10699
  • G_ArchAngel #2895
    Srácok, később nem lesz gáz, ha halomra ölöm a nőket? :DDD
  • dartonita
    #2894
    igaz hogy oan 2orankent egy reset bennevan,mert abszolute fennakad az egesz,de azt meg kibirom.azonkivul mivan meg...daemon tools-ban legyen folyamat bemountolva az egyik cd....de mas gondom nemvolt,passzolok :/
  • dartonita
    #2893
    erdekes.nekem amd1050mhz,512 266os ram,radeon 9.6.es azonkivul semmi baja(1024*768).oprencered nemtul regi?nekem az okoz fennakadasokat...jaes ofcos uptodate driverek kellenek
  • hykao #2892
    Nekem is kiugrál, meg néha bejön egy full kék kép (olyan mint a kékhalál, csak szöveg nélkül), és reszetleni kell.
    Amúgy minden másnál atomstabil a gép.
  • mercenary
    #2891
    dartonita:

    van egy ps2es A4tech egerem, meg egy ps2es bill... ennyi :))
  • dartonita
    #2890
    jaes se fw-t se netes cuccokat nemnagyon szereti a game ugylattam...bar zonealarm mellett fut.sot,alt+tabot is tamogatja,szal innen nezve ien gondom nincs
  • FREAK
    #2889
    első szint és első emelet nem ugyanaz, ráadásul az angol nyelvben pont máshogy van mint a magyarban

    a first floor az ott az első SZINT, nálunk földszint

    a second floor, az a magyarban első emelet
  • dartonita
    #2888
    na re szupertolvajok.mercenary:minden kontrollert huzibalj ki.joy,gamepad.nekem addig fagyott....foleg menuben.
  • yal
    #2887
    Lol megvan, de ez kamu mert az elso szinten volt.., Marmint az elso emeleten, jol megkevertek
  • FREAK
    #2886
    a kettő között azért van még pár hely, ahol lehet
  • ronhaven
    #2885
    A titkos szobaba nincs semmi,a terkep meg a masodik emeleten van ,mint ahogy te is irtad,egy kis polcon, nem tudom mit keresel akkor a legfelso emeleten.
  • yal
    #2884
    dehat a masodik szinten csak 2 resz van, egy ahol feljossz es ul a mukso, a masik meg ez. A szekrenyeken nem lattam
  • FREAK
    #2883
    lol ez jó, legközelebb ha arra járok, lecsekkolom :D

    nem ott van a map, nem kell ennyire BEmenni :D
  • yal
    #2882
    na de akkor hol a terkep?:P
  • yal
    #2881
  • yal
    #2880
    hehe, pedig mikor bejottem ide meg is jegyezte Garret hogy egy titkos szoba, a kedvence:)
  • FREAK
    #2879
    lol itt még nem jártam :D
  • yal
    #2878
    En erre gondolok
  • mercenary
    #2877
    Hakkeh!

    tudnátok segiteni fagyás ügyben?! felinstalláltam, minden... aztán már a probaküldetésben random időközönként, (de elég hamar) eccerűen resetel a gép...

    2600+Barton, huzás nélkül, 512 "közepes" ram (nem a legjobb, de nem is noname), 120G WD winyo, Radeon 8500 128MB Omega 2.5.36a-val, DirectX9.b feltéve, Thief CDjéről, WinXPSP1

    ami megy a háttérben: Fsecure, Spybot.

