10699
  • skampi
    #9536
    Kgy:a jegyzeteket nekem sem magyarította és a párbeszédeket sem.kiírta,h nem tud megnyitni valami fájlokat,de újraindítás után sikerült a teljes magyarítás(ami különben fasza)
  • ewing03
    #9535
    KGy: ezer köszönet!
    A feliratozásra már rájöttem (egy kis utána olvasással) a hozzászólásaid útmutatásával.
    A másik dologra szerintem sosem jöttem volna rá, de most már nyomulok is!
    (a következő alapkérdésig:) )
  • KGy
    #9534
    A feliratozás a beállítások menüben van. Annak a gördítősávnak látszó dolognak a két vége NEM LE/FÖL NYÍL, hanem a képernyő LEGALJA/LEGTETEJE, szóval kattints rá valahol középen, vagy használd az egérgörgőt, hogy a két vége közötti beállításokat is lásd.

    Ha a felvehető küldetéseknál látszik a jel (mint templomnál/szökőkútnál is), akkor már elkezdheted a küldetést. Amikor megjelenik a szöveg, amik a feladataid lesznek a pályán, akkor beállíthatod a nehézséget, illetve a Start-ra kattintva elkezdheted a pályát, ESC-re (vagy a Vissza gombra) meg tovább barangolhatsz a városban.
  • ewing03
    #9533
    Igen!
  • Qwerty4
    #9532
    Találkoztál a zsorozsmák kertjében az egyik örzővel?
  • ewing03
    #9531
    Nos valóban a templom a soron következő feladat, de a kúthoz csak azért mentem el mert hátha ott rálelek a turpisságra, de sajnos így is semmi.

    Más: a magyarított verziót játszom és nem találom a beállítások között a "feliratozást".
    Qwerty4: + köszönöm a próbálkozásod
  • Qwerty4
    #9530
    Lehet vmi feladatot kihagytál, nem teljesítettél, nézd át alaposan mit kell tenned és azután menyj a templomhoz.Ha jól emlékszem előbb kell menni a templomba, az azutáni misszióban pedig a kútba...
  • ewing03
    #9529
    Sziasztok!
    Segítség kéne abban, hogy kell bejutni Szent Edgár templomába. Az ajtón lévő kék szimbólumra kattingathatok nem csinál mást csak egy leírást nyomat, hogy mit kell tennem ha bejutottam :(
    Ugyanilyen jel van a szökőkutnál is, ott se reagál ha rákattintok.
    Már szétgyalogoltam a pályát...
  • Realtibi
    #9528
    kösz szépen
  • hykao #9527
    Akkor nem jól raktad fel! KGY magyarítása teljes, de a miénkből is csak a játékmenet és a történet szempontjából lényegtelen beszólások hiányoznak!
    Rakd fel újra, és pipálj mindenhova, ahová kell.
  • Qwerty4
    #9526
    akkor én megmondom mit tegyél:ölj meg egy ősembert, vidd le a hulláját, meg van a véráldozat, azután elő a moha és vizes nyíl, lőjjél bele az áldozati helyre, ha rezgéseket észlelsz akkor jól csináltad...majd vedd el a mancsot és vissza egészen majdnem a pálya elejére!!!
  • Realtibi
    #9525
    fentvan
    de nem magyarositotta ejgyzeteket
    az maradt angol
  • hykao #9524
    Rakd fel a magyarítást, és olvasd el tüzetesen a fellelhető infókat, ill. a feladatokat, jegyzeteket!
  • Realtibi
    #9523
    mit kell annál a küldniél csinálni amikor a pogányokhoz kell lemenni
    eljutottam egy terembe aminek a közepénvan egy oltárszerü oltár
    és ott a fában van valami amit el lehet lopni gondolom ezért jöttem ide mert tovább már nincs ut
    de nem tom kiszedni belöle mert a fa "átöleli"

