10699
  • hykao #5695
    Má'késő...győzőtt a kapzsiság... Há' tolvaj vagyok én vagy szociális munkás... :)

    Viszont a Kurshok Koronát nem adtam el...kíváncsi vagyok mi lesz a Múzeumban helyette.
    Bár a Macskaszobrot is - amit a Háziúr szobájából loptam (miután kirúgta Bobot) - viszontláttam a Múzeumban...

    Azért ha megnézted, leírhatnád, milyenek ezek a ál-műtárgyak. :)
  • Prince007
    #5694
    Ez egy játékélményt fokozó dolog.Tehát nincs kihatással rá hogy meghagyod e vagy sem.A játék nem foglalkozik ezzel.
  • mike369
    #5693
    Atírom úgy, hogy ha ez eljut hozzád...
  • hykao #5692
    Ööö, te nem a borral kapcsolatosan kérdezted, hogy viszel-e neki vagy sem???
  • hykao #5691
    mellesleg érdekes, hogy a kapitány a vak feleségének értelemszerűen a gramofonon hagy üzenetet, de lent a titkos helyiségben meg már a levelet úgy kezdi: Edwina - ha olvasod ezt... LOL, hogy olvassa szegény világtalan? vagy Braille írással íróditt vajon? :)
  • mike369
    #5690
  • Andie
    #5689
    Mike : áldásom adom rá.

    Hykao : ezt kérdeztem anno énis, de nem tudta senki. Én elloptam, és úgyemléxem teis. ÚGyhogy most hagyd meg neki, hátha :)
  • hykao #5688
    Más:

    kihatással van a játék további menetére bármilyen formában is, hogy meghagyjuk az özvegynek a megélhetéséhez szükséges pénzt, vagy sem??? vagy ez csupán egy amolyan játékélmény fokozó dolog???
  • mike369
    #5687
    Valaki rálicitál még a Baljóslatok Kompendiumára?
  • hykao #5686
    Ehh, nekem mindegy, majd tájékoztassatok a végeredményről.
    addig folytatom egy kicsit a fordítást.
  • mike369
    #5685
    akkor már inkább a Baljóslatok Kompendiuma
  • hykao #5684
    ...kivonata

    A kivonathoz ragaszkodom!!! ez teljesen kifejezi az ide vonatkozó compendium szót!!!

    amúgy van olyan magyar szó, hogy kompendium

    Baljóslat Kompendium???
    Baljóslatok Kompendiuma???
  • mike369
    #5683
    a sötétet hagyjuk ki belőle, mert a kor is sötét... ne legyen minden sötét...
  • mike369
    #5682
    Baljós Jövendölések
  • Andie
    #5681
    Ja, úgy más...
    Bűneink Kivonata
    Kivonat a Baljóslatokból
    Sötét Próféciák
    Vészjósló Próféciák Kivonata

    Egyébként is : Baljós Árnyak
  • hykao #5680
    Caduca ezt olvassa fel belőle: "...mikoron megáll az idő...a gonosz felfedi kilétét..." (Gamall persze tesz egy gyenge félrefordítási kisérletet: "mikoron megáll az idő...az első kijelöltetik"...LOL)
  • hykao #5679
    Baljóslatok Kivonata? Hmm???
  • hykao #5678
    De ez egy szövegkivonat! a próféciákból, ami nyilván egy könyvtárnyi lenne! ez egy olyasmi könyv, amiben a próféciák baljóslatú kivonatai vannak!!!
  • Prince007
    #5677
    Egyetértek.
  • mike369
    #5676
    ez jól hangzik!
  • Andie
    #5675
    Kivonat... kivonat az egy valamilyen rendszer szerinti részletei egy szövegnek. A Gyalázatnak meg a Szégyennek nincs ilyenje.
    Akkor már inkább Bűnlajstrom.
  • Prince007
    #5674
    A Gyalázatok Kivonata jó.Vagy Szégyen kivonat?
  • mike369
    #5673
    csak ne legyen kötőjeles, az olyan fura...
  • mike369
    #5672
    A Gyalázatok Kivonata vagy Bűnök Kivonata szerintem jó.
  • hykao #5671
    Emberek! Szar van a palacsintában!

