10699
  • Andie
    #2575
    Gyorsaság a fő erényem a szerénység mellett :)
    Mail megy.
    CLK folyt.
  • mike369
    #2574
    WOW! de gyors vagy! gratula!

    küldd el lécci a [email protected] -ra!
    folytasd, amivel gondolod az oldalra kiírtam, hogy ki mit csinál!
    csak írd ide, hogy minek esel neki és azt is beírom!
  • Andie
    #2573
    Mike : kész az összes CAS. Hova küldjem? Mivel folytassam?
  • mike369
    #2572
    csináld! mostantól az oldal aljára kiírom, hogy ki-mit-csinál a duplamunka elkerülése érdekében!!!
  • Negwar
    #2571
    Valaki help pls! Kiscsaj vére a csatornában de most valami uj feladatott adott amit nem értek white holl ban kell keresni valamit de nem tom mit.
  • hykao #2570
    ...és helyiségneveket
  • hykao #2569
    Tudnád összegezni, hogy akkor most ki mit csinál fordítás ügyekben?
    Helységneveket csináljam?
  • hykao #2568
    ja :)
  • mike369
    #2567
    a feje a helyén maradt?
  • hykao #2566
    Mintha tudtam volna olyat csinálni, hogy az egyik csaj nyakáról hátulról a tőrrel levágtam a nyakláncot, anélkül, hogy megöltem volna. Majd kipróbálom.
  • Andie
    #2565
    :)
    Ok, csak maximalista akartam lenni. Tudod, Lytha style :)

    Szakács naplója. oké!
  • FREAK
    #2564
    na szóval a játék címe "thief" nem "cleptomania" :D
  • FREAK
    #2563
    "Viszont néha muszáj leütnöm az utcán flangáló embereket, mert karperec vagy nyaklánc van rajtuk! Vagy nemjól csinálom?"


    Miért lenne muszáj? Az utcai részeknél soha nem kell lootot összeszedned, senki nem kötelez rá. Ha lopni akarsz, akkor törj be a házakba, ott is van cucc bőven, de szvsz elég az is, amit a missionök alatt találsz.



    más téma, nem tudom volt-e már, valaki kérdezte, hogy miért nem tűnik el a note, amikor felveszi a landlord pénzét a csatornából... azért nem, mert másnap megint odarakja :)
  • _Vegeta_
    #2562
    Ecsém, most mondom h gepet nem ujjitok mer az belekerulne 50+ba, nekem max 20am van ilyen celra.
    Arra vagyok kivancsi h mi a gepigenye, vki jatszik vele 1ghz korul ?
  • mike369
    #2561
    szakácskönyv?
  • itldj
    #2560
    A journal tudomásom szerint napló, nem??
    Én is szívesen beszállnék a ferdítésbe, dehát jún 20-ig vizsgaidőszak és még van 3 vizsgám... :(
    Majd esetleg utána, bár ha ilyen tempóval haladtok addigra nem marad semmi :D
  • Andie
    #2559
    Mi legyen a "journal" ? Jegyzet? (pl Cook's Journal = Szakács jegyzete?)
  • mike369
    #2558
    Estére kész leszek a Tutoriallal!
    (tulajdonképp már most kész vagyok vele, csak még meg akarom nézni játék közben is)
  • The Garrett
    #2557
    mmmmm pont bele akartam kötni >)
  • The Garrett
    #2556
    hátistenem hosszú útra nemárt ha "házias" a belső tér :D
    nem lesz honvágy stb ;)
  • hykao #2555
    Jézusom: halyó = hajó
  • The Garrett
    #2554
    ezt még én írtam régebben. Nem tűnnek el a hullák, vagy nembírtm annyit várni hogy eltűnjön.

    Ellenben ugy vettem észre,hogy a leölt emberekkel, nő az élők száma. tehát pl 3-4 gyilkosság után már kb 6! ember volt a Hammer Templom előtt...
  • hykao #2553
    Mondjuk annyi igazság van benne, hogy - ha nem is a színek de - a helyszínek a vége felé kicsit ötlettelennek tűnnek.
    A halyóra érve, már kezdtem örülni, hogy valami változatosabb jön...erre a belső tér kialakítása olyan volt, mint valami háznak...
  • Andie
    #2552
    Mike : ok, csinálom a CAS-okat (közben rájöttem, hogy ezek a CAStle specikfikus dolgok :)) Mindenképpen össze kellene hangolni, már csak azért is, amit hyako emlitett : ugyanaz a helyszin, név, épület, stb ne szerepeljen 2féle képpen. Pl a Castle az kastély, vagy vár, vagy palota? stb.

    Az utcán valóban újratermelödnek az emberek, kb ugyanabban az alakban. Söt, a hullák is eltünnek, ha otthagyod öket egy idöre. Ez nem túl jó szerintem, kicsit elrugaszkodott az eddigi koncepciótól (mikoris ki lehetett pusztitani az egész pályát). Bár értem, hogy mit akartak vele, nyilván.
    Viszont néha muszáj leütnöm az utcán flangáló embereket, mert karperec vagy nyaklánc van rajtuk! Vagy nemjól csinálom? Ezeket hogy lehet elvenni tölük? (a pénzes tasit le tudom lopni, bár igen közel kell menni.)

