10699
  • KGy
    #10019
    Frissült a magyarítás és a végigjátszás is.

    Ha már telepítve van egy régebbi magyarítás, a frissítést a Thief3HU-ból érdemes végezni, hogy a régi verzió megfelelően eltávolítódjon.
  • OpraZoltan
    #10018
    jon a DarkMod?
  • hykao #10017
    Ha jól emlékszem akkor az nem egy igazi FM, hanem ahogy a nevében is benne van: egy demó! Ne foglalkozz vele, válassz más - igazi - FM-et.
  • masterthief
    #10016
    Szevasztok! Ha valaki tud segítsen! Most raktam fel az egyik Thief 3 Fm-et, valami demo: Cubemap example-Unknown Temple demo. Ha valaki játszott vele írjon már vissza hogy mi a jó fenét kell csinálni hogy továbbjussak 1 másik helyszínre. Elkezdem a game-t meghúzok 1 kart. majd 1 kis animáció jön. Körbemegy 1 termen ahol nagy szobrok vannak sárga és piros kockával a kezükben. a terem közepén 1 sír. felette pedig lebeg 1 kék színú kristálygömb. Mikor vége ennek az animációnak akkor csak szaladozok, kattingatok minden felé, de sehol semmi. Nincsenek tárgyak, fegyverek, feladatok még térkép sem. Csak rohangálok fel-alá mert nem jövök rá mit kéne csinálni. Neten nem találtam semmi érdemleges infót róla.
  • KaszaN
    #10015
    Megvan a DarkMod de nemjöttem rá hogy mitkéne vele csinálni valaki help.
  • KaszaN
    #10014
    Ln egy Dark Messiah 2 nek jobban örülnék :D Abban is voltak árnyékban lopódzós részek. De a Thief 4 is kellene :D.
  • KaszaN
    #10013
    Azóta már jájöttem :P
  • hykao #10012
    Darkmod a Doom3-hoz van, nem a thief3-hoz.
  • jpwadkan
    #10011
    valóban jó lenne, főleg ha még Garrett is visszatérne, az eredeti szinkronhanggal, mert ha jól tudom a figura már a harmadik részt se nagyon akarta elvállalni
    őszintén szólva, azért kicsit ráz a hideg a dologtól, remélhetőleg nem qrják el (már feltételezve, hogy tényleg lesz t4)
  • tep
    #10010
    jó lenne...
  • KaszaN
    #10009
    Csak hogy jólértem-e. A thief 3 editor tök bugos, ezért nincs értelme elkezdeni, de van egy másik editor a DarkMod, ami már sokkal jobb. Ha a Darkmod egy editorakkor az tökéletes nekem .
  • KGy
    #10008
    A Thief 3 pályaszerkesztője elég nehézkes, és tele van hibákkal. Ha ragaszkodsz a T3Ed-hez, itt van egy telepítési útmutató.

    A T3Ed bajai miatt azonban máig a második részhez készül a legtöbb küldetés. A pályaszerkesztő rajta van a második CD-n leírással együtt, de a neten is sok leírást találhatsz.

    A Thief 3 editor nehézségeit a lassan már tényleg elkészülő DarkMod hivatott kiváltani, ami kimondottan a pályaszerkesztést kívánja megkönnyíteni. Ha vannak pályaötleteid, talán érdemes kivárni, vagy a Thief 2-höz DromEd-del alkotni valamit.
  • Qwerty4
    #10007
    "Tisza hercegnője szállodahajó" - mi történt a bannerrel?
  • KaszaN
    #10006
    Én is ezt csináltam de mégsem jó. És azt a Untility mappát hova? Aztcsak betettem a thief 3 mappába. Mondjuk nemjó mert valami T3 hibát ír.
  • KaszaN
    #10005
    köszi. Esetleg magyarul valaki?
  • chopin42
    #10004
    content ben lévő dolgokat a contentbe, systemeseket a systembe, de tucatnyi tutorial van rá, keress rá googleban erre: komag t3 ed tutorial
  • KaszaN
    #10003
    Ha esetleg ezt még valaki olvassa. Valaki megtudná mondani hogy a pályaszerkesztőt hogyan kell, ill hova kell betenni hogy működjön? Mert má mindent kipróbáltam de úgylátszik eddig nemtaláltam el hogyan kell. Valaki segítsen.
  • jpwadkan
    #10002
    No megoldódott a dolog, bár kicsit érdekesen. Leszedtem a GarrettLoader hivatalos oldalára a módosított t3main.exe-t, beraktam a helyére, erre a GarrettLoader közölte, hogy az nem lesz jó és felülvágta a sajátjával. Hogy az eredeti exe-t miért nem nyomta felül? Rejtély. Mindenesetre most már úgy néz ki rendben működik a dolog.
    Köszönöm a segítséget.
    üdv
    jp
  • masterthief
    #10001
    Megpróbáltam ugyan így de még mindig ezt a hibát írja ki.Nem tudom hogy ha esetleg a Thief3 System könyvtárába másolnám be az FM zip-jét hogy jó lenne-e? A módosított T3MAIN.EXE is rajta van de semmi. Fogalmam sincs mit csináljak.
  • hykao #10000
    DarkLoadert nem ismerem, nem használtam még. GarrettLoader oldalán letölthető a módosított .exe indítófájl is (ha másként nem, akkor egyben a GarrettLoaderrel)


