10699
  • Apus
    #9576
    köszi, meglesem.
  • hykao #9575
    Arra már nem emlékszem, hogy pontosan hol van, de azt hiszem a régiség- és műkincskereskedésben, ahol a széf is van, valahol, talán valamelyik hálószobában van egy kis fecni amiben utalások vannak a kódról... :)
  • Apus
    #9574
    Üdv. Tolom a Bridge nevű FM-ot. Hol találok utalást a számkódos ajtóra? Nem lelem sehol a kódot.
  • tep
    #9573
    PC Guru-ban a Halálos Árnyak a teljes játék!
  • KGy
    #9572
    A "Próféciák Őrzője" a teljes küldetéscsomag címe. Ha az Oracle of the Prophets küldetésről van szó, akkor olvasd el Kelvin naplóját (normál fokozaton rettentő szájbarágós, nehezebb fokozatokon egyre kevesebb konkrétumot ír). Részlet a magyarításból:

    "...A tábla négy lávaüreget említ a barlangrendszer belsejében, melyek mindegyikében egy lebegő gömb található. Ha az egyik ilyen gömböt megérintjük, a fő lávakamrában a hozzá tartozó kristálycsillag hozzáférhetővé válik. Ha mind a négy kristályt megérintjük, akkor megnyílik a menekülés útja..."

    Tehát alapesetben a csillagok körül energiamező van, de a fenti gömbök megérintésével ezek kikapcsolhatók. A csillagok ezek után megérinthetőkké válnak, végül meg a fehér csillagot is meg kell érinteni. A nagy gömbök alá ideiglenesen szilárd talaj produkálható a terem szélén lebegő apró gömb megérintésével (ezeket hívja a leírás működtetőknek).
  • chopin42
    #9571
    És még:

    Annyi a kérdésem, hogy a keeper of the propheciesben a próféciák örzője küldetésben mit kell csinálni lent a 4 különböző "csillaggal"?
  • chopin42
    #9570
    Íme:


  • chopin42
    #9569
    Mert elcsesztem...
  • hykao #9568
    Nem jelenik meg semmi...(de ahogy néztem nem is raktál be semmit...)
  • chopin42
    #9567
    Íme néhány kép a modról, amit csinálok:
  • hykao #9566
    Egy kis előzetes Judith készülő FM-jéből: KATT
  • hykao #9565
    Egész ígéretes az egyik orosz srác készülő rajongói küldetése a T3-hoz: KATT IDE (ajánlom mindenki figyelmébe a 3. sor 3. képét..:DDD)
  • KGy
    #9564
    Ja, még annyit, hogy bár Thief fanként ilyet nem kéne mondanom, de a játékélmény lényege azért a Dark Project-ben is benne van. A három plusz pálya (a titkos bónuszpályával együtt négy) közül az első kifejezetten csalódást okozott: A Thieves' Guild (Tolvajok szövetsége) a leghatalmasabb küldetés az egész játékban, de a pálya kevés része van rendesen kidolgozva (ilyen a demóban is letölthető kaszinó rész, meg talán Donal háza). Sok pályarész kong az ürességtől, ráadásul tele van apró hibákkal (pl. egyes tárgyak, illetve pár textúra is el van fordítva, stb.). Mivel sokat vártam a Goldtól, ez kifejezetten felbosszantott, de szerencsére a másik két pluszpálya (a Goldban a négy talizmán négy külön pályáról gyűjtendő be) már hozza a rendes színvonalat.

    Az eredeti pályák minimális változtatáson estek át, leszámítva a kard megszerzését, amiben egy liliputi és egy óriásvilág is helyet kapott, ami elég látványos.

    Ezen kívül EAX hangtámogatás van még a Gold-ban a Dark Projecthez képest, de ezen felül semmi extra.
  • KGy
    #9563
    Nos, megnéztem az Eidos honlapján a Thief 1-et, de kissé fura infók vannak kint. Ugyanis a felirat a Dark Project-ről meg 12 küldetésről ír, viszont elvileg a harmadik részhez hasonlóan van kint egy 1 óráig működő letölthető teljes verzióra link, aminek a neve Thief Gold, csak éppen nem mutat valódi file-ra, csak egy nagyobb demólistára. Viszont próbálkoztam egy kicsit a működő linkek alapján, és az alábbi URL sikeresnek bizonyult:

    http://d.trymedia.com/d/eidos/60m_d/eidos/ThiefGoldSetup.exe

    Ez egy kis 200K-s letöltőt szed le, ami kb. olyasmi, mint a Half Life-nál a Steam, csak sokkal primitívebb. Az abban elindított letöltés neve "Thief: The Dark Project - Gold", ráadásul csak 630 MB, pedig a Thief Gold két CD-s (igaz, a CD-ken más is van, pl. pályaszerkesztő meg előzetes a Thief 2 készítéséről).