    hiba : ez kb olyan lenne, mint quake-ben ijjal és késsel szaladgálni, vagy NFS-ben biciklivel. necsináldmá :)
  • The Garrett
    #2551
    jaja jóöreg 8500 at nemszabad leírni. 4-5 ezerrel olcsóbb mint 1 gef4mx... és 40% + az ati javára..
    lehet jönni vitázni melyiknek szebb a képe :D
  • FREAK
    #2550
    unatkozol?
  • FREAK
    #2549
    mintha valaki írta volna, hogy azok a hullák el is tűnnek, de ez nem biztos

    szvsz mindegy is, ölni lúzer dolog
  • hiba
    #2548
    A jatekbam mindig ejszaka van - nappal vmi alruhaban nem lehet boklaszni? (nagyon egyhanguak a szinek:>)
  • hykao #2547
    Hmmm, ez nagyon gagyi akkor.
    Akkor elméletileg, ha az ember vár, meg jól ügyeskedik, át lehetne alakítani az utcát egy középkori pestises várossá...LOL.
    Így végtelen számú hullát lehetne "kreálni", csak idő kérdése...LOL
  • FREAK
    #2546
    nem hiszem

    direkt kipróbáltam, az egyik sarkon lecsaptam egy ilyen "polgárőrt", és vártam

    fél perc múlva megjelent ugyanott ugyanaz a csávó, csak az élő verziója, és felfedezte a saját hulláját :) összebalhézott a rendőrrel, aki megölte, de a következő reinkarnációt már nem vártam meg :)


    amúgy az őrség helyzete minden nap változik, mindig máshol őrködnek, de ha egyet megölsz, az pár percen belül pótlódik
  • hykao #2545
    FREAK: én nem öltem az utcán, tereken, de azt vettem észre, hogy másnap már más őr volt ugynazon helyen (dagadtabb).
    Így felmerül a kérdés: mivel a játék nem pályákra, hanem napokra (vagy méginkább éjszakákra) van osztva, nem inkább a halottak helyébe új őröket állítanak?
  • hykao #2544
    Nem kell félni, azt hiszem csak akkor lépsz következő napra, ha teljesítetted amit kell!
  • mike369
    #2543
    OK!
    A helységneveket valaki olyan csinálja majd sz.tem, aki járt már ott, nehogy hülyeségek legyenek! Ami evidens volt, azt megcsináltam. A CAS (kastély) küldetéseket még senki nem vitte el, úgyhogy azokat szerintem nyugodtan elkezdheted!
    Az ICQ mellesleg jó ötlet, de itt a melóhelyen nem tudom használni csak otthon...
    Én most éppen a Tutorialon dolgozok.

    Akkor te csinálod a CAS-okat?
  • FREAK
    #2542
    egy jó tanács: az UTCÁN ne ölj, de még csak ne is üss le senkit, mert ott "pótolja" a program az embereket

    hidd el, van elég árnyék, meg lehet oldani mindent öldöklés nélkül is
  • Andie
    #2541
    Hüh, tegnap "jó sokat" jáccottam, nem tudtam kivárni a sötétedést :) Elsö pálya lement, a másodikba is belekóstoltam, most ott vagyok, hogy megbiztak : lopjak el ezt-azt a 2 templomból. Közben kaptam al-küldetéseket is, félek, nem fogom tudni teljesiteni öket idöben, vagy megfelelö sorrendben. Pl mit jelent az, hogy 2 éjszaka alatt? Hol számolja az idöt? Mennyi az a 2 éjszaka?

    Nekem AI-val kapcsolatban hasonlók a tapasztalataim, és mint programozó azt vallom : ezeket lehet javitani. Az, hogy egy ör 15 percen keresztül fut a csukott ajtónak, egyhelyben, korrigálható. Miután kilockpickeltem az ajtót, és a sarokba guggolva kinyitottam, szegény végre futhatott tovább.
    Aztán a másik : az utcán több ember mászkál. Nök, szolgák, örök. Találnak egy hullát, amit véletlen nem rejtettem el, erre egymásnak esnek. Ez direkt van igy? Legyilkolásszák egymást igen rendesen. És nem egy alkalommal történt ez.

    Forditás : Mike, úgylátom te tartod kézben a dolgot. Kiszedtem az összes sch file-t a játékból, és külön könyvtárba másoltam. Van vagy 500. Egy részét láttam, hogy nem kell leforditani, mert debug üzenetek. (hol, hogyan kéne viselkednie a programnak, mit próbáljanak a tesztelök, stb) Javaslom, ne (csak) itt a fórumon tartsuk a kapcsolatot, hanem pl icq-n. A számom : 730-31-711. Beszéljük meg, ki, mit fordit, nehogy duplán dolgozzunk. Én pl most szivesen nekilátnék a levelek ( CAS... kezdetüek ) forditásának, de nemtom, nem-e valaki már elkezdte? Aztán meg folyamatosan tesztelni kell, mert néha valóban nem egyértelmü a dolog. Pl az elsö pályán sokáig nem mertem átmenni a ködös pályaelválasztó részen, mert azt kérdezte, hogy "valóban el akarod hagyni a pályát, és áttérsz a Belváros-ba?" és közben nemis a belvárosba jutottam, hanem az inner courtyardba, azaz a kastély belsö udvarába, majd a faszinak a hálótermébe (aholis ugye teljesitettem a küldetést).
  • Beagie
    #2540
    köszi, muxik
  • mike369
    #2539
    uj cim: http://7-vip.uw.hu
  • Beagie
    #2538
    na ok de hova?
  • mike369
    #2537
    nem szűnt meg, csak átköltöztek egy másik címre!
  • Corey
    #2536
    ez most letaglózott. nem húzom a szót, minden tekintetben príma, fincsi a game (a hibáktól eltekintve), fény-árnyék-bloom, hangok, zene, sötétség, garret, blackjack, és egy kis horror.. 9/10 by me, abszolút favorit lett. Aki felleli valahol a zenéjét, ne legyen rest szólni;)