10699
  • Zsoldos
    #5815
    Hat szarul hangzik. Enis "szorakoztam" mar pipeokkal meg egyebekkel sunon, csupa macera. Mondjuk en nem assemblyztam sokat, ott a posix azt jovan :)
  • Andie
    #5814
    Nem a mobilos üzletágnál voltam :)
    De valóban vicc, hogy látszólag 2-3 paramétert kell beállitani, azt kész. És mégsem megy. Vagy nem user-friend :)
  • thief3
    #5813
    Én sem vaok Vodás. Mióta hazudtak a reklámban és meg is büntették őket, egy szavukat sem hiszem el.

    Ez vicc hogy pont te nem tudod beállítani az mms-t aki ennyire ért a telefonos dolgokhoz :(
    B@szogasd az ügyfélszolgálatot tovább:
    "Hanyas vagy te disznó..." :D
  • mike369
    #5812
    Sajnos nem vagyok előfizetője a kedves, öngyilkosságra készülő matektanárt is soraiban tudó telefontársaságnak...
  • mike369
    #5811
    Kint van az új telepítő, új fájlokkal!
    Lehet szedegetni!
  • mike369
    #5810
    már jónak kell lennie...
    nekem is feltűnhetett volna tegnap, hogy annyi bejegyzést kezel, ahány fájl van. pedig..............
  • Andie
    #5809
    12:38-kor elküldtem!

    MÁS : nem tudná valaki megmondani, hogy a vodafonnál miket kell beállitani, hogy tudjak mms-ezni? A tököm kivan már a dologgal, 2 napja próbálom, már mindent átállitottam, beállitottam, engedélyeztem, letiltottam, ahogy azt az ügyfélszolgálaton mondták, de továbbra sem küldi el, hanem "szolgáltatás elutasitva" üzenettel bemutat
  • mike369
    #5808
    jönnön csak, már várom....
  • Andie
    #5807
    Mike, Hykao : megy az új installer?
  • thief3
    #5806
    Ja, az a sz@r ahol egy "szakértő" beszélt baromságokat az AVP-ről is.
    Megvan a véleményem róluk az FIX :D
  • tibor16
    #5805
    Egy 5 szavas mondatból...????
  • thief3
    #5804
    2*? Jó is lenne, de ha a nulláról kezded mint én szoktam akkor már a tervezéskor el kell dönteni hogy akkor ide listbox jön-e vagy combo stb.
    Ha meg egy projectet folytatsz(fejlsztés), akkor meg a másik programozó(k) munkáját kell figyelned hol nem hibatűrő.
    Nálam a vizsgán a fele progi a tesztelésnél bukott meg, én Php-ből írtam, mindenki más Delphi-ből.
    Az enyémbe nem tudtak belekötni, pedig jól próbálkoztak :D

    A felhasználóbarát dolog azt is jelenti hogy logikus legyen a program, ne átláthatatlan amit csak te értesz.
    Nem érthet mindenki mindenhez, ezért kell tájékoztatni az embereket hogy ez akkor hogy is működik(a játék dobozába vajon minek raknak használati utasítást? :D )
  • hykao #5803
    Fix.tv egyik gyerekek által vezetett műsora (aminél már csak az a nagyképű dagadt varacskosfejű madár idegesítőbb...Kristóf vagy ki a fasz...)
  • thief3
    #5802
    Ez valami műsor? Szerintem én be se tudom fogni kábelon(hála égnek)
  • Andie
    #5801
    Elég kidolgozatlan müsor lehet
  • mike369
    #5800
    Majd nézd meg, milyen játékokat értékelnek nagyon jóra és akkor rájössz, hogy mi itt a bibi....
  • bazza
    #5799
    OFF: Behalok! Látta vki a Gameover című űbergagyiságot?
    Egyik részben, (amit most néztem meg, mer unatkoztam) a Thiefet tesztelték...össze vissza beszéltek, azt se tudta az a két marha, hogy miről hablatyolnak! Elképesztő baromségokat mondtak! Elkezdték fikázni a grafikát...Jázusom! Ez nekik "kidolgozatlan" és "pocsék"???
    Hogy dolgozhatnak ilyenek egy TV műsorban! MInden játéknál két dolgot mondanak..." kidolgozott" "kidolgozatlan"...

