10699
  • Dani8
    #9175
    Nálam kiteszik a karjukat még amúgy mintha egyensújoznának...:D
  • Dani8
    #9174
    Gondolom mi a baj! Az hogy nem tettem fel az 1.1-es patcht! Majd felteszem és kipróbálom!
  • tep
    #9173
    nálam működött , párszor meg is kergettek :)
    .....míg le nem ütöttem mind
  • Dani8
    #9172
    Ja na meg persze a garettloadert is letöltöttem!
  • Dani8
    #9171
    Én letöltöttem, átírtam az user_patcht sima userra, betettem azt az izét amit ha rákattoltok kgy linkére ott legalul lehet letölteni. Be is raktam a régi helyett. Megy is a játék, de a katonák nem támadnak rám! Rátok sem?
  • tep
    #9170
    már csak egy special loot hiányzik a négyből...........minden mást megcsináltam........kezdek begolyózni , mert már 100* végigjártam az összes helyszínt
  • KGy
    #9169
    Ha néhány feladatból csak az üres négyzet látszik szöveg nélkül, az lehet, hogy a GarrettLoader hibája. Épp nemrég írt nekem valaki emiatt, és kiderült, hogy csak régi loadert használt. Az 1.32-es GarrettLoader innen tölthető le.
  • hykao #9168
    Hmm, nem jönnek be a linkeke :(
  • tep
    #9167
    lassan haladok

    hibát csak annyit találtam még , hogy elakad keresés közben az őr , meg az objectives-ben nem látom az összes feladatot.......amúgy elég jó , de lehetne expertben kicsit több ellenség
  • tep
    #9166
    .....na melyik lesz a jutalmam? :))
  • hykao #9165
    Na akkor majd mesélj róla! Esetleg pár szép, nagyfelbontású képet is dobhatnál majd! (de csak thumbnaillel vagy url-lel légyszi! :D)
  • tep
    #9164
    át kellett írni a user_patch.ini-t sima user.ini-re......most már műxik
  • tep
    #9163
    nekem ahogy be akarja tölteni az első pályát , kidob az asztalra
  • hykao #9162
    No hát senki nem leste még meg a TheBridge rajongói küldetést?
    Én sajna még nem tudom, mert nincs fenn a játék a gépemen. De kíváncsi lennék, elég jókat írnak róla.
  • hykao #9161
    Kicserélték az oldalon a linket, így már letölthető! Akinek sikerül megnéznie, írjon már valamit róla légyszi!
  • Dani8
    #9160
    Király, sikerült kilyátszanom. Mégegyzetr köszi KGy!
  • Dani8
    #9159
    Köszi, Köszi, Köszi!!! Isten vagy!;) Majd kipróbálom...
  • KGy
    #9158
    Ahol a naplót is találtad. Az infó a folyosó végén a pulpituson lévő esetleírásban van.
  • Dani8
    #9157
    Melyik toronyban?
  • KGy
    #9156
    A múltban teheted meg a toronyban. Az MSN-re e-mailben válaszoltam.
  • Dani8
    #9155
    Csak a 2. rész nincs meg. Ott elakadtam, hogy az árvaházban már ki kéne ugrani, de még nem szereztem infót a boszorkáról. Azt hol kell szerezni? Amúgy nincsen MSn címed?
  • KGy
    #9154
    Ami az Őrzők és Garrett kapcsolatát illeti, az elég régi história, egész pontosan a Thief 1 (Thief: The Dark Project vagy Thief Gold) kiképző küldetésének intrója beszél róla. A Thief 3 egyes könyvei egyébként tesznek utalásokat a múltra, de azért csak ezekből nem teljesen lehet megismerni Garrett történetét.

    Szóval a kezdetek-kezdete úgy szól, hogy Garrett kis éhenkórász kölyökként tengeti az életét az utcákon, mígnem egyszer csak kizsebel(ne) valakit, aki szemfülesebb ifjú tolvajunknál, és elkapja a kezét:
    - Az nem a tiéd!
    - Kérem, uram, éhes vagyok! Ne mondja el a Kalapácsosoknak! Igérem...
    - Mi a neved, fiam?
    - Garrett.
    - Van tehetséged, fiú.
    - Hagyjon elmenni, öregember!
    - Nem egyszerű dolog meglátni egy Őrzőt. Különösen, ha az nem akarja, hogy meglássák. Olyan tehetségekre van szükségünk, mint te. Ha ráuntál az életviteledre, akkor kövess engem, és mi mutatunk neked egy másik utat.