    patchet még nem találtam :(

    köszi: {EwiL}


    ja és melyik vadbarom találta ki ezt a 24h hozzáférhetetlenséget?! :( még szerencse, h havernek is van acca!
  • FREAK
    #2876
    ha jól emlékszem, nem szoba, legalábbis annak nem nevezném
  • yal
    #2875
    abban a szobaban? akkor nagy noob vagyok
  • FREAK
    #2874
    nincs is eldugva, ha jól emlékszem, csak figyelni kell
  • yal
    #2873
    kivettem a konyveket a szobrok kezebol de ez sem segitett:P
  • FREAK
    #2872
    semmi ötlet ott van az, keresd tovább
  • yal
    #2871
    A keeper compoundhoz a terkepet a 2. szinten nem talalom, a titkos szobaba sem. Otlet?
  • Bandew
    #2870
    Amikor aa haverom mondta, hogy a második részben vannak robotok, kicsit húztam a szám, de amikor megláttam, rájöttem, hogy ennél "középkoribb" robotot nem lehetett volna csinálni. Szal nem olyan hülyék a készítők, hogy beraknak valamit ami elbassza a hangulatot. Igenis nagyon kircsik a robotok, és ahogy dübörögve közelítenek feléd egy kihalt sötét folyosó...
    Könnyebben távozott belőlem a gitt. :-D
  • FREAK
    #2869
    nem vitatkozni akarok (vagy mégis?), de nem pont az a fantasy lényege, hogy AKÁRMI megtörténhet benne?? ráadásul a Thief 2 "robot" egy szaros gőzgép volt egy érzékelővel meg egy fegyverrel, kis túlzással te is össze tudod dobni a sufniban :)

    szvsz a Thief nem egyszerű fantasy, hanem scifi-fantasy-gothic-horror "hibrid" stílus, ettől olyan kurvajó :)

    persze tiszteletben tartom a véleményed, és amúgy is megoszlanak a vélemények (volt is korábban sok vita erről), csak ez a mondat furcsa volt

    a nekrofóbia meg biztos kellemetlen dolog, érthető, ha nem erőlteted
  • dartonita
    #2868
    freakin tevagy a mester,en azok koze tartozom akik nem kuldtek vegig egyik thiefet sem,mint mondottam utalom a halottakat,a robotok meg nemfernek bele nalam a fantasybe.talan tulsokat szerepjatekoztam asztalnal ;) nah maj back.beyt!
  • dartonita
    #2867
    nah ha leany elment,sztem nekifutok meg1x,jolenne mar tullenni rajt.addig kitartas harcostarsak :)
  • FREAK
    #2866
    hát nem gyújtok rá az tény, de kurvára meggondolom minden lépésem

    általában keresek egy árnyékos sarkot, quicksave, és van hogy percekig ülök ott, és szokom az előttem álló látványt, hogy utána véletlenül se kerüljek cikis helyzetbe

    olyan helyre meg nem is megyek, amit előtt ne vizsgáltam volna át, sajnos a régi jó scouting orb nélkül ez kurva nehéz...
  • dartonita
    #2865
    ugyertem ami mellett nem gyujtasz ra,nem gondolod vegig minden lepesed.jobban preferalom a 'turn-on based' fajtakat
  • FREAK
    #2864
    akció game??? hmmm ez fel sem tűnt
  • dartonita
    #2863
    heosztok.sajna nekrofob leven az intezetben abbahagytam a jatekot,egyelore nemis nagyon akarodzik nekiallnom:)soksikert a magyar szovegekhez,bar picit sajnalom hogy nem erti minden kis cyberGarrett az angol dumakat,gegeket.felelmetes.akciogame igy meg nem kotott le
  • mike369
    #2862
    van benne valami...
  • lwb
    #2861
    szerintem a szimpla Napok Könyve jobb lenne. tele a játék ilyen "Próféciák Könyve", "Jelek Könyve" ... hülyeségekkel, szal így beleillene a képbe ez is.
  • mike369
    #2860
    én is keresgéltem, de még nem találtam hozzá progit!
    Nem baj, van még elég szöveg enélkül is!
  • Andie
    #2859
    Eh, szivat ez a rohadt .con fileszerkezet. Semmi logika nincs benne. 99%-ban minden második karakter #0, de a maradék 1%-ban nem, és jön egymás után két értelmes karakter. De hogy milyen rendszer szerint??? :(
  • mike369
    #2858
    Kalendárium???
  • mike369
    #2857
    "Book of Days"-re ötlet?
  • mike369
    #2856
    Andie!
    Ha megvan a con editor, akkor küldd el és én is nekiesek a párbeszédeknek!
    akkor nem kell egyedül csinálnod (csak ha akarod...)