    Azt, hogy hogyan kell a teljes verzió árát képező 20 dolcsit befizetni, illetve hogyan megy ezután az 1 órás korlát feloldása, arról fogalmam sincs. Ha valaki sikerrel jár, legfeljebb ide megírhatja.
  • Garrett27
    #9562
    hm, ez bizony egy probléma, nekem az eredeti Dark Project van meg, és valamelyik nap én is gondolkoztam azon, hogy kéne a Gold eredetibe... de sehol nem találni, a trilógia is (Thief Anthology) az eredeti TDP-t tartalmazza... :S
  • chopin42
    #9561
    Hogy tudnám megszerezni a Thief Gold-ot?
    Mineden lehetőség érdekel...
    Ha valakinek megvan, feltöltheti torrettel...
    Nagyon kéne....
  • drMegyey
    #9560
    THIEF 3 rajongók!!
    Az árvaházas küldetést én is napokig csináltam .... a zajok förtelmesek, éjszaka felébredve azokat hallottam ... az őrületbe kergetett a mission összetettsége ... KGY köszi a segítséget nélküled elvesztem volna.
  • hykao #9559
    A következő rész kérdéses, hogy lesz-e...addig is ott vannak a rajongók által készített küldetések, ess nekik! Vannak egészen jók is.
  • skampi
    #9558
    uh!na ezt magamtól soha nem találom meg.kösz
    de már végeztem a játékkal.mikor jön a következő rész?
    az árvaház 135 percig tartott,a végén levettem a hangot,mert már totál kész voltam a zajoktól
    nem volt rossz játék,kár,h csak most fedeztem fel!
  • KGy
    #9557
    Így néz ki egy sarokkő. Minden városrészben három van belőle.
  • skampi
    #9556
    ennél részletesebb nincs?megvan!köszi!
    még 1 kérdést,ha szabad:azok a sarokkövek valami elrejtett dolgok?még 1-el sem találkoztam,pedig nézem mindenhol.a temetőben kellene lennie 1-nek,de azt sem találom(lehet,h az a baj,h már leállítottam a zombis sámánt és már nem kell meglőni)megnézem ezt az oldalt,amit küldtél,hátha van ott valami

  • KGy
    #9555
    Ez a Bölcsőde torony, amiről a szellem azt mondta, hogy régen az újszülöttek voltak itt, de mikor megjöttek az elmebetegek, a töbi gyereket is felköltöztették ide. Csak a múltban tudsz fölmenni, fent hosszú folyosó van, jobbról-balról ágyak (közöttük találhattad a naplót is), a folyosó végén meg egy pulpitus egy incidens esetleírásáról, és azt kell elolvasni.

    Ha ez sem lenne elég közeli, akkor lásd ezt az irtó részletes térképet (stairs to nursery tower)

    Sok sikert
  • skampi
    #9554
    köszi!tudnál valami közelebbit mondani arról a toronyról?biztos ott van az a könyv orrom előtt,csak már annyit rohangáltam,h nem látom meg azt sem,ami kiszúrja szemem
  • KGy
    #9553
    Lásd #9483
  • skampi
    #9552
    ott sajna nem találtam semmit,csak az aranyfogakról szóló levelet,pedig néztem múltban,jelenben
    azért köszi
  • sorrow
    #9551
    Talán a gyerekek szálláshelyén (ahol egy ápoló mászkál) van egy levél amit el kell olvasni.
  • skampi
    #9550
    hali!
    újfent elakadtam.az árvaházban járok,már mindent megcsináltam,megvan a kincsek 100%-a,de nem tudok kimenni,mert nincs kész a "tudj meg valamit a boszorkányról" feladat.arra is gondoltam,h bugos a játék,mert az egészet bejártam múltban,jelenben,jövőben,meg még nem tudom,mikor
    meg 1 darab sarokkövet sem találtam,pedig mindenhol nézegetem
    valaki help,pls!
  • Qwerty4
    #9549
    Persze, hogy jó lesz, gondolom arra céloztál hogya játék hogy fog futni)
  • hykao #9548
    Biztosan. (De mi lesz jó? :D)
  • chopin42
    #9547
    Csá!
    Rég voltam már, csak annyi, hogy geforce 7600Gs kártyával(256MB) jó lesz majd?
  • skampi
    #9546
    na má ez is megvan.de a térkép alapján nem jöttem volna rá,h melyik a dolgozó szoba...
  • skampi
    #9545
    áááá!megmondaná valaki,hol van a dolgozószobai kapcsoló a kapitány birtokán?már fél órája rohangálok.amúgy ez nem tetszik a játékban,a térkép.egyszerűen néha nem tudok eligazodni raja
  • Qwerty4
    #9544
    én felpakoltam, azután le is instaláltam, megfogta nagyon a videókártyámat
  • skampi
    #9543
    megvan,köszi
  • skampi
    #9542
    köszi!nem tudod,h hol vannak a mentések?biztonsági másolatot csinálnék róla,hátha a textúra pakk eltol vmit
  • KGy
    #9541
    Doom3 MOD lesz, és még készül.
  • teofilius
    #9540
    Hali!

    Tud valaki valamit a Dark mod-ról?
    Hogy lehet hozzájutni, kész van egyáltalán, és kell-e hozzá telepíteni a thief -et is?
    Köszi előre is a segítséget!
  • KGy
    #9539
    Na, ilyennel sem találkoztam még :)
    Viszont kipróbálhatod John P. textúráit, hátha megjavul a dolog - ezt amúgy is érdemes föltelepíteni, mert sokkal szebb lesz a játék.
  • skampi
    #9538
    ja,az a bajom,h az emberem feje fémesen csillog.van valami javítás,vagy át kellene írni valamit?
  • KGy
    #9537
    Sajnos néha előfordul, hogy a Thief 3 telepítője nem egészen fejezi be a dolgokat telepítés után. Néha kilépés után is fogja a file-okat, így azokat a magyarító nem képes írásra megnyitni, vagy rosszabb esetben elmarad a telepítés közben felmásolt file-ok átnevezése a végleges nevekre, így aztán a játék el sem indul. Nálam egyik eset sem fordult még elő, de többektől is hallottam ilyeneket. Örülök, hogy megoldódótt a probléma.