10699
  • jpwadkan
    #10139
    Thief 3 engine-re Thief 2 modot nem terveznek? Az szerintem nagyot ütne, mert a DS-nek még mai szemmel is odacsap a grafikája, a második rész meg szerintem messze a legjobb hangulatot tolja
  • jpwadkan
    #10138
    Ha ezek is olyanok mint a Rockstar, akkor szvsz jövő év közepe előtt nem is lesz sokminden. Megjelenés meg inkább 2011. Ez nem feltétlenül baj, inkább készüljön el lassan, de legyen jó.
  • masterthief
    #10137
    Ha minden rendben, a hónap végén kijön a The Dark Mod. 98%-a kész. Csak egy kis tesztelés van hátra. Más: Thief2 fm készül a Deadly Shadows néhány pályáival.(kőpiac, a kikötő stb). Lesz még 1 Thief2 fm First project néven, felturbózott grafikával.
  • RMarvin
    #10136
    Úgy látom, DVD-s kiadás. Nem tudod véletlenül, hogy történt-e valami ráncfelvarrás az első 2 résznél, hogy az XP-vel meg a többmagos procikkal is gond nélkül szaladjon?
  • KGy
    #10135
    Hát Thief 4 új hír nem sok van. De addig is egy all-in-one trilógia kiadással szúrják ki az ember szemét.

    Illetve még most is a második részhez jönnek ki leginkább küldetések. Most éppen ez a közelgő nagy durranás.
  • KaszaN
    #10134
    Kihalt mindenki?:( A fejléccel együtt.
  • KaszaN
    #10133
    Hi
    van valami infó a Thief4-ről? Bármi.
  • KGy
    #10132
    Az imagecfg nevű programmal megoldható (a Windows szerver verziójának a része, de a többi változaton is működik).

    Teendőket lásd itt (a leírás az első két részt ecseteli, de a T3Main.exe-re is megcsinálahtod ugyanígy). A progi is letölthető ugyaninnen.
  • jpwadkan
    #10131
    ja hogy a menüig se...az intro-ba nekem anno szintén volt h belehalt, indeo codec-et próbáld felrakni, ha nincs, nekem ha jól rémlik az segített. egyébként most olvastam csak vissza, a 3 nem allergiás a több magra
  • sirdond
    #10130
    igen, de mint írtam nem indul el
    valami batch file kellene, de abba meg nem tudom mit kellene írni
  • jpwadkan
    #10129
    egy megoldás: alt-tab, task manager(feladatkezelő), jobb kat a process-ek között (második fül) a játék exe-jén és set affinity (ezt már nem tudom magyarul)
  • sirdond
    #10128
    na ez szar ügy akkor :(
    egymagos futtatást hogy oldom meg,ha a játék el sem indul?
  • KGy
    #10127
    Windows 7 alatt nekem sem ment, a Windows szerint ismert inkompatibilitási probléma. Szeretném azt hinni, hogy az ilyen hibaüzenetek azt jelentik, hogy ezeket majd megoldják, bár azért vannak kétségeim (amúgy egy-két hónapja néztem utoljára, XP-t használok elsősorban). De Vista alatt működnie kell, legfeljebb az egy magon futtatással kellhet trükközni.
  • zzeN
    #10126
    Nekem meg egyből ...működése leállt, vista-m van, nem lenne kompatibilis vele?!
  • sirdond
    #10125
    Sziasztok!
    Nemrég sikerült beszereznem a sorozat 3. részét és szívesen ki is próbálnám, de nem sikerül elindítani. Még az intro sem jön be, csak egy ablak hibaüzenettel amint rákattintok a t3.exe -re, vagy t3main.exe -re
    Olvasgattam itt is és google-ban is keresgéltem, de megoldást nem találtam.(mindenkinek csak olyan problémája van, hogy elindul de intro után meghal, vagy a savegame-ek eltűnnek)
    1.1 patchel és anélkül is, magyarítással és nélküle is próbáltam,de semmi
    windows 7 x84 build 7127
    ati 4670
    intel e2160
    Valakinek lenne ötlete?