  • masterthief
    #9999
    Sziasztok! Bajban vagyok segítsetek! Letöltöttem a The Bridge FM-t de sajna nem tudom hogy kell kezelni a Garrettloader-t.(francba hogy nem tudok angolul) Annyit elértem hogy a garrettloader-ben benn van a The Bridge, de mikor ráklikkelek az installra kiír 1 hibaüzenetet:run time error 9 subscire out range! Ez mit takar? (letöltöttem a T3MAIN.EXE-t is) Valaki elmagyarázhatná hogy kell 1 FM-et feltelepíteni vele mert ehhez nem nagyon értek. A Thief 1-2 FM-ekkel nem volt bajom, de ezzel igen.(mondjuk Darkloadert sem használtam hozzájuk mert mindig kézileg telepítettem) Kérlek segítsetek!!!
  • masterthief
    #9998
    Köszi szépen, már töltöm is a The Bridge-t. Elég ígéretesnek látszik. De jó lenne ha tudnék angolul mert könnyebb lenne a dolgom. így viszont marad a szótárazás a feladatokhoz.
  • jpwadkan
    #9997
    GarrettLoader megvan, és a t3.exe-ből is van egy 69632 byte-os, ami állítólag a hivatalos Ion Storm által az editorhoz kiadott stuff. Ő az?
    Leszedtem még egy DarkLoader nevű programot is, de nem használtam még. Van különbség közte meg a GarrettLoader között?
  • hykao #9996
    Az FM-ek tökéletes működéséhez szükség van a módosított .exe indítófájlra. Ezt és az FM-ek betöltéséhez használható GarrettLoader nevű programot megtalálod az előző hozzászólásomban az ITT-re kattintva.
  • jpwadkan
    #9995
    Sziasztok

    Leszedtem jónéhány FM-t és a Deadly Shadows-hoz készültekkel van egy kis problémám. Nevezetesen az objective-ek (bots, nem ugrik be magyarul) nem látszanak, csak a kis négyzetek (amiket ki is pipál ha valami véletlenül sikerül) illetve néhány esetben a loot és a special loot látszik. Találkozott már valaki ilyesmivel?
    Az igazsághoz hozzátartozik, h még nem volt időm nyomozni az ügyben, gondoltam bedobok egy kérdést, hátha valaki helyből vágja a megoldást.

    üdv
    jp

    r.ö.f.: próbálkoztam némi kereséssel itt a fórumon is, hátha már volt ilyen kérdés, de túl sok variáció van és amivel próbálkoztam nem dobott ki semmi értelmeset
  • hykao #9994
    ITT tudod megnézni, hogy melyeket érdemes megkukkantani. (5-ös és a feletti értékelésűek már egész jók általában)

    INNEN pedig le tudod tölteni mindet.
  • masterthief
    #9993
    Szevasztok tolvajtársak' Tegnap kijátszottam a Thief 3-at. Eszméletlen jó a game. Az lenne a kérdésem hogy melyik hozzá tartozó FM-t érdemes letölteni? Na persze amíg meg nem szerzem a Doom 3-at mert a The Dark Mod-ot is ki szeretném próbálni. Addig vmi jó Thief 3 FM-et ajánlhatna vki ami tényleg jó, mert valahol azt olvastam hogy eddig nem készítettek épkézláb FM-et hozzá.
  • Dani8
    #9992
    Boldog új évet és köszi a videókat!:)
  • masterthief
    #9991
    Szia KGy! Én is örömmel tapasztaltam eme idézzeted.köszönjük szépen hogy elkészítedded ezt is számunkra. Boldog Új Évet Kívánok minden Thief fannak!
  • KGy
    #9990
    Örömmel jelentem, hogy mostantól a Thief végigjátszás tartalmazza a magyar feliratos átvezető videókat.

