10699
  • Takimate
    #3535
    tehát töltsem le az oldalról a rar-t, ugyi ?
    megtennéd, hogy elküldöd a [email protected] mivel a múltkor sem tudtam valami miatt elérni a magyarítás oldalt, oszt majd ha kész, jól visszaküldöm.
  • Takimate
    #3534
    thnxx !
  • mike369
    #3533
    Már meg is történt...
  • hykao #3532
    De úgy csak az erszényüket, ill. az övükön lévő cuccokat lehet elcsórni. A különböző viselt dolgokat, ékszereket nem.
  • FREAK
    #3531
    nem mindig, az ékszereket így nem lehet
  • mike369
    #3530
    ha van helyed, csinálj egy 1Gb-os partíciót, és azt add ki teljes méretben a lapozófájlnak!
  • Gmiki
    #3529
    Hykao: A jarókelők cuccait eltudod úgy is lopni, hogy nem ütöd le őket. Lopozz mögéjük és a használ gombbal egyszerűen el tudod lopni...

    Mike: Miért nem teszel a forumhoz egy közvetlen linket az oldaladra?
  • mike369
    #3528
    Hajrá!

    A szótárprogit már kiraktam!
    Köszi!
  • Andie
    #3527
    Sajátgép - jobbegér, tulajdonságok. Speciális - Teljesitmény/beállitások. Speciális fül : Virtuális memória.
    Kötelezöen állitandó, ha gyorsabb gépet akarsz.
    Ajánlott minimális méretek egy gamer gép esetén(Megabyte):
    Fizikai - Virtuális
    128 >300
    256 2-300
    >256 200

    Ja, és nem árt egy olyan particióra tenni, amit semmi más nem irogat/olvasgat. Pl egy kifejezetten erre a célra létrehozott particióra...

    Mike : nyomom a HH fileokat. Ez a gyogyós rész. Már a forditásba beleborsódzik a hátam... De ma este végre gameeeeeeeeeeeee!! :))))
  • mike369
    #3526
    a \contents\t3\Books\English könyvtárból megcsinálhatnád, mondjuk az AUL kezdetűekből, ami még nincs kész!
    simán csak megnyitod notepaddal és szerkeszted. használd a szótárat! vigyázz, hogy a /n -eket ne töröld ki a szövegből!

    előre is köszi!
  • mike369
    #3525
    köszi! mindjárt kirakom!
  • Takimate
    #3524
  • Takimate
    #3523
    mér azt hol állítod pl. hogy a lapozófájl mérete mekkora legyen?
  • Andie
    #3522
    Új szótár proggi ment.

    Elárulom, hogy nekem 1.6-os AMD-n (ami 1.4-en megy az alaplapom miatt), és 256 mega SD (!!!!) rammal gyönyörüen megy közepes beállitásokkal (800*600, közepes csúszkák). Ja, gef3Ti200.
    Mindennek a titka a jól karbantartott gép, és oprencer. Ne legyen ezer dolog a memóriába, épp csak a legszükségesebbek. Ne induljon gépinditáskor minden xar, rezidens task. Én 2 hetente átnézetem winpatrollal meg a registriben a "Run" részleget, és kigyomlálok belöle mindent. Ja, és virusirtó rezidensen a memómirában? Minden program halála. Tudom, kell a virusirtó (bár én mióta gépezek - 10 éve - 1 db virusom sem volt!!! pedig netezek erösen. ZA és megfelelö óvatosság), de miafrancnak nézze át mind a 600 file-t, amit a thief betölt inditáskor?
    Ha minden vackot engedtek a memóriába betöltödni és ott kavarni, akkor ne várjátok, hogy 1 giga ram elég. Még 2 is kevés lesz :-/
    No persze én csak egy mezei programozó vagyok, lehet hogy nemjól csinálom :)
  • bazza
    #3521
    Na haggyuk a %-ot, kérdésem: Mikor lesznek meg a feladatok, jegyzetek?
  • bazza
    #3520
    "TE mi alapján határoznád meg a szövegek "mennyiségét"? "

