10699
  • mike369
    #5535
    #5443 (új címük van)
  • xulon
    #5534
    Hi
    Nemis tudtam hogy kijott ez a játék azthittem még csinálják.Honnan lehet letolteni nagyon kellene már rég várom.A 7wrz-n már nincs fenn mert meghalt az oldal ha valaki tudna segiteni megköszönném.
  • mike369
    #5533
    Andie!
    Küldtem egy mailt az sch editorral kapcsolatban. Pillants majd rá, lécci!
  • Andie
    #5532
    Oké oké, megvan már :)
    Söt, azóta kibújt a boszi a bokorból, elég horror :) Mindenhol száj meg szem a testén
    Most visszamentem a libraryba, és rávettek, hogy keressem meg a barlangját, aztán hozzam el a könyveket, stb.
    Mára itt a vége

    Csak azt tudnám, hogy hol vannak még sarokkövek? Néhányat meglöttem (2, 3?) , ezeket meg is találom, bepáncélozva, hogy újra ne löhessem meg. De a többi?
    A hammeritákkal már full barátságos vagyok, de a pogányokkal még csak a semleges felén áll a mérce. Lövöldöztem a gubóikba is, még Auldale-ben is találtam egyet, ott, ahova nem engednek be. Azért besuhintottam egy vizes nyilat, és ki is irta, hogy státuszváltozás.
    Hány sarokkö van kb egy egy helyszinen? (óváros, piac, auldale, stb)
  • _Vegeta_
    #5531
    Na ugyeugye. Basszus mostis hazaerek 2utan, azt alig van idom gammelni. :((
  • hykao #5530
    khm... nursery = gyermekszoba

    a személyzeti torony máshol van!!!
  • _Atti_
    #5529
    a napló fent van a gyerek-toronyszobában...a jelenben az a rész be volt omolva..(ja és ha ott vagy olvasd el a papirt ami a terem végében van....sokan megszivják hogy nem veszik észre és mikor menni kell ki akkor kell visszamenni érte)
    amugy szerintem a mult is tiszta durva...az árny személyzet azzal a durva hanggal..váh
  • Andie
    #5528
    Hát nemtom, itt egyértelmüen az van, hogy Nursery Tower. Még vissza is kellett menni a kék ködön át a külsö árvaházba, és ott rögtön balra van egy egyenes lépcsö felfele egy kis emelvényre. A tábla szerint az a nursery tower. De napló sehol, és a vasajtó zárva...
  • hykao #5527
    Hát, nem emlékszem pontosan, de Lauryl naplója nem a Gyerek-toronyszobában van (a múltban persze)?
    Nekem úgy rémlik, de lehet, hogy keverem.
    Az mindenesetre biztos, hogy simán fel lehetett jutni a naplóért, nem volt se zárt ajtó, se különösebb trükközés, csak a pedellusokat (vagy ki a fenék azok) kellett kerülgetni.
  • Andie
    #5526
    Skacok, itt vagyok az árvaházban, visszamentem a múltba. Lauryl azt mondta, hogy szerezzem meg a naplóját a személyzeti toronyból. Visszamentem a személyzeti toronyba (külsö árvaház), fel a lépcsön, és ott áll egy vasajtó elött egy ápoló. Még ki is tudom kerülni, de az ajtót nem tudom kinyitni. Ilyenkor mivan?
    Hol van ez a napló? Hogy nyissam ki az ajtót?...
  • _Atti_
    #5525
    az 1 megvan:D kölcsön Pcgurus cédé azt el is kezdtem;)
  • Bandew
    #5524
    A Thief 1-2-t bőven megéri megvenni EVM sorozatként. Ennél hangulatosabb játék nem igazán van (ha a Lucasarts kalandjátékokat nem számítjuk :-D).
  • _Atti_
    #5523
    én utoljára a morrowindet "szerettem és tiszteltem" ;)
    bár én ugy vok vele hogy addig nem tisztelem és szeretem őket amig nem próbálom ki őket;) ezrt szeretem és tisztelem én a warez képviselőit..átszitálják a piacot..legalábbis itt mo-n szerintem elég nagy hatása van....
  • BBird
    #5522
    Ja, max abban a hónapban nem vesz ÖKM-t, vagy megy egy éjszaka dizsibe... ;-))
  • thief3
    #5521
    Vedd meg a boltban, most már az EVM sorozat tagja, nem drága. Én anno teljes áron és így is megvettem. Ha tényleg szereted és TISZTELED is őket, akkor megveszed boltban.
    Ne gyere a "nincs pénzem" szöveggel. Azt hagyd a Far Cry és tsa-ira ami nem ad nagy játékélményt...
    Amúgy meg te dolgod, közöm nincs hozzá :)
  • BBird
    #5520
    2e a bótba'... ;-)
    Annyit simán megér...
  • Bandew
    #5519
    Hát az már eléggé el van ásva.
  • hykao #5518
    Ezt miért nem a Thief 2 topikjába írod?
    ...több esélyed lenne...talán.
  • _Atti_
    #5517
    szerinted ha ismernék régi thiefekkel rendelkező egyéneket akkor nem lennének már meg?:D
    na mind1 szal akkor tisztán és érthetően..
    tud valaki adni egy linket ahonnan le lehet tölteni a thief 2-t?blabla bla ed2k-s linkek stb nem kellenek..
    előre is kösssszi.
  • Andie
    #5516
    Pl elkérheted egy "havertól"...
  • _Atti_
    #5515
    a 2t amugy meg lehet szerezni vhonnan? ha lehet ne p2p rendszereket soroljatok..azt én is tudom de lassu mint tetü egy hónap alatt se jönne le
  • _Atti_
    #5514
    elkezdtem tífezni...az eggyel;) annyira sajnálom hogy fénykorában nem volt meg és nem jáccottam vele..
  • hykao #5513
    ott van
  • Andie
    #5512
    Hm. Lent ahol a biztositószekrény van (generátor?) ott volt egy terem, sok polccal, képcsövek, üvegcsék. Ott lehet mi? (nem muszáj válaszolni :)
  • hykao #5511
    Addig ne, meg amíg bele nem dobod a szennyvízelvezető csőbe.
    Jah kémcső féleségben vér.
    Az átjáró a viharpince felett van (vészlezáró rács, miután a generátorral visszaállítottad az áramellátást).
  • Andie
    #5510
    Na vagyok, bejártunk egy rakás utazási irodát, de sajna júli 3 körül még egyiknek sem volt akciós útja
    80-at meg nem adok egy korfuért, ha 40-ért is meg lehet kapni. remélem jövöhéten már lesz lastminute-juk, és lesz is hely...

