10699
  • Andie
    #5775
    Erröl beszélek. "Ismert filetipus" - igy megpróbálja megnyitni a marhája... be lesz zippelve.

    A string_tags-ra is közben kitaláltam egy megoldást, (a sima másolásnál kicsit elegánsabbat), de ha nem haraxotok, majd holnap csinálom csak meg.
  • tibor16
    #5774
    Nekem is ugyanígy jön be..
  • tibor16
    #5773
    Aham, most értettem meg, tehát abba barmolt bele vmi, amit letöltöttem...
  • thief3
    #5772
    Nagy fába vágtátok a fejszét :D

    Nem lehetne egy fájlba betömörítei és úgy letöltésre tenni?
    Nekem pl a 2. fájlnál(sch_strings.sca) mikor kattintok beadja egy oldalon az egészet, ahelyett hogy letöltené a marhája. Én tudom hogy a "cél mentése másnéven"-re kell nyomni, de nem biztos hogy mindenki.
    Szal mivel úgy is egy mappába kell tenni, érdemesebb volna egy fájlba tömöríteni nem?
  • tibor16
    #5771
    OK. Nem baj, akkor így fogok jáccani, mer már nem bííírom továáább. ehem... Ráadásul csütörtöktöl nem lesz netem hétfőig (szolgáltatót váltok, chellos leszek). Már, ha a célok megvannak, az is óriási dolog - legalább is nekem.
  • hykao #5770
    párbeszédek nincsenek még lefordítva!!!

    a feladatok, jegyzetek, kikötések pedig a toronyóráig vannak kész (+ börtönös rész), folyamatosan csinálom, pár nap múlva kész az egész "trió"!
  • Andie
    #5769
    (Mellesleg van a telepitöben egy Biztonsági mentés készitése funkció, illetve a Restore - ezzel kiküszöbölhetö, hogy hasonló esetben az egész játékot újra kelljen rakni. Remélem legalábbis a backup funkcó müködik :)
  • tibor16
    #5768
    Az sca-t meg átneveztem, ahogy a letöltés mutatja, minek kellene lennie, de nem biztos, hogy ez így jó.
  • Andie
    #5767
    Ó baze baze baze!!!
    Vannak file-ok, amiben több sort is forditani kell (föleg a string_tags könyvtárbeliek)
    Ezeknél csak az elsö sort forditja, hisz az sch editor csak 1 file - 1 sor módon importált.
    És most hirtelen nem is tudom javitani, mert felboritja az egész koncepciót. Valahogy el kell tárolni, hogy ugyanaz a file több angol sort is tartalmazhat... arrrrrrghhhhhh...
  • tibor16
    #5766
    Igen, letöltöttem, kicsomagoltam.
    Most elindítottam a gémet, a célok szépen bejönnek magyarul, a párbeszédeket meg vagy csináljátok még vagy nem jön be. Azt a "<!--saved from url." meg megpróbálom megkeresni, már ha kitudom nyitni. Ha nem, újra rakom.
    Az jutottmég eszembe, hogy a KGY oldalát amikor leírta vki akkor kipróbáltam, kíváncsi voltam meddig jutott, -nem lehet, hogy annak a telepítője csinálta.... bocs, tényleg csak kíváncsi voltam...
  • Andie
    #5765
    Mike : az sca szerencsétlen módon valami hüje windowzos kiterjesztés is. Esetleg érdemes lenne bezippelni, mert nyilván úgy érzi, hogy ez amolyan fajta file, és telepiteni akarja, vagy mittomén mitakar vele...
  • Andie
    #5764
    Valami belebarmolt az SCA file-odba. Az van benne, hogy "<!--saved from url."
    Ezt nem fogja megtalálni a thief könyvtárba a telepitö :(
  • hykao #5763
    letöltötted mind a 3 fájlt, és a tömörítettet kicsomagoltad???
  • tibor16
    #5762
    Cannot open file:G:\Thief-Deadly Shadows\Content\T3\<!--saved from url. -ezt írja ki...
    Mi a tököm van? A másik meg, amikor tölteni akarom a sch_strings.sca fáljt, nekem html-t csinál belőlle. Ez rendben van így? Help plzzz
  • mike369
    #5761