    Nem fogom a betűket számolgatni, egyszerűen: sacc/kb.
  • hykao #3519
    szerintem a programmal... nekem 1 giga rammal, és 9800-assal is ezt csinálja. hol töltés közben, hol a játék alatt... egyszercsak kivág a desktopra, vagy egy hülye kék kép - reset (olyan mint a kékhalál, csak szöveg nélkül)
  • hykao #3518
    A töltések alatti tippek között szerepel, hogy "fegyverrel fenyegesd meg a járókelőket, hogy eldobják értéktárgyaikat" (vagy calami ilyesmi)
  • tibor16
    #3517
    Na, tényleg megy a cd-én lévővel. Csak annyira bonyolult az indítása, pl ha a virusírtó el volt indítva, hiába állítom le nem indul a gém. Újra kell a gépet indítanom vir nélkül. Ezért, meg se próbáltam. Tényleg, egy ilyen kiakadásnál figyeltem a lapozófájl méretét, 1,4 GB tartott amikor aszonta, nem indítom a Thiefet. Sztem, ép csak elmegy a gépemen (512 Ram, ATI 8500). A proci P4 2,4, -azzal nem lehet gáz. Sztetek a memóriával vagy a VGA-val lehet a gond?
  • whynot
    #3516
    puncsos!
    ;-)
  • Voltan
    #3515
    Nem hiszem, hogy meg lehetne őket fenyegetni... Az ékszereiket csak akkor lehet elvenni, ha lecsapod őket.
  • hykao #3514
    2 kérdés:
    -van valami extra, ha mind a 15 sarokkövet meglövöm mohanyíllal? ill. ha mind a 15 rozsdabogarat elpusztítom?
    -hogy kell megfenyegetni a járókelőket, hogy eldobják a vagyontárgyaikat?
  • hykao #3513
    Lefoglalt Tárgyak Raktára.
    Ez a Tömlöcben van, itt tárolják a raboktól elvett holmikat, köztük a miénket is.
    Érdemes egyszer tömlöcbe kerülni, mert még innen is gyarapodva távozhatunk...
  • Takimate
    #3512
    MIKE ! Szívesen elvállalnánk családilag a feleségemmel egy részt, valahonnan a fordításból, hogy gyorsabban haladjunk.
    Szóval kérekszépen melót. Lehet könyv is...
    Hol találom, hogy szerkeszthetem stb...
  • mike369
    #3511
    én csak annyit csináltam, mivel annyian kérték, hogy kiszámoltam a lefordított/le-nem-fordított fájlok arányát és kész...
  • FREAK
    #3510
    "Én az angol-magyar szövegek arányával szoktam számolgatni"


    Bocs, de már engem is idegesít, mégis TE mi alapján határoznád meg a szövegek "mennyiségét"? Ők fájlok alapján saccolnak, ez pontatlan, de valami, te meg számolgasd a betűket....
  • bazza
    #3509
    Igazad van, mondom hogy nem akarok beleszólni...

    Én az angol-magyar szövegek arányával szoktam számolgatni.
  • mike369
    #3508
    azért írom mindig oda, hogy:
    A FÁJLOK SZÁMA ALAPJÁN!!!
    mert ugye van olyan fájl, ami 1 bejegyzést vagy szöveget tartalmaz és van olyan, ami 10-50-... feljegyzést, utalást,...

    ténylegesen csak sorok száma szerint lehetne megmondani, hogy hol tartunk, de ha most nekiállok számolgatni, akkor nem igazán tudok haladni...
  • bazza
    #3507
    Hát igen...
    Most vagyok a St.Edgar templomnál, és őszintén eddig nem sok magyar szöveggel találkoztam...PL a feladatok, jegyzetek nuku...gondolom most ezzel foglalkoztok. Ja és találtam vagy három papírt(könyv) amik szintén angolul olvashatók !MÉG!

    Én a hatvanat 45%-ra kerekíteném le, de persze nem én fordítok, nem szeretnék beleszólni, elnézést!
  • mike369
    #3506
    inkább 60% körül
  • mike369
    #3505
    kb. olyan 60-70% körül lehetünk a fájlok száma alapján, de ebben a *.con nincs benne.

    én az eredeti, cd-n lévő "segítséget" használom, és még soha nem kérte a cd-t, de nézz körül a gamecopyworld.com-on!
  • mike369
    #3504
    Confiscation Depository=?
    1. - Lefoglalt Tárgyak Raktára
    2. - Bizonyítékraktár
  • tibor16
    #3503
    Hááát, csak kapkodja a fejét az ember. Hihetetlen ez a munka amit Ti mint fordítók csináltok, le a kalappal. (-kár hogy nincs ilyen ikon) gondoltam megnézem , hátha, -és igen, van új fordítás....ez kanfasztikus :D de tényleg.
    Meg tudnátok saccolni, hány %-os a fordítás?
    Még egy kérdés, -tud vki "no CD" segítségről? -ha igen, írjon már megkérem egy linket...előre is THX
  • mike369
    #3502
    ok
  • Andie
    #3501
    Ne használjátok a szótár rendezési funkcióját, mert elbaxtam :)))
    Most javitom, plusz optimalizálom, plusz lesz search again, stb...
  • hykao #3500
    Pedig az csutka hangerőn jó :)
  • hykao #3499
    szökőkút
  • mike369
    #3498
    FORRÁS van a Déli Városrészben, vagy sZÖKŐKÚT? (fountain)
  • FREAK
    #3497
    na tegnap haladtam a diliházban, nyomtam vagy 10 percet majdnem nulla hangerővel :D
  • mike369
    #3496
    rakato=raktam ,csak közben csörgött a telefon