10699
  • hykao #9496
    Vedd meg a boltban. Már mindhárom nagyon olcsó.
  • dzsuvajoe
    #9495
    Honnan lehet letölteni barmilyen thiefet?
  • hykao #9494
    "Még valami?" - Próbáld ki a rajongók által készített küldetéseket.
  • strebacom
    #9493
    Na mindegy köszi!!!
  • KGy
    #9492
    Ezt szerintem mindkét csapat nevében cáfolhatom. A szövegek átírása és pár kép cseréje nem okoz ilyen hibát. A játék megjelenéskor a videókártya driverekkel még voltak apróbb gondok, de aztán (nálam) semmi.

    Viszont okozhat fagyást hangkártyadriver, többmagos proci, CPU-step-et használó konfiguráció (tipikusan notebook-oknál), ha nem asztali séma van beállítva, illetve háttérben futó nemkívánatos alkalmazás. Meg még biztos sok egyéb is, de más hirtelen nem jut eszembe.
  • strebacom
    #9491
    Még kérnék egy kis segitséget, a Thief3 néha exe.hibával kilép, vagy lefagy, ez miért lehet, lehet hogy a magyaritás miatt???
  • strebacom
    #9490
    Köszi !!!
  • Qwerty4
    #9489
    2002 végén jelent meg
    Cold War-t is tudom még ajánlani
  • strebacom
    #9488
    Köszi utánna nézek!!!Még valami???
    Ja és amugy ez mikori megjelenésü???
  • Qwerty4
    #9487
    javítás:megszökős
  • Qwerty4
    #9486
    The Great Escape - 2. világháborús gamma, lopakodós, szökős
  • strebacom
    #9485
    Az IGI 1-2-ön már tul vagyok, estleg valami hasonló van valami??
  • strebacom
    #9484
    Köszönöm a segitséget, hogy milyen igazad volt.....
  • KGy
    #9483
    A toronyban, ahová csak a múltban tudsz fölmenni, a folyosó végén lévő pulpituson van egy könyv, azt kell elolvasni.
  • strebacom
    #9482
    Na kérnék egy kis segitséget ,a Thief3- Árvaház, minden kipipálva, csak az nem hogy keressek több infót a banyáról, és igy nem enged "kiugrani" az ablakon....Mindent elolvastam(leveleket,könyvet), vagy valamit kifelejtettem volna DE MIT???
  • tep
    #9481
    IGI-t is próbáld ki mindenképpen
  • tep
    #9480
    np :)
  • strebacom
    #9479
    Nem, csak a 3.at játszom, csak ezt tudtam kölcsönkérni , a régebbiek senkinek nincsennek már meg, én szeretem az ilyen gameket a Splinter Cell-t az összeset kijátszottam, és persze még másmilyen stilusban több tucatot.....De ez a Thief3 nagyon ott van...
  • tep
    #9478
    1-2-őt is kijátszottad?
  • Qwerty4
    #9477
    nagy bűn, kövezzetek!!!
  • tep
    #9476
    ejnye-bejnye
  • Qwerty4
    #9475
    Én nem is próbáltam a Thief 3-ba a csalásokat, se a 2-be.
    Szégyenlem de a T1-ben kipróbáltam egy trainert és egy negyed pályán keresztül azzal haladtam.Még most is bánom.
  • strebacom
    #9474
    Mindegy akkor is nagyon jó game ez,esetleg nem tudsz hasonlót ???
  • KGy
    #9473
    Én csak a kiképzési pályán próbáltam, ott működött...
  • strebacom
    #9472
    Nem szoktam csalni, de csak a kiváncsiság miatt akartam kipróbálni, hogy hogyan bénáznak az ellenfelek, indegyik fokozat át van irva, de igysem jó:::
  • KGy
    #9471
    Hykaonak igaza van, főleg az árvaháznál veszi el a játékélményt a csalás. Bár az is igaz, hogy nem mindenki szereti a horrorisztikusabb pályákat.

    Persze ez csak javaslat, melesleg és én is kipróbáltam a dolgot (és működött is), amikor a honlapon ezt az oldalt állítottam össze. Utánanéztem, hogy milyen, trainerek nélkül elérhető lehetőségek vannak a játékban, és ezeket találtam.

