10699
  • tep
    #3175
    most nézem : hülye fasz fix.tv-sek lehúzták a játékot.........a balfaszok
  • Furko
    #3174
    Sehogyse kapom meg a muzeumos kuldetest a cradle utan, mikor kene? Mar 1 napja emiatt vacakolok, korbejartam az egesz varost.
  • yal
    #3173
    az asztalon egy gomb
  • tep
    #3172
    én + végignyálaztam a falakat , könyvespolcokat :D
    THX
  • PTW
    #3171
    iroasztal
  • tep
    #3170
    Hol a rákban van a Study-ban a rejtett kapcs???
  • hykao #3169
    normál...de a kalapácsosokkal és a pogányokkal érdemes baráti viszonyban lenni, ekkor nem foglalkoznak velünk, még a területükön sem (kivéve egyes küldetések...)
    bővebben kukk: #3156
  • Shep
    #3168
    Az vajon probléma lesz, ha tömlöcbe vetettek, persze meglógtam, és most a fél város a nyomoban van, vagy ez természetes?
  • hykao #3167
    Aha már értem: Árvaház volt eredetileg, aztán diliház, amíg le nem égett...
  • hykao #3166
    Én, pl. elfutottam előlük, nem foglalkoztam velük.

    A börtönbe bármikor bekerülhetsz, ha végeznek veled az utcán...de már kerültem a börtönbe vízbefulladás után is...LOL (illetve asszem, ha egyszer már végigvitted a börtönös részt, akkor utána már a menübe dob vissza, ha meghalsz)
  • bazza
    #3165
    És ha már meghalt? Az őröket is meg kell ölnöm?
  • tomasz
    #3164
    én annyit csináltam hogy lelőttem és kinyírtak engem is!!!DE bezártak 1 börtönbe és állandóan ott járkáll majd 1 őr és le kell akasztani róla a kulcsot amikor elfordul!!
  • PTW
    #3163
    peldaul old meg 8)... de le is utheted....
    oroket szinten.
  • bazza
    #3162
    A második pályán mit kell csinálni Lady Elisabettel?
    Elloptam a pénzét, erre egy hapsi kinyírta...:))))

    Mit kell csinálni vele, hogy a feladat végrehajtott legyen?
  • hiba
    #3161
    utoljara a voodoo kartyam elotti korszakban
  • mike369
    #3160
    Miért? sose láttál még kockafejű embert?
  • PTW
    #3159
    a multikonzol gyonyorei!
  • hiba
    #3158
    Ez normalis , hogy ilyen pixeles a feje? (csak kozelrol)
    FACE
  • PTW
    #3157
    ha egy targyat a helyere viszel akkor ugye atkerulsz a multba, itt meg kell keresned a kislany haloinget es naplojat majd elegetni oket a krematoriumban, plusz a pinceben megtalalni a veret tartalmazo fiiolat amit egy lefolyoba kell onteni.. (ezeket a kislany mindig mondja)
    Mind a 8 targyat felesleges a heleyere vinni csak azert vannak hoyg tobb "probalkozasod" lehessen...
    Ha minden megvan vissza kell terned a sajat testedben a multba ,(pinceben bezardo magad a ketrecbe) majd felmenni a szemelyzeti toronyba es kiugrani az ablakon....
  • hykao #3156
    MEGA SPOILER!

    Pár mellékküldetés:

    Az eddigiek alapján a mellékküldetéseknek, vagy valamelyik csoporttal (Pogányok vagy Kalapácsos Rend) történő baráti viszony kialakítása, vagy pedig többletzsákmány a céljuk.

    A teljesség igénye nélkül:

    Dokk:
    -a kikötőben a pogányok facsemetéjét szerezzük meg az őröket kerülgetve, majd a pogányok területén a zölden világító gömböcskékkel körülhatárolt helyen ültessük el
    -a fogadó emeleti szobájából a hullát dobjuk a tengerbe (úgy, hogy ne vegyen észre senki), és a vértócsát mossuk fel a szobában

    Bagolyvölgy:
    -a tér környékén a "Késes" terrorizálja Fogherty aranyművest, akinek a boltját nem engedi kinyitni...meg kell hát ölnünk a "Késest", hogy az aranyműves ismét kinyithasson... (és mi kirabolhassuk...)

