a főmenütől kezdve semmi. Ami ugye azért fura, mert pont egy SB 24-bit logóval indít a játék...

    Esetleg kapcsold ki a beállításoknál a hang hardveres támogatását, és ha minden jól megy, ezzel megjön a hang sima sztereóban. Második lépésként egy drivercserét ajánlanék a teljes értékű hangzáshoz, habár konkrét javaslatom nincs, hiszen az én hangkártyámmal (sima SB Live!) be sem kapcsolható a hardveres támogatás a harmadik részben.
  • Gyocsika
    #9100
    Sziasztok most telepítettem a thief 3 at és nincsenek hangok semmi légyszi segítesetek!
  • hykao #9099
    ERRŐL volt már szó? Elég ígéretesnek tűnik, s már bétaállapotú.

    Amúgy készült már komolyabb FM a 3. részhez?
  • BBird
    #9098
    Valahogy sejtettem. :-(
    No sebaj!
    Tegnap azért egy őr máris kiszúrt, leszúrtam... mission failed. ;-)
  • KGy
    #9097
    Csak a harmadik részben.
  • BBird
    #9096
    Jipí, siker! Köszi a segítségeket!
    Lustaság félegészséges kérdéses: Felirat valahol bekapcsolható, amikor beszélnek a karakterek, vagy a főszereplő? :-)