10699
  • thief3
    #5615
    Mikeeeet? Ezekről nem tudtam...
    Én csak loptam meg raboltam...
    Egy pár szóban leírnád mi ez a sarokkő, meg facsemete?
    Hogy kell megtalálni/használni...
    Egy tolvaj aki fát ültet(biztos ez a bejelentett munkahelye)
    Garett mint parkfenntartó technikus
  • hykao #5614
    Amúgy tök jó, mert a tiltott könyvtárba minduntalan visszakerülnek az általam ellopott tárgyak, úgyhogy minden alkalommal, amikor az Őrzők Könyvtárában járok, besurranok tápolni a Tiltott Könyvtárba is...
  • hykao #5613
    SPOILER...no csak ki közeledik itt...
  • hykao #5612
    így van, nem bántanak, sőt ha barátságos a viszony a területükre is beengednek. (ez nem vonatkozik a kifejezetten lopós küldetésekre)

    a játék alatti menüben a FACTIONS (vagy valami ilyesmi), magyarítással VISZONYOK alatt láthatod.

    mellesleg akkor te termeszeket sem lőttél, meg elemi gumókat se, meg sarokköveket sem??? se facsemete ültetés, miegymás??? hmm...
  • thief3
    #5611
    A példádon felbuzdulva én is rákötöttem a laptopot a 82 centis szélesvásznú tévére(1024*768), meg a hangot rányomtam bátyám 6.1-es házimozijára(Onkyo vagy mifene), hangerő 3-ason(a tízből, és ez már üt, 6-oson beremeg az ablak a LOTR filmnél EHE EHE EHE )
    Élmények:
    -első őr mikor észrevett felugrottam a székből
    -bátyám benyitott a szobába, a szívem meg leállt...
    -végezetül: a diliházban jártam, öcsém jött megnézni mit csinálok, első kérdése meg az volt: "Melyik csatornán megy ez a király mese?"
    Azt hitte valami Adams Family...

    Más:
    Én ugyan végigtoltam már a gámát, de fogalmam se volt erről a jó/rossz viszonról. Hol a fenében látom hogy mennyire tetszem a pogányoknak/kalapácsosoknak? Meg ez jó valamire? Nem bántanak ha jóba vagyok velük?
  • hykao #5610
    Ó, a korona nem is tartozik bele a 3 különösen nagy értékbe. Hanem ez a... SPOILER
  • Sil3nt
    #5609
    azon gondolkodok hogy milyen története lesz a folytatásnak.... mert ahogy végetért ( direkt nem írom le, aki nem vitte végig annak nagy csalodás lenne megtudnia), tehát hogyan fogják folytatni? mindenesetre érdekes lesz....
  • hykao #5608
    Hát nekem a játék alapján úgy tűnik, hogy azt mindenki tudja, már elejétől fogva, hogy "áruló férkőzött sorainkba", csak azt nem tudják pontosan, kicsoda (mert Caduca sosem ér a végére az értelmezésnek...) néhányan azt hiszik mi vagyunk...

    De mondom, ha jobbnak látjátok a másikat, én nem ragaszkodom hozzá.
  • hykao #5607
    Ja a múltkor valaki kérdezte, hogy mi a 3. különlegesen értékes tárgy (a kürt és a korona mellett) az Elsüllyedt Kurshok Fellegvárban. Hát egy Óriásgyémánt (500-at ér).
    Nehéz kiszúrni, ha valaki nem olvasgatja a hátrahagyott feljegyzéseket, mert ugyanúgy néz ki, mint a világító kristályok, csak más a színe.
  • Zsoldos
    #5606
    Mert mint mar mondtam, a baratnak mutatkozo arulo egyertelmuen arulo. Es ez a szoveg nem ezt jelenti. Igy elveszik az eredeti paradoxon.
  • mike369
    #5605
  • hykao #5604
    No para! becsomagolva csak 28 mega... :)))))))))))
  • Andie
    #5603
    Hát eddig nem sokminden okozott problémát, remélem ezután sem fog
  • mike369
    #5602
    nem tudom! szerinted?
  • Andie
    #5601
    Találunk?
  • mike369
    #5600
    Várhatóan a feladatok magyarítását tartalmazó fájlt külön, feldarabolva rakom majd ki.
    Egyrészt, mert sok időbe telik frissíteni, így nem akarom minden alkalommal feltöltögetni, másrészt, tekintettel a modemesekre.
    A végleges verzióig találunk majd megoldást arra, hogy ne kelljen a teljes 32 Mb-os fájlt letölteni!
  • hykao #5599
    Egyébként este feltöltöm Mike-nak a "trió" eddig elkészült magyarítását. akik az elején-közepén járnak, és nem tudnak angolul, sokat segíthet.
    készüljetek! így a magyarítás 40 mega lesz!!!
  • hykao #5598
    hehe ilyen is van benne? ...nem is figyeltem, sebaj majd most másodszorra (a múzeumban amúgy van egy hamisítvány, az egyik festmény)

