10699
  • Hmuda
    #2855
    Hm. Pályák alatt csak a küldetéseket érdet ugye? Mert a városban flangálást nem szoktuk pályának venni mert minden küldi után ott kötsz ki.
  • Chaos Mad
    #2854
    ok, köszi
    egyébként még csak a 3as pályán tarok, Garrett Lakhelyénél :)
  • Hmuda
    #2853
    Ja, és nem kell többé a félős szövegemet hallgatni, túljutottam. Tulajdonképpen már a 2. helyszinen nem paráztam, végre volt mivel elfoglalni magam. :-)))
  • Hmuda
    #2852
    Vagy dobsz fénygránátokat vagy szenteltvizes palackot a pfájukba (bár inkább a lábuk elé illik :D), esetleg tűznyillal a képükbe. Mind a hármat zokon veszik. :-)
  • Chaos Mad
    #2851
    wow!!!
    olyanok is vannak? az állat. és hogy kell öket megölni? le kell öket locsolni?
  • Hmuda
    #2850
    Zombik ellen.
  • Hmuda
    #2849
    Spoiler...

    A kedvenc idézetem mindig is a gyerekversike volt. :DDD

    (van aki tudja mire gondolok)

    Szinte ordított hogy belekeverik.
  • Chaos Mad
    #2848
    mire jo a szenteltviz?
  • hykao #2847
    Nagyszerű! Remélem sikerül áthidalni a problémát!
  • hykao #2846
    BlackShadow és grebber: #2822

    és amiről pofázok: elementalcocoon
  • Andie
    #2845
    Nah, már majdnem jó a .con editáló proggi, de most beleakadtam egy dologba, és ma még nemis jáccottam. Asszem most nyomok egy kis thief-et, aztán holnap megoldom :)
  • Hmuda
    #2844
    Ja és mégvalami. Végre nem tartom félelmetesnek a pályát csak sajna elfogyott a szenteltvizem meg a flashgránátom. :P
  • Hmuda
    #2843
    A diliházban lehet valamit csinálni a páciensek cuccaival? Mindegyik villog hogy használható, de egyiket se tudom felvenni.
  • mike369
    #2842
    lehet, hogy még egy régebbi verziód van, mert ezt ma már kijavítottuk!
  • grebber
    #2841
    Kösz mert nem nagyon tudom hol járok most.Nem ismerem annyira a helyeket.
  • BlackShadow
    #2840
    uhh hát ez az abysmal gale pálya nem volt 1xü :D elég para hangok, majd beszartam mikor egy hulla elöttem 1 centire felkelt és rámtámadt :DD
    --
    2 kérdés: - hogy kell bejutni az óratoronyba?
    - hol vannak még oyan zöld bigyók amiket a pogányoknak kell lövöldözni mohával? (amúgy én azt az 1iket ami ott volt a feladatnál meglöttem és sok változás nem történt, bár lehet h votl csak nem vettem észre)
    --
    1 észrevétel: a magyarosításban aaa zizében a viszonyoknál, felvan cserélve a barátságos - ellenséges :) pogányok megakarnak ölni : barátságos , hammerek spanolnak : ellenséges :)
  • Hmuda
    #2839
    Bejössz az Old Quartertől egenesen mész, és rögtön az egyik sarkon lesz. Majd berakok képet.
  • grebber
    #2838
    Esküszöm hogy elmegyek szemészetre mert semmilyen zöld kockaköveket nem találok azon a kurva dokkos pályán. :(
  • Hmuda
    #2837
    Pfff. Poén, hogy végre találkoztam valakivel máris kevésbé ijesztő. :-)
  • Tombi
    #2836
    pls help #2745 !!!
    :( várom már nyagon a forditást utána ujra végigviszem de a legkeményebb fokozaton...
  • Bandew
    #2835
    :-DDD
  • Spaw
    #2834
    Na végignyomtam!!!! Kicsit mást vártam a végén, de előbb-utóbb nekiugrok mégegyszer.