    A süket és vak ellenfelekkel a tapasztalatom az volt, hogy - mint azt a honlap is írja - külön sor van a default.ini-ben a négy nehézségi fokozatra, így pl. az "_Easy" végződésű bejegyzés módosítása csak a könnyű fokozatra van hatással. Ha a Normal, Hard, Expert végződésű sorokat is átírod, biztosan működni fog a dolog. Viszont mivel a városban nincsenek külön nehézségi fokozatok, valószínűleg az ottani helyszínekre nincsenek hatással ezek a trükközések.
  • hykao #9470
    Ne csalj. Úgy semmi értelme a játéknak. A saját játékélményedet degradálod, ha csalsz.
  • strebacom
    #9469
    Lenne egy kérdésem, hiába állítom be a csalásokat a default ini. fájlban nem müködnek, a Thief3-ban. Jelenleg az árvaháznál tartok és kiakartam próbálni a vak ill. süket ellenfeleket, de nem müködik???
  • hykao #9468
    T3 FM ügyben kicsit olvass vissza, nemrég elég sokat ömlengtem a témáról.
  • thief3
    #9467
    Ismételten igazad van KGy, persze ebben nem is kételkedtem.
    Azt a kis progit majd leszedem ha lesz netem (ez a T-Empire egy tragédia)

    Új kérdéskör vetődik fel, milyen T3 FM-et ajánlotok?
  • KGy
    #9466
    Ezt az "egyben a 2 proci" érvelést most nem vágom, mindenesetre ki kéne próbálni, hogy az egyik CPU-t letiltod a Thief futása alatt (a Windowsnak tökmindegy, hogy egy tokon belül van-e a két mag vagy sem, neki így is, úgy is 2 CPU).

    A hang dolgot meg tesztelheted azzal, ha kikapcsolod az EAX-et, vagy a teljes hardveres gyorsítást, sőt leveszed a párhuzamos csatornák számát - bár még mindig az a gyanúm, hogy nem ez lesz a baj forrása. A sok hang esetén bekövetkező fagyás még nem biztos, hogy a hangkártya hibája - még mindig lehet, hogy a több cpu párhuzamos munkája miatt ilyenkor olyasmi következik be, ami egy cpu esetén nem fordulhatna elő.

    De hogy ne kelljen minden indítás után a menüből ALT + TAB-ozni, és a feladatkezelőben matatni, az imagecfg programmal tartósan beállíthatod, hogy a Thief mindig csak 1 CPU-t használjon (lásd a második felsorolást a link mögötti oldalon)
  • strebacom
    #9465
    Iszonyú jó játék, csak azt nem értem, hogyan is nem fedeztem fel elöbb??
  • thief3
    #9464
    A Thief3 gondok maguktól megszűntek a másnapi újraindításkor :)

    A második résznél viszont tuti a hanggal van a gondja, mert akkor fagy be ha sok zörej hallatszód...na a játékban. Később utána nézek ennek is.

    Mellesleg a két processzor "egyben" van, tehát a játékot is megosztva futtatja, nem pihen egyik sem mint a hagyományos 2 procis rendszerekben.
  • hykao #9463
    Mert a korábbi SG-s tárhelyre feltöltött képek nagy részének elérései megváltoztak sajna, így sok helyen a piros X-ecske virít... :(
  • Qwerty4
    #9462
    höhö itt van banner, a fórum legnagyobb részén eltűnt!!!nem mintha látnám(de látok egy fehér képet), mert amióta wint cseréltem a flash player valamiért nem műxik normálisan
  • strebacom
    #9461
    Csak az intelnél, vagy az amdnél is szokott gond lenni, lehet hogy még nekem is lesz!!(mármint gondom)...
  • KGy
    #9460
    Mázlid van, örülj neki. Akinek meg nincs mázlija (ismert, hogy a Thief-nek gondjai szoktak lenni a többmagos rendszerekkel), talán a leírt megoldás segíthet.
  • strebacom
    #9459
    "Szerintem a Core Duo lesz a ludas", Hát nem éppen, mert az enyémen kifogástalanul fut a game, söt még azok a gamek is amik a volt X24200+ al nem mentek valami jól....
  • KGy
    #9458
    Szerintem a Core Duo lesz a ludas. Sem az első részek, sem a Thief 3 nem tolerálja a többmagos vagy HT procikat. Vagy futás közben állítsd be, hogy csak egy CPU-n fusson a játék (menüből ALT+TAB, feladatkezelő, folyamatok fül) vagy használd az imagecfg programot, hogy ne kelljen ezt minden indításnál megtenni.

    Részletek a Technikai GYIK-ben (link a banneren is).

    Talán ez segít. Ha mégsem, akkor se add föl, majd drukkolunk
  • tep
    #9457
    .....esetleg elcserélhetnéd az én low-end gépemre , amin "röccenésmentesen" fut mindkét gamma

    .......sztem is a hangkari