10699
  • RMarvin
    #9899
    Thief 1-Gold-2 kapható valahol eredetben? Mármint nem neten?
  • OpraZoltan
    #9898
    OK,nincs sok penzem es az uzletekbe sem lattam a domm3 at.
  • KGy
    #9897
    Szép vagy nem, nálam ez úgy szokott lenni, hogy ha tetszik egy játék, megveszem, egyébként nem. A Doom 3 nem tetszik, de mivel alig 1-2 ezer Ft, a végleges DarkMod még elintézheti, hogy megvegyem. A Thief-et boldogan megtámogattam a vásárlással, de ezt egy játéknak ki kell érdemelnie.
  • OpraZoltan
    #9896
    Koszonom

    Nalad is kerte a serialt vagy te meg vasaroltad eredetiben?
  • KGy
    #9895
    A patch-elt Doom3 javarészt kiszűri az illegális, generált sorozatszámokat. Szóval a legbiztosabb, ha megveszed eredetiben. Addig is, míg latolgatsz, hogy ez megéri-e vagy nem egy pirinyó alfa demó kedvéért, lásd a [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1065537865&no=9822]#9822[/URL]-es hsz-t.
  • OpraZoltan
    #9894
    Kerlek segits?
  • OpraZoltan
    #9893
    HI ALL!

    Osszeraktam a darkmod ot es kerte a serialt es nem tudtam.
    Ti hogyan raktatok ossze hogy nem kerte a serialt?

  • Takimate
    #9892
    #9877
  • Qwerty4
    #9891
    Az jó hír ha műküdik XP-n. :)
    De állítólag a TDP és a TMA nem szereti a több magos procikat.Attól félek, hogy a Golddal is ugyanez lesz.Majd meglátjuk...
  • tep
    #9890
    érdemes , mert nagyon jó +pályák vannak a gold-ban.
    XP alatt műxik rendesen , Vista alatt nem indult nekem....lehet , csak én voltam béna..
  • Qwerty4
    #9889
    Hamarosan újrajátszanám a TDP-et, de most Goldba, mert az kimaradt.
    Remélem vhogy műküdésre tudom bírni, kár lenne ha nem indulna el. :(
  • KGy
    #9888
    naná, előbb meg fog jelenni, mint maga a játék
  • Gmiki
    #9887
    Végre, végre, végre. Ez nagyon jó hír. A legnagyobb kedvencem visszatér. Számomra nincs még egy ilyen kedves játék ami PC-re íródott.

    KGy: Készül már hozzá a magyarítás?
  • Takimate
    #9886
    Ez nekem nem a napomat dobta fel hanem az egész évemet !!!!!!!!!!!!!!
  • mellon
    #9885
    Én csak most olvastam, így az adrenalin túltengés miatt valszeg alig fogok tudni elaludni . Már így is van bennem jó adag Szávay Ági páros meccse miatt, de most aztán...
    Csak jöjjön össze, csak jöjjön össze...
  • tep
    #9884
    huhh , de jó lenne....
  • Qwerty4
    #9883
    Sztem minden igazi Thief rajongónak feldobta a napját.
  • KGy
    #9882
    Itt a nagy "bejelentés" a rejtélyes "T" betűs projekt folytatásáról. Én ezt a magyar cikket olvastam előbb, és nekem is feldobta a napomat.
  • Qwerty4
    #9881
    Vagyis nem pont ua a cikk...
  • Qwerty4
    #9880
    Én is, itt a teljes cikk:
    Thief 4!!!
  • Spaw
    #9879
    Nna ma olvastam valamit ami feldobta a napomat,ezért megosztom veletek is:

    Emlékeztek még milyen jól szórakoztunk a Thief első részeivel? Nem semmi napok voltak! Ha minden igaz, akkor kedvenc sunyizós- lopakodós FPS-ünk visszatér!Az Eidos Montréal Studio honlapján tegnap megjelent egy rövid fejlesztői üzenet, mely szerint a Deus Ex 3 mellett egy másik AAA kategóriás játékon is dolgoznak, maga a projekt pedig T betűvel kezdődik! A Time Splitters sorozat az EA-hez költözött, a Tomb Raider részeket a Crystal Dynamics fejleszti, így nem maradt más, mint a Thief 4, legalábbis ebben reménykedünk igen erősen! Bejelentés hamarosan.forrás:gamekapocs.hu