    Ezen kívül az utcákon található bogarakat, illetve az élőhalottakat írtva a Kalapácsosok kedvére teszünk.
    A pogány jellel ellátott sarokköveket mohanyíllal meglőve, illetve a Pogányok területén lévő művükön a 4 elemi gubót elemi nyillal (víz, tűz, gáz, moha) meglőve pedig a Pogányok kedvére teszünk.

    Van még két (Pogány és Kalapácsos) küldetés, de ezeket még nem néztem meg, az egyik asszem a Temetőben, amásik a Vasfa Erődítményben.
  • yal
    #3155
    hogy erted nem eleg a negy irany?
  • Negwar
    #3154
    A diliházban a helyére vittem néhány cuccot ami elkeveredett, azt már mondták hogy nem kell mindet visszeavinni, de akkor mit kell csinálni. már egy hete ezen a pályán rostokolok és kezdem meguni pls valaki segitsen át rajta köszi elöre is
  • Isegrim
    #3153

    LOL, találtam egy elég röhejes dolgot a játékban. Kurshok citadelben vagyok, keepereknek keresem a glymph keyt. A gyiklényeke mint a birkákat lehet lemészárolni, csak annyit kell tenni hogy leguggolsz, és nem tud megütni 1x sem, mert a fejed fölött csapkod csak. :))))))))

    Elég durva bug, bár asszem néha csinálnak egy overhead csapást is, de ettől függetlenül... :)
  • mike369
    #3152
    már 25% !
  • hykao #3151
    Ha az eddigi ütemben halad, hidd el, hamar kész lesz...főleg, ha a .con-okkal nem lehet majd mit kezdeni egy darabig...
  • hykao #3150
    Amelyik ajtóhoz Garrett nekilát, azt fel is lehet törni! (csak nem elég a négy irány! sőt később olyan zár is lesz, amit csak egérrel lehet feltörni, a kurzor nem elég hozzá)
  • Kandurex
    #3149
    18%
  • hykao #3148
    Kérd meg Hmudát, ő már biztos végigjátszotta...
    Amúgy meg nemsokára kész a magyarítás, úgyhogy TE is fogod érteni...
    Én most inkább bugreportolom az eddigi fordítást, és ehhez én is szeretném már mielőbb végigjátszani...

    De, mindjárt összedobok pár mellékküldetés leírást, amiről Hmuda is beszélt.
  • Isegrim
    #3147
    "TALÁLÓS KÉRDÉS:

    Kiléptem a játékból, remegek, üveges tekintettel rágyújtottam egy cigire (és erősen pislogok a konyakosüvegek felé). VAJON HOL JÁRHATOK? :)"


    Thief : The Dark Project, második zombis pálya, ahol a sötét sírkamrák között hörögnek és folyton beszarsz a félelemtől? :) Annál már tényleg csak az élőhalott város volt parásabb, én úgy játékban még nem féltem, amikor a töksötétben centikre hörögtek el tőlem a zombik, SEMMIT nem láttam, és szinte éreztem, hogy ebben a városrészben bizony én vagyok az EGYETLEN élő..



    Most ezért tuti le fognak lőni, de nekem egy egész picit lekonyul a szám. Miért is? A grafika, hangok stb. nagyon jó és szép, arre nincs panasz. Lekopogom, stabilan fut a game, nincs összeomlás, ilyesmi.800x600-ban játszható (erősebb proci kellene!)

    De: A pályák SOKKAL kisebbek mint az előző részekben, bár a színvonalat hozzzák. Kicsit olyan bezártság érzetet ad... hasonlísd pölö a Deux Ex-hez, vagy a Thief 2 pályához, amin a Mechanist palotába kellett betörni. Csak hogy odajuss, 5x akkora terület volt mint it bármelyik pálya..

