10699
  • Zsoldos
    #3455
    kosz a tippet, tenyleg rossz keruletben probalkoztam veletlen :)
  • Zsoldos
    #3454
    Kis beugro, asszem le is kell guggolni hogy beferj. Ha a karanten miatt lezart kaputol indulsz jobbra az utcan, ott lesz 5 meteren belul jobb oldalt.
  • Voltan
    #3453
    A csatornába hol lehet lemenni? Tudom, a Dokkoknál, de azon belül hol?
  • Kandurex
    #3452
    Azzal nekem néha összeszaródik a kép :( (ilyen rózsaszínes, pöttyös zavarós lesz (és csak a restart segít (Xp resi!))) :(
  • hykao #3451
    Van: 4.4 vissza.
  • Kandurex
    #3450
    Nem tudjátok, hogy van már valami megoldás a 4.5 Catalyst-t árnyék problémáira?
  • hykao #3449
    Ha továbbra sem nézed a térképet, és sötétben tapogatózva játszod a játékot, akkor tőlem nem csak egy egyest kapsz, hanem meg is buktatlak...
  • hykao #3448
    Úgy csináltam, természetesen! Mindent sorban, ahogy írta a játék a feladatokat (meg ahogy Lauryl mondta).
    Padlás, Viharpince - vér, Előtér - szennyvízelvezető, stb.

    Na kiszopatom valahogy mindjárt...
  • mike369
    #3447
    ja! még 3 egyest beszed "valahogy", és máris kitűnő lesz...
  • Kandurex
    #3446
    Nem is hemzsegek! Csak kedves biztatom a fiút.
  • Seth
    #3445
    azmá kettes :)
  • jboones
    #3444
    nah most akadtam el... óratorony ugye ledőlt, de kőkemény hüjeséggel nem mentettem a temetőnél és most nem emléxem, hogy a kepeer libraryba hol a titkos átjáró... sikerült egy titkos ajtót találni, könyvespolc előtt lemezre rálép - de az elgördülő polc mögött csak jel van /ami piros, tehát nem tudom megnyitni/... Talán a titkos /forbidden v. mittoménmilyen/ részében lehet az átjáró?
  • grebber
    #3443
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ nem birom ki ezt a nagy kényszert!!!!!!!!!
    Itt csinálom az iskolába a szart azt ez meg itt sipákol hogy játszak má vele.Most mi legyen??? :)
    Két 1-es nem egyes megyek play. :) Mert megérdemlem :)
  • Faterx
    #3442
    passz
  • Voltan
    #3441
    Hehe. A zombik nem tudnak megütni, ha lekuporodsz. :)))
  • Furko
    #3440
    A kislany verenek a megszerzese utan menj csak az Inner Cradle-be, akkor nem fogja kitenni visszajovetelkor a regi kincseket. Ugy nekem ment jol, mar vegig is vittem. :)
  • hykao #3439
    Engem is ki-kidob a desktopra 1 giga rammal, hol itt, hol ott, valamikor töltés végén, van amikor töltés közben, és van amikor a játék közben...
  • hykao #3438
    Furko!
    Tehát akkor megint átugrasztott ez a rohadt játék egy napon, mint korábban a toronyóránál??? Hihetetlen bazeg! Csak tudnám, hogy mi a rákot csináltam rosszul! A zsákmányt is lenullázta a gecc, pedig 100%-os volt, mindent elloptam (még egy generátor biztosítékot is...)
    Nem baj...már rutinosan kb. 10 percenként csinálok egy nem gyors mentést...hogy szippantana le a játékfejlesztők összes (jó) hölgytagja...
  • hykao #3437
    Kandúr ne hemzsegjé' má'! A feladatok, jegyzetek, kikötések, és a párbeszédek azokban a bizonyos kódolt .con fájlokban vannak!
  • hykao #3436
    olvasd el - vagy a feladatokat, vagy a jegyzeteket. írja, hogy honnan kell megközelítened a toronyórát.
  • hykao #3435
    Hehe, én értem...
  • Furko
    #3434
    Nem fog, szerencsere erre azert gondoltak a keszitok, meg par mas dologra is.
  • mike369
    #3433
    folyamatban van...
  • ronhaven
    #3432
    Vegigvittem mar enis, ujrakezdtem experten. Most megyek majd a kurshok citadelbe.Kiprobalom mi lesz, hogyha ellopom,aztan magamnal tartom a koronat,tehat nem adom el kereskedoknek. Kivancsi vagyok,hogy fog kikotni a muzeumban,ha egyszer nalam van.
  • Takimate
    #3431
    Rendbe vagyok az angollal, csak ha már lúd... Megvárnám magyarul. A könyvek az gondolom húzós meló. Szal azt megcsináltátok már ?
  • mike369
    #3430
    attól függ, mennyire érted az angol részeket
  • Takimate
    #3429
    Spaw azt mondta, hogy már végignyomta... #2834
  • Takimate
    #3428
    .. a magyarításért. Érdemes még várni, mielőtt elkezdem ? Könyvek ugye még nincsenek lefordítva?
  • Takimate
    #3427
    NNA államvizsga letudva. 4-es !!
    Még ma este nekiugrok a Deadly Shadow-nak. Tudatosan elrántottam a szemem ahol a játékról folyt a megbeszélés, de egy bizonyos: INNER CRADLE - nevű pályán már tudom hogy jobb lesz ha egy orvoscsoportot szervezek otthonra aznapra.

    ááá
  • Seth
    #3426
    Még senki nem jutott a végére?
    Milyen hosszú?
  • mike369
    #3425
    azok is készülnek...
  • Zsoldos
    #3424
    Hi!
    oratoronyba hogy lehet bejutni? Le kene allitani az orat, de ugye a kapu zarva..

    Felmaszkalni nem lehet, ott egy kis karima a falon ami nem enged magasra maszni. A szomszedos hazon at probalkoztam, de csak egy erkelyre jutok ki, ami tok messze van mindentol(a templom kornyeken mar) es onnan sincs semmi..
  • Kandurex
    #3423
    és a legfontosabb? a küldetések? (kitérdekelatetvesrímesrész? :))
  • mike369
    #3422
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

    KÉSZ A QUOTES!!!!!

    Aki nem látta azokat a tetves míves-rímes idézeteket, az nem is értheti, minek örülök ennyire.
    Végülis csak egy fájl..............
  • mike369
    #3421
    igaz
  • ronhaven
    #3420
    A The One az Jet Li.
  • mike369
    #3419
    mindenképp sorra fognak kérülni azok is!
  • Gmiki
    #3418
    Sziasztok!
    Örülök, hogy ilyen lendülettel csináljátok a fordítást.
    Napota töltögetem én is a friss munkákat.
    A játék közben történő dumákat pl: az őrök motyognak, beszélgetnek, fenyegetőznek stb amiket ki lehet feliratoztatni azt is sikerülni fog majd lefordítani?

    Más: Valaki mást is kivágott már a Windowsba a játék? Nálam ott történz ilyen, hogy a déli városrészben sikerült elkapatni magam az őrökkel és beszállítottak a Tömörkő tömlöcbe. Ki is jutottam, de amikor belépnék a városba töltés közben kivág a játék :-( Kénytelen voltam visszatölteni egy városi mentést.
  • mike369
    #3417
    Megint semmi..........
    Freemail Forever!
    A másikat meg innen nem tudom megnézni.

    Próbáld ezt:
    [email protected]
  • mike369
    #3416
    ez jó! köszi!