10699
  • Indigo
    #9416
    Belépsz az Options menüpontba, A/V oldal alján az "Audio Hardware Mixing" négyzetből vedd ki a pipát.
  • kilyking
    #9415
    Help!!!
    Nincs hang a játékban!Amikor elindítom a játékot még van hang de utána a menütől kezvde nincs.Valaki írja le mi a baja.Codecből csak a divx van fent semmi más.
  • KGy
    #9414
    Köszönjük! Meg a méret "újrasakkozását" is
  • Qwerty4
    #9413


    az jó!!!
  • hykao #9412
    Banner visszaállítva.
  • hykao #9411
    Ehh...na ugye kezd egyértelművé válni mindenki számára, hogy miről is beszéltem nem is olyan rég... :)))
  • KGy
    #9410
    És kapcsold be a feliratozást a beállítások menüjében.
  • mellon
    #9409
    Felrakod a magyarítást és minden problémádra megvan a válasz. Banner.
  • Qwerty4
    #9408
    A WOW Helpes topic miatt nem kapsz választ, legalábbis tőlem nem.
  • mate000
    #9407
    sziasztok.elmegyarázná valaki mi a deadly shadowsnak a végének a története?kipörgettem végigment az a fény a városon jött a kislányos intro setb. de tul mi a lényege?
  • cicai
    #9406
    köszi, meg van
  • Qwerty4
    #9405
    sajna nem, tegnap töröltem a játékot...de figyelj!!!gyorsan kell futnod, mert bezáródik.
    Megnyomod a gombot hátrafelé mész, asszem mostmár nem az étkező van utána hanem a konyha, ott átmensz majd egy olyan szoba a megoldás ahol van egy hajókormány felfüggesztve a falra meg mások is.Ott van 1 üres könyvespolc az kinyílik, ott kell bemenned.
  • cicai
    #9404
    nem tudna vki erről is képet küldeni?
  • cicai
    #9403
    köszi
  • Qwerty4
    #9402
    a kiállító vagy vmi ilyesmi teremben ahol a két szoba háromfelé van választva ha jól elmagyaráztam
  • cicai
    #9401
    És hol van a titkos ajtó ami kinyílik?
  • cicai
    #9400
    köszi
  • KGy
    #9399
    Az íróasztal alatt. Lásd a képet.
  • cicai
    #9398
    köszi
  • Qwerty4
    #9397
    az alsó emeleten van az étkező után, ott látsz egy íróasztalt és alatta
  • cicai
    #9396
    a kilátó birtok dolgozószobályábyn melyik az a titkos kapcsolo?
  • Qwerty4
    #9395
    Köszi a gratulációt.
    Most egyenlőre nem fogok egy ideig Thiefet játszani, holnaptól egy másik kedvenc játékom folytatását támadom meg a Half-Life 2-őét az Episod One-t azután pedig a Lost Coast-ot.De azért itt leszek a topicokban(mindkét fórumnál).
    Ennek a játéknak is időt kell adjak, mert imádom és már várom is.

    Talán 1-2 hónap múlva amiket írtál megpróbálom.
  • KGy
    #9394
    Gratula.
    Lehet nekiállni profi fokozaton
    Legalábbis mintha múltkor azt írtad volna, hogy normálon teljesítetted az első részt. Az első két részben a profi fokozaton néhol még a pályák felépítése is más, sőt bizonyos helyszínek csak ekkor érhetők el. A 3. részben csak ellenfelek lesznek okosabbak/erősebbek, meg több zsákmányt kell szerezni.

    Vagy ott vannak az FM-ek, esetleg a T2X. Rengeteg rendkívül jó küldetés készült az egyes részekhez.
  • Qwerty4
    #9393
    Thief - The Dark Project - Normal - Completed - 2005. február
    Thief 2 - The Metal Age - Normal - Completed - 2006. augusztus
    Thief 3 - Deadly Shadows - Normal - Completed - 2006. augusztus

    Na végre kijátszodtam a Thief 3-at is!!!!!!!!!!!!

    Kösz mindenkinek aki segített a végigjátszásban!!!Kösz KGy-nek a magyarítást, nagyon jó volt, de nem csak a 3. részé hanem a 2. és 1. is!!!

    Hát mit mondjak a Thief sorozat nagyon király volt, akár a Medal of Honor sorozat, lehet még jobb is.

    Jó lenne egy 4. rész is!!!!És thief 4ever!!!
  • Qwerty4
    #9392
    hát nagy csend lesz valószínű, mert nem lesz amit kérdezzek, mert ugy-e sokat kérdeztem + dumáltam úgyhogy még ennyire sem lesz aktív a topic.

