10699
  • yal
    #2615
    valoban nemtudom a Paw mi jelent. Ultima IXben egy falu neve volt. Attol meg nemkell ilyen alpari modon leszolni valakit
  • Hmuda
    #2614
    Esetleg lennél szives elolvasni az objectiveket akkor nem tennél fel hülye kérdéseket. Hameg nem tudsz angolul akkor fölös játszani vele.
  • yal
    #2613
    Udv. Paganos palyan vagyok, elertem egy helyre ahol egy fa van, egy szorny maszkal korbe-korbe. A fan van vmi cucc, de barhogy fordulok nem birom elvenni. Idonkent vilagos lesz egy villanasra de nem lehet ilyenkor sem levenni. Ez a questitem vagy csak vmi disz?
  • mike369
    #2612
    tulajdonképpen most kezd beindulni a dolog...
  • mike369
    #2611
    azért írom le, hogy pontosan mi van lefordítva, mert a bokám se tudja, hogy összesen hány bejegyzés van és ebből mennyi van lefordítva...
    az tuti, hogy VAN MÉG
  • Kandurex
    #2610
    Hol jár a fordítás % -os formában?
  • mike369
    #2609
    még szerencse, hogy nem azt mondta: könnyíts magadon manuálisan...
  • Kandurex
    #2608
    Jók ezek az ilyen élmény beszámolók, előrevetítik a játék várható további magas értékeit.

    Egyébként anyukám azt mondta, hogy minden pálya után mentsek manuálisan is
  • Hmuda
    #2607
    Én midnig úgy csinálom, hogy a fontosabb zónaváltások előtt egy normál savet csinálok. Már van egy pár de legalább bebiztosítottam magam.

    És rájöttem hogyan kell Paganokat megbékíteni. A cornerstone-ok kis zöld kövek a sarkokon. Nem mindegyiken van és nehéz észrevenni. Eddig csak a talaj szintjén látam, magasabban nem. Ha pontosan tudni akarod mi is az, csak menj el a dokkba az Old negyed bejáratához és a faburkolatú átjáró (ami a paganokhoz visz) előtti lépcsőnél lesz egy. Jó keresgélést. Nekem mindjárt szövetségesek lesznek és a Hammerek egy szót se szoltak az ügyről. :D
  • mike369
    #2606
    Ok! Köszi!
    Most egy kicsit én is szünetelek, amíg letesztelem az eddigieket, mert ahogy belenéztem pl. a tutorialon még van mit finomítanom!
    Majd hétvégén folyt.köv.!
  • hykao #2605
    Azaz a Misc-ben és az UI-ban található maradék dolgok.
  • Hmuda
    #2604
    Élménybeszámoló.
  • hykao #2603
    mike: újabb mail ment -hibajavított előző fájl.
    még megcsinálom a másik fájlt, ahol a hely- és helyiségnevek vannak, aztán letészem a lantot.
    ...meg lehet, hogy a játékot is egy időre, és megvárom a peccset (peccseket).
  • hykao #2602
    Ha valakinek vannak pályamentései, közzétehetné.
    Iszonyatosan kiszopatott a játék, hogy átugrasztott a Toronyórás ügyön. Előlről kéne kezdenek az egész játékot, mert mindig csak gyorsmentést csináltam.
    Hihetetlen, hogy nincs egy rohadt autosave funkció, ha már bugoktól hemzseg a játék...
  • Negwar
    #2601
    Bakker mintha magamat irtam volna le :D:D:D ugyan ez a rekcio, csak én a köpenyes fickot le akartam ütni:P
  • FREAK
    #2600
    ezt mi céllal?
  • Hmuda
    #2599
    !!!MEGA SPOILER KÉPEKBEN ÉS SZÖVEGBEN!!!
    Aki már túlvan a Keeper Compound pályán az nézze csak meg.


    1: Mikor be kellett jutni Caduca szobájába, az előszobában kilövöldöztem az összes fáklyát, mert valahogy az volt az érzésem, hogy itt valami történni fog. Az asztal takarásban volt vagy csak nem figyeltem oda, már nem tudom. Elkezdek lopózni, erre Garret beszól, hogy aki ezt tette az többet tud a Glyphektől mint a Keeperek és ez nem jó. Gondolkozok, hogy emmeg miről beszél. Ekkor észrevettem ezt. Majdnem sikítottam egy akkorát, hogy valszeg a fél utca felébredt volna. El tudjátok képzelni, hogy késő este egy kihalt katakombában tökegyedül mész és hirtelen csak egy asztalnál ülő köpenyes kisember sziluettje látszik. Phű, nem egyszerű.

    2: A banya feléleszti a szobrokat, erre én átveszem eddig betöltött szerepüket és megkövülve kushadok a sötétben és nem merek kimenni mert félek, hogy agyoncsapnak. Na végre összeszedem magam és ellopózok a lépcsőig, ahhol ez a melák járőrözik. Láttam a Glyphet a falon, gondoltam mostmár elfutok odáig. Túl hangos voltam és elkezdett üldözni. Ismétcsak késő este, egy járkáló szobrokkal teli katakombában tökegyedül elkezd utánam hangos, döngő léptekkel egy szobor futni és folyton azt üvöltözi a fülembe, hogy "kill, kill, find, find, catch, catch, kill, kill", hát ultrapara. Végül nagynehezen kicsúsztam a kezei közül és felmásztam a létrán. Percekig néztem hangosan dobogó szívvel ahogy az lent néz és fenyeget. Durva volt.