    elöre is kösz a segitséget
  • watto
    #9522
    bazz...mire egy pályát végigviszek lefáradnak az idegeim:D
  • watto
    #9521
    aha...kira...thx!
  • thief3
    #9520
    Doom 3 motor alá készülő Thief Mod.
    Várható megjelenés: venicdán :)
    Addig is nézd meg a képeket meg a videót! Ígéretes.
  • watto
    #9519
    mire jó a Dark Mod????
  • watto
    #9518
    thx
  • KGy
    #9517
    Azt a pöcköt mozgasd körbe teljesen a kör szélén. Amikor rezeg, katt, és felpattan. A küldetés első zárjainál minden felpattintási pont éppen a négy fő irány valamelyikébe esik, ezért egér helyett az irány billentyűkkel is csinálhatod, mert az gyorsabb.
  • watto
    #9516
    hogy kell a 3-ba zárat nyitni?
  • Qwerty4
    #9515
    Én a legtöbb esteben futottam előlük, nem szerettem velükszemközbe lenni.
    A kalapácsosok is nehéz diók, azokat karddal kinyírtam ha nem voltak sokan és ha véletlenül nem akadt alkalom hátulról rátámadni.
    A közelhercot hiányoltam egy kicsit a T3-ból, maradhatott volna a kard.
  • KGy
    #9514
    Azt hiszem, a Gold-ban már nem fulladnak meg, de a Dark Projectben határozottan emlékszem, hogy kinyiffantak, méghozzá én is pont a bányás pályán játszottam ezt el velük.
  • RMarvin
    #9513
    A Zombik is meg tudnak fulladni? Ez érdekes. Amikor anno az elátkozott bányákban kolbászoltam, sikerült megfullasztanom jónéhány kalapácsost, de a zombik simán belemerészkedtek a vízbe utánam anélkül, hogy bármi bajuk lett volna. Aztán lehet, hogy tévedek, de rendesen alámnyúltak a vízben azok a dögök...
  • thief3
    #9512
    Tyű letölthető verzsönt csinálok majd belőle és kinyomtatom.
    Minden elismerésem - ismét.
    Jöhet a folytatás!
    Köszönjük!
  • KGy
    #9511
    Hát ha egyszer ezek nem vízipókok...
    És a Dark Projectben még a zombik is vízbe tudnak fulladni...
  • Garrett27
    #9510
    "Előrébb két kis pókot találunk, amiktől ne zavartassuk magunkat. Ha utánunk is merészkednének a vízbe, megfulladnak maguktól." mondhatom, nagy vagy....
  • Garrett27
    #9509
    szinte úgy kezdtem az olvasását, hogy minden - az egész thief-kornyezet elottem volt, és elképzeltem minden részletét.... hm... ezt nem értheti az olyan, aki nem játsza a thief-et sztem...
  • Qwerty4
    #9508
    pont ma néztem az oldaladra és láttam is...gratula!!!
  • sorrow
    #9507
    Köszönöm már vártam rá,hamarosan újra nekivágok az első résznek.
    Igényes, és alapos a végigjátszás... minden elismerésem KGy.
  • Garrett27
    #9506
    bizisten ha egyes szám elso személyben írtad volna, akkor szép olvasmány is lehetne belole :D
  • Garrett27
    #9505
    grat, szép munka!!!
  • KGy
    #9504
    Kész az első rész végigjátszása, benne minden elhangzó párbeszéd fordításával és a megszerezhető zsákmány 100%-ának megszerzésével. Ha marad ez a "sebesség" a továbbiakban is, a második rész talán valamikor januárban, a harmadik meg április felé lesz meg.
  • thief3
    #9503
    Pff. 990Ft a 2. rész, a 3. meg 1990...
    Viszont Gold-ot sehol sem találtam már :/ (hátmég eredeti dobozost)
  • dzsuvajoe
    #9502
    Kedves arc nemmindegy h max 500 at fizetek v 20 000 et:)
  • hykao #9501
    Ha lehet fizetős is, akkor: a boltok polcairól pl... :P
  • KGy
    #9500
    A Thief az Eidos Interactive honlapjáról is letölthető. A teljes verzió egy óráig működik ingyen, aztán 20 dolcsit kell fizetni. Fogalmam sincs hogyan bonyolítható az online tranzakció, ennek utána kéne nézni.
  • dzsuvajoe
    #9499
    Honnan tudom leszedni??? Lehet fizetős is
  • hykao #9498
    #9453
  • strebacom
    #9497
    Ok, honnan tudom letölteni a thief3-hoz valókat,és hogyan kell a játékba beilleszteni??