    most kipróbálom majd, hogy mi lessz akkor, ha nem adom el a koronát. lesz-e valami tárgy a helyén???
  • Shep
    #5597
    igen közben megtaláltam, a csak hétvégén tudok játszani dolognak ez a hátránya, elfelejtem 1 hét alatt mi is történt 1 hete :)
  • Andie
    #5596
    No, nem birtam ki, redöny lehúz, ajtó becsuk, asszony alszik - thiiiiiiiieeeeeeeeef!
    Hykao, jelentem megvan a facsemete helye, a játék közben rájöttem, miröl beszélsz, de azért köszi a képet :)
    Feltúrtam Gamall barlangját, hát nem volt eccerü az a sok szobor. Aztán mikot meglett a glifé is, irta, hogy le lehet ütni öket. Egyszer észrevettek, hipphopp elökerült vagy 5, de egy ilyen kis emelvényes résznél megakadtak. Próbaképpen kényelmesen leütögettem öket elölröl
    Aztán visszatöltöttem, mert én csak azt szoktam leütni/megölni, akit nagyon muszáj, vagy kötelezö (lásd élöhalott, szellem, stb) Végülis nem quake vagy doom ez...
    Most ugye a múzejumba kell bejutni, nagy nehezen meg is találtam a titkos rácsot, lementem, és elolvasgattam a lapokat. Irta az egyikben Carmen, hogy vár a boltjában az ál-régiségekkel. (erröl véletlenül tudtam, mert ugye én forditottam :)
    Aztán véletlen megnyomtam a glifé jelet, erre se szó se beszéd, mission briefing, aztán múzeum...

    Vissza lehet innen még menni az ál - cuccokért, vagy töltsem vissza (volt egy quicksave-em még a titkos rács elött)
  • hykao #5595
    ...és csemete elültetve(nem volt szivem elégetni)
  • hykao #5594
    Dokkokban vehetsz.
  • hykao #5593
    nem csak akkor tudsz átmenni Bagolyvölgybe, ha a pogányokkal jóban leszel. ilyen szempontból ez mindegy.
    de ha már a diliházba mész, akkor már járnod kellett Bagolyvölgyben...

    kedvezni pedig: sarokkő lődözés mohanyíllal, elemi gumó lődözés, bármely elemi nyílvesszővel, vagy - ha még nem tetted meg - akkor facsemete ültetéssel.
  • Shep
    #5592
    jaj mondasz vmit :), csak emlékeznék melyik árusnál láttam, na megkeressük
  • Gbr
    #5591
    NEMMM...
    Vegyél falmászókesztyüt...
    TALÁN...
  • Shep
    #5590
    na várjál de nekem nem megy ez a falmászós dolog, persze lehet nállam a falmászás nem azt jelenti mint amire ti gondoltok
  • Gbr
    #5589
    A falon...Gondolkozz...
    hykao is ezt mondta nekem,megfogatam.
  • Shep
    #5588
    Az óratoronyba hogy tudok bejutni, látok egy jelet, vezet oda egy cső, de magasan van és nem tudok felugrani oda.
  • Shep
    #5587
    na marha jó akkor nem vettem észre :)
  • Gbr
    #5586
    Ott van a megboldogult csontjai közt.
  • Gbr
    #5585
    6. napon vagyok a játékba,rohat beteg vagyok de nem birom itthagyni...
    A Bagolyvőlgybe csak ugy lehet átmenni ha a víszonyom jóra fordul a pogányokkal, ott kell valamit csínálni?Elraktam a fát de még mindig negatív a víszonyom,sajna mindnent elloptam tőlük+fejbevágtam,tudom hiba volt de majd 2*-ra nemteszem.Azokat a rohat kőveket kell keresem,vagy lehet mással kedvezni nekik?
    Most kell menyek a diliházba,de azt irjátok elég parapálya,előre fosok.
  • Shep
    #5584
    Na fellegvárban megvan a korona de kulcsot sehol nem találom, pedig még a magányos farkas akciónaplóját is elolvastam de hát nem jutottam vele előrébb.
  • hykao #5583
    Andie: facsemete helye
  • hykao #5582
    Hát úgy látom, ez nem a te játékod... :)
    ...és már előre látom, hogy rendszeres látogatója leszel a továbbiakban is a topiknak, ha már az első napon ilyen sikeres küldetésvégrehajtást vittél véghez!

