10699
  • _Vegeta_
    #3215
    Tom mar mondtad. Es enis mondtam h en akkor erzem magam jol ha jatszok vele. (gondolok itt a thief1re) :)
  • FREAK
    #3214
    szerintem a legjobb játékokat az ember csak 1x játsza végig, kár ronggyá játszani
  • _Vegeta_
    #3213
    Nyaron tuti ejjelnappal nyomni fogom szvsz 3-4x jatszom vegig ha van olyan jo mint a thief2! :)
    Ja kepzeljetek lehet lesz nemsokara vidkartyam, szal mehet a thiefezes. jupiii :)
  • Furko
    #3212
    Be kell dobni a tuzbe (kandallo, esetleg tuzes nyil).

    Rajottem, hogy mi volt a hiba a Cradle utan: Nem talaltam meg a lany veret, ugy mentem at az Inner Cradle-be, aztan a verert visszajottem, es a kincsek megint ott voltak a helyukon, en meg elkezdtem felvenni parat, azt 100%-rol vhogy leesett 0%-ra (na ezt en sem ertem igazan). Ezutan befelyeztem a palyat es akkor nem lattam a szellemet.
    Ha vigyaztam, hogy csak akkor menjek at az Inner Cradle-be ha mar odaadtam a veret, es a ruhaert kell menni akkor utana nem volt gaz. Rohadt bug, szivtam miatta egy teljes napot.
  • GaVino
    #3211
    Üdv!

    Elakadtam, segítség kellene.
    Orland szobájában vagyok a keepereknél, és meg kellene semmisíteni a binding seal-t, hogy újra használhassam a keeperek jeleivel ellátott ajtókat.
    Mit tegyek? Az ágy mellett van egy lepcsételt négyzetalakú vmi, de azt hiába lövöm, szúrom stb.
  • hykao #3210
    ez a Cradle nem volt világos... de már értem, megnéztem a játékban, úgyhogy árvaház lett a fordításban.
  • hykao #3209
    ja, már rájöttem: #3167
  • mike369
    #3208
    Meló sajnos!
    Csak olyan 14.30 körül érek haza, de akkor szívesen kipróbálom!
    U.I.: nézd meg, milyen szépen haladtunk!
    U.U.I: azért van még bőőőőven...
  • Andie
    #3207
    Sziasztok!

    Hétvégén otthon voltam, SZegeden, igy nem tudtam haladni a forditással semmit :(
    Pénteken a Con editorral bibelödtem, úgy hagytam itt, hogy 99%-os, még egy apró byte hibát nem találtam. Azóta azt is kiküszöböltem. Per pillanat "kezelhetövé" varázsolom, aztán elkülkedném valakinek, akinél game is van, hogy ki tudja próbálni, valóban "olvasható" marad az átszerkesztett con file. Mike? Nálad van most futtatható game, vagy teis melóhelyen vagy?
    Ha ez igy müködik, akkor a con file leküzdve, lehet folytatni a magyarositást. Sajna nagyon hüje szerkezete van a con-oknak, igy egy "kókány" módszert tudtam csak alkalmazni. (gyak. nem hüje-user-biztos a program, nagyon csúnyán el lehet baxni a con filet, igy az használhatatlanná válik. Viszont kellö odafigyeléssel szépen lehet vele dolgozni.). Részletek a programban, illetve akit érdekel.
  • FREAK
    #3206
    diliház VOLT, előtte meg árvaház
  • Voltan
    #3205
    A Pagan-es, vagy a Hammerite-es küldetést érdemes megcsinálni? Gondolom, azokkal, akikhez betörünk, némileg megromlik a viszony...
  • mike369
    #3204
    ...mondjuk easy fokozat, szarok a mellékküldetésekre és csak megyek előre, mint a gőzgép...
    nekem is van pár ilyen értelmes ismerősöm, aki végigrohan a játékokon, aztán dicsekszik, hogy hány óra alatt vitte végig.
    csak szerintem nem ez a játékok lényege!
    majd mikor tizenhetedszer nyomom végig, akkor fogom mérni az időt...................
  • Sephi
    #3203
    Na ezt halgasatok.

    Haver az ejjel 2-kor leul jaccani ezt a gamat es most amikor felebredtem mar a vegen jart... van meg ilyen maniakus vagy csak o nem normalis? (nem hasznlat cheat-et mert asse tudgya mijaz)
  • PTW
    #3202
    a korona nem loot hanem a kuldetes celja , ha jol tudom 8)
  • Pzh
    #3201
    Sziasztok!
    Aki még nem jutott volna el idáig, annak
    *** Spoiler ***
    Szóval a sunken citadel pályán a 3 special loot a korona, a csata kürt, és a világíító gyémántok, igaz? Ha nem javítsatok ki, mert, én nem találok mást, ezeket felszedtem, és azt írja, hogy 2 special item found... EGyébként 92% lootnál járok, azért sem értem.
    Előre is kösz a segítséget.

