10699
  • hykao #9376
    A következőket tettem: letöltöttem a legújabb GL teljes változatát, ami tartalmazza ezt az .exe fájlt is, és utána a GL-lel indítottam el a rajongói küldetéseket, illetve állítottam vissza az eredeti játékot. Többször is variáltam, hogy különgöző rajongói küldetések után visszaállítottam az eredeti játékot, majd vissza valamelyiket, de a rajongói küldetések egyikénél sem jeleníti meg a feladatokat és a jegyzeteket. Az eredeti játék esetében viszont megjelennek.
  • KGy
    #9375
    A GarrettLoader-nek van egy olyan verziója, ami tartalmaz egy módosított T3Main.exe-t az FM-ek megfelelő játszásához. Az sem oldja meg a problémát?
  • hykao #9374
    A hangprobléma nekem "magától" orvoslódott egy gép újraindítást követően. Amivel még szívok, és egyelőre ötletem sincs, hogy mit kéne még kipróbálnom az a rajongói küldetések feladatai, jegyzetei. Na ezek helyén csak a kis négyzetecske van, ami teljesítéskor kipipálódik, de a szövegek sehol.
  • KGy
    #9373
    Na, a végigjátszás kész az orgyilkosos pályáig (ott is jó sok párbeszéd van), mellesleg elkészült a magyar Thief technikai gyakran ismételt kérdések oldal is. Ha van olyan probléma, ami ott nem szerepel (és esetleg megoldást is tudtok rá), azt nyugodtan írjátok meg.

    Hykao, végül lett megoldása a Thief 3 hangproblémának? Ha igen, micsoda? Mert ezt is felvettem a fenti oldalra, de hátha tudsz valamit pontosítani.
  • Crazy Mate
    #9372
    Elveszett a hozzászólásom!
  • KGy
    #9371
    Jé, hova lett a hozzászólás, amire válaszoltam?
  • KGy
    #9370
    Talán nem így értetted, de...

    Thief: The Dark Project demó 1: Kiképzés + Lord Bafford birtoka (44,3 MB):
    thiefmissions.com
    download.com
    vgpro.com

    Thief: The Dark Project demó 2: Orgyilkosok - Assassins pálya (53,5 MB):thiefmissions.com


    Thief Gold demó: Tolvajok szövetsége - Thieves Guild pálya első fele (68,9 MB;
    thiefmissions.com
    download.com

    Thief 2: The Metal Age demó (130 MB):
    thiefmissions.com
    download.com


    Thief: Deadly Shadows demó (426 MB)
    Eidos Interactive
    download.com

    Teljes verzió talán az evm.hu-n (bár állítólag a Dark Project már nincs), vagy akár egy Tesco-ban, végső esetben az Eidos-nál.
  • KGy
    #9369
    Na, most már tényleg nem megy a TTLG fórum. Meg a thief-tchecircle.com is lehalt. Remélem, mindkettő csak időleges...
  • cicai
    #9368
    a szellemhajón
  • mellon
    #9367
    Szerintem ez legyen meglepetés :)
  • cicai
    #9366
    Melyik pályán jönnek majd a zombik?
  • cicai
    #9365
    köszi!
  • thief3
    #9364
    Boltban tudod megvásárolni, asszem a kikötőben.

    Most látom csak:
    HOVA LETT A BANNER? (http://mrage.uw.hu/thief_banner.swf)
  • cicai
    #9363
    ja és ol kell megszerezni a mászókesztyüt?
  • cicai
    #9362
    köszi
  • thief3
    #9361
    Még egy patkány vére is megteszi, vagy egy leütött pogány akit odaviszel és vérezteted(nyíllal/tőrrel...)
  • cicai
    #9360
    Valaki Please
  • cicai
    #9359
    Hogyan kell elvinni a mancsot mármint milyen vér kell hozzá?
  • Qwerty4
    #9358
    Csak az a baj hogy a Thief 3 viszont nem indult el, holnap újra kell telepitsem...
  • Qwerty4
    #9357
    Tegnap instaláltam vagyis tegnapelőtt a Windowsot, azelőtt nekem nem tudta betölteni a bannert, most pedig működik.
    Most látom nagyon jó......!!!!!!!
    Dicseret az alkotónak!!!!!
  • KGy
    #9356
    GTA-szerű küldetésvelvétel csak a 3. részben van, attól kezdve, hogy járkálhatunk a városban, de igazából ott is csak két esetben választhatjuk meg a sorrendet az előttünk álló küldetésekből. Az első két részben adott sorrendben, folyamatosan kell teljesíteni küldetéseket, amit mindig egy előzetes videó vezet be, ami ismerteti a pálya lényegét.

    Ingyenes demó verzió mindhárom részről letölthető. A teljes verzió ára pedig azt hiszem, nem vág földhöz senkit...
  • _Atti_
    #9355
    Nem..ha beirod keresőbe itt akkor egyéb infok mellett meglátod azt is mikorra várható
  • Vinsanity15
    #9354
    és akkor ez még nem letölthető?mármint a dark mod?
  • Vinsanity15
    #9353
    ó köszi nem is láttam:D



  • hykao #9352
    Katt a banneren belül a Thief MOD-okra...
  • Qwerty4
    #9351
    ebbe sajnos nincs tapasztalatom
  • Vinsanity15
    #9350
    VALAKI?
  • Qwerty4
    #9349
    a 2. részt pedig 990 ft-ért
  • Qwerty4
    #9348
    tényleg, utánanéztem, a 3. részt már 1990 ft-ért meg lehet venni.
  • Vinsanity15
    #9347
    Bocsi ha megkérdem ,már biztos volt róla szó,de milyen az a Dark Mode?olvastam régen egy modról misterint szebb lessz tőle a game
  • hykao #9346
    A boltok polcairól...
    Már mind a három rész nagyon olcsó, érdemes megvenni.
  • Qwerty4
    #9345
    de csinálhatsz egyebet is, de akkor nincs semmi értelme a játéknak.
  • Crazy Mate
    #9344
    Tehát vagy küldetést csinálok,vagy nem csinálhatok semmit?
  • Qwerty4
    #9343
    a küldetéseket meg kell csinálni hogy tovább folytathasd a játékot!!!
  • Crazy Mate
    #9342
    De nem muszály a küldetéseket csinálni?És akármikor akárkitől lophatunk?
  • Qwerty4
    #9340
    a preyt sem ismerem, de jó és érdekes küldetések vannak a Thief trilógiában.
  • Crazy Mate
    #9339
    És honnan lehet leszedni az 1,2,3-at?
  • Crazy Mate
    #9338
    Tehát akkor folyamatosan kapjuk a küldetéseket?Mint pl. a Preyben?
  • Qwerty4
    #9337
    igen, de persze nincs akkora nagy szabadság mint a gta-ban.A Morrowindet nem ismerem.De viszont a nagy pályák kárpótolnak, tehát sokszor óriási helyeket lehet bejárni.
  • Crazy Mate
    #9336
    Tehát szabadon oda megyünk ahova akarunk,mint a gta-kban?