10699
  • Qwerty4
    #9255
    A kulcsot kell lerakni valahova vagy azt a viaszos tömböt amire a kulcs van rányomtatva?
    A feldat leírásában az van hogy a a tömböt vagyem el, de viszont a tárgyhasználati gombbal ami nálam a Mouse 3 nem lehet elvenni.
    Az is lehet játékhiba nem?
  • tep
    #9254
    hmm....úgy emléxem vhova le kellett rakni..
  • Qwerty4
    #9253
    A kulcs a hallgatózás után került hozzám csak úgy, nem is kellett megtalálni, ezt megfigyeltem.
  • tep
    #9252
    vissza kéne raknod a kulcsot , ahonnan elvetted......ha jól emléxem
  • Qwerty4
    #9251
    egy kis helpre lenne szükségem a thief 2-nél.
    5. misszón vagyok Hallgatózás a címe.
    Szóval ki kell hallgatni egy beszélgetést, ez megvolt, összeszedtem a 800 pénzt amit kellett megszerezni, ezt is teljesítettem.
    Volt egy harmadik feladat is, egy bizonyos kulcs formáját viaszba kell tenni, ezt is megcsináltam, ott vaalahol lennt a pincében.
    Amikor beletettem a kulcsot azt írta hogy feladat teljesítve, de nem pipálta ki a feladattáblán.Persze el is kell venni azt a viaszos kulcsot, de egyszerűen nem tudom.Így enm tudom befejezni a missziót.
    Mi lehet a gond???
  • Gmiki
    #9250
    A Kriptát én is végig játszottam. Kicsi, de furmányos
    Én csak az Evicteddel és a Kriptával játszottam, de nekem mindkettő nagyon tetszett... Ha lesz egy kis időm kipróbálom a Hidat is.
  • hykao #9249
    Aham, hát ez elég szomorú, ha tényleg letiltották az összes szolgáltatóhoz tartozó IP címet...

    Én mostanában 3 T3 FM-et néztem: "A Kripta", "A Híd" és a "Színház az egész világ" címűeket.
    Ezek kaptak eddig a legtöbb pontot a Garrett Loader oldalán található ponttáblázat tanúsága szerint. (7,8,7 - a 10-ből)
    Egész ígéretesnek tűnnek, persze egyik sem hinném, hogy hosszab lenne, és nagyon új dolgokkal sem találkozni bennük. Azért egy végigjátszást mindegyik megér szerintem.

    Itt a ponttáblázat egyébként: KATT IDE
  • KGy
    #9248
    Akkor ott valami más hibádzik. A héten többször is néztem, meg az írásod miatt ma is, de sosem volt gond. Talán a szolgáltatód komplett tartománya ki van tiltva, így aztán nem számít a dinamikus cím. Ebben az a gáz, hogy ha egyvalaki csinált hülyeséget, mást is büntetnek vele.

    És hogy válaszoljak: Eddig nem nagyon született fordításra érdemes T3 FM, bár igaz, ezt a legújabbat még nem néztem meg. Mindenesetre a jövő héten még biztos nem is fogom, mert szabin leszek, és egy hétig gép közelébe sem megyek Aztán majd meglátjuk...
  • hykao #9247
    Engem már hetek óta az a szöveg fogad, amit alant beírtam. Írtam nekik mailt is ezügyben korábban, de nem válaszoltak.

