10699
  • Bandew
    #2655
    Az a baj, hogy úgy nem az igazi. :-)
  • Bandew
    #2654
    Igen! Ezt csak a Thief tudja kiváltani. :-D

    Én vagy 10 évet öregedtem az első két résszel. :-)
  • Hmuda
    #2653
    Bakker francnak kellett nekem visszamenni...
    Megyek a félhomályban, hajtogatom magamnak, hogy "ez-csak-egy-játék-ez-csak-egy-játék" erre egy rohadt ajtó nagy nyikorgással kinyílik, de még csak azt se láttam, hogy mitől vagy ki volt vagy egyáltalán merre van az ajtó. Asszem ezt a pályát valami nappali időpontra halasztom, mert komoly elmebajokkal fenyeget. :D
  • Hmuda
    #2652
    Ááá...

    Ez az intézetes pálya ultramegabrutál para. Alig vagyok túl az alagsoron de máris ki kellett lépnem, mert ha bármi megmozdul a szobámban amíg ott bóklászok, tuti beüt egy szívroham. Phű. Fél óra pihizés, aztán vissza. Valaki nyugtasson meg, hogy a lépések csak háttérzaj és nincs ott senki.
  • Hmuda
    #2651
    Kösz megvan. Nagy vagy. :D
  • Gbr
    #2650
    Thx!
    A mentést nem töröltem le,először.
  • FREAK
    #2649
    asszem az is default.ini, de lehet hogy az options.ini
  • hykao #2648
    Ha leszeded a játékot, manuálisan is töröld ki az összes mappát és fájlt!
  • Gbr
    #2647
    Felbontást hol tudom vissza állitai mert túlnagyra állitotam
    és most ha belépek a játékba fekete képernyő.Ha leszedem a játékot és visszarakom, ugyanezt csinálja.
    Segitse valaki,PLS!!!
  • FREAK
    #2646
    utáNa
  • BlackShadow
    #2645
    az a térkép a citadelláról van, de a csatornáról nincs sok belőle ( v igen? ) és nemtom h h kell feljutni a citadellához
  • PTW
    #2644
    ha stonemarket proper varosreszben kiengedted a gyikot a cellabol akkor ott talalsz egy terkepet.. ha nem akkor kovesd a piros jeleket a falon foldon stb



    DILIHAZ ISTENCSAAASZAR!!!! legjobb palya! kb telecsokizom a gatyam ..el se merem kepzelni audigyn full sorround eax anyamtyukja mindennel milyen lenne valszeg szivroham!!!!! AAA ATOOOOOOOOOOM
  • BlackShadow
    #2643
    sracok, ott tartok amikor be kell mennem a glyph kulcsért a citadellába, bementem a csatornákba, és mászkáltam jódarabig míg észrevettem h körbe körbe megyek, valami mellett elmentem v alapbol rossz irányba mentem? hogy kell bejutni a citadellába? :)
  • mike369
    #2642
    kint van a mike.iweb.hu -n
  • Chaos Mad
    #2641
    hmmm..... az nekem is jol jönne :)
  • Hmuda
    #2640
    Hm. Még a 2.1.0 is jobb mint a semmi (annyira többet csak nem tud). Merre találom?
  • mike369
    #2639
    2.1.0 kell?
  • mike369
    #2638
    Fraps 2.1.0 van full a 2.1.1 még nem "tört meg"
  • Hmuda
    #2637
    Ezer hála. :-)
  • Kandurex
    #2636
    Hmm...lehet, tudod mit!? Szerintem nem is érdemes magyarosítani semmit! Minek? Ki tudja nem igaz? Mikor jöhet egy patch ami tönkre tesz mindent! Hagyjatok mindent a francba! Egyébként mi a bajod? Tök korrekt fordítónak (embernek) ismerlek..most meg jössz ezzel az álldumával.
  • mike369
    #2635
    utánnanézek...
  • Hmuda
    #2634
    Kellene full Fraps 2.1.1

    Valaki tud segíteni (DC-n nem találtam).
  • Hmuda
    #2633
    Pl nyilakat, gránátokat, üvegcséket és a kesztyűt. A többi powerupot a történet során kapod (bár nekem még hiányzik egy és nemtom mi lhet az).
  • Chaos Mad
    #2632
    izé.. cuccokat lehet is venni? és miket?
  • mike369
    #2631
    nem erőszak a disznótor...
    nem hiszem, hogy az eddigi munka olyan hihetetlenül, iszonyatosan leterhelő lett volna (részemről pl.), hogy ne lehetne utólag visszadolgozni egy kicsit.
    amúgy patch mindig jöhet ki; ezzel az erővel várhatunk a végtelenségig...

    de persze egy véleményen vagyunk: ELŐFORDULHAT
  • Hmuda
    #2630
    Pontosan mikor vagy a könyvtárban leszel ott párszor. Mek pontosan mikiet nem csináltál még meg. A kesztyűt a dokkban lehet venni az árustól.
  • grebber
    #2629
    Keeper Libary pályán vagyok az első 4-5 feladat megvan a többit nem tom hol keressem.HELP mit kell csinálni?
    Egy csomo helyen fel kéne mászni de nem találom a falmászó kesztyűt az hol van???
  • hykao #2628
    Ó banyek...
    Akkor lehet, hogy majd újrakezdem az egészet...magyarul.
    Addigra lesz gondolom peccs is.
  • hykao #2627
    Részemről a fáklyásmenet...
  • IMYke2.0.0.0
    #2626
    ELGONDOLKODTÁS:

    Nem vagyok kezdő, tudom, hogy számos Játék javítása nem nyúl effektíve annak szövegállományához, de azon nem mélázott egyikőtök sem, hogy jobb lenne kicsit várni ezzel a magyarítással?
    Hemzseg a Játék a hibáktól, gyakorlatilag 1-2 patch tuti várható.
    S nem hiszem, hogy szívesen venné bárki is, ha újra kellene egyeztetni az angol (patchelt) szövegeket a már lefordítottakkal...
    Hangsúlyozom még egyszer: tudom, hogy előfordulhat az, hogy a szövegeken nem módosítanak, de sosem lehet tudni!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • Hmuda
    #2625
    Sajna az a gond, hogy én csak tizen-egynéhány mentést használok (nem akarok túl sok helyet lefoglalni ezekkel) és két-három mentéssel ezelőtt lőttem le a toronyórás mentésemet. Bocsi.
  • mike369
    #2624
  • hykao #2623
    Hmuda, ha vannak pálya eleji mentéseid, közkinccsé tehetnéd valahogy! Nagyon nem szeretném előlről kezdeni, vagy kihagyni a Toronyórás balhét!
  • mike369
    #2622
    a szótár nem képes csodákra, max. TE a szótárral...
  • hykao #2621
    mike: Misc + UI + MapRooms fájlokat küldöm (helység- és helyiségnevek teljesek, + még egy két dolgot fordítottam bennük, csak azokat hagytam ki, amikre nem akartam hülyeséget írni, mert több minden is lehet)

    Részemről befejeztem a munkát, a további fordításhoz sok sikert, és erőt.
  • Hmuda
    #2620
    Fölös ilyen apróságokba merülni. Olvasd el az objectiveket és kész. Ha nem tudsz valami akkor a szótár csodákra képes.
  • mike369
    #2619
    paw=mancs
    szedd le a magyarítást!
    ha nem is sok minden, de ezek már benne vannak!
  • hykao #2618
    Mancs
  • yal
    #2617
    de mostmar magamtol is rajottem mi volt a megoldas:)
  • Geeryy
    #2616
    ez egy magayar szokas marmint leugatni a masikat.