    Elárulom, hogy a haranggal azért kellett volna a Főpapot a Templomba csalnod, hogy zavartalanul beosonhass a lakhelyére! De mivel te már kinyírtad, így kurvára de mindegy, hogy harangozol-e!
    Persze ha te notredámi toronyőrnek érzed magad, akkor kongassad csak azt a kibaszott harangot! ...és várd, hátha törétnik valami.

    Szóval a küldetésed szempontjából lényegtelen, hogy nem megy a pap a templomba...


    MAGYARUL: ne kezd előről a játékot, hanem inkább UNINSTALL!!! Ezt a játékot, nem türelmetlen embereknek találták ki... :)))))))))
  • Shep
    #5581
    nem kell leőröl kezdeni ettől még ellophatod ill inkább már hozhatod a cuccot, csak előbb találdd meg
  • Balli
    #5580
    Magyarul kezdhetem előről a játékot? Na ne akkor inkább uninstall! Szép, jó, ötletes kis játék de szerintem unalmas, nem elég pörgős- legalábbis nekem, habár nem is sikerült igazából belemerülnöm a játékba, akinek ez tetszik annak király! Egyébként azért nyirtam már ki mindenkit, hogy végre történjen valami izgalmas is :)

    De most igy tényleg kezdhetném előről a pályát?
  • hykao #5579
    Úr Isten! Megint idéznék: "Mi van itt ma kérem szépen?" :)

    Gratulálok! Sikerült megértened a játék lényegét! ...mindenkit kinyírtál...hehe ez jó!

    Semmiféle gépet nem kell szétrongálnod!

    A Főpap pedig semmiféle misét nem fog tartani, hanem áldást fog osztani! (persze, ha kinyírtál mindenkit, nem is tudom kit vársz a templomba...lol)

    KÖNYÖRGÖM, HA ENNYIRE NEM ÉRTED MI TÖRTÉNIK KÖRÜLÖTTED A JÁTÉKBAN, AKKOR VÁRJ PÁR NAPOT, ADDIGRA KÉSZ A FELADATOK MAGYARÍTÁSA IS!!! (gőzerővel azon vagyok)
  • hykao #5578
    visszatérve az előző kérdésedre, megint idéznék a feladatokból (megint nem szó szerint):

    Néz körül az Őrzők Könyvtárában, hátha megtudsz valamit a Sötétség Koráról.

    a glifé kulcsos feladatot is a könyvtárban kapod, de már nem emlékszem, hogy artemustól, vagy saját magadtól önszorgalomból (miután beleolvasgattál az összes könyvtárban lévő könyvbe, jegyzetbe)
  • Balli
    #5577
    A templomos résznél járok. Kinyirtam mindenkit, de egyszerűen nem tudom a feladatot teljesiteni: vmi Builder Chalice-t kellene ellopnom+ vmi gépet szétrongálnom?
    A templomban meghúztam a harangot, de a főpap csak nem ment a templomba misét tartani
    Help!
  • Shep
    #5576
    Aha thx, a csatornarendszer megvolt csak a feladatot nem kaptam meg senkitől azt kitől kapom meg?