10699
  • hykao #2495
    Hehe, a versikéket én "szereztem". Próbáltam kissé régiesen fogalmazni, a játék hangulatához igazodva!

    HÉ!!! NE MODERNIZÁLJ!!! A GYÓGYITALT DIREKT ÍRTAM ÁT GYÓGYÍTÓ NEDŰRE!!! ÍGY RÉGIESEBB!!!
  • hykao #2494
    Nem szoktam mwgsértődni, csupán reagáltam! Felvéve a vita fonalát.
  • mike369
    #2493
    látod, ez jó kérdés!
    én hét közben melózok, úgyhogy csak félgőzzel megy a dolog és szerintem ezzel a többiek is hasonlóképp vannak.
    de mivel már elég sokan foglalkoznak a dologgal, szerintem 1-2 héten belül jelentős előrelépésre lehet számítani...
  • AMD Norbee
    #2492
    KB MIKORRA VÁRHATO A TELJES FORDÍTÁS???????
  • BlackShadow
    #2491
    kéne help! most a pogányoknál vagyok, már megtudtom h kell lenyomni a rituálét és el kell mennem a 3. helyszínre északon. nos én jártam arra de csak lefele lehet menni aminek a végén egy üreg van és egy szörnyecske köröz benne, hogy lehet a következő helyszínre jutni? ott kell a rituáléhoz cuccokat szerezni
  • tibor16
    #2490
    Sziasztok Fordítók, -most töltöttem le mike369 oldaláról a legfrissebbet. Nagyon jó, hogy ilyen gyorsan felkerült, szal -THX ezerrel,- és persze jó munkát...
  • Sil3nt
    #2489
    már megoldottam....
  • IMYke2.0.0.0
    #2488
    ...lepődni...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #2487
    Meg fogsz elpődni: módosított DeusEx 2 motor. [teszem hozzá: a játék felépítéséből egyértelmű]

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • Sil3nt
    #2486
    egyik erkélyről az abalkon keresztül szeretnék beugrani, de nem megy,,,,ugrok és ott van alatta egy cső de nemtok ráugrani és mellette lesek ( 2.pálya)--hogy kéne? vagy nem is lehet?
  • Chaos Mad
    #2485
    jaja!
    isteni a graf bakker! meg minden!
    ezt vártam már nagyon! ott van a szeren a game!
    fejlesztöknek:
  • zoli80
    #2484
    9500pro,2500xp,512ram,bloommal egyutt,1024*akármiben reccenésmentes és sokkal szebb a graf mint a deus ex 2-ben,az össze vissza akadt ezen a gépen.

    gyönyörü a grafika.milyen motor ez?saját?
    a hangok meg szintén félelmetesek,a horkoló fickó az első pályán egyszerüen király!
  • Chaos Mad
    #2483
    :)
    ha nincs más :)
  • BlackShadow
    #2482
    nem szép dolog itt warezolgatni :D
  • Hmuda
    #2481
    :-)
  • Chaos Mad
    #2480
    oh.. kösz, csak nem vagyok otthon még a témában :)
  • Hmuda
    #2479
    Warez Center Online

    (warezcenter.cjb.hu)
  • Chaos Mad
    #2478
    heh.. én még csak a demoval játszotam de nekem 800x600ban, minden full grafon (2400+ xp, geforce fx 5700, 256ddr) simán megy.
  • Chaos Mad
    #2477
    öhhh. egy láma kérdés:
    mi az a WCO?? :)
  • _Vegeta_
    #2476
    Elore is sorry ha nagyon offolok, de:
    Ilyen hattermuzsikat szivesen elviselnek THIEF3-ba. :)
    Apropo mi a gepigenye tapasztalaitok alapjan ?
  • Negwar
    #2475
    Legyen má vége ennek a pályának ez csak szivok mindig
  • Negwar
    #2474
    Fene megeint nagyon angol feladat: szoval Rauryl's nightgown+ White holl. megint a kiscsaj adta a feladatot white holl megvan, de mit kö csinálni? garet valamit motyogott a távcsöves szobában de nem tom mit:(
  • Bandew
    #2473
    Asszem kicsit várok a hárommal, míg nem lesz a gépem kicsit fejlesztve, mert akad és így nem tudom magam teljesen beleélni. Viszont nagyon meghozta a kedvem. szal elő az 1-el! :-D
  • Chaos Mad
    #2472
    ahh... köszi! marha jo játék bakker! emléxem amikor az 1 et toltam :) azok a régi szép idök. :)
    most meg basszus milyen grafikája van má!! eszméletlen!!!
  • Hmuda
    #2471
    DC-n tuti fent van de még a WCO-n is.
  • Chaos Mad
    #2470
    egy hete? és hol? dc-n? mekkellszereznem!!! :)
  • Hmuda
    #2469
    Hm. Még mindig nemtom mit kellene keresnem a Hammer bázison. Folyton jönnek a zombik, sehol semmi hint, hogy mi okozza és szegény hammerek nem tudják eltemetni a halottukat.
  • Negwar
    #2468
    Aha köszi. legalább ki tudok indulni valamiböl
  • _Atti_
    #2467
    amugy a pogányok a megtámadnak ha a dokkban lévő növényükkel megyünk hozzájuk???
    na mind1 én már elégettem...legalábbis az állásomban ami elment:(
  • HTB
    #2466
    Hát elvileg a kiscsaj adott egy missziót,hogy a véréből hozzál el egy mintát(storm cellar),és dobd le egy elvezető csőbe(lobby)
  • Hmuda
    #2465
    Már vagy egy hete. :D
  • Chaos Mad
    #2464
    mi? már fennt van az is? az állat! nem is tudtam! húhúú... mi lesz itt! :)
  • mike369
    #2463
    ÜDV!

    Mivel többen jelezték, hogy problémájuk van a letöltéssel at iweb-es címről, ezért ÁTKÖLTÖZTETTEM a fordítást a www.thief3hun.uw.hu -ra!!!

    Egy ideig még mind2 helyet frissítem biztos, ami biztos!
  • Hmuda
    #2462
    Akkor itt az ideje leszedni a fullt. :-)
  • Chaos Mad
    #2461
    húhúú.. meg sikerült szereznem a demot, és mit ne mondjak eléggé megfogott, mint anno a thief meg a thief2. nagyon jo!
  • Negwar
    #2460
    Az már megvan, söt a generátor is be van kapcsolva. Az után mit kell tenni? Találtam valami állarcot is ,de nem lehet felvenni.
  • Hmuda
    #2459
    Kösz.
  • Hmuda
    #2458
    Olvasd el mégegyszer hátha az segít.
  • HTB
    #2457
    menj fel a padlásra(attic az outer cradle-ben),és vizsgáld meg a kislány képét
  • Negwar
    #2456
    Menny ki a kertbe ott találkozol néhány pacákkal akikkel beszélni kell. Nem az az ajto ami levezet a katakombákba hanem a másik.