    Ó, akkor ne is menjek át a belsö részre, amig Lauryl vérét meg nem szerzem? Jó, hogy mondod. Most lent vagyok a viharpincében (ott az átjáró is, nem?), csak ezexerint nem néztem szét rendesen. Egy üveget kell keresni, benne vér?...
  • Bandew
    #5509
    Hát igen, madárcsiripelésben nem az igazi. :-)
  • _Vegeta_
    #5508
    OOO hat ez alap. tegnapis 3kor fejeztem be, de csak azert mert elkezdtek csiripelni a madarak, es azt utalom. :)
  • Sil3nt
    #5507
    azért voltak kemény részek..én normálon nyomtam de patch nélkül..tehát foggalmam sincs min nyomtam
  • hykao #5506
    Ez a képességeidtől függ, amit mi nem ismerhetünk...
    Amúgy nem veszélyes szerintem.
  • Balli
    #5505
    Mennyire nehéz a játék?
    Milyen szinten érdemes elkezdeni? (felraktam a patch-t)
  • hykao #5504
    ...és vajon mi volt a szándék?
  • Bandew
    #5503
    Inkább csak éjjel játsz! :-)
  • Gunner
    #5502
    Igazad van, csúnya voltam, de a szándék a fontos!
  • hykao #5501
    Na ezezket most minek kellett???
    Ne lődd le a poént!
  • Gunner
    #5500
    És még annyit elárulok, hogy picit könnyebb legyen megtalálni őket, hogy ha villogó fényt látsz akkor ott van egy. Élve-holtan, kémleld a tájat! :)
  • Gunner
    #5499
    A két lépcső alatt vannak csövek, valamelyikébe dobd be. A belső árvaházban van 9 őrült, ha jól számoltam. 1 az emeleten biztosan, 7 mászkál (muhahahahaha) és 1 bezárva az egyik cellába :)
    Most elvettem a kedved a játéktól?
  • Gunner
    #5498
    Jártál már gondolom egy olyan könyvtárszerü szobában ahol 2 sorban van könyvtár polc és az ajtaja üvegből van, kettő oldalu ajtó. Ahogy bemész az oldal jobb oldalán a falnál lévő könyvtárpolc kinyílik.
  • Prince007
    #5497
    A kapcsoló az Északi Galériában nyit ki egy titkos ajtót.
    Itt kell továbbmenni.A feladat is ezt mondja.
  • tutajos
    #5496
    Sziasztok , imádom a thief sorozatot ezért már alig várta a 3. részt. Kéne egy kis segítség mert már két napja bolyongok a pályán és nem jutok semmire.

    Ezek mit jelentenek.

    Use the hidden switch in the study. Then getto the North Gallery before the secret door closes. The North Gallery is on the first floor of the overlock proper, directly below the master bedrom.

    Find and steal the golden slab knov as the compendium of reproach.

    Találtam az asztal alatt egy kapcsolót csak azt nem tudom mit nyit.