    A Compendium of Reproach nem jó úgy, hogy Gyalázat-lista! Most értem oda, amikor Caduca felolvas belőle, ez egy kivonat, de milyen kivonat legyen??? Gyalázat-kivonat? vagy Gyalázatok Kivonata??? Vagy mi???

    Ötletek???
  • csuvakka
    #5670
    Szerintem a végén Garrett olvasgat a könyvtárban. Mindig is kiváncsi volt a tiltott könyvekre, és hát végülis ő maradt az utolsó Őrző. Nemde?
  • ronhaven
    #5669
    Ja jo
  • hykao #5668
    azt hittem, azon a lapon voltak a glifék szövegei.
    nem egyértelműen tetted fel a kérdést: "Honnan veszed ,hogy eletmeghosszabbito?", azt hittem azt kérdezed, honnan veszem, hogy ilyen glifé van.
  • ronhaven
    #5667
    Igen ,es ennek mi koze van a kitepett laphoz?
  • hykao #5666
    onnan veszem, hogy az Őrzők Tiltott könyvtárában van egy jegyzet, ami arról szól, hogy az egyik őrző nagyon kíváncsiskodik a többiek által tabunak tartott, illetve szerintük nem is létező, életmeghosszabbító, és alakváltó glifékről. az érdeklődő őrző szerint e két glifé birtoklása rendkívüli hatalommal ruházza fel, a birtoklót...
  • ronhaven
    #5665
    Honnan veszed ,hogy eletmeghosszabbito? Szerintem az csak egy hangulatkelto video, mint ami hammerek meg a paganok elott is van. Nincs kulonosebb jelentosege.
    A vegen az meg egy egyszeru scribe, max egy keeper, aki eszrevette ,hogy eltuntek a glyphek.
    De ,Caducat oli meg Gamall,hogy a helyere keruljon.
  • Prince007
    #5664
    Akkor ki az akinek megölésért Garrett-et itélik el?
    Nem ő Caduca?
  • hykao #5663
    No de az első átvezető videók egyikében nem azt mutatják, amikor megtalálja az alakváltó, és az élet meghosszabbító gliféket, és kitépi a könyvből???

    Szerintem a végén ő van amúgy a könyvtárban...
  • ronhaven
    #5662
    #5638
    Caducanak semmi koze az egeszhez,o csak egy oregasszony ,akit a keeperek tartanak,hogy olvasson.
  • hykao #5661
    Jó, hogy mondod! Akkor mindjárt bekerülök a börtönbe is, hogy annak is a "trióját" lefordítsam.
  • benlude
    #5660
    Ja akkor az volt a gond nálam, hogy a boltost is leütöttem. :-)
    Tudom, hogy ez hatalmas hiba volt, de utálom amikor elkezdenek visongani, hogy "úristen! őrség! egy ember! ide jöjjenek!!!" Ilyenkor előjön belőlem az agresszív...
  • benlude
    #5659
    Na ugye. :-)
  • thief3
    #5658
    Még jó hogy van egy csomó nem Quick Save mentésem...
    Így gyorsan betölthetek bármelyik részhez :D
  • benlude
    #5657
    Én simán bementem amikor fent volt a víz, igaz egy kicsit vigyázni kellett de nem volt gáz.
    A falmászó kesztyűvel a rács mellett fel, majd a sarokban ahol van föld le és már ott is vagyok.
  • thief3
    #5656
    Nem még van víz a csatornában, most ugrottam bele(jól van na beleestem), mikor jöttem visszafele...
    Nem nevetni!!!

    De ez gáz, belefulladok a vízbe, majd betölt hogy a börtönben vaok. Mind1, innen még úgy se szöktem meg :D