    Hát reménykedjünk, mert aki a Thief-et szereti rossz ember nem lehet.
  • Takimate
    #9878
    igen köszi ! közben GYIK-ot átolvastam és megoldottam.
    jahhajj most kezdem a down in the bone horde-ot... :)


  • KGy
    #9877
    Ha többmagos a procid, csak egy CPU-n szabad futtatni a Thief-et, különben lefagyhat. Ez mindhárom részre igaz (a harmadik résznél el sem tudnád kezdeni a játékot, mert egy bug miatt az intró filmet nézheted a végtelenségig).
  • Takimate
    #9876
    köszi, hát nemtom.. majd átmazsolázom. Most akad ennél nagyobb probl. is.
    lord bafford..első pálya..megkerülöm a házat..jön a szolga..én sötétből előhúz blackjack.. képpel lefagyás :( (csak reset)
    evvan :(
  • KGy
    #9875
    Csak tipp: Nem lehet, hogy bekapcsolva hagytál pl. valami Dolby Decoder szűrőt vagy valami spéci hangkártya beállítást? Egy igen rövid ideig volt a birtokomban egy hightech kártya, aminek birizgáltam a mindenféle szűrőit. Filmnézéskor tök jó volt, hogy sima sztereó hangból előcsalja a surroundot, csak aztán csodálkoztam, hogy milyen furcsán viselkednek a játékok, amikor elfelejtettem őket kikapcsolni...
  • Takimate
    #9874
    Sziasztok !
    Az emberre rájön a Thiefezhetnék...
    10 év után újra feltettem a Gold-ot. :)
    A FAQ nagy segítségemre volt, egy gondom azonban akadt.
    Ha meg feszülök sem tudom stereo-ra hozni az audio menuben a speaker tesztet.
    Mindkét fülemben hallom a kellemes női hangot : "left-right "
    Valaki 5 let?
    (hogy azért mégis jó oldalról pattogjon az a fáklya)

    :)
    Köszi !
  • JackMeadow
    #9873
    köszi
  • KGy
    #9872
    Nézd meg, mik futnak a háttérben, vagy mik indulnak automatikusan a bejelentkezéskor, amikre semmi szükség. Én egy ma már nem túl korszerűnek számító konfigot használok (1,8 GHz AMD Athlon XP, ATI 9600 XT), de 1024x768-ban semmi problémám nincs a játékkal.

    Köztudott, hogy egyes vírusirtók, pl. egy NOD32 iszonyúan képes megfogni a gépet. Még a régebben kedvelt Zone Alarm Pro-t is leváltottam, mert az újabb verzióival már iszonyú lassan indult a gép.

    Talán nem reklám/spam, ha ingyenes termékeket említek, szóval a Comodo tűzfal egy AVG víruskergetővel az én öreg konfigomnak pont ideális, mert hagyják a gépet "levegőhöz jutni", miközben nyújtják is az elvárt védelmet. Az automatikusan induló programokat, háttérben futó szolgáltatásokat pl. az "msconfig" programmal (a Windows része, csak írd be a futtatás menübe) ellenőrizheted/tilthatod le.
  • JackMeadow
    #9871
    az hogy lehet h néh abeszaggat? sokkal job jatekok futottak a gépemen, ez meg a világos helyeken akad. vanank patchek?
  • svédcsepp
    #9870
    Így van
  • hykao #9869
    Meg kell venni eredetiben...
  • KGy
    #9865
    Egyszerűen tartottam magam azokhoz az elnevezésekhez, nyelvezethez, amit már az első rész fordításakor, 1999-től kialakítottam, tehát ha nagyon jelentőséget kell keresni, talán ezt a következetességet tudnám felhozni. Ami a rímeket illeti, néha valóban sokat törtem a fejem, és műfordítói szemmel biztos nem is mind tökéletes. Csak abból lett nálam rím, ami az angolban is az volt, tehát nem azért, mert így jobban mutat. A harmadik rész rövid mondókáival mondjuk nem sokat vesződtem - számomra jóval izzasztóbbak voltak például az első rész végén a Konstantin által mormolt varázsigék, a T2X első pályáján található verseskönyv, vagy egyes Fan Mission-ök szövegei (pl. a Seventh Chrystal-ban lévő elvont gyerekversek).

