10699
  • thief3
    #9215
    ment pm

    @_Atti_
    highres pack külön merre?
  • RMarvin
    #9214
    Egy apró kérés: megsérült a Thief2 install cd-m (2. cd!) az alábbi állománynál: "00000409.256" átküldené nekem valaki? Nem tudom nélküle felinstallálni...
    Priváton elküldöm az e-mail címet!

    Előre is köszi!
  • _Atti_
    #9213
    hát nemtom lehet alapból is övéi vannak benne , de van hozzá highres pack
  • thief3
    #9212
    Majdnem, abban alapból JP textúrái vannak.
  • _Atti_
    #9211
    t2x nevű unof kieghez van asszem..johnp-től..
  • RMarvin
    #9210
    És a Thief 2-höz is van ilyesmi?
  • thief3
    #9209
    John P.'s High Res Thief DS Textures
  • RMarvin
    #9208
    Most, hogy minden "játszható" mai játékot kivégeztem, úgy döntöttem, hogy újra előveszem a jó öreg Thief-et.

    Az lenne a kérdésem, hogy készült-e azóta valamilyen nemhivatalos grafikai "upgrade" (mai szintre hozás) a játékhoz, mint pl a régi Doom-hoz, a Quake1-hez, vagy az X-Wing Alliance-hez?
  • hykao #9207
    ...és a hangprobléma is megoldódott...lol, elég volt csak újraindítani a gépet. Valami más alkalmazás kavarhatott be.



  • hykao #9206
    Ok, utolsó kérdés már nem kérdés. A "C:\Program Files\Thief - Deadly Shadows\Collective Texture Pack" mappában lefuttattam az ibt_patcher.exe-t a rajongói küldetés felinstallálása után, s így már John P. textúrái pompáznak a The Bridge alatt is. :)
  • hykao #9205
    Hmm felraktam ismét a játékot, mert kíváncsi voltam erre a The Bridge nevű rajongói küldetésre. Na most érdekes, de nekem sincs hang. Korábban olvastam, hogy valakinek volt már ilyen problémája. Az az érdekes, hogy amikor annakidején játszottam a játékkal, még semmilyen hangproblémám nem volt...
    A másik problámámat sikerült megoldani, miszerint a nekem kívánatos felbontást (1440x900) nem lehet menüből beállítani, csak a szokásos 4:3-os felbontásokat.
    A "Dokumentumok"-ban lévő options.ini fájlban átírtam a "Resolution" sor értékét "2"-ről "-2"-re, és így most alapból 1440x900-at állít be. (a menüben valami badarságot ír a felbontáshoz, de ez lényegtelen)

    A hanggal még variálok, meglátjuk sikerül-e megoldani.

    Amúgy vajon megoldható valahogy, hogy a rajongói küldetések alatt is John P. textúráit jelenítse meg?
    (egyébként John P. egy telepítőbe vonta az összes textúráját, és maga a telepítés is sokkalta gyorsabb, mint a korábbi megoldásával volt)
  • KGy
    #9204
    Ment levél.
  • atalanta
    #9203
    HI!

    Keresem megvételre a thief 1 vagy gold eredeti változatát, amennyiben valaki segíteni tud írjon az [email protected].
    Sajnos az EVM változatról lemaradtam...
    KÖSZI
  • _Atti_
    #9202
    És ujból frissitve: linkeltük a wiki-nk.
    Ne felejtsétek megnézni az uj shotokat se..
    Aki nem tud angolul:

    Nagyjából kész a Stim/response rendszer(ez tesz lehetővé olyan dolgokat mint egy fáklya eloltása vizesnyíllal, vagy meggyújtása tüzesnyillal, őrök érintkezése a világ interaktiv cuccaival)
    Működik a zajkeltő nyil, az őrök járőrözés közben nézelődnek néha nehezebbé téve az osonásunk.
    Készülnek a Guik, elkészült az első számzáras szerkezet és nemsokára uj alfaverziót kapnak a betamapperek.
  • hykao #9201
    Új hírek a http://www.thedarkmod.com/ oldalon!
  • KGy
    #9200
    Üdv. Az a tömörített .rar-os verzió kissé gáz megoldás, na meg nem is túl legális (még úgy is necces, hogy meg is volt neked az eredeti). Úgyhogy a videók biztosan nem tölthetők le legálisan, de ha priviben folytatjuk, biztos kitalálhatunk valamit. Legjobb, ha e-mailben, lásd honlapom
  • masterthief
    #9199
    Szia KGy! Lenne egy kis problémám. Gondolom biztos emlékszel mikor régen írtam hogy egy haverom elcseszte nekem a thief2 original cd-met. Azóta meg tudtam szerezni (íratni) csak van vele egy kis gond. Ezt tömörített file-ben írta meg az egyik ismerősöm ,Win rar-ban .Ez nem is gond csak az a baj hogy a movie file-k nincsenek rajta.tehát a mappában benne vannak de időtartam 00:00 kivéve az intro.azt szépen le is játsza csak a többit nem, mivel ezek nem lettek rátéve. Ezeket a videókat honnan lehetne letölteni? Erre is csak úgy jöttem rá mikor telepítés után kezdtem volna megnézni a Készítők-et aztán kilépett a játékból. Akkor néztem meg hogy a movieknincsenek rajta. Ha tudsz segíts légyszíves. Köszi!
  • RMarvin
    #9198
    hááát ez elég messzinek tűnik, én eredetileg 2006 őszére emlékszem, ez egy kicsit most fejbevágott. Kiváncsi vagyok, hogy mennyire igazolja az idő majd a mod kidolgozottságát, de elég szkeptikus vagyok, tekintettel a ma már bevett szokásra, hogy egy játék fejlesztése legalább 2-3 év. (Aztán jó esetben játszunk vele max 2-3 hetet, ha tényleg jó)
  • KGy
    #9197
    A honlap a FAQ-nál ezt írja:

    "It's highly unlikely we'll be finished before the end of 2007, but it's too hard to predict exactly when we'll be done."
  • RMarvin
    #9196
    Nem tudjátok véletlenül, hogy mikorra tervezik a Dark Mod megjelentetését? Sehol sem találok infót róla.
  • thief3
    #9195
    tudhattam volna, de már rég volt hogy ilyennel foglalkoztam
  • KGy
    #9194
    Ez azt jelenti, hogy egy szóköz kerülhetett a flash-es linkek végére
  • hykao #9193
    Nálam Firefox-szal jelentkezik ua. az általad említett probléma.
  • thief3
    #9192
    IE alatt tökéletesen működik. Én Operát használok és már rég észrevettem a "hibát" csak nem akartam kukacoskodni. Gondoltam ha másnak nem tűnt fel...

    Az a gond csak hogy valamiért egy %20 érték került egyes linkekbe
    pl. http://kgysoft.try.hu/darkhun%20
  • hykao #9191
    És milyen hibaüzenet kíséretében nem akart elindulni vagy mi volt a jelenség pontosan? Amúgy ha leírnád miből áll a géped, lehet okosabbak lennénk. :)

