10699
  • _Atti_
    #2335
    hát ez nem lehet igaz........X/
    elment az utsó 2 mentésem nem lehet betölteni azt irja hogy le kell törölni mert hibás...
    vki megszánhatn egy mentéssel mondjuk a könyvtárban vagy a dokkban..scak az a lényeg hogy a pogányromos,meg a templos misszió utn legyen...
    ide plzplz:[email protected]
  • Lacc
    #2334
    Én most vagyok a toronyórában. Frankó kis pálya, van hangulata :)
  • Hmuda
    #2333
    Factory.
  • BlackShadow
    #2332
    nahmegvan minden mostmár csak az a chalice kell :) merre találom segítőkész emberkék?
  • Hmuda
    #2331
    Akkor nem szóltam. :-)
  • Celern
    #2330
    Ezer köszönet... Most már legalább tudom merre menjek. Eddig elkerülhette a figyelmemet, pedg már mászkáltam a forbidden libraryben.
  • ronhaven
    #2329
    Es tovabbra is kerdeznem hogy hogy kell kibekulni a paganokkal? Csak az szoljon akinek sikerult, elvileg tudom mit kene csinalni, csak nem tudom hogy hogy.(zold jeleket lovoldozni mohaval?)
  • ronhaven
    #2328
    Waaah Hmuda jacc egy picit tovabb es meglatod.Vagy csak figyelj oda a szovegekre. Viszi tovabb a tortenetet:)
    Az arany glyphel kinyitjak a compendiumot es abbol fog josolni a csaj.
  • Hmuda
    #2327
    Ha az lenne akkor nem inkább rendes objectivként kellett volna megkapni? Az egy dolog, hogyrendes küldetésként kell megszerezni, de alőrébb viszi a történetet vagy csak símán extra pénzszerzési lehetőség? Nem mindegy.
  • IMYke2.0.0.0
    #2326
    Jobb lenne, tényleg.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • ronhaven
    #2325
    Hmuda akkor igy fogalmazok: Az Abysmal Gale palya es a compendium megszerzese fokuldetes.
  • ronhaven
    #2324
    Mér nem csinaltok egy thief3 mirc csatit?
  • Hmuda
    #2323
    A főpap nem alszik.
  • BlackShadow
    #2322
    én a tippeket alig látom...mire megjelenik betölti a pályát :D
  • Hmuda
    #2321
    Mellesleg mondanál pár ilyen "nem-a-főszálhoz-tartozó-küldetést2? (nem hívom mellékküldinek mert leharapják a fejem :-)) ).
  • BlackShadow
    #2320
    attól mert az irányt tudom még nem találom meg:) amugymeg ott is szakállas piros hosszu bigyoval es egy varazsbottal alutt a csavo, ki is nyirtam felvettem eldobtam de mas extra nem volt
  • Hmuda
    #2319
    Hm. Ha jól emlékszem akkor az egyik tipp a töltésnél nem zárja ki a kétszinűsködést de lesznek küldik ahhol választanod kell a két fél közül.
  • Hmuda
    #2318
    Gondoltam egyértelmű lehet, hogy a térképen felfelé van észak és az iránytűket általában betájolásra szokás használni. :P
  • Hmuda
    #2317
    Nem nem az. Az a főpap szobája ahhol a főpap van (egy szakállas öreg nagy pisorvégű varázsbottal). A kis kalapácsát kell elcsenni.
  • BlackShadow
    #2316
    és azzal mit kezdjek? :)
  • The Garrett
    #2315
    Sok ilyen van. szinte minden "pályán" 1-2.


