10699
  • FREAK
    #4335
    gratulálok nem létező humorérzéked újabb demonstrációjához
  • IMYke2.0.0.0
    #4334
    Tuti, hiszen az ellenőrzéshez kellenek (ezért is teszik bele a fejlesztők!) a csítek és a rövidítések.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • Shep
    #4333
    szerintem igen :)
  • mike369
    #4332
    remélem, majd fordítgat is egy kicsit....
  • hykao #4331
    én is írtam neki ilyeneket
  • FREAK
    #4330
    wow, és vajon a készítők tudnak erről a járatról????
  • Shep
    #4329
    Bejutottam a tiltott részre egy titkos járaton át, hát nem nagyszerű?
  • Shep
    #4328
    ok thx
  • mike369
    #4327
    megírtam Andie-nek a thief-es fórum címét, ahol az összes ini buheráció fent van.
    ha jól sejtem, hamarosan jelentkezik valami jó kis progival...
  • hykao #4326
    Nem ott van az infó! A tiltott könyvtárat egyelőre ne erőltesd!
  • bazza
    #4325
    És akkor mi van...Ezeket nem azért kérdeztem, hogy válaszloljanak is rá...

    Én úgy érzem itt csak Mike-nak van humora...
  • Shep
    #4324
    embert vittem és mint kiderült kicsit feljebb kell dobni, mint ahova először dobtam, és így már sikerült.

    A könyvtárban az a feladat, hogy szerezzek infót a Dark Age-ről nade bejártam az egészet és sehol semmi, viszont van egy számomra tiltott része a könyvtárnak, ahova nem tudok bejutni /vszinüsítem itt a keresett infó/ mert a figura akármit csinálok észrevesz, kilövöm a fáklyát észrevesz, ha leütöm és úgy megyek az ajtót nyitni akkor meg mission not completed, na akkor most mi van, mit kell itt csinálni?
  • hykao #4323
    Szóval az ilyen fajta szórakozás már (hülye)gyerekeskedésbe hajlik...
  • hykao #4322
    Idézném is:

    bazza: "Csak azért kérdezgetem, mert addig nem játszom amíg nincs kész!

    Nem nyaggatlak többé..."

    NO COMMENT...
  • FREAK
    #4321
    szép ték :)
  • hykao #4320
    nekem csak ember vérével működött, szörnyével nem
  • hykao #4319
    .ini tweak, betűméret állítás, stb. -> #1939, #1940-es hozzászólásokban, valamint FREAK összeállítása: mike játék magyarításának oldalán.
  • Shep
    #4318
    A pogényok szentélyében, hogy megszerezzem a cuccot, ahhoz hogy tudom összevérezni az oltárt? Odavittem egy leütött figurát, megöltem a vére odafolyt de semmi.
  • mike369
    #4317
    ne conoszkodj!
  • bazza
    #4316
    Most mit fújod magad! Miért ne szórakozatnék?
    Már kezdem azt connolni, hogy idegesít...
  • Andie
    #4315
    Hüh, jó magasan van ez a Gellérthegy.
    Összedobhatunk egy ini buherálót, nem nagy cucc, csak akkor össze kéne szedni az összes hasznos állitgat6ó opciót.
  • hykao #4314
    Miért nem kérdezed meg inkább óránként?
  • bazza
    #4313
    Conokrol még nincs hír? Már nagyon conolnám a conolót! Csak így, hogy a conok miatt nincs rendesen leconolva a conolnivaló, nem szeretnék conolni a conokkalteli conosban, miközben az angolul conoló conok, conolját a conokat...
  • pinehead
    #4312
    Jah, hasonló, 800x600....:)
    Közben persze meglettek.
  • mike369
    #4311
    hehehe...
    én is voltam az angol mellett 1 évig oroszos....
    meg 2 évig olaszos.......
    meg 4 évig németes......

    csoda, hogy még tudok magyarul
  • donneck
    #4310
    Nálad a pont!
    Nekem a kötelező orosz mellett a francia volt a választott nyelv amilyen marha voltam.
  • hykao #4309
    Hmm, azt sem tudod, mit jelent, hogy CROWN? Hát én amikor gyerekkoromban még a '80-as években a spectrumos játékoknál elakadtam, mert nem tudtam mit jelent egy-egy szó (angolt nem tanultunk, csak oroszt...), akkor megnéztem a szótárat... Ma csak be kell írni a szót, és kiadja, hogy mit tesz magyarul, bármelyik online, vagy telepített szótárprogi.

    Nem lebaszás, csak saját magadnak szűkíted le, igen jelentős mértékben a játékélményt, ha azt sem tudod, mi történik körülötted a játékban!
  • Negwar
    #4308
    Megleszn a teljes magyarositás igérem végtolom ujra
  • Negwar
    #4307
    Nem vágom az angolt igy tényleg nem értem a történetet de attol még tetszik a game. Nemértem miért kell ezért letolni
    de azért köszi a segitséget
  • hykao #4306
    ...a térkép pedig az általad beállított billentyű lenyomására jön elő...
  • hykao #4305
    Na, te is csak sötétben tapogatózva, azt sem tudva mi történik körülötted, toltad végig a játékot...ha nem emlékszel, hogy egyszer már elloptad a Kurshok Elsüllyedt Fellegvárból a KORONÁT!!!

    Amennyiben eladtad utána akkor idézek az Esc lenyomására előjövő Célok alatt található jegyzetekből: A Múzeum legértékesebb műtárgyai a Tesero Csarnok Főcsarnokában (Main Atrium), illetve a Porter Csarnok (Porter Hall) Keleti és Nyugati szárnyában (East Wing, West Wing) találhatóak...
  • EndreMan
    #4304
    Idokozben megtalaltam az utat....
  • Zoleeca
    #4303
    Csak egy falat falat!
    Mondta a falat faló faló.
  • mike369
    #4302
    ez neked már túl nagy FALAT!
  • Zoleeca
    #4301
    Okaj. Thanx. Kesztyű lesz, de honnan szerzek falat?
  • mike369
    #4300
    és kell hozzá egy fal is...
  • EndreMan
    #4299
    Zoleeca:
    Kell venni hozza falmaszo kesztyut a dock's ban egy boltban
  • EndreMan
    #4298
    Sziasztok!
    Lenne egy kerdesem:
    SPOILER:
    A Gamall's lair palyan,amikor vissza kell lopni a Chalist meg a Paw-t utanna mit kell csinalni? Marmint ertem mit kell csinalni,de sehol sem talalom meg sem az uj fegyvert sem akarmi mast,mar 100x atneztem mindent,tuti ittvan az orrom elott de nemveszem eszre...
    Segitseeeeg :D
    elore is koszi
  • Zoleeca
    #4297
    Jajj, még annyit akartam, hogy nem tudjátok hogyan lehet falat mászni? Vagy kell hozzá valami, mert mindját falramászok...
  • Negwar
    #4296
    Villog az elakadás jelzöm
    Museumban nem találom a Kurshok Crown-t. Egyáltalán mi ez?
    segitsen valaki pls