    Hosszabban és általánosabban a nyelvezetről találsz egy kis összefoglalót itt.
  • hykao #9864
    Értem én a viccet, csak nem szeretem. :) Azért köszi. :)
    Csalódás? A The Crypt, The Bridge és az All the World is a Stage is csalódás volt? Ezek voltak szerintem eddig a legjobbak (bár nekem még egyebek is tetszettek, pl: Crystal Clear Conscience, Evicted)

    Igaz némelyik nem túl hosszú, de szerencsére egyre-másra jönnek újabbak...(Silence, Bad Feeling, Cabot - bár a kulcsvadászat már kezdett az idegeimre menni ez utóbbi esetében...)
  • thief3
    #9863
    most látom hogy az sg.hu a képfeltöltő szájtok körében feketelistán van ccc
    remélem ezen a linken elérhető...
  • thief3
    #9862
    Eddig számomra mind csalódás de sose adom fel. Ezeket még nem néztem.

    Off csak neked:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Assassin's Creed vs Hitman :)
  • svédcsepp
    #9861
    Még egy kérdés.És most nem kötekedni szeretnék csak kiváncsi vagyok...
    Szóval a te magyarításodban(ami "kűlalakra" engem jobban megfogott)feltünően mások a szövegek,úgyértem ,hogy egyes küldetések,mondókák nem úgy vannak leírva(helységnév,megnevezés stb),nem úgy rímelnek ,mint egy másik magyarítás.Ennek van valami jelentősége vagy csak rímelve jobban mútat és ezért különbözik a 2 magyarítás ennyire egymástól?
  • KGy
    #9860
    Garrett fejét néha a felszerelés menüben láttam eltűnni, függetlenül a magyarítás fennlététől. A magyarítást teszteltem a 3 CD-s és az 1 DVD-s változattal, illetve a demóval is, de a többi problémával még csak soha nem is találkoztam.

    Olyat viszont már láttam, főleg a pogány járatokban, hogy ha valakit a válladra veszel, akkor külső nézetben Garrett néha nem jár, hanem "csúszik" vagy lebeg, de ez is független a magyarítástól, játékbeli bug.
    A fejeltűnésre egy ideig azt hittem, megoldás John P. textúrakészletének telepítése, de párszor ezután is előjött a jelenség (játékban sosem, csak a felszerelés menüben).

    A magyarítás telepítőjében a patch jellegű elemek (pl. a magyar karakterkészlet, párbeszédek feliratai) úgy települnek, hogy ellenőrzik a felülírandó tartalmat, vagyis ha nem azt találják a megfelelő helyen, amit kell, akkor erről hibaüzenetet kapsz (próbálj meg a honlapon lévő feliratszerkesztővel akár csak egyetlen feliratot is módosítani magyarítás előtt, és meglátod). Emiatt nem tartom valószínűnek, hogy ez ilyesmit produkálna. A külön/egyszerre telepítés meg végképp tökmindegy, valószínűleg csak az volt, egyszer jelentkezett a bug, egyszer meg nem.
  • hykao #9859
    Az újabb T3 rajongói küldetéseket nézegeti valaki? Van megint egy-két érdekes. Pl: Bad Feeling, Cabot, Silence - 1. rész. Ez utóbbiban nem is Garrettet irányítjuk... :)
  • svédcsepp
    #9858
    Kösz már túljutottam.Kihagytam egy kisregényt az örzök könyvtárában

    Egyébként jelezte már neked valaki,hogy a magyarításod kicsit megzavarja a gammát vagy csak nálam volt ez?
    (1.1es patch útán is csinálta)
    garett arca elmosodott lett.ezt meg tudtam úgy kerülni,hogy külön-külön telepítettem fel az összetevőket ([patch]-feladatok leírása,magyar karakterkészlet,párbeszédek).Viszont volt nmég egy hiba,amivel nem boldogultam.Az pedig az volt ,hogy nem lapult a falhoz, csak odaállt 1 sec fagyás és visszaállt alappozicióba.
    Ez még csak-csak oké lenne,de nekem a létrán sem mászott fel, ha nem úgy variáltam közben egérrel a kamera látószőgét.Volt ,ahol vissza se tudtam mászni,de ez igaz a zárnyításra,ládanyításokra is...
  • KGy
    #9857
    Ha nincs meg az ehhez való feladatod, akkor olvasgass a könyvtárban, hogy megkapd. Részletek a harmadik nap leírásában. Ha ez is stimmel, akkor talán valami egyedi bug. Talán tölts vissza egy mentést az előző pálya végéről...