    Hát én most nagyon kiröhögtem őket!
  • Bandew
    #5798
    Amíg a fordítás készülget, én addig Thief 1-ezgetek. :-D
  • mike369
    #5797
    nyilván ezek: mert, és, a, hogy, is
  • Wing Rockling
    #5796
    jah, csak 4. 8)))
  • Wing Rockling
    #5795
    Mindössze 5 olyan kifejezés volt ebben a szövegben amit nem értettem.
  • mike369
    #5794
    nehogymár ezt a lámerdolgot valaki magáravegye!!!!!!!
    nem bántásnak szántam csak tény, hogy kapok néha 1-2 igencsak "érdekes" mailt és néha kibuggyan belőlem ez a kifejezés.
    de akinek nem inge, ne vegye magára, akinek meg inge, az viselje büszkén. nem kötelező mindenkinek mindenhez érteni...
  • Andie
    #5793
    Hát ha mond neked valamit :
    Mert tele van ilyen hüje LTG-kkel meg DLU-kkal, amik például csak akkor hajlandóak felcsatlakozni az OSP-re, ha külön memóriacimen beállitod nekik az OSP ip cimét. És sajnos ezekben a központokban egyébként sem kényelmes 4GL windows rendszer van, hanem Sun solaris, ahol még a pipe kommunikációt is neked kell megirni, söt, még a vermeket is. Szóval néha mármár assembly mélységü c kódokat irtunk, hogy másodpercenként többezer hivást tudjon feldolgozni, lekezelni, a threadpoolunkat meg még az osztrákok is megcsodálták.
    Részletes dokumentáció kérésre.
  • Zsoldos
    #5792
    ugy ertem milyen rendszer, hogy nincs valami rendes apija?
  • hykao #5791
    amúgy ahogy már sokszor említettem a feladatok, jegyzetek, kikötések jelenleg a toronyóráig (+ börtön) vannak kész. pár nap, és ezek teljesen készen lesznek.
  • Zsoldos
    #5790
    miert kell hw kozel programozni azt az alkozpontot?
  • hykao #5789
    szerintem ez a mostani is meglehetősen lámertűrő.
    má' elnézést, de aki nem képes megbírkózni, egy tömörített fájl letöltésével, annak kicsomagolásával, majd a kapott tartalomból (3 fájl) elindítani az .exe fájlt, az kérje ki kezelőorvosa, gyógyszerésze véleményét...
  • Wing Rockling
    #5788
    THANKS!
  • Andie
    #5787
    Akkor bizonyára tudod, hogy egy program lámertürövé tétele kb 2x annyi idö, mint a funkcióinak megirása. Az elmúlt 2 hétben párhuzamosan forditottam és irtam a tool-okat a munkánk könnyitésére (eddig 5 programot). Közben folyamatos nyomás volt a részetekröl, hogy mikor lehet már magyarul játszani (ami jogos is, hisz azért kezdtünk neki).
    Nosza, hogy a félkész magyarositást is tudjátok használni, nekiestem az installernek. A funkcionalitására koncentráltam, hogy müködjön, és minnél hamarabb nálatok lehessen. Ezért fapados még kissé, azaz nem túl lámertürö. De azért az alapvetö védelmek bennevannak. Ha adtok még 1 hetet, kalapáccsal sem lehet elrontani - már ha szükség van ilyen biztositásra.

    A telefonalközpontok a siemens alköpontokat jelenti, ami pl a matávnál is van, többszázezer felhasználót képes kiszolgálni. A legutóbbi projektemet braziliába, angliába és szingapúrba installálták ki. (legutóbbi 3 millió elöfizetöre készült)
  • mikeleroi
    #5786
    Ha Lamer vagyok, akkor