    Télleg kérdés: ha jóbaleszek a paganokkal az nem zárja ki hogy a hammerekkel is bratyizzak ugye?
    2. Ha jóbavagyok velök a küldetések alatt se bántanak? :D
  • ronhaven
    #2314
    Ja es kerdeztem mar eccer korabban is , sikerult mar valakinek bekulnie a poganyokkal..?
  • BlackShadow
    #2313
    arra célzol ahol van 2 ágy és az egyikben épp horkol(t) a csávó? :D aztirja onnan kell ellopnom vmit de onnan csak a ladaban volt ertekes cucc..
  • Hmuda
    #2312
    Pedig azt hinné az ember, hogy ha nem hallgatja meg a két Keeper szövegelését akkor még lövése se lesz, hogy esetleg érdemes felnézni a hajóra.
  • The Garrett
    #2311
    DE amugy ez a jó benne. Nem is igazán úgy érzed, hogy küldetéseket kapsz, hanem csak mintha "spontán" történnének az események. Ez mindenképpen díjazandó egy "FPS" nél.
  • Hmuda
    #2310
    Majd még meglátom. :-)
  • The Garrett
    #2309
    nem hát :D
  • Hmuda
    #2308
    Iránytűt is ismerik ám.
  • ronhaven
    #2307
    Az Abysmal Gale palya es a Compendium megszerzese nem mellekkuldetes..
  • The Garrett
    #2306
    A nagy központi teremből nyílik 1 utca egy udvarra. Rögtön az ajtótól balra van felfele 1 hosszú lépcső. A lépcső végében van a lakosztálya.
  • Kandurex
    #2305
    THX!...hm..érdekes, egyébkét nem gondoltad meg magad a végigjátszással kapcsolatban?
  • The Garrett
    #2304
    hehe na az az egyetlen hely amit eddig nem tudtam kinyitni sehogy. már a csatornanyílást :D
    pedig vagy 10 percet ugráltam körülötte :D
  • BlackShadow
    #2303
    izémizé a templomos páyán merre van a high priest's chamber? térképen vmerre a barakk környékén van, de merre? :)
  • Hmuda
    #2302
    A bérlőd pénze lehet. Nézd meg a csatornanyílást (amúgy minden este meg lehet ezt játszani, már az első este is).
  • Hmuda
    #2301
    Én se, csak sajna arrafelé fényes volt a hold. :-)))
  • Hmuda
    #2300
    SPOILER!!!

    Eddig:

    Az informátorod azt mondta, hogy a fogadóban egy bizonyos Julian tartózkodik, akinél egy szütyő van amit nagyon feltünően őriz. Valami értékes lehet, nosza lopjuk el (ez a tréning). Kiderül a szakács és Julian beszélgetéséből, hogy a Rutherford várban van egy hatalmas opál, ami tuti megér egy kisebb vagyon. Nosza lopjuk el (1. küldi). Elviszed az összekötődnek, aki figyelmeztet, hogy Lady Elizabeth (Julian és Ember huga, vagy nővére vagy akárkije) tudja, hogy te loptad el az opált és le akar vadászni (szegény nagyon megjárta a South Quarter kapujánál). Az opált az összekötő nem fogadja el, azt mondja, hogy inkább vidd el Berthának, aki a Stonemarketben van. Elviszed aki ad egy levelet, hogy egy Keeper keres. Elmész a találkára, és ott elmondja a Keeper, hogy szerezd meg a Hammerektől az Építő Serlegét és a Pogányoktól a mancsot. Ha megvannak, akkor mindkét fél oltárira berág rád és ki akarnak majd belezni, de az egyik Keeper a főhadiszálláson azt mondja, ha kisebb szivességeket teszel a két félnek akkor megbékítheted őket. Közben vannak kisebb történetek a nemrég befutott hajórol amit állítólag elleptek a zombik és az egyik Keeper tanonc azt feltételezi, hogy esetleg egy évek óta keresett tárgy esetleg azon a hajón lehet, mindenféle összefüggéseket felhozva. Elmentem a hajóhoz, majd beszartam a parátol amíg megtaláltam a manifesztumot és megtudtam, hogy a keresett cucc a kapitány házában van. Nosza, csónak elköt, cucc megszerez, elvittem a keeperekenk és nagyon ügyesnek tituláltak (megsúgom, ez mellékküldetés, nem hiszem, hogy komolyabb hiba lett volna, ha kihagyom). Most le kell mennem a csatornába megszerezni egy hiányzó gylph kulcsot.
  • The Garrett
    #2299
    hehe én városban nem/sem agresszívoskodom :)
  • Hmuda
    #2298
    Tudom, csak az előbb rajtakaptak és elfutottam. Elég feltünő volt, hogy ott csillog (!) a fejük felett. :D
    Mindegy. Elültettem, és most kicsit jobb a helyzetem, bár még mindig hostile mert közben leütöttem két emberüket, hogy ne kapjanak el kertészkedés közben.
  • Sil3nt
    #2297
    hehe--mekkora bugg....bebujtam egy szekér mögé, mellé és nemtudtam onnan kijönni, bent ragadtam miközben megnéztem TPS-módban és semmibe nem akadtam fenn, probáltam mindent de nem tudtam kijönni , szerencse hogy elötte mentettem
  • Corey
    #2296
    A misztériusz valaki, miután az otthonomban voltam nyomok után keresve hogy hova is tovább (irták hogy temetőbe menjek), írta hogy valami szokatlan után nézzek a Black Alley-ben.. mi is lenne ez pontosabban?