  • ronhaven
    #3200
    Ha tudsz angolul olvasd el az objektiveket,ha nem meg olvass vissza. Ha arra meg lusta vagy, dobj ra egy hullat.
  • mixk
    #3199
    Sziasztok a pogányok szentélyében vagyok letudok menni a sámaán szobályába ahol egy fába van egy tárgy amit három ág tart,ha a vizill.a moha nyillal bele lövök a tuskoba a két ág elengadi de melyik a harmadik nyil probáltam a tüzes a zajkeltö nyillal de egyik sem jó mi a megoldás tudna valaki segiteni köszi.
  • ronhaven
    #3198
    Az mar az o dolga ,hogy hogy jatsza:)
  • hykao #3197
    *játsza
  • hykao #3196
    Térkép!!!
    Úgy nem élvezetes a játék, ha más játssza helyetted, te meg csak végrehajtod az "utasításokat"!!!
  • Seth
    #3195
    Most fogok nekiállni..milyen hosszú kikapcsolódásra számíthatok?
  • BlackShadow
    #3194
    a halott kapitány házában merre találom azt a "master bedroomot" ? v a kompendiumot?
  • hykao #3193
    Tartalmazza.
  • Furko
    #3192
    Kosz, de az a baj hogy nem latom a szellemet... Pedig tenyleg irja a debriefingnel hogy int neki a szellem...
    A szellem itt is ilyen vilagoskek repulo felho egy kislany arnyekaval?
  • ronhaven
    #3191
    Furko a szellemet kell kovetni Fort Ironwoodba, ott meg le a kriptaba.
  • Takigabi
    #3190
    Náluk a Postal 2 az kultuszjáték meg satöbbi ... :D
    Thief 3at lehúzni elég nagy hiba :)
  • IMYke2.0.0.0
    #3189
    HYKAO: Kérlek, ha majd idenézel, írd meg kérlek, hogy a Delta Force Black Hawk Down "hivatalos" magyarítás tartalmazza-e a töltőképernyők magyarítását is?
    [Tudod, a töltési folyamat alatt is megjelennek az istrukciók, jegyzetlapon, fényképek körülötte stb...]

    Mondjuk, én elkészítem ezen képek magyarítását is, csak tudni szeretném, hogy a korábbi BHD magyarítás tartalmaz-e ilyet...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • Furko
    #3188
    Semmi, hiaba masztam vissza a Keeper libraryba ott tokre tojnak a fejemre (meg meg sem tamadnak). Sot azt se irta ki elotte, hogy menjek a keeper libraryba, csak vege lett a Cradle-nek es kiirta hogy teljesitettem...
    Elegge bosszant, nem tudom mit csinaltam rosszul. :(
  • mike369
    #3187
    mellesleg kit érdekel, hogy mi a véleménye két kiskamasznak ennyi hozzá(nem)értéssel és ILYEN FEJJEL ?
  • _Atti_
    #3186
    +SPOILER+


    Na mondom benézek ebbe a diliházba biztos nem olyan para...
    erre jöttek a kopácsolások,egyéb nyugtalanító hangok..ejhajj..sebaj megyek tovább erre vmi zajok után nem birtam tovább elkezdtem rohanni, be vmi szobába erre valami nagy nyikorgás (szivroham).. fordulok egyet ijedtemben, meglátom az árnyékom( mégegy szivroham)
    3 esc és huh.. ez télleg nagyon súlyos..a doom3 béta nem hozta rám igy a frászt(persze a teljes biztos fogja;)
    hát ha ezt vki végigtudja csinálni sötétben,egyedül egy vidéki házban annak edzett lelkülete van:D
  • Lacc
    #3185
    Fix tv? LOLLER
  • mike369
    #3184
    az is egy tv? az egy nagy rakás sz@r!
  • mike369
    #3183
    OFF

    SZÉP VOLT FIÚK!!!!!

    Németország - Magyarország
    0 - 2

  • Furko
    #3182
    Semmit, kijottem ott allok Cradle kapuja elott es asszondja hogy teljesitettem a kuldetest, de nem ir ujat, a notes-ba se.
  • PTW
    #3181
    Goals-ban mit ir?
  • Furko
    #3180
    Hat mar jartam ott is, nem volt semmi. Csak par or jarorozik. Megnezem meg1X.
  • tep
    #3179
  • PTW
    #3178
    hat a fix tv sek a legnagyobb kuzerek a foldon!!!!!
    meg beszelni sem tudnak...a jo jatekhoz meg annyi kozuk van mint a harangonteshez
    bazz ez a csavo sitenitette a Knights of the temple-t LOL
    mondjuk ez szubjektiv velemenyem de en kb 20 percig birtam azt a jatekot... (bocs az offert)
  • Kandurex
    #3177
    Igazság szerint nappal játszva...nem játszok olyan szar a játék,...de este...hihetetlen feeling van!
  • PTW
    #3176
    ha jol emlexem a muzeum nem a cradle utan jon hanem gamall buvohelye utan

    nem kell most visszamenni a keeper konyvtarba?