    A honlapra az átlagos minőségű videókat ágyaztam be, de mindenhol van link a jobb minőségű változatra is (minthogy újabban a YouTube is támogatja a jobb minőséget), hátha valaki bírja sávszélességgel és erőforrással.

    Pótlásnak is jó, ha valaki nem játszott mindegyik résszel.
  • Dani8
    #9989
    Áhh kösz kgy, majd próbálkozom.:)
  • masterthief
    #9988
    Sikerült feltenni rendesen a Thief3-at. Nem néztem hogy crack-elni lehet. Nagyon ütős a game. A biztonság kedvéért megrendeltem a Galaxisnet-en potom 890 ft-ért + 990 ft kiszállítás. Köszönöm a segítséget és kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok sok tolvajlás közepette!
  • KGy
    #9987
    Az adminisztrátornál semmi esélyed, én már többször panaszkodtam. Ezek szerint te is T-Online-os vagy?

    A TTLG "értelmes" adminjai úgy döntöttek, hogy nemes egyszerűséggel tiltottak több IP-tartományt, mondván, hogy onnan sok támadást szoktak kapni. Az az érv, hogy ezzel egy komplett ADSL kiszolgáló tartományt kitiltanak ártatlan felhasználók ezreivel, nem ér semmit. A T-Online-nál az az ember szerencséje, hogy néha más tartományokból kap címet, és nincs mindegyik kitiltva. Ha jól emlékszem, a 181.x.x.x ki van tiltva, de pl. a mostani címem 84.2.x.x, ami működik.

    Szóval csak próbálj újra csatlakozni párszor, míg be nem enged.
  • Dani8
    #9986
    Hello! Valamiért amikor rámegyek a ttlg fórumára, azt írja ki hogy bannolták az ipmet. De hát amikor elöször mentem oda már akkor is ezt írta. Írjak az adminisztrátornak? vagy egyéb ötlet?
  • masterthief
    #9985
    Uhh! DE elcsesztem a beírást.
  • masterthief
    #9984
    Kösz a segítséget! Mindjárt megpróbálom leszedni az oldalról. Remélem így már jó lesz. Egyébként akitől kértem a cd-ket neki ment, de nem tudtam vele beszélni hogy miként indította el. Én is gondoltam hogy az első lemezt kéri de semmi, ugyan az. A játék könyvtárában nem is láttam exe. fájlt, még movies fájlt sem. 2.16 Gb van ott ahová feltelepítettem a game-t.(első cd) a 2. és a 3.-at a dvd meghajtóra tudtam mert csak oda engedte.Ilyen játék még nem volt nálam ahová a meghajtóra 2 cd-t kellett telepíteni. Remélem valahol tudok venni 1 eredetit karácsonyig. Most kezdtem neki 1 thief 2 Fm-nek: Broken Triad. Nagyon nagyXD.














    3.-at a dvd meghajtóra k
  • hykao #9983
    Azt javaslom vedd meg a játékot...és ettől függetlenül szedd le a fejlesztők által (Ion Storm) közzé adott védelem nélküli indítófájl(oka)t...ha pedig a későbbiekben akarsz majd rajongói küldetésekkel is játszani, akkor ajánlott még a módosított T3MAIN.EXE fájl leszedése (külön vagy a GarrettLoaderrel egy csomagban) is innen: KATT
  • jpwadkan
    #9982
    pillanat, vmelyik thief-nek mintha lenne egy olyan hülyesége, hogy nem kéri vissza az első lemezt a telepités végén, pedig az kell az inditáshoz
  • jpwadkan
    #9981
    ha nem hivatalos kiadás, akkor valamelyik cd-n kell lennie nem hivatalos .exe-nek is
  • masterthief
    #9980
    Sziasztok tolvajtársak! Akadt 1 kis problémám, szeretném ha segítenétek. Eddig sajnos még nem játszottam a thief 3-al. Ma tudtam megszerezni de nem original hanem 3 cd-re van írva. Következő a gondom:sikeresen feltelepült a game de mikor rányomok a play-ra kiír 1 hibaüzenetet hogy rossz kötet van a meghajtóban. Nem tudom mire vélni.