10699
  • KGy
    #9616
    Üss le valakit (pl. azt a közeli sámánt), cipeld az oltárra, és ott sebezd meg a tőrrel vagy egy nyíllal. Ha már eleve halott, akkor már nem fog vérezni, ezért kell, hogy csak eszméletlen legyen.

    A fa szörnyeteg nem vérzik, és cipelni sem tudod, úgyhogy az tényleg nem jó.
  • pucsurka
    #9615
    Hi!
    A POGÁNYOK SZENTÉLYÉBEN akadtam el a végén amikor ki kell szedni a mancsot a fából csak két lépésig jutok el a vizes nyílvesszőt és a mohásat kilövöm kettő ág elmegy de nemtom mi a harmadik lépés mit kell csinálni mi a harmadik összetevő? (Azt írja, hogy vigyek oda vért de honnan mert azt a negy állatot odacsalom és odavérzik az nem jó)
    Előre is kösz
    üdv
  • Plata
    #9614
    A csapó ajtót Lord Ember szobájában lévö fákyla szerüség nyitja.
  • Plata
    #9613
    Sziasztok,elakadtam a pagan sanctuary-ban,hova a fenébe kell felmászni?Milyen leszakadt lépcsöket keressek?A factory fölé szeretnék jutni de a csatornában csak eggy vaslétrát meg eggy vas lépcsöt találtam,viszont a csövekre nemtudok feljutni.Aza rohadt monszta meg állandóan ott császkál.
  • KGy
    #9612
    A többmagos procik is okozhatnak gondot, ezeknél be kell állítani, hogy mindig csak egy maghoz legyen a processz rendelve, különben lefagy a játék.

    Illetve legyen a videókártya beállításoknál a vertikális szinkronizáció mindig bekapcsolva, különben egyes helyeken nagyon felgyorsulhat a játék az újabb videókártyákon (bár lefagyáshoz ez tudtommal nem vezethet).
  • chopin42
    #9611
    Csá!
    Annyira azért nem volt rossz.
    Az a gond, hogy a thief1 meg van "thieiffixedelve", de a legtöbb pálya betöltésekor kifagy, kivéve a káoszt meg a beépülést(bár néha ezek is). De ha ez a kettő betölt, jó lesz a többi is.
    Mi a gond?
  • dzsuvajoe
    #9610
    kösz ahelpet
  • dzsuvajoe
    #9609
    Es mi mukodteti a csapoajtot az opálhoz?
  • KGy
    #9608
    Zárfeltöréshez: #9517
    Akadozáshoz: Technikai GYIK
  • dzsuvajoe
    #9607
    A Mai jatekok elfutnak a gépene a thief meg akad:)))))))))))) ez h lehet??? H kell zarat feltöri?
  • hykao #9606
    Szarakodnak a szolgáltatók...
  • Dondolo
    #9605
    Nekem csak egy üres, fehér oldal jön be. Két különböző gépen is próbáltam.

    Mi lehet az oka?
  • hykao #9604
    Ha erre az oldalra gondoltok: http://thief3hun.uw.hu/, akkor nálam ez bejön.
  • taffer
    #9603
    A kettes számú oldal még működik.
    De úgy tudom, a magyaritasok.hu-n is mindkettő letölthető.
  • Qwerty4
    #9602
    tényleg nem...csak egy nagy fehér folt
  • Dondolo
    #9601
    Egyébként nem tudjátok, mi történt a magyar Thief 3 oldallal? napok óta nem jön be.
  • Qwerty4
    #9600
    KGy mindig segít
  • Dondolo
    #9599
    Köszi. Sokat segítettél :)
  • KGy
    #9598
    Kép a kapcsolóhoz, hátha vizuálisan könnyebb. Már rutinosan linkelem be vagy ötödször :)
  • Qwerty4
    #9597
    hihetetlen sokan feltették ezt a kérdést amióta csak én itt vok a fórumon, még jómagam is
  • tep
    #9596
    #4239
  • Dondolo
    #9595
    Sziasztok,

    Nem tudom, olvassa-e még valaki ezt a fórumot a régi játékosok közül, de azért feltennék egy kérdést.

    A kapitány házában akadtam el, mégpedig nem találom a rejtett kapcsolót, és igazából azt sem tudom biztosan, melyik helyiség a 'study", ahol keresnem kellene.

    Pls help!
  • Szabi84
    #9594
    Nah végre valaki tudta mire gondoltam! Kösz szépen!!!
  • KGy
    #9593
    Egyszer valaki írt nekem arról, hogy rögtön a játék telepítése után szintén ezt tapasztalta, de aztán a gép újraindítása után megoldódott a dolog. Mivel a Te "jelentéseddel" együtt ez már a második eset, ezért felveszem a jelenséget a GYIK cikkei közé.

    Szabi84: elírtam, nem options.ini, hanem default.ini.
    tep: 5 x Escape. Amúgy jogos...
  • Bankrupt #9592
    Érdekes... újraindítás után "megjelent" a fájl
  • tep
    #9591
    Escape gombbal az is megoldható :)
  • KGy
    #9590
    Akkor talán az options.ini beállításaira gondolsz. Itt sokmindent lehet buherálni, többek közt olyasmiket is, amik már bőven a cheat kategóriába tartoznak.

    Az általad említett dolgot soha nem is kerestem, így nem tudom, mit kéne átírni (tipp: talán a "WalkMultiplier=0.5" sort, de ez nem biztos)

    De hogy hasznosat is közöljek: én a PCStartup rész alatti ShowIntroMovies sort szoktam "False"-ra állítani, hogy ne kelljen minden indításkor megnézni azt a sok "reklámot".
  • KGy
    #9589
    Ehh... ez egy 38 MB-os file, és egy telepítőben lévő hiba miatt rendszeresen előjön ez a jelenség a DVD verzióban. Nézd meg, nincs-e a Thief 3 könyvtára alatt a Content\T3\Sounds könyvtárban egy Sche7007.rra nevű file, mert akkor az lesz az (a telepítő ezen a néven másolja fel, és a végén ezt nevezné át SchemaMetafile_HardDrive.csc-re, csak néha ezt elmulasztja).

    Van, hogy egy következő újratelepítésnél már minden rendben van, szóval még csak nem is következetesen jön a hiba...
  • Bankrupt #9588
    A Thief 3 sounds mappájából a "SchemaMetafile_HardDrive.csc" nevű fájl hiányzik, és így nem tudom a párbeszédeket telepíteni :( ha valaki elküldené e-mail-ben azt nagyon megköszönném! (az adatlapomon megadott címre) Esetleg ha feltöltené valaki valahova az is tökéletes lenne...
    köszönöm!
  • Szabi84
    #9587
    De valami file-t kell átírni, tudom mert régen megcsináltam, egyik újságomban bennt volt de nem találom! Sokkal kényelmesebb!
  • KGy
    #9586
    A Thief 3-ban a lassító mozgások (séta, lopakodás) csak "shift"-ként működnek, a guggolás meg ki/be kapcsolható. Mondjuk szerintem nincs is szükség arra, hogy egyfolyában lassan menjél, bár ízlések és pofonok...
  • Qwerty4
    #9585
    sztem ezt meg lehet oldani a billentyűzeti beállításoknál, minden játéknál általába van lehetőség
  • tep
    #9584
    egyszerűbb , ha legugolsz és úgy mész.......minek átírni?
  • Szabi84
    #9583
    Hello! Megvettem a PcGurut a Thief miatt! Namost, régen játszottam vele és valahol be lehet állítani, hogy a sétálás legyen az alapértelmezett mozgás! Ezt melyik fájlba kell átírni, hol találom?
  • KGy
    #9582
    Na igen, a Keeper of the Prophecies küldetéscsomag a végére kissé "elhízott", pedig az első megjelent rész (Hallucinations) rendkívül ígéreresnek jósolta a többit is. A vállalatot utólag varrták a többi rész elé, (legalábbis Thief 2 FM-ként, mert a Thief 1-hez már korábban is létezett), de gondolom, átírás közben beindult a készítő fantáziája, és még jobban felhizlalta a pályát.

    A történettel egyébként szerintem nincs semmi baj, sőt a vége még ütős is, hiszen kiderül, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az egész időutazás célja nem Garrett meggazdagodása vagy valami hasonló önös cél (meg nem is a világ megmentése, mint ahogy az lenni szokott), hanem a vízbe fulladt kislány életének megmentése, ami a záró "in memoriam..." videó fényében még talán megrendítő is.


    Tény viszont, hogy néhány dramaturgiai megoldás ellaposítja az egyébként jó történetet. Különösen a rendkívül hosszú és gyakran unalmasan laaassssúúú átvezető történetek - habár a megoldás önmagában egy bravúr, hiszen az eredeti Thief-ben sincsenek ilyen, a játék motorjával lejátszódó "videók". Ezek lehettek volna pörgősebbek, legalább annyira, mint a legutolsó, ahol legalább vannak gyorsabb kameraváltások is (ezt a technikát egyébként egy korábbi FM-ben, a Seventh Chrystal-ban láthattuk először).

    Naná, a T2X mindent überel. De azon sokkal többen és sokkal hosszabb ideig dolgoztak. Pedig annak a története szerintem sokkal inkább egy kliséhalmaz, viszont egyfolytában olyan megoldásokkal találkozhatunk a végigjátszás során, hogy az állunkat keresgéljük. Szerintem még maguk a Thief 2 alkotói is meglepődnének (vagy meg is lepődtek?) azon, hogy mi mindent ki lehet hozni a Thief 2 öreg motorjából.
  • chopin42
    #9581
    Csá!
    végigvittem a Keeper of the propheciest, de elléggé...fusztráló volt. A pályák néha már túl nagyok (főleg a vállalat). Szerintem a történet se olyan jó. A t2x sokkal jobb.
  • svédcsepp
    #9580
    Értem.köszi


  • Apus
    #9579
    majd ha megjelenik egyszer sokára, akkor leszedheted.
  • svédcsepp
    #9578
    pacsker

    Átnéztem 1-2 oldalt,de számomra nem derűlt ki.Ez a dark mod leszedhető valahonnan?Mert több linkről is 1 oldalra kerűltem vissza,ott viszont csak egy videot tudok letölteni.
    Ha valaki tud erről konkrétabbat, plz jelezze.
    köszöntem

  • hykao #9577
    Lesd meg. (de konkrét számokra ne számíts, csak utalásra...)