    (A párbeszéd kísértetiesen ismerős lehet annak is, aki csak a 3. részt játszotta végig - hát igen, keretes a történet, de ettől is találtam nagyon ütősnek a befejezést). Szóval hősünk beépül a szervezetbe, és a kiképző küldetésben az Őrzőktől tanuljuk meg a sötétben osonkodás csínját-bínját meg minden egyebet. Azonban Garrett úgy dönt, a korlátok nem neki valók, és kilép; legalábbis az első igazi küldetés már egy olyan idézettel kezdődik, hogy "A legígéretesebb tanítvány elhagyott minket...". Eleinte egy Cutty nevű orgazdának dolgozik, de az ő halála után teljesen függetlenedik. Közben persze az Őrzők figyelemmel kísérik az útját, mert tudják, hogy a világnak nagy szüksége lesz Garrett képességeire... nem is egyszer... (huhh, mint egy filmelőzetes, nem? )

    Szóval nem vesztek ők össze semmin, Garrett simán kilépett. Aztán mivel kis híján ott is hagyta a fogát (pontosabban a fél szemét) a nagy világmegmentésben, az első rész végén közli az őt megkörnyékező Őrző "ügynökkel", hogy végzett a hősködéssel, és ha lehet, az Őrzőket is szívesen elfelejtené (akik ugye folyton fel-felbukkannak körülötte). Persze szerencsére ez nem ilyen egyszerű, különben mi sem játszhattunk volna a második, illetve harmadik résszel.

    Így hát az első részben a pogányok Fenevadját kellett helyre tenni, a másodikban a Kalapácsosok (illetve a belőlük kivált Mechanisták) okozzák a ramazurit, a harmadik részben meg az Őrzőknél támad a baj. A Thief egyike azon kevés játékoknak, ahol a harmadik rész mondanivalója sem laposodik el, sőt, így trilógiaként válik teljes egésszé a történet. És ha nincs meg az első két rész, mindenképpen érdemes beszerezni! A grafika természetesen már kissé idejétmúlt, de a játékélményért megéri!
  • Dani8
    #9153
    Á, már tudom, h nem, a késöbbiekben kidreült.
  • Dani8
    #9152
    Ja, caduca
  • Dani8
    #9151
    Ja, azthittem a felirathoz valamit be kell másolni. Már értem. Szerintetek megölte Garret azt a cucalot? Vagy kit:D
  • Dani8
    #9150
    Köszi KGy! Nincs MSN címed? Amúgy ott Garet meg az őrzők min vesztek össze?
  • endiboy
    #9149
    szintén :(
  • hykao #9148
    Hmm, nálam is az van. Hát ez szomorú, mert a képek, meg az oldal alapján ez lenne az első komolyabb T3 rajongói küldetés.
  • thief3
    #9147
    filefactory.com szerint meg:
    Sorry, this file is no longer available. It may have been deleted by the uploader, or has expired.
  • hykao #9146
    Az oldal tanúsága szerint elkészült a "The Bridge" c. T3 rajongói map: KATT
  • chopin42
    #9145
    Sikerült láthatatlanság italt csinálni a thief3-ban!
  • KGy
    #9144
    Az óratoronyba a kőpiaci városrésznek abból a feléből tudsz bejutni, ahol az Őrzők könyvtárához vezető átjáró is van (tehát nem abból a feléből, ahol az óratorony főbejárata van). A szokásos küldetéseket indító jelet a Zsolozsmák udvara (Terces Courtyard) mellett kezdheted keresni a fejed fölött. A mászókesztyűkre szükséged lesz, ha eddig nem vetted meg, keresd föl a kikötői boltot.
  • Dani8
    #9143
    Hova kell bemásolni azt a mellékletes 2 fájlt? Amit a thief3hunról töltöttem le. Vagy azokat telepíti a telepítő?
  • Dani8
    #9142
    Ja én azt észre se vettem hogy ottvan!:D Köszi. És amikor azt írja hogy bütyköljem meg a toronyórát ott hol van az a cső amin fel kell jutni?
  • KGy
    #9141
    Mármint az átvezető filmben? Kapcsold be a feliratozást a játékban, és akkor a filmeknek is lesz magyar felirata (na meg az összes elhangzó párbeszédnek is).
  • Dani8
    #9140
    Utánna van egy bemutató amikor felviszem azt az arany izét a tiltott könyvtárba most itt vagy?
  • hykao #9139
    Milyen bemutatóban? :O
  • Dani8
    #9138
    Amúgy azt tudtam mert magyar, de amúgy nem léptem volna be, úgyhogy köszi! És a bemutatóban miről van szó? (Mert még nem tanultam angolt)
  • Dani8
    #9137
    Köszi, megpróbálom
  • hykao #9136
    Dolgozószobában.