10699
  • raziel.
    #2535
    hm ez a 7wrz-vip.uw.hu oldal már megszünt mert nekem nem jön be :=(
  • Knox
    #2534
    :D
  • kohinoor
    #2533
    Ill. nem erre számítottam!
  • Seth
    #2532
    Erre számítottam :)
  • Hmuda
    #2531
    Hát ha az egy perces kergetőzést a hallban köszönetnek lehet nevezni akkor igen. :DDD
  • Hmuda
    #2530
    Persze a toporgó őrnek még a halványlila fingja se volt arról, hogy a nyitott rész átjárásra alkalmas lehet.
  • Seth
    #2529
    Legalább megköszönték? :))
  • kohinoor
    #2528
    Hát,köszönöm hykao. Gondoltam hogy nem úszom meg olcsóbban.
    További jókat.

    Koh_i_noor
  • Hmuda
    #2527
    Nekem a kedvenc AI bugom az a tengerparti villában volt. A könyvtárpn dupla ajtó volt és a két őr egyszerre akart ki-be mászkálni. Az egyik ott szobrozott az egyik becsukott fél előtt, a másik tárva nyitva, az őr mögött meg ott toporog a társa, és próbál bejutni. Két perc szerencsétlenkedés után megszántam őket és odalopózva kinyitottam már azt a csukott részt, hogy haladjunk is valamerre. :PPP
  • Bandew
    #2526
    Az a baj, hogy az ilyen összetett játékoknál, ahol külön van fizika, meg mindenféle, sokkal több a buktató. Annyira részletesen szinte lehetetlen kifejleszteni egy AI-t. Szal az AI jó, csak épp nem valósul meg abban a rengeteg dologban, amit a játékba beleépítettek.
  • Knox
    #2525
    Sziasztok!

    Nagyon király a játék, látom már elindult a magyarítási folyamat, köszönet érte!
    Az egyetlen fekete pont a fejlesztoknek az nálam a ai! Eddig még csak két pályát vittem végig, az elson a csávo végigtolt a szobán maga előtt egy asztalt, az őr meg folyamatosan futott bele a falba! Mondanom sem kell nem talált meg! a másodikon a főpap lemegy kántálni a harangra, de vissza is jött! humondom dekiráy, izzadás a lockpickkel, egyre hangosabb léptek, jön az ürge egy őrrel, erre micsinál a szentem? Beleakad az ajtoba és nem sikerül neki bejönni! Pedig már készültem egy feelinges lebukásra! aztán meg a varázsló böszen le akart tűzlabdázni de ugy döntött hogy inkább a kis rácsos ablakba lövi el a municiot, ami mögött én álltam, nem adta fel, idétlenül futott bele a falba és lövöldözött! Ez két pályán 4 dolog, remélem nem találkozom többet ilyennel!
    jo játékot mindenkinek!
  • kohinoor
    #2524
    Na igen, van aver... kártyám csak XP-én nem megy.
    Xp plat.- ra nincs drivere!
  • hykao #2523
    Vagy egy 8500-as: 10 ezer
    TV tuner: mittoménmennyi, de biztos az is van párezerért.

    Thief 3 is elindul, stb.
  • kohinoor
    #2522
    Ettől féltem!
    Erre számítottam. Kösz a gyors választ.

    Koh_i_noor
  • hykao #2521
    Van 9600-osban is All-in-Wonder, igaz nem olcsó.
    Lehet jobban járnál egy + tv tuner kártyával.
  • hykao #2520
    mechanikus terv = mechanika vázlatrajz(a)
  • kohinoor
    #2519
    Hali.

    Na lejárt a 24 óra. :-)
    Tanácsotokat szeretném kérni. Következő a bánatom:
    A dx 2 –ért nem vettem új videó karit. /pedig de jó volt az 1/ és mi lett belőle? …:-( Viszont ahogy olvasgattam a fórumot a thief-el más az ábra. Le is húztam gyorsan a 3 cd-ét.
    Mondtam, majd később veszek új kártyát. /rohadt pixel shader/.
    Gondoltam egy radeon 9600 pro megteszi a mostani asus v7700 ti helyett.
    Igen ám, csakhogy az asus-nak van video in, a 9600-nak nincs. Márpedig nekem kell a tv hez a videóbemenet.
    Elkezdtem szaglászni milyen karesz is jó nekem /video in + thief + jó is legyen/.
    Gyorsan rájöttem hogy ez nehéz dió lesz. /csak nem enkóderkártyát is kell vennem? Ne má!/
    Ne hogy az legyen a vége, hogy az avermedia kareszt elő keljen
    bányászni a pincéből. Xp – én meg se mozdul. Mi lesz így velem?
    Nagyon kéne a tanácsotok hogy a fent említett problémákból jól jöjjek ki. Milyen kártyát
    ajánlotok?

    Conf: Abit BE7-raid /4x AGP/ , P IV 2 Gh+ , 512 Mb ram /DDR/, ASUS V7700 Ti., Sound Blaster live! 5.1 Platinum, 80 Gb maxtor 7200 rpm. /Az fdisk csak %-ban ismeri fel. :-)/, off: 19-es Mag Innovision 810FD
    A legjobb moni, amit valaha láttam 19 „hagyományosban”! /flatron-trinitron + sony képcső/ „Kell a fasznak a
    lusta TFT! pixelhibás csök. – Nagy az asztal!:-) ArchiCAD-hoz fasza nagyon, nem remeg, nem reped, nem ….. stb. Életem legjobb üzlete volt 2 éve 180.000 – ért.