    @KGy: Tervezed amúgy a T3 rajongói küldetéseinek fordítását?
  • thief3
    #9246
    szintén zenész
  • KGy
    #9245
    Nekem megy. Bár lehet, csak pont megjavult.
  • _Atti_
    #9244
    ugyanez van itt is
  • hykao #9243
    Hát nekem ezt a szöveget írja ki: "Sorry. The administrator has banned your IP address. To contact the administrator click here" már egy ideje, és nem tudok belépni a fórumra.
    Na most az IP címem dinamikus, de egyébként sem értem miért bannolták volna, emlékeim szerint regisztrálva sem voltam, így nem is írkáltam a fórumra soha.
  • _Atti_
    #9242
    TTLG szarakodik néha mostanság de semmiképp sem annyi sztem.
  • hykao #9241
    Hmm, nekem sem jelennek meg a Thief 3 rajongói küldetéseinek feladatai, csak a kis négyzetek.
    Legújabb Garrett Loader van felinstallálva, és amúgy minden működik rendesen vele: rajongói küldetések betöltése, eredeti játék visszatöltése, stb. Csak a feladatok nem jelennek meg, és a jegyzetek - így elég nehéz játszani, hogy csak találgatok, mi lehet a feladat... (eredeti játék küldetései esetén megjelennek)

    Egy érdekesség mondjuk van a Garrett Loader indításakor: állandóan az Office-t akarná installálni, de párszor a "mégse"-re kattintva eltűnik az az office install ablak.

    The Bridge rajongói küldetéssel bajlódok amúgy, elvittem az öreghez a nőt, az asztaláról felvettem a kulcsot, de egyik eddig nem nyíló kaput sem sikerül kinyitnom...

    Más: TTLG fórumnak akkor annyi? Vagy csak én nem tudok belépni?
  • RMarvin
    #9240
    Köszi! Időközben már én is megtaláltam, de nem igazán tudom, hogy milyen progival lehetne beolvastatni őket. Egyébként elsősorban a karakterek "megdolgozásával" foglalkoznék szivesen, ha az időm engedi.
  • KGy
    #9239
    Ha modellek alatt a 3D objektumokat érted, talán a mesh.crf-et keresed. Ha simán textúrákat keresel, sok van belőlük a fam.crf és obj.crf-ben is. Ezek tartalma simán kibontható zipként. A textúrák szokványos képformátumokban vannak. A 8 bites textúráknál figyelni kell a palettára, úgy tudom, nem mindenhol tetszőleges.
  • RMarvin
    #9238
    Nem tudja valaki véletlenül, hogy hol vannak elrejtve a Thief2-ben a modell-filék? (egyszer régen pedig már megtaláltam) Az is kérdés, hogy mellik editorral lehet megnyitni? Szerintem érdemes lenne egy jó kis remodelling-projectet indítani, ha a motorja elviseli.
  • _Atti_
    #9237
    sajnos a video már elég megkopott felvételeket tartalmaz ..ha most vennénk fel már egész tartalmas kis videót lehetne összeütni :) na majd karácsonyra..
  • hykao #9236
    Ez így nem teljesen igaz. A zenéket jórészt Jesper Kyd szerezte (kivéve, amik már eleve meglévő létező klasszikus művek), és a Magyar Rádió Kórusa és Szimfónikus Zenekara játszotta fel őket.
  • thief3
    #9235
    Darkmod Beta 1 év múlva, végleges meg 2 év?
    A videó egész hangulatos, az írások és egyéb vishek feldobják az amúgy kicsit szegényes játékélményt. Mondom ezt így erre a pár képkockára alapozva.
    Ami tetszik hogy egész jól megteremtették a thief hangulatot, ami nem az a pár illúzió romboló elem amivel eszembe juttatják ez bizony nem az a thief.(pl. a földön mintha mágnessel húznám magam után a leütött őrt, a vizes nyíl hangja + amit nem láttunk: hogy reagál majd az ellen stb.)
    Grafikailag olyan The Metal Age és Deadly Shadows közé tenném ami egyáltalán nem baj.
    Sokat javíthatnak még rajta, mindenképpen várom, hajrá!