    üdv,
    sirdond
  • masterthief
    #10124
    AZ EGYIK, AZ CSAK 1 ALPHA BEMUTATÓ DEMO VOLT, A A THIEF'S DEN. a MÁSIK 1 BÉTA VERZIÓ A sAINT LUCIA, AMI 1 SZINTE TELJES MISSION A JÁTÉKBÓL. lÉGY SZÍVES NÉZD MEG A WEBOLDALUKAT. VAN SOK VIDEO A JÁTÉKRÓL, ÉS A HÍREKRŐL IS TÁJÉKOZTATNAK. MÉG PONTOS IDŐT NEM ÍRTAK HOGY MIKOR JELENIK MEG A JÁTÉK, DE HOGY ŐSSZEL AZ BIZTOS.
  • KaszaN
    #10123
    Őszel jön ki a darkmod? De én már letöltöttem egyszer(csak hála a rohatt runtime errornak nem működött).Akkor nemértem.
  • TitaniumRR #10122
    Keresem a Thief: Deadly Shadows EREDETI PC játékszoftvert.

    Csak eredeti és karcmentes lemez érdekel. Ajánlatodat privátban küldd.
  • masterthief
    #10121
    Hát majd jövőre valamikor. Addig is nézelődj a Thief4.com oldalán. Egyenlőre még most sincs meg a teljes fejlesztőgárda, így tehát egyetlen screenshoots sincs még róla. De ősszel jön ki a Dark Mod és lesz mivel eltölteni az időnket. Az oldalukon megint van fent vagy 5db video.
  • adler741
    #10120
    Mikor lesz már kész a negyedik rész??-))))
  • koschwarz
    #10119
    lehet hogy pont a mászókesztyű miatt nem sikerült felugrani rá, merthogy az csak kőfalra jó, ezért dobott le, de ez csak tipp.
  • recon12
    #10118
    Hát valahogy megoldódott.Neki ugráltam/szaladtam a létrának párszor aztán végre elkezdett felfele mászni.Eléggé egyedi eset,mert a többi létra "működik".
    Azért köszönöm a gyors segítségeket!:)
  • RMarvin
    #10117
    Ez a zombis-hajós pálya? Ha igen, akkor nézd át tüzetesen a feladatok teljesítettségét, hátha kimaradt valami.
  • koschwarz
    #10116
    1.1-es patch fent van? egyébként kimászni egy nagyon hosszú létrán kell, aminek az alja azon a szinten van, ahol megtalálod a kapitány feljegyzést, amit keresel. ha ebből a "szobából" kimész, pont szembe van a létra. viszont ha ezt tudod, és ezen próbálsz felmászni és úgy nem sikerül, akkor...csak a patch-et tudom ajánlani.
  • recon12
    #10115
    Sziasztok!
    Lenne egy kis problémám a Thief 3-ban.Történetesen az,hogy az istenért nem tudok kijönni a hajóból(Abysmal Gale).Próbáltam Mind a két létrán kimászni,de valamiért nem hajlandó megmozdulni,ezáltal pedig a játék végigvitele lehetetlen.
    Valakinek valami ötlete?Talán,ha újratelepítem megoldódik?

    Segítséget előre is köszönöm!
  • masterthief
    #10114
    Köszi! Ez segített helyrerakni a problémámat. Szerdán felraktak a Garrettloader-re egy Thief 3 Fm-et, de sajna valami hiba van vele mert nem lehet letölteni. (Heart of the deal. LordBincLair.zip) A neten sehol sem találtam rá utalást, hogy mi a hiba. vagy hogy máshonnan le lehet-e tölteni. Ha valakit érdekel nézzen utána.
  • Dani8
    #10113
    Esetleg még azt próbáld meg hogy elindítod közben az xfiret (nekem régen ez segített), vagy hogy a magyarítást nem teszed alkalmassá az fmekhez, nálam most ez segít, bár nem úgy fagyott le a program mint neked, de hátha bejön.
  • masterthief
    #10112
    Ok. Megpróbálom. Remélem sikerül. De most idegességemben inkább nyomok egy kis Assassin's Creed-et és őrült mészárlásba kezdek.XD
  • masterthief
    #10111
    Ezt már kipróbáltam én is. Sajnos nem jött össze. Hiába veszem ki az egyik pipát a cpu-n. Nincs rá hatással.
  • KGy
    #10110
    Ugyanerre megoldás az imagecfg is (ez a Windows szerver verziójának része, de sima XP-n is használható). Szóval ezzel tartósan megoldhatod, hogy egy program mindig csak egy magon fusson.