    Nagyon nem tetszik hogy kivették a vívást, talán a legrulláb rész volt az előző kettő játékban. Jó, persze, lopakodás meg minden. Akkor se tetszik, nem lehet védeni (!!!), oldalt/felül csapni, ilyen esztelen vagdalkozás megy a tőrrel ha gáz van.

    Kivettek belőle tök jó dolgokat, nem lehet a kajától gyógyulni, csak potiontől, a potion is azonnal feltölti az életeted, nem fél perc alatt mint régen. MIÉRT? Jó volt!

    Azt hiszem nem lehet úszni, legalábbis nekem még nem volt hol. Miért?!

    Az irányítás szarabb lett, valahogy nem fix ahogy Garrett megáll egy helyen, csúszkál ide oda.. szar.. Nincsen már nagyon ugrálás meg ügyesség, régen volt egy csomó ilyen hely.

    Mászókesztű a rope arrow helyett, áhh..
    Az örök AI-ja persze nagyon jó, de azért lehetett volna fejleszteni rajta kicsit az előzőhöz képest, pölö ha meggyújtanák a gyertyákat, fáklyákat stb.

    A lock picking jópofa, mondjuk lehet kissé komplexebb is, pölö ha sweet spotot 360 fokos 3D ben kéne megtalálni :)), nem csak egy síkban. Én azt hittem a trainingen h így müxik, el is tököltem a zárral egy csomót. :)))

    Szvsz az őrök beszólásai is jobbak voltak az előző részekben..

    A videók se rosszak amiket eddig láttam, de az 1ben a feelingjük sokkal nagyobbat ütött. a 2 videóit sajna nem láttam.. :(

    Ami tetszik: mechanica eye zoom a 'szemdobálás' helyett. És persze a fény árnyék effektek.

    Szal szvsz egy csomó változtatás csak rontott a gamen, meg kellett volna tartani a bevált alapokat, és továbbfejleszteni okos ötletekkel. Viszont ha úgy nézem hogy bizony 3ik rész már, hát, örülnék ha ilyen színvonalú folytatások jönnének ki.

    Na megyek is vissza játszani. :))
  • Kandurex
    #3146
    Tudom, de nem is az egész sztori érdekel, meséld addig ameddig eljutottál..
  • yal
    #3145
    Overlook proberben jarok, van par ajto amit nemtudok feltorni, egy kulcsot meg talaltam, de nemtom hova kell ezeket az ajtokat nem nyitja. otlet?
  • ronhaven
    #3144
    Orland szobajaba fel lehet maszni a falon is abban a nagy auditoriumban es gyuru se kell hozza.
  • hiba
    #3143
    Az elso palyan is van egy ilyen - rogton a kezdesnel. Jobbra fent van egy ajto mellette egy hordo, azon fel lehet maszni, s ott nincs a talajon textura belatni a semmibe. Aztan ha belegyalogolok akkor kizuhan a palyarol :)
  • hykao #3142
    Az Őrzők Kolostorában, hogy megtaláld Orland Lakosztályát, nagy segítség a térkép...és a jó szem...vagy a fényerő növelése...
  • Negwar
    #3141
    A diliházban a helyére vittem néhány cuccot ami elkeveredett, azt már mondták hogy nem kell mindet visszeavinni, de akkor mit kell csinálni. már egy hete ezen a pályán rostokolok és kezdem meguni pls valaki segitsen át rajta köszi elöre is
  • hykao #3140
    Kandúr az isten áldjon meg, még korántsem vagyok a végén!
  • bon
    #3139
    Hol volt a gyűrű?
  • Kandurex
    #3138
    #3040
  • Lacc
    #3137
    Én most a Keeper Cmpound-ban szenvedek, nem találom Orland lakosztályát :) A gyűrű megvan már hozzá, de nem tudom mit kéne vele kinyitni :D
  • hykao #3136
    Ez biztos, hogy diliház amúgy? Most fogok átsétálni az Óvárosba, szemügyre venni.