10699
  • masterthief
    #10619
  • masterthief
    #10618
    E3 június 11 Thief gameplay bemutató!
    Ujjjé!!! :)
  • masterthief
    #10617
    Ez sajnos elég rossz hír, ami az alábbi linken olvasható.
    Bajban a Thief reboot, közbeszólt a kiadó
  • masterthief
    #10616
    Nyugi. Azokat én sem csípem. :)
  • RMarvin
    #10615
    Utálom a fikázókat, ezért most csöndben maradok.
  • masterthief
    #10614
  • RMarvin
    #10613
    jópofa tényleg. A szlogen is lett találva.
  • masterthief
    #10612
  • RMarvin
    #10611
    Tesznek magasról a régi rajongókra, az nekik nem piac. Én kibírom lightgem nélkül, izgalmasabb lesz, ha nem tudod mennyire vagy látható. A régi Thief is ezért tud unalmas lenni, még az FM pályákon is. Ha megvan a kellő sötétség, azt csinálsz amit akarsz. Ez engem egy kicsit mindig is idegesített, mert hiába vagy sötétben, sziluetted akkor is van. Vagy Garrettnek az se volt?
  • masterthief
    #10610
    Stephen Russel a becses neve. De én imádom a hangját. Szerintem mindenféle képpen őt kéne felkérni, persze ha elvállalja. Van még egy fószer akinek ugyan olyan a hangja, de nem jut eszembe a neve.
    Egyébként tényleg azt vettem észra, hogy a régi fanoknam nem nagyon tetszik az új Thief elemek. Többek közt nekem sem tetszik minden.
    -Nincs lightgem (ez nagyon fontos)
    -Focus (mi a fenének? Legfeljebb a núboknak való.)
    -A képek alapján nincs sehol teljes sötétség a kinti területeken.
    -Frakciók hiánya (Kalapácsosok, Pogányok, Őrzők, pluszban élőhalottak, szörnyek stb.)
    -Csigás íj (nekem a tradicionális íj jobban tetszik és ehhez a világhoz az illik.)
    -Nincs kötél nyíl, hanem kampós valami.
    -Remélem úszni lehet. (eddig vizesárkot stb-t nem láttam, remélem lesz.)
    -Kard vagy tőr hiánya. (bár ezt még nem tudjuk, hogy lesz- vagy sem.)

    Őszintén remélem, hogy nem veszti el a játék, a maga mivoltát, amitől a Thief Thief marad. Azt ígérte az Eidos, hogy a régi játékosok nem fognak csalódni. Ehhez képest elég nagy a visszhang az új képek és infók láttán.
  • masterthief
    #10609
    Azt én sem írtam, hogy a TDP-hez álljon a legközelebb, de azért nyomokban legyen rá beütése, hasonlósága. Nekem pl hiányzik ebből a lightgem, ami jelzi hogy árnyékban vagyunk.e vagy sem.
    Az reflex-csigás íj sem tetszik, de jobb, mint ha nem lenne.
  • chopin42
    #10608
    Az első 2 (és főleg az 1. rész ) hangulatához nemigen érhet fel semmi, én ebbe már beletörődtem. Viszont az új Deus Ex-ben hatalmasat csalódtam, pozitív értelemben (köröket vert az Invisible War-ra ). Úgyhogy kíváncsi vagyok mi sül ki belőle, jó legyen az a lényeg, nem a Thief 1-et akarom újrajátszani, arra ott van az eredeti a mai napig. Ha a nehézség rendben lesz, a sztori és a játékmenet élvezetes lesz akkor jöhet!
  • RMarvin
    #10607
    Ha ez egy reboot lesz, akkor egyben kitűnő alkalom lesz lecserélni az eddigi hangot (most nem jut eszembe a csóka neve) Főleg ha már ő is a háta közepére kívánja Garrett-et. Szerintem magasról tenni fognak a régi fanokra. Az ilyen felélesztések nem nekik készülnek. A menedzserek nem hülyék, jól tudják, hogy aki anno szerette, azok közül kb jó esetben is csak 10%ra lehet majd vevőként számítani.

    Én valami teljesen újra számítok, nem hiszem, hogy sok köze lenne a régi részekhez.
  • masterthief
    #10606
    Azt írták, hogy az a mechanikus szem látványa. Majd kiderül.
  • masterthief
    #10605
    Való igaz, a csigás íj nekem sem tetszik. Mikor a trailer kiszivárgott, én is összeráncoltam a homlokom, főleg mikor kiderült hogy rebook. Az az nem a 3. rész után, hanem még a kezdetek előtti lesz. Pont ilyen képet vágtam hozzá, mint a smiley.
    Gáz hogy nem lesz lightgem stb. Pedig az Eidos vállvetve azt bizonygatta, hogy a régi fanok nem fognak benne csalódni. Ez amit bemutattak pedig az újdonsült játékosokra hajaz, rengeteg segítséggel, extrákkal. Remélem jóváteszik ezt a bűnüket valamelyest. Annak ellenére, hogy 2009 május óta áhítozunk hivatalos infőra.
  • Steve Q
    #10604
    Az egyik rajzról eszembe jutott, hogy milyen jól mutatna, ha a játékban lenne egy "noir mód"; vagy ha a játék átvezetői majd hasonlóan rajzoltak lennének, mint az első két részben.
  • RMarvin
    #10603
    Érdekes, nem igazán tudom pontosan eldönteni, melyik concept art és melyik screenshot. De ez az ultraszuper íj rettenet gáz. Ahhoz képest, hogy Garrett eredendően gyenge fizikumú, rengeteget edzett az elmúlt 9 évben.

    Őszintén szólva félek, hogy engem nem fog lekötni. A Thief2 COOP modjánál bármiben lefogadom, hogy nem lesz szórakoztatóbb. Ismeretlen FM pályákon egy vagy több társsal bolyongani, na az aztán mindent visz élmény terén kérem!
  • masterthief
    #10602
    Jó hírek!
    http://www.gamestar.hu/thief-4-kiszivarogtak-az-elso-kepek.html
    http://vk.com/gamesmaniac
    http://www.cvgworld.com/2013/03/05/first-thief-4-screens/
  • masterthief
    #10601
    Kellene KGy barátunknak üzenni. Magyarország legjobb-legnagyobb Thief sorozat fordítója.
  • RMarvin
    #10600
    A Dark Mod 1.08-as verziója a changelog szerint támogatja szeretett anyanyelvünket! Már csak egy Thief-világban jártas műfordítóra lenne szükség...
  • masterthief
    #10599
    Sajnos nem vicc. Ez sem az Eidos hivatalos híre. Ezt a videót kiszivárogtatta valaki, de legalább lehet minek örülni. Én momentán kb.20-szor megnéztem a videót. Bízom benne, hogy, ezuzán érkeznek majd hivatalos infók is.
  • Pretorian
    #10598
    Végre valami. Amúgy vicc hogy 3 éve jelentették be a játékot, és az idei E3-on sem mutattak semmit belőle.

  • masterthief
    #10597
    Az első videót ne nézzétek, mert véletlenül rossz anyagot szúrtam be a videó beszúrásnál.
  • masterthief
    #10596
  • masterthief
    #10595
  • masterthief
    #10594
    Rajongók figyelem!
    Nézzétek a videót!Thief IV
  • RMarvin
    #10593
    nálam ez is megy rendesen, de természetesen kell majd pöckölgetni a beállításokon, mert a felajánlott 640*480 és a 800*600 elég karcsú. Én mindenesetre beruháztam rájuk, holott dobozosan is megvan. Ha az kell valakinek, szívesen eladom óccsóé.
  • grebber
    #10592
    Inkább a gogos az fut mindenhol nem kell trükközni hogy menjen jól win 7. 64biten.
  • RMarvin
    #10591
    Steam-akció: Thief Gold - Thief2 - Thief3!!!!!! Végre felkerült az első 2 rész is a Steam-repertoárba
  • Pretorian
    #10590
    Ha végigcsinálod ami a linkben van, utána nem lesz fagyás/crash. Elvileg a fagyás és a crash a többmagos rendszereken jön elő, nem a Windows az oka.
    Vagy átállítod az affinity-t 1 magra miközben fut a játék, vagy megcsinálod a linkben lévő dolgokat.
  • grebber
    #10589
    A felbontás már ok.De a többit még majd megkell csinálni, mert fagy game mindig.
    Ha hamarabb olvasom hogy win 7en ilyen gondok vannak akkor steames helyett a gogos verziot veszem meg.
  • Pretorian
    #10588
    Ha még mindig nem jó, akkor [URL=http://forums.eidosgames.com/showthread.php?t=115776]ezt csináld végig ami a #7-es hsz-ben van[/URL], pontosan úgy ahogy a srác írja.
    Most próbáltam ki, 100% hogy működik és így nem kell 1 maggal futtatni a programot hogy ne lépkedjen ki, és meglegyen a full HD.
    64 bites Win7 van fent és full HD-ben játszom, nincs semmiféle crash, lehet rendesen menteni, és visszatölteni. A menüben a beállításoknál valószínűleg még mindig nem tudsz majd full HD felbontást beállítani, de nincs is rá szükség. Ha a FoV tool-al megadod a 16:9-es képarányt, vagy csak beírod hogy 1920x1080, illetve az .ini-ben -1 -et írsz ahova kell, akkor full HD lesz a felbontás. De pont így csináld az egészet a leírás szerint. Kicsit macerás, de megéri. Utána nem lesz semmi probléma.
  • Pretorian
    #10587
    Nemtom miért. Nálam az történik, hogy a választható felbontások csúszkán valamilyen 2348824929498x1200 kaliberű szám jelenik meg, de a felbontás mégis full HD lesz. A menüben nem, de a játékban igen. Játékon belül szerintem sehogy nem fogod tudni magasabbra húzni a felbontást. Ha az okosítás után hozzányúlsz a csúszkához, automatikusan visszaállítja 1600x1200-ra.
  • grebber
    #10586
    Ezt megtaláltam már és semmi nem történik ugyanúgy 1600*1200 a max a játékban!
  • Pretorian
    #10585
    Ezt csináld végig. Én is így csináltam. Ha Win7-ed van, kompatibilitási módban futtasd és akkor nem fog kilépegetni sem elvileg.
  • grebber
    #10584
    Thief 3hoz nincs valami olyan mod amivel a felbontás full HD-re lehet állítani?
  • masterthief
    #10583
    Azt már régen lehetett tudni, hogy az Unreal Engine 3 motorjával készítik, illetve azzal fog futni, de az online móka megvalósítása, igen: januári hírek. (aminek szerintem semmi értelme)
    Másrészt én már semmi jót nem várok az újabb résztől, végigolvasva minden nap a hivatalos fórumot és a ttlg fórumát. Felmerült sok minden a játékkal kapcsolatban, de semmi épkézláb hír. (már több mint 3 éve!)
    Az audió igazgató kilépett (vagy végzett a zenei munkájával, vagy kirúgták) meg még páran távoztak a fejlesztő csapatból.
    Az Eidos Montreal-Square Enix párosban hatalmasat csalódtam, hogy hallgatnak mélyen, mint a sír a Thief IV-el kapcsolatban.
    Mást nem tudok leszűrni, mint azt, hogy vagy elbaltáztak valamit, vagy nem a megszokott igazi Thief stílust kapjuk vissza, hanem egészen mást. (nekem már a Deadly Shadows sem tetszett annyira, mert el lett b@szva sok dologgal.)
    Ha májusban az E3-on sem villantanak valamit róla, akkor tuti rossz dolog fog kisülni ebből. (és milyen f@sza, hogy 2010-ben az Eidos lift ajtaján ott volt a poszter hogy, Thief IV: Találkozunk jövőre! (sajna szopatják a rajongókat!)
  • Pretorian
    #10582
    Januári hír (vagy inkább pletyka), de nem láttam még itt:

    Thief 4 has online, runs on Unreal Engine 3?
    By Tom Phillips Published 17 January, 2012



    Eidos Montreal's firmly-under-wraps Thief 4 will feature online capabilities and run on Unreal Engine 3, according to freshly uncovered developer resumes.
    CVs of Thief 4 workers uncovered on networking service LinkedIn were posted on NeoGAF, and duly dissected.
    One resume belonged to Colas Fievet, an online programmer for the game. His duties from August 2009, to December 2010, included "networking, gameplay, debugging", plus "online and offline tools on Thief 4".
    Thief 4 would be the first in the series to feature any kind of online play, oh em gee.
    Multiple CVs referenced Thief 4 running on Unreal Engine 3, despite Eidos Montreal having favoured the Tomb Raider engine for Deus Ex: Human Revolution.
    Nevertheless, Thief: Deadly Shadows ran on Unreal Engine 2.
    Other information gleaned included mention of "shops, escape gates, public zones", and that the game will include a "hub".
    There's a question mark over the information's relevance, however, as some CVs belong to artists who have long since left the project.
  • Dévss
    #10581
    Hali! Akinek a magyarítás nem működik a Thief - Deadly Shadows 3CD-s verziójánál, tehát telepítés simán lefut, de mégse lesz magyar a játék, az próbálja meg a magyarítás telepítőjét windows98/ME kompabilitási módban és rendszergazdaként futtatva elindítani. Először nekem se volt magyar, de utána már átváltott mikor így futtattam magyarra.
  • masterthief
    #10580
    A TTLG fórumon kérdezz meg valakit, hátha tudnak ott, ebben segíteni.