    Negwar : nemkell mindet visszavinni.
  • FREAK
    #2833
    ismerem az érzést

    így végezte nálam az Arx Fatalis és az Undying is

    de ezt végignyomom mindenképpen
  • Hmuda
    #2832
    Vki nyugtasson meg, hogy az intézet után jóideig nem lesz hasonló pálya.
  • Hmuda
    #2831
    Ja, hogy téleg szó szerint. :D

    Aszittem lemenekültél a kanyonba. :D
  • Bandew
    #2830
    Minek az? Felkeltem a földről, azt jól kinyírtam. :-D
  • Hmuda
    #2829
    Az kellemetlen. Legalább volt mentésed? :DDD
  • Bandew
    #2828
    Azért beszéltem csak pillanatról. :-D
    Amúgy én is pont ott dobtam egy hátast szó szerint. :-D
  • Hmuda
    #2827
    Abban egyszer se féltem ennyire. Abban csak egy ijedős rész volt, mikor a sziklapárkányok után a csőben a pofámba ugrott egy headcrab. Beleeresztettem egy tárat és máris jobban éreztem magam. :D
  • Bandew
    #2826
    AZért anno a Half-Life is okozott szép pillanatokat. :-)
  • Braveheart
    #2825
    Énvelem ilyen utoljára a Far Cryban történt:)
    off
    épp egy romos inka vagy milyen ősi templomban (catacombs) lopakodtam, amikor hallom hogy vmi dübörög (este volt és fülhalgatóval nyomtam) befordultam a sarkon és egy nagy szörny ugrott rám nagy ordítás közepette :)
    Akkortá ordítottam, hogy sztem felébredt az egész lépcsőház :))
    csak másnap reggel mertem folytatni :)
  • Hmuda
    #2824
    Mindenesetre vagy 5 mp-ig szobroztam a padlás ajtaja előtt, hogy menten leuninstallálom az egészet, ne játszon itt az idegeimmel, de végülis nem volt olyan nagy száma mi fent volt (nem lövöm le).
  • Hmuda
    #2823
    Pontosan. 19 éves fejjel még mindig fosok a horrorjátékokban de egyik se volt még ennyire durva. :-)
  • hykao #2822
    Jobban jársz, ha a pogányoknál azt a tengerparti művüket lövöldözöd. Tűz, víz, vagy mohanyíllal lődd a négy kis kék labdacs valamelyikét! Ha átmegy a státusz semlegesbe, akkor már nyugodtan járkálhatsz köztük az utcán, ha Barátságosba megy, akkor már a területükre is minden további nélkül besétálhatsz.

    Vigyázz, ha lopsz náluk - tőlük, akkor a Státusz visszafelé változni fog!
  • grebber
    #2821
    Megnézem.kösz
  • hykao #2820
    Hehe, nem vagy te egy kicsit (nagyon) gyenge idegzetű?
    Azért ez már túlzás...
    Te - valószínűleg - az életben egy nagy gyerek vagy!
  • Hmuda
    #2819
    Mert nem az a sarokkő. A sarokkövek kis zöld kockakövek a sarkokon a föld szintjén. Kis ábra is van rajta. Találsz egyet a dokkban az old negyed bejáratával szemben ahogy le kellene menni a paganokhoz a fatákolmány lépcsője előtt.
  • Negwar
    #2818
    Én ezen a diliházas pályán kezdek megörülni
    még jó hogy jó helyen járok
    most viszem vissza a kacatokat a helyükre. kérdem: mindet vissza kell vinnem mert az egyiknek nincs meg a helye a madárháznak valami balkoni a helye csak nem találom
  • grebber
    #2817
    Hali a Dokk részen vagyok megvettem a falmászó kesztyűt azt volt a falon egy irás hogy löjjem meg a zöld jelzésű sarokköveket.Kapásból azzal a papirral szemben volt egy meglöttem vagy 10x jó nyilllal azt lószar sem lett miért????
  • Hmuda
    #2816
    Bakker pedig csak egy játék. Kár, hogy mindig sikerül beleélnem magam a játékokba. :-)