    Hitman-hez egy megjegyzés: magyar szinfónikus zenekar csinálta és mai napig is készíti ehhez a játékhoz(is) a zenét
  • Qwerty4
    #9234
    Én ezt hallottam az egyik haveromtól, lehet össze vissza dumált.Inkább megnézem a neten pontosan milyen a gépigénye a Caos theorynak.
  • hykao #9233
    Dehogy kell hozzá 64 bites proci! Gondolod saját magukat megszivatnák a kiadó és a fejlesztők, hogy csak 64 bites procitulajok vásárolnák? Dehogy!
  • RMarvin
    #9232
    Az "alapverzió" mit takar pontosan? Amúgy hányan dolgoztok rajta?
  • Qwerty4
    #9231
    A Hitmant is próbáltam, de az viszont nem tetszett, túl száraznak éreztem.
    A tegnap elkezdtem tölteni a Deadly Shadowst, egy pár nap alatt csak lejön.
    A Splinter Cell 3. részéhez vagyis a Chaos Theory-hez nem 64 bites proci kell, én azt hallottam?!Ami nagy káromra nem lenne esélye elindulni.
  • hykao #9230
    Nos amíg a The Dark Mod készülget, ajánlom figyelmedbe a többi - neked még kimaradt - Thief játékot, illetve a Splinter Cell első és harmadik részét szintén - no és végül, de nem utolsó sorban a Hitman sorozatot! :)
  • _Atti_
    #9229
    már lehet jelentkezni beta mappernek..egy kezdeti alapverzió lesz jövőre, normál verzió két év mulva, extra lehetőségek, cuccok pedig ezután fognak folyamatosan belekerülni..azthiszem igy van tervben.
  • Qwerty4
    #9228
    Nem csak arra gondoltam, az egészre gondoltam ami Thief pl. a Goldra, a The Metal Age-re és a Deadly Shadpwra is.
  • hykao #9227
    Mármint a Deadly Shadows-ra gondolsz?
  • Qwerty4
    #9226
    Nagyon jó a Thief, de sajna csak a The Dark Projectet volt alkalmam kijátszodni, mert a többit nem tudtam megszerezni.
    De viszont játszodtam még egy Thief féle gammel, tehát ilyen lopakodós játékkal, csak az 2006-ban játszódik, gondolom tudjátok a Splinter Cell - Pandora Tomorrow-ra gondoltam.
    Gondolom a többi rész is olyan jó mint a The Dark Project.
  • RMarvin
    #9225
    jól láttam, hogy az a bizonyos "Nightbalde" még mindig a készítés fázisában van? Vagy esetleg van már valami játszható verzió is?
  • RMarvin
    #9224
    Tényleg csak jövőre jelenik meg a cucc? Nem lesz demo sem?
  • _Atti_
    #9223
    "Ha a srácok kiadják a mod mellé a testreszabott pályaszerkesztőt, akkor biztos hogy ez alá is rengeteg FanMission fog készülni!"

    Elsősorban ez a lényeg..saját küldetéssorozat csak másodlagos.

    Multi ebben nem lesz arra ott vannak a BlackCat cuccai(thieveryUT,nightblade)

    A mozi akadása csak ilyen effekt, teljesen simán fut mint a d3 egyenlőre..
  • RMarvin
    #9222
    Engem rövid idő alatt kiborított a Thievery anno, bár a legutóbbi ujítást én sem láttam (mingyá utána is nézek...). Szerintem az, hogy mennyire lenne pörgős a játék coop-ban inkább a pályák nehézségi foka és az ellenfelek száma határozza meg szerintem. Ettől függetlenül nagyon örülnék egy ilyen opciónak. Én sem arra gondoltam, hogy csak multi legyen benne...
  • KGy
    #9221
    Ez valóban ígéretesnek tűnik. A kötél nyílvesszőt meg a "visszaszerzett" úszás tudományát én is üdvözlöm. Multiplayert már a Dark Project-be is terveztek, mert fordítás közben találtam olyan menüpontokat, amik végül nem kerültek a játékba, de tény, hogy az teljesen más felépítésű pályákat és eltérő játékstílust igényelne. Egy hatalmas, egyjátékos módra tervezett pályán, ahol sokszor türelmesen lapulni és osonkodni kell, egyszerűen nem lehet multiplayert játszani (vagy legalábbis rém unalmas lenne)...

    A UT Thievery MOD-ja pont azért nem jön be sokaknak, mert még a coop mód is olyan pörgést igényel, ami idegen a megszokott Thief hangulattól. Lehet persze irányításra, stb. (is) fogni a dolgot, de számomra maga a légkör az, ami teljesen szokatlan, annak ellenére is, hogy a screenshot-ok állóképei a megszokott Thief-es világot tükrözik. A játék hangulata olyan, mint egy középkori Counter Strike (tehát lopakodás, taktikázás van benne bőven, de jóval nagyobb fordulatszámon, mint a rendes játékban). Egyébként idén márciusban a Thievery is újult, bár még nem néztem meg. Ha valaki már látta, kíváncsi vagyok a véleményére...
  • RMarvin
    #9220
    Külön öröm, hogy lesz benne Rope Arrow! Az egyik legjobb Thief emlékem is az volt, amikor a Thief2 bankos pályájának dísztermében voltam és már nem volt időm elszaladni az őrök elől, ezért egy rope arrow-t lőttem a mennyezetben, s gyorsan felkúsztam rajta. Olyan érzés volt, mintha egy régi kosztümös filmben lennék főszereplő, ahogy alattam sétálgatnak az őrök és nem vesznek észre...)

    Továbbra is csak azt tudom hajtogatni 1000-el, hogy tegyenek bele co-operative multiplayert, mert ez az amivel tényleges pluszot lehetne elérni a Thief vonalában. (a múltkor beírtam a keresőbe azt, hogy "Thief multiplayer" és még engem is meglepett, hogy mekkora az igény rá. Ha a srácok kiadják a mod mellé a testreszabott pályaszerkesztőt, akkor biztos hogy ez alá is rengeteg FanMission fog készülni!

    Szóval minden elismerésem, már nagyon várom a játszható verziót, remélem azért kiadnak egy 1-2 pályás demo-t!
  • RMarvin
    #9219
    Nagyon ott van ez a kis video, a fej mozgása valami hihetetlenül jó!!! Bár egy kissé mintha a video felvételekor is szaggatott volna a játék, nekem legalábbis úgy tűnt. (egy kis interpolációval lehetne talán finomítani rajta)
    Amúgy szuper lett! Kiváncsi vagyok, mekkora pályák lesznek benne, remélem irtó nagyok.
  • hykao #9218
    Bemutató videó a http://www.thedarkmod.com/ oldalon.
  • KGy
    #9217
    T2X textúra pakkot én sem találtam, John P. az oldalán mindössze reklámozza, hogy neki is volt része a projektben, és van pár kép, ahol az általa készített textúrák láthatók a játékban. De ezek az eredeti T2X-ben már benne vannak. Aztán javítsatok ki, ha tévedek...
  • KGy
    #9216
    Az eredeti Thief2 CD-n ezek az állományok gyári hibásak, amúgy a SafeDisk másolásvédelmi eljárás ellenőrzéséhez kellenek. Eddig úgy tudtam, installáláshoz ezekre az állományokra nincs is szükség (a merevlemezre sem másolódnak fel), csak a Thief2.exe indításakor ellenőrzi a program, hogy a CD-n olvashatók-e ezek a file-ok, és ha igen, kéri az eredeti CD-t.

    A SafeDisk lényege egyébként, hogy hagyományos módon való CD másoláskor ezek a file-ok "megjavulnak" és olvashatóvá válnak (amúgy mind a négy 000000407/409.* file egy-egy bmp képet tartalmaz), így pl. ha a szóbanforgó 00000409.256 mögé .bmp kiterjesztést biggyesztünk, meg is nézhetjük a képet (ezzel el is küldtem a file-t, csak mentsd le és töröld a .bmp kiterjesztést).

    Megjegyzendő, hogy a fentiek csak első Thief2 sorozatra voltak igazak (így pl. már az EVM-es Thief 2 sem tartalmazott már gyári hibákat), illetve az 1.18-as PremierPatch is már olyan Thief2.exe tartalmaz, ami eredeti CD nélkül is elindul.