    De a ddfix elvileg ezt a problémát javítja, szóval ha ddfix-szel is fagy, akkor valószínűleg nem a több mag a baj okozója. Esetleg még próbáld meg az energiagazdálkodási sémát "asztali számítógép" vagy "mindig bekapcsolva" állásban használni. Thief-nél nem tudom, van-e jelentősége, de az Unreal Tournamentben ez volt az oka az több mag miatti túlpörgésnek.

    Ja, és a Thief is hasonló néha hirtelen begyorsulni, bár fagyást nálam ez sem okozott, viszont ahogy írtad, játék közben jön elő, és lehet, hogy 1-2 percig sem történik meg. Ez esetben a videokártya beállításainál kényszerítsd ki a vertikális szinkronizációt, aminek az lesz a mellékhatása, hogy a képfrissítés gyakorisága sosem megy annyi fps fölé, ahány Hz a monitor képfrissítése, és így ez a hiba sem váltódik ki.

    Más most nem jut eszembe :)
  • jpwadkan
    #10109
    na ez kicsit szerencsétlenül sikerült...a "mielőtt elinditod" úgy értendő, hogy a főmenüből, mielőtt magát a játékot elinditod
  • jpwadkan
    #10108
    akkor az lehet a baj, nem szereti a két magot, nekem mondjuk indulás után azonnal behalt tőle az 1 is meg a kettő is.
    mielőtt elinditod, alt-tab, és a task managerben kapcsold ki a thief exe-jén az egyik magot, angol xp-m van, ott affinity-nek hivják, nem tudom magyarban mi a neve
  • masterthief
    #10107
    Nem. Fagyás után simán leraktam asztalra majd bezártam.(azt választotta hogy a programot bezárta-majd felbukkant a hibakezelő ablak) Igen egyébként alapból elindul, intro megy menü bejön, pálya betölt és kb 1 perc múlva behal. A magyarítást utóljára nem telepítettem, csak nem távolítottam el a gépről. Oprendszer xp.
  • KGy
    #10106
    Megnéztem a Windows 7-et, természetesen elsők között a Thief-et teszteltem benne (Core 2 Duo, ATI Radeon HD 4670).

    Tapasztalatok:
    - Thief 1 ddfix-szel megy, de az EAX hangzás sehogy sem aktiválható
    - Thief 2 ddfix-szel megy, Creative ALchemy-vel még EAX is van
    - A Thief 3 sajnos lefagy, a Windows 7 szerint már jelentett inkompatibilitási probléma

    Windows 7 alatt a ddfixGUI nem működik még adminisztrátorként futtatva sem, ezért kézileg kell patch-elni. A Thief 3 futtatását meg remélem, a végleges verzióra megoldják.
  • jpwadkan
    #10105
    az oprendszer xp vagy pista?
  • jpwadkan
    #10104
    ez a "ctrl-alt-del folyamatok..." az egyik proci mag kikapcsolása akar lenni ugye?
    jól értelmezem, hogy alapból elindult, csak a magyarítás meg a mod után nyekkent meg?
  • masterthief
    #10103
    A hibajelentőben megnéztem mit ír ki. szAppName THIEF2.EXE szAppVer:1.9.0.0. szModName: hungapp szModVer: 0.0.0.0. offset 00000000
  • masterthief
    #10102
    Majd megnézem milyen régi videodriverek vannak. Kártyám amúgy ATI (asus) readon EAH3450 256 Mb DDR2 DirectX- 9, DX- 10 támogatás Shader model 4.1. Azóta már 3-szor installáltam újra a Thief2-t de ugyanaz a probléma.
  • jpwadkan
    #10101
    régebbi video driver? (mondjuk nem tudom mikori a kártyád)
  • masterthief
    #10100
    Jöhet még tipp!