    Thief 1-2 – őt max fokon /Gerret?/ 1x-2x végigtoltam. De, thief 2 „necro torony” /társasági élet – k.gy. után/ tűzbe nyultatok már? Hol nyílik a titkos plac?

    És bocs az offért. /Tudom hogy nem ez a hardver forum./
    Előre is köszi.

    Koh_i_noor, na nem a gyémánt. Simán czechoslovakia HARDTMUTH „KOH-I-NOOR” * 1500*
    Ez volt épp a kezemben. /kemény/:-) Este-van, este-van, ki-ki nyugalomba, lehet, nem is válaszoltok az offomra? :-) Pedig kira lenne.
    Extra fontos téma ez, biza.

    Üdv: Koh_i_noor /A hasított csodakő/
  • BlackShadow
    #2518
    hmm miért van a magyarításban a viszonyoknál az h Barátságos amikor meg akarnak ölni? :DD
  • Hmuda
    #2517
    Rájött már valaki, hogy hogyan lehet a paganokat kibékíteni a miniküldetéseken kívül? Most a cornerstone-ok lövöldözésére gondolok, de semmi ilyesmit nem találtam amit lövöldözni lehetne, ami meg esetleg az lenne, semmit nem reagál (a kis zöld jel a falon).
  • Hmuda
    #2516
    Másik kedvenc: birom, hogy van a városban két őr akik folyton azt tárgyalják, hogy miként mérgesedik el az egyikük kezén egy vágás és mennyire durva kezelést írt fel neki a doki (nincs fürdés, hagyjon fel a rossz tréfákkal, stb). Elég mókás minden este őket hallgatni. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #2515
    Ne a VGA-n javíts!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • _Vegeta_
    #2514
    Az tiszta sor, de most nincs keret ujjitani, egy occso vidkartya talan még belefér. :)
  • Hmuda
    #2513
    Én aki csak lehet inkább leütök vagy elkábítok, ölni nagyon ritkán szoktam. Eddig max ha 10 enemy-t öltem meg, de egyetlen egy ártatlan se halt még meg miattam. Nyugodtan lehet tömeggyilkost játszani, de én általában jófiú szoktam lenni. :D

    A "bes" a "be" létige 'paganosított' változata.
  • Chaos Mad
    #2512
    ja, biztos menne rajta, de sztem nem ártana egy erösebb proci.
  • Chaos Mad
    #2511
    hmm.. már forditás is lesz/van! zsir! :)
  • BlackShadow
    #2510
    miért sajnos? nem szabadna áldozatokat szedni? én mindenkit (fegyveres nmy-t) leütök v leíjazok :D nemkéne?
    --
    az a "bes" az mit jelent? sokat használják de nem nagyon értem :)
  • hykao #2509
    Még az igényes szövegfordítás is komoly munka...szinkron??? Ehh...
  • Tombi
    #2508
    en szinkront szivesen csinálnék ha vki elmondja hogy lehet kiszedni a hangokat tök buli lenne :DDD
  • mike369
    #2507
    mindenesetre már több igéretet is kaptam a jövő hétre bekapcsolódni kívánóktól, úgyhogy ez JÓ!
  • mike369
    #2506
    ÁLLÍTÓLAG páran a teljes ságszélességet lefoglalják holmi játékok és egyebek letöltögetésére!

    Hogy kik lehetnek?
  • mike369
    #2505
    kicsit "belenyaltam" a helynevekbe, csak azokat a játékban is ellenőrizni kell, mert így látatlanban csak pár dolog egyértelmű!

    meg elkezdtem fordítani a tutorialt, csak pár vicces dolog közbejött ma (iszonyat mennyiségű munka+a melóhelyen letiltották a komplett ftp használatot és egy csomó oldalt is, úgyhogy a végére szinte semmihez se tudtam hozzáférni)

    de majd holnap, friss erővel...
  • Hmuda
    #2504
    Hát én csak tőlük hallottam óangol beszólásokat, mindenki más tök normál angolt használ (kivéve még a Paganokat de az se régies, csak debil).
  • hykao #2503
    Na, hogy állunk???
  • hykao #2502
    Te miről beszélsz? Szerinted a játékban csupán a Kalapácsos Rend tagjai beszélnek régiesen? LOL! Ne röhögtess már!!!
  • Hmuda
    #2501
    Kiválasztod és megnézed a billenytyűzetkiosztásban, hogy mivel használhatod. Előbb szétnéz, aztán kérdez.
  • Sil3nt
    #2500
    1kérdés: gyógyító nedüt hogy lehet felhasználni? felszerelések között van 8-is de nemtom felhasználni.. hogy kell?
  • Hmuda
    #2499
    Eddig minden játékban megfelelt a gyógyital. Attól mert ebben egyetlen egy csoport (a Hammerek) régies nyelvet használnak még nem jelenti azt, hoyg az egész játékot rögtön ómagyar nyelvjárásba kell áttenni.
  • _Vegeta_
    #2498
    Jo-jo, en olyasmire gondolok, h 1000res cerka 512 ram, es mondjuk vennek egy fx5200at, akkor aze tudnek vele gamelni sztetek ?
  • Hmuda
    #2497
    Bemész oda ahhol a szörny köröz és követed a rituálé feltételeit. A vérrel gondok lehetnek, csak dobj oda egy hullát, de ez sajnos azt jelenti, hogy ki kell nyírni valakit (a szörny nem jó, azu túl nehéz).
  • Sil3nt
    #2496
    embertelen a game.....jó lesz a fordítás ha fullos lesz...minden tiszteletem és elismerésem a fordítoknak....így tovább és gőzerővel nyomjátok munka után