    Örülök, hogy a készítők egy idegnyugtató pályár taktak b a következő helyszínnek (már nem spoileres):
  • mike369
    #2598
    Köszi! mindjárt összefésülöm azt, ami eddig megvan és lehet tesztelni!
    úgyis közben derülnek ki a hiányosságok...

    DE AZÉRT SZÉPEN HALADUNK!
  • Chaos Mad
    #2597
    hehe... én is találkoztam egy batár nagy buggal! :)
    a tutorial utáni pályán, nagyban mászok fel a várfalra, a hordóról, oké, fennt is vagyok, majd nézem, nincsenek pixelek meg texturák a lábam alatt és kiestem a pályáról, meg is haltam mint állat :)
    persze én hülye még a pálya elején mentettem :)
  • hykao #2596
    autosave
  • hykao #2595
    De jó! Autosav bezzeg nincs a játékban, hogy a fene enné meg...
  • Hmuda
    #2594
    Nem. Valszeg egy kökemény bug.
  • hykao #2593
    Hah. Az özvegyes buli után beröpített az Őrzők Könyvtárába, ahol már ellenségesek voltak, ha csak megláttak.
    Kisunnyogva az utcára, élből kipipálta a Toronyórás bulit, és közölte, hogy menjek vissza a Könyvtárba...

    ennek ilyennek kell lennie???
  • Hmuda
    #2592
    Próbáld meg kikapcsolni a monitort és vissza. A felbontásváltási hibáknál nekem sikerül ezzel kiküszöbölni, lehet nálad is. Vagy ha van auto-adjust gomb a monitorodon, akkor az.
  • neménvoltam
    #2591
    Hi! Egy kis segítség kéne: amint elindítom a játékot (már a menüből) a töltőablak 4 ugyanolyan részre oszlik és ez így marad már a játékban is. A főmenüben még semmi probléma. Vidkártya: Geforce Ti 4200, 45.23 driver. Mit tanácsoltok?
  • Andie
    #2590
    A tesztelés még hátravan, szerintem nem is azzal kell az idönket tölteni. Arra lesznek több százan. Ez többlépcsös dolog, neked nem kell mondani.
    Dock szövegek kész. Megyek haza, ott folytatom.
  • hykao #2589
    mike, mail ment.
    MapRooms fájl kész. Elfordítások, hibák lehetnek, mert nem tudtam mindent letesztelni a játékban.
    A küldetésnevek szójátékait nehéz a magyarba áttenni, de azért megpróbáltam...

    ill. az AUTOMAP textrészeket nem fordítottam, ezeket mintha nem használná a játék.
  • BBird
    #2588
    Én is megiJednék! :-D
    Én sajnos még csak a demóval találkoztam, de igazán hangulatos volt az is. Első részben valahogy nem jött be a 2.pályától, bár ott bejátszott éjszakánként egy-két szívroham. :-)
  • Chaos Mad
    #2587
    huh... na megszereztem én is a játékot! yeahh.. :)
    az elsö pályán (a tutorialban) amikor mentem fel a létrán még a saját árnyékomtol is megilyedtem!! :DDD
  • Negwar
    #2586
    huu köszi!
  • HTB
    #2585
    menj be a white hall-ban a teleszkópos szobába,ott hallani fogsz egy megjegyzést,hogy a fal mintha lazának tűnne
    menj oda,kezdj el random kattintgatni a falon,amíg meg nem kapod a kiscsaj hálóingét,majd menj le a krematóriumba,és égesd el
  • Negwar
    #2584
    Segitsen már valaki mert csak egy helyben totyogok. A diliházos pályán vagyok a kiscsaj aggya a küldiket: megszereztem a vérét és a csatornába öntöttem. most adott egy ujat csak nem értem hogy mit nem vagyok jó angolos. white holl ban kell csinálni valamit
  • Geeryy
    #2583
    a 100% forditas mikorra várható?ha lesz egyeltalan vagy mit tudom en.lama vagyok ebben a témában is.
  • Kandurex
    #2582
    Izé, erről lenne szó: sztem kurva jó zene :D
  • mike369
    #2581
    Köszi! Megkaptam!
    na, most viszont megyek értekezni, úgyhogy feltölteni majd csak késődu. fogom tudni.
    További jó munkát!
  • mike369
    #2580
  • Kandurex
    #2579
    Izé ez most totálisan a témába és ide fog vágni nem tudja vlki, hogy mi az új Heineken reklám (sörök a hűtőben) zenéjének előadója és címe?
  • mike369
    #2578
    PRIV.!!!
  • mike369
    #2577
    ahogy megkaptam, ki is rakom az oldalra!!!
  • mike369
    #2576
    OK!