    TÖLTHETŐ A TELEPÍTŐS VÁLTOZAT!
  • hykao #5760
    Letöltöm akkor.
  • Andie
    #5759
    Nem akartam a postaládád terhelni újabb 2 megával, ha esetleg ez megint bugos.
    Elküldjem, vagy mostmár letöltöd a siteról?...
  • Andie
    #5758
    Ezexerint még olyat is tud, amit bele sem épitettem.
    Miez, ha nem profizmus?
  • hykao #5757
    Nekem nem jött mail.
  • mike369
    #5756
    én úgy próbáltam ki, hogy visszaraktam az angol fájlokat, meg még bele is irkáltam és MEGY!
  • Andie
    #5755
    Na, remek.
    Azért jó lenne, ha még gyorsan kipróbálná valaki, akinek az angol verzió van fent (jáccana is kicsit vele).
    NEhogy letöltség 28-an, azt mindenkinek passzravágjam a játékát :)
    (bár nagy kárt nem okozhat, max újrainstall. mentések megmaradnak)
    Mike : a zenék ottvannak?
  • hykao #5754
    Na most értem haza. Mi vót? Mi van? Megvan a telepítő, vagy mi?
  • mike369
    #5753
    M.Ű.X.I.K.!.!.!
  • Andie
    #5752
    Na remélem mostmár jó.
    Igy jár az, aki olyan gépnél fejleszti az installt a játékhoz, ahol nincs fent a játék :) (céges gép)
    Bár ha jobban meggondolom, akár be is vihetném :)
  • thief3
    #5751
    Anyám!!!
    Dehát ettől béta az alfa nem?
    Csak nem elrontottátok az aliast :)
  • mike369
    #5750
    á, semmi! csak egy aprócska bug.
    csak amíg nem működik tökéletesen, addig nem rakom ki, nehogy valakinek kicsinálja a játékát (+ elkerülendő az esetleges anyázásokat)
  • thief3
    #5749
    Mi a baj?
  • mike369
    #5748
    1 privi...
    ..de jópofa!
  • mike369
    #5747
    Nézem!
  • tibor16
    #5746
    Hupsz..........mááááár naaaaagyoooooon vááárjuuuuuuuk!!!!
  • Andie
    #5745
    Mike, Hykao : telepitö béta verziója ment. Feedback pls. Ha úgy látjátok, akár ki is lehet tenni a közösbe.
  • Prince007
    #5744
    Így ki tudod nyitni.
  • Prince007
    #5743
    Menj a Viharpincébe szedd ki a rossz generátort a helyéről,szerezz egy jót a Padláson és a jót tedd a helyére.
  • Wing Rockling
    #5742
    Nem tudok az elmegyógyintézetnél tovább jutni, nem tudom átkapcsolni azt az akármit a falon hogy ki nyíljon mellette az ajtó. Valaki tud segíteni?
  • thief3
    #5741
    Kitartás! Veled vagyunk!
  • Andie
    #5740
    Itt vagyok, elnézést kérek mindenkitöl, aki annyira várta tegnap az installert, de a bakcup funkcióval elszöszmötöltem kicsit, márpedig anélkül nem illik ugye kiadni a cuccot (bár újrainstall mindent megold gond esetén :)
    Aztán 23 óra fele leszakadtam a netröl, és vissza se tudtam menni. Kisérteties volt a dolog, mert chello.hu -t tudtam pingelni, minden mást nem. Aztán hajnal 1-kor mármár kész voltam az installerrel, mikor belefutottam még egy problémába (az sch file-ok nem egy könyvtárban vannak, ráadásul van több azonos nevü is, igy el kell tárolnom a helyüket is), ez aztán felforditotta az egész dolgot.
    Net továbbra sem volt, igy mailen nem tudtam elküldeni ide be a céghez a cuccot, hajnal 1 fele elmentem hát aludni.
    De most már nyitom is meg a projektet, és amilyen gyorsan csak tudok, leforditok egy béta verziót.
    Köszi a türelmetetek!
  • tibor16
    #5739
    Jóóóó reggeltet..................
  • thief3
    #5738
    Na én megyek aludni, mára ennyi.
    Sajnálom hogy Andie nem készült még el, remélem holnap már arra ébredek.

    Irány a meló, hova is tettem a tolvajszerszámaim
  • thief3
    #5737
    Dehogynem működik:
    Isonews
    A warez él

    Magyarítás: lesz. majd.
    Végigjátszás: angol van.
  • Hmuda
    #5736
    www.nforce.nl

    Kb egy éve ez a warez hiroldal.