10699
  • hykao #2375
    Korábban szó volt róla, hogy az őrök "újratermelődnek".
    Nos én nem vetem ilyet észre, sokkal inkább, hogy - mivel a játék napokra van osztva - mindig más őr kerül egy adott helyre.
    Én nem öltem őket a város utcáin, de ha valaki megöli öket, akkor is természetes, hogy a következő nap már új őrök róják a város utcáit.
  • hykao #2374
    Na, mi van? Mindenki alszik az éjszakai játék után?
  • Celern
    #2373
    Okok, viszont az animációk a régi thiefeket idézik, ami - nekem legalábbis - megdobja a hangulatot.
  • The Garrett
    #2372
    hehe biztos volt 2 ember aki az animokat csinálta. :D


    MMMMMMvalaki 1 mentést mert ez az egésztotál bebugzott szerintem :/
  • Hmuda
    #2371
    Hát szerintem emg nem, mert akkor hoznák az engine minőségét. De olyan füleket ami a fő-Keepernek volt a csatornás küldi után, hát én olyat még nem láttam. Ritka amatőr munka.
  • The Garrett
    #2370
    Szerintem emg engine + post effektek, hogy ne legyen annyira feltünő.
  • Hmuda
    #2369
    Nem hinném, hogy a 3d-s múvik a játék engine-el lettek volna magcsinálva. A játék sokkal jobban néz ki mint a 3d-s filmek.
  • The Garrett
    #2368
    a link helyesen

    ERŐS SPOILER WARININGÖ
  • The Garrett
    #2367
    az biztos. Azokhoz képest a játék engine el készült átvezető animációk nagyon szarok. :/
    Bár gondolom egyszerűbb volt összecsapni 1 ilyet, mint igényesen megrajzolni 1-1 animációt. Bejátszhatott a kiadó siettetése is.
  • The Garrett
    #2366
    aaaaaah valami nemjó.
    Nemakarom spoilerezni, de a lényeg hogy van 1 feladat, amit véletlenül megcsináltam, hamarabb, mint ahogy a történetben lenne. (először el kell menni A hoz aztán ott találok 1 papírt hogy menjek B -be. DE én először B be mentem és teljesítettem mindent. Így nemtudom teljesíteni az A pont feltételeit tehát basically megakadt az egész.



    Ez az ajtó vezet A keeper Compoundba?
    aki még nem jár itt az ne nézze meg, csak az aki már ezen túllépett.
  • Celern
    #2365
    Bahh... na most kapott egy rossz pontot a gamma.
    A sorrend a köv volt: hajó -> moira kapitány háza.
    Megcsináltam (de a földalatti részt a csatornánál még nem) és visszapakolt a játék a keeper librarybe ... Persze hogy azt hittem hogy már vissza kell adnom a cuccot. Na megyek előkotrom azt a Glyph Key-t is.
  • Bandew
    #2364
    Inkább keres valamit. :-D
  • Lacc
    #2363
    De az olyan videók nagyon jól néznek ki és hangulatosak, amikben van valami frankón megfestett kép, és csak néhány dolog mozog rajta, szóval nem full 3d-renderelt a dolog.
  • Hmuda
    #2362
    Persze egy grafikai-bug javításnak (lentebb említett haj-bug), esetleg egy kis sebességjavulást, meg apróbb script bugokat kiküszöbölő patch is jól jönne. Elég gáz, hogy az arany tőrért kapott pénzt kétszer is fel tudtam venni, többször meg már nem volt bátorságom megnézni, nehogy megint ott legyen és akaratlanul is soft-cheathez folyamodjak.
  • Hmuda
    #2361
    Igazábol én csak egyfajta patchet várok. Amiben kijavítják a ragdol bugokat (van, hogy a figura fél lába belelóg a földbe). Olyan figurációkat képesek néha felvenni, amire még az Ocean's Eleven kisjapója se lenne képes, nemhogy egy félholt, talpigpáncél, melák Hammer.
  • Hmuda
    #2360
    Ja ezt már én is észrevettem. Főleg a nők haja okádék. Ráadásul átmegy rajta a fény és ha a nő közted és a fényforrás között áll, akkor csak egy kis fekete folt látszik, körülötte a hajkoronával. Elég kiábrándító. :P
  • Hmuda
    #2359
    Télleg, a jó öreg Pavelock. Nagy királyság. :D
  • hykao #2358
    Mondjuk az arcok kidolgozottságához képest a hajak iszonyat igénytelenek!
  • hykao #2357
    Börtön...de gondolom már megismerkedtél vele...
  • Hmuda
    #2356
    Mellesleg tök gáz, hogy a játék modelljei részletesebbek mint a filmek figurái.
  • Hmuda
    #2355
    Akinek kell még egy utolsó lökés a játék letöltéséhez, íme néhány kép:

    Vajon imátkozik vagy csak megöltem? Ez már a ragdoll rejtély része marad:

    Innen indult el az egész jóskönyv mizéria:

    Ha nem nekik dolgoznék, már rég halott lenne:

    Mosom kezeimet, nem én voltam. Azok a gennyes patkányok tették. :D

    És íme "hősünk" testközelböl.
  • Hmuda
    #2354
    Én rendes küldire gondoltam, (mint a kastély, a templom, a romok, a csatorna, a villa, stb), de olyan amit ha kihagyunk semmilyen befolyással nicns a játékra, csak afféle plusz küldetés.
  • Fritz Von...
    #2353
    Elvileg valahol olvastam (talán az infoban), hogy ilyesmi előfordulhat. Ilyenkor asszem az egyes CD-t kell visszatenni, majd úgy folytatni. Nekem nem volt ilyen problémám.
  • antijedi
    #2352
    rezet? probáld meg ezüstel is :)
  • ati2002
    #2351
    Küld el nekem is. Köszi. [email protected]
  • Action
    #2350
    Üdv!

    Találkozoztt már valaki azzal a próblémával hogy nem lehet felinstallálni a progit? Egyszerüen lefagy miután beraktam a második cd-t. De ugy hogy rezet kell nyomni!!! Elöször arra gondoltam hogy szarul irtam ki cdre, ezért kiirtam megint,de semmi változás.
    Szóval please help!!
    Köszi
  • hykao #2349
    Kilőttem, kész vagyok a teljes Inventory fájllal, a segítségekkel is (próbáltam kicsit régiesen fordítani).
    Néhány tárgy neve hibás lehet, amelyeket még nem láttam a játékban.
    Küldöm mailben.

    Ha letölti más is, és hibát észlel, sikítson!
  • Sil3nt
    #2348
    én is nekikezdenék, de holnap suli,,,,, :((( csak este szabad thiefet játszani....úgy embertelen feelingje van, nade holnap be kell mennem a suliba....majd holnap este szemkifolyásig nyomom....
  • The Garrett
    #2347
    éééés most nekikezdek az esti thiefezésnek. Remélem elmúltak a "mentés problémák" :P
  • The Garrett
    #2346
    hehe akkor még nem szereztél meg mindent. Voltál a földalatti katedrálisban is?
  • The Garrett
    #2345
    a paganokkal meg a hamerekkel való jóbalevés pl.
  • Corey
    #2344
    dehogyis azon már rég túlvagyok.. rájöttem mi lehet az, egy kapu ami egyből a temetőbe visz.
  • _Atti_
    #2343
    ja tiltott könyvtár...
    oksa csak hirtelen azthittem máris jön a felmentés:Dde nem:(
    azéert vki megszánhatna egy mentéssel.
  • Hmuda
    #2342
    Ő már "kicsit" előrébb van mint te. Mellesleg nem olyan hosszú onnan újrakezdeni. Csak gyakran és sokat kell menteni.
  • _Atti_
    #2341
    celern ha ugyis a könyvtárban vagy küld már el lécci a mentést..lentebb olvshatod minek kell..
    amugy ott beszélni kell 2 emberrel..meg el kell olvasni pár papírt meg nem árt kihalgatni néhány beszélgetést sem:D
    igy röviden ennyi:D
  • Sil3nt
    #2340
    szerintem rohadt nagy feelinges a game....tiszteletem ion storm csapatának....agyno visszaadja thief feelinget... egyszerűen kegyetlen jó...a legjobb élményem az volt amikor itthon este nyitott ablaknál nyomtam a gamet, lopakodok az őr mellett 5 cm -re , erre tüsszent egy qurva nagyot...azt hittem hogy meghalok annyia megilyedtem, megyek tovább asszony mellett elrejtőzök erre megfordul felémnéz és becsukodik az ablakom, szívroham kerülgetett....
  • Hmuda
    #2339
    Ha még mindig a cuccot kell odaadnod valakinek akkor fölösleges azzal vesződni, mivel alapból odaadja a uccot a főnöknek, nek kell vele külön vesződni, mehetsz tovább.
  • Hmuda
    #2338
    Nehogy már ez legyen a legnagyobb problémád. Amúgy igen, de szvsz az egér tökéletesen megfelelő sebességgel mozog, fölösleges állítani rajta.
  • Celern
    #2337
    A tiltott könyvtárban továbbra sem tudom merre... Sorry hogy lammulok. Garret ha erre jársz pls help :)
  • mazsa
    #2336
    Ez komoly, hogy ebben a játékban még a sensitivity-t is csak az ini-ben lehet átállítani?