    De igazad van.A Thief örök!!!
  • Qwerty4
    #9391
    Na már csak egy pár mozdulat és a Thief 3 végég van víve, de hagyom estére amikor sötét lesz.
    A Szemet kell a déli negyedi szökőkútra helyezni és vége!!!
    Hogy a Szemmel mennyi baj volt, főnleg a Thief 1-esben...

    Kgy:tényleg, én se szeretem az ilyen játékosokat, a történet nem érdekli őket csak játszodnak majdnem cél nélkül és észre sem veszik mi is folyik pontosan a játékban.
  • KGy
    #9390
    Na igen, attól én is a falra mászom, amikor haver telepít vmit (mondjuk Thief-et ), aztán kezd játszani:
    - Eligazítás intró? Nem érdekes, ugorjunk.
    - A feladatokat sem olvasod el?
    - Minek, csak menni kell, és teljesíteni a pályát, nem?
    - Ott egy könyv, meg kéne nézni, hátha kiderül valami.
    - Kit érdekel valami közékori idióta levelezése? Lényeg, hogy jáccunk...

    Aztán panaszkodik, hogy szar ez a játék, mert mindig kinyírják az őrök, amikor le akarja lőni őket...
  • Qwerty4
    #9389
    Hát azért sztem nem lenne rossz ha pl. úgy működne ez a topic is mint a Battlefield 2 v. a F.E.A.R. topicja.
  • hykao #9388
    Ehh, miért lenne kihalt topik? Mert nem születik percenként 50 hozzászólás, mint itt az SG-n sok sláger topikban? Sokan nem tudják felfogni, hogy mi a különbség egy fórum és egy kibaszott cset között... Ez a topik pont úgy működik, ahogy kell, ha felmerül egy téma, van reakció, stb. Ne attól legyen már nem kihalt egy topik, hogy hemzseg a semmitmondó hozzászólásoktól!

    Nem végigjátszás kell ide, hanem az, hogy ne legyenek lusták az emberek olvasni...
    Sok esetben hiába rakják fel néhányan a magyarítást, egyszerűen lusták olvasni (vagy nem értelmezik, amit olvasnak vagy nem tudom...), a kérdésekből sok esetben kiviláglik, hogy az illető azt sem tudja hol van, mit csinál, és ki is ő valójában... :)))

    A magyarítások készítése során sokszor felrémlik bennem, hogy "gyöngyöket szórunk a disznók elé" a dologgal...főleg annak fényében, hogy mennyi időt vesz el egy-egy ilyen munka, és, hogy az ember teljesen ingyen csinálja.

    Ebben a játékban is kismillió dolog van, ami szinte szájbarágós módon útba igazít...(térkép, iránytű, jegyzetek, könyvek, párbeszédek, stb. stb.)...mindhiába...
  • thief3
    #9387
    atyaég mi lesz itt akkor lol

    Ez egy effektív régi játék(ok) totyikja amihez PER PILLANAT nem jelent meg semmi RAJONGÓI kieg. Viszont a Thief örök mint azt tudjuk.
  • KGy
    #9386
    Nem olyan nehéz, mint a Thief 2 utolsó pályája.
  • Qwerty4
    #9385
    Hát ez dög kihalt topic...pedig már nem 1x életrekeltettem...
    Mi lesz ha majd nem játszok thiefet?
  • Qwerty4
    #9384
    na már csak 1 küldetés van a T3-ból.érzem olyan nehéz lesz azokat a tárgyakat elhelyezni a város különböző pontjain.
  • KGy
    #9383
    Angolul biztosan van, a magyar meg talán év végéig meglesz mindegyik részhez itt. Addig is itt a fórum, lehet kérdezni
  • Qwerty4
    #9382
    de KGy fog készíteni.Most az TDP végigjátszásán dolgozik.
  • Qwerty4
    #9381
    nincsen sajnos
  • veri5
    #9380
    1ébként van hozzá végigjátszás?
  • Qwerty4
    #9379
    Lenne még 1 kérdésem, de lehet nem utolsó:Hol van a múzeum, amit ki kell rabolni?
    Most jutottam túl a boszorka búvóhelyén.
  • Qwerty4
    #9378
    Már meg van a megoldás!!!
  • Qwerty4
    #9377
    Hello!!!
    Az elhagyott bölcső emlékei között járok.Oldószert kell szereznem Lauryn vérének feltakarításához ami a padláson van.
    Én oda mentem keresni az oldószert ahol korábban Lauryn vére volt, de ott nem tudok semmit se felvenni.
    Jó helyen keresem?Mert tudtom szerint ott van az orvosi kezelőhelyiség.