    Más: a banner egyes linkjei csak nálam nem jelennek meg? Mármint a megnyíló ablakok úgy értem.
  • spartus
    #9190
    Hali! Nem tom, pontosan mi az ábra, de amikor én letöltöttem a thief 3 demóját, az nem akart elindulni. Nektek se ment, vagy csak az én gépem a rossz??
  • hykao #9189
    Hát én belekukkantottam abba a játékba...de szvsz elég gyatrára sikerült. Thief3-nak a nyomába sem ér, de ha nagy lopakodó fanatikus vagy, akkor a nyári uborkaszezonban el lehet vele bíbelődni.
    Az a leggázabb, hogy igazából lehetett volna sokkal jobb is a Stolen, de valahogy mégsem az igazi...arra emlékszem, hogy az irányítás nem PC-s embernek volt való, és mintha bugok is akadtak volna szép számmal. (Pl. az árnyékunk előbb mozdult gombnyomásra, mint mi magunk...:D)
  • Gmiki
    #9188
    Kicsit OFFTOPIC:
    Láttam, hogy az egyik számítógépes újsághoz (talán Gamestar?) a Stolen c. játékot adják. Nem ismerem, és ezért merem megkérdezni hasonlítható-e egy kicsit is a Thief-hez? Jól sejtem, hogy nem? Érdemes lehet megvenni egy Thief rajongónak?
  • Dani8
    #9187
    Na, rájöttem hogy egy csövön kell felmászni, de mindig ha ráugrok egy másikra lecsúszok. (Ez a The Bridge-s pályán van, szóval aki nem töltötte le annak nem kell rajta gondolkodnia:)) Hogy kell rámászni a következőre úgy hogy ne essek le?
  • Dani8
    #9186
    Tudom, letöltöttem, csak 1 a baj. Ahhoz a feladathoz nem találtam magyarítást, mert azt úgy töltöttem le.
  • KGy
    #9185
    Ööö... te most hol is vagy...?
    Ebből nem igazán jöttem rá

    "Amúgy a feladatot sem tudom hogy mi mert még elég fiatal vagyok és nem tanultam angolt."
    - Ezért készült magyarítás a programhoz (linkek a banneren vagy a hozzászólásaim alatt).
  • Dani8
    #9184
    Nah, bentvagyok, de nemtudok továbbmenni mert ottvan az a vasrács amiután a 2. kaput kinyitom...:S Ott mit kell csinálni?
  • Dani8
    #9183
    Ó, már sikerült. ki kellett nyitni:)
  • Dani8
    #9182
    Nem "ülnek" hanem "állnak", meg nem "ahoz" hanem "ahhoz". Na nem tudok már írni?!:D
  • Dani8
    #9181
    Vagyis nem táboroznak hanem ott a tűznél ülnek. A civilek állnak ott, azért mondom mert láttam olyan képet is ahol katonák álltak a tűz körül. Ja meg a csajt ahoz a krapekhoz vittem el, amelyiknél volt az a bemutató. Na szóval SEGÍTSÉG!!!
  • Dani8
    #9180
    Ott akadtam el hogy az emberek táboroznak. Bejártam az összes területet, már a nőt is elvittem mert azthittem azt kell mert láttam az arcát amikor felemeltem és tudtam hogy azt mutatta a képen. Léjgyszi segítsetek! Amúgy a feladatot sem tudom hogy mi mert még elég fiatal vagyok és nem tanultam angolt. SEGÍTSÉG!!!
  • Dani8
    #9179
    Igen!! Működik! Köszi KGy!
  • KGy
    #9178
    Háát, erre meg én tárom szét a karomat

    De talán... Nem lehet, hogy úgy telepítetted az új GarrettLoadert, hogy már eleve föl volt telepítve egy küldetés? Nem tudom, hogy ez okozhat-e bajt, de talán az a legjobb, ha a loader az eredeti Thief-es könyvtárakat és file-okat látja kiindulási állapotként (a magyarítás fennléte ilyen szempontból közömbös).
  • Dani8
    #9177
    Akkor mi lehet a gond?:(
  • KGy
    #9176
    Az 1.1-es patch csak arra jó, hogy egy elmentett állás visszatöltésekor ne álljon vissza az ellenfelek intelligenciája a nehézségi fokozattól függetlenül normál szintre.

    A "karszéttárós" jelenség nekem az első két részből ismerős, ha a DromEd pályaszerkesztőből indítottam a küldetést. Meg persze a Thief Gold "titkos-bakiparádés" bónuszküldetésében is látható pár ilyen ellenfél ;)