10699
  • Mr_no_NaMe
    #2175
    Na nagy nehezen megjelenítettem a hibaüzit:

    "Engine requires video card Pixel Shared 1.1 or greater capabilites"

    Asszem ez volt a Splinter cell Pandora tomorow nál is a hiba!Ugyanez a Pixel sharedos mittomén micsoda.
  • mike369
    #2174
    ok!
  • Bandew
    #2173
    VAnnal az ini fájl alján fegyverleírások. Elég könnyű mondatok.
    AMúgy tök vicces, hogy pont angolból húztak. :-D
  • Mr_no_NaMe
    #2172
    Elindítom,aztán 2 máspdpercel az indítás után kilép
    eggy hibauzenettel.A hibaüzenetet nem sikerult még elolvasni mert ugye új ablakba jelenik meg ésha a tálcán ráklikkelek egyszerüen semmi nem történik!De azért még próbálkozom
  • The Garrett
    #2171
    Pl a jacknal's paw meg ilyenek? :) szerintem azokat nem kell fordítani. ÁLt egyértelmű melyik is az a tárgy, ha meglátod.
  • The Garrett
    #2170
    a haranghoz kb ott tudsz odamenni ahol bemászol a templomba. Csak nem lefele mész hanem fel a tetőre.
    A főpap lakosztálya pedig az udvar felett van ( az uvaron felszaladsz 1 hosszú lépcsősoron.. Az udvar a főcsarnokból nyílik.
  • mike369
    #2169
    ok akkor bunkó lett! amúgy a tárgyakkal is szinte teljesen kész lettem, csak a speciálisakat kellene a játékban is látni...
  • Fritz Von...
    #2168
    Sziasztok! Bocsi, de kicsit vissza kell kanyarodnom az eredeti témához.

    Na szóval: most a Hammerite szekta kelyhét kell ellopnom. Eddig minden fasza volt, de elakadtam. A templomban megpréseltem azt az izét, most a High Priest lakosztályból kéne megszereznem a szimbólumot. Amit nem találok. Emellett ugye info lenne az is, hogy ha a harangot megkongatom, akkor a papok elmennek imádkozni, de a harangot sem találom.

    (Lehet, hogy csak az a baj, hogy besüt a nap és alig látok valamit? )

    Szal pls help!
  • bon
    #2167
    Nos megint elakadtam a játékkal egy könyvtárba vagyok addig nem hagyhatom el míg nem beszéltem mindenkivel. Elvileg még Keeper Isolde-val nem bezséltem. Hol találom őt? Van két zárt ajtó amiket őrőkők őriznek oda nem tudok bemenni mert nem hagyják ha megölöm őket meg vége a játéknak.
  • tibor16
    #2166
    Figyuzzá már, nem látom a vidikártyádon kívül, hogy mi a gond, csak azt, hogy nem megy... -tán egy kicsit bővebben...
  • tibor16
    #2165
    A magam részéről bevallottan rossz vagyok ángolbol, (teljesen be vagyok a játékra indulva,) ezért tűkön állava-ülve, -toporzékolva a türelmetlenségtől -bocs- várom a további fordításokat. Nem akarom elsz***i a játékélkményt azzal, hogy nem értem mit csinálok....
  • HTB
    #2164
    Tart már valaki annál az intézetes pályánál?Mert atom para,eddig egy összedrótozott fejű freddy kruegerrel találkoztam,és nem merek játszani :X
  • Mr_no_NaMe
    #2163
    Na jó akkor ennyit a Thiefről...
    Pedig úgy vártam már vagy 4 hónapja...
    Még aza köcsög demó se indul el.
    Megyek és fölkötöm magam!
  • tibor16
    #2162
    Jajmár úúúúgyunoom, -szinte minden topicban elkezdik az ATI vs NVidia meccset, -haggggyyyuk mááá a francba!!!!!
    Persze más, ha valakinek ezmegaz nem megy, és kell egy kis segítség, de így szétq**ja a topicot.
  • The Garrett
    #2161
    most erre mit mondjak? :D
    hülye kérdésre hülye válasz :D
    ne
  • Bandew
    #2160
    Én bunkónak neveztem el.
  • FREAK
    #2159
    ólmosbot
  • Mr_no_NaMe
    #2158
    Akkor most vegyek új videókártyát vagy mi?
  • mike369
    #2157
    a jó öreg bunkócska, ugye?
  • The Garrett
    #2156
    bunkó. mármint a tárgy.
  • mike369
    #2155
    Ötletet várok a blackjack magyar nevére!
    (dorong, husáng, furkósbot... vagy valami jobb?)
  • FREAK
    #2154
    MX-en nem fut
  • Mr_no_NaMe
    #2153
    izé

    "ménem megy?:("
  • Mr_no_NaMe
    #2152
    Nekem nem indul el a demója:((
    Geforce MX42-as videó karim van nemhiszem hogy olyan rossz lenne hogy nem indulna el rajta:(
    Most ménem megy?:)
  • The Garrett
    #2151
    ezt tanusítom. Gef4mx440 ről váltottam ati 8500 ra és ég és föld ;)
  • hykao #2150
    nm
  • bon
    #2149
    köszi a segítséget
  • hykao #2148
    Hát, azt kell, hogy mondjam: ehhez a játékhoz tényleg kell egy minimális angol nyelvtudás...nameg a szövegek végigolvasása...
    Ha nagyon nem érted, akkor inkább érdemes lenne megvárnod a magyarítást.

    Amúgy, hogy hozzáférhess a zsákmányhoz, kell: víz, moha, vér.
    A véren már túl vagy, és van nálad víz, és moha nyíl...
  • ronhaven
    #2147
    Shalebridge Cradleben hol kell infot szerezni a Hag-rol? Es a multban vagy rendesen?
    ha esetleg tart mar ott valaki..
  • bon
    #2146
    Nos úgy látom nagyon éltért a topic eredeti témályától. Tudna segítenni valaki a #2096 hozzászolásomba leirtakon. Eléglenne ha valaki megmondaná mi a feladat mert nem teljesen értem mindegyiket. Köszönöm
  • hykao #2145
    Mé' haragudnék?! Próbálom megvilágítani az elméd...úgy tűnik sikertelenül.
  • hykao #2144
    Ja, sosem volt velük gond...max. el sem indul a játék.
    Mint most a te esetedben!!!
    Jól átvágták a népet ezekkel a Gef4-nek kamuzott MX-ekkel, amik valójában Gef2 kategóriájú kártyák (DirectX 7 támogatással!!!), bármelyik mezei 8500 ATI szarrá veri őket.

    ...és sorozatosan el sem indul rajtuk a sok nVidia logóval ellátott játék: Deus Ex 2, Splinter Cell 2, ez, stb.
  • The Garrett
    #2143
    Hát nemtudom nekem a morrowind nem mérvadó ha kártyát/gépet AKÁRMIT tesztelnék....
    + azt a cikket 2-3 éve írták....
    Da ha nagyon ezen akarsz lovagolni mondok 25 játékot ami atin megy jobban.

  • PAYNE
    #2142
    én nem akarok vitázni semmilyen kártyáról mert talán nem ide tartozik....
    DE a morrowin d akármilyen nvidiás kártyával jobban megy
    (bocsánat az offokért)
  • PAYNE
    #2141
    a morrowind :)
  • The Garrett
    #2140
    Jó akkor most az 5 évvel ezelőtti kártyák teljesítményéről fogtok vitázni vagy a MOSTANIAKRÓL << mert akkor talán értelme is lenne az egész vitának....
  • PAYNE
    #2139
    atihoz képest... bocsánat ujra...
  • PAYNE
    #2138
    haraxol cimbi?
  • PAYNE
    #2137
    atiho képest. bocsánat
  • PAYNE
    #2136
    he he he he!!!
    de ebbe ne menjünk bele mert az nvidiát sem kell félteni, mert a mai kártyáinak nem kelll szégyenkezni az nvidiához képest... az új 6000-res széria pedig nagyon faxa lesz.
    én sem vagyok fan csak én nvidiás kártyákat használok és még sosem volt velük gond... persze az ati kártyáknak is me g van az előnye mert példáúl van olyan játék ami win xp és nvidia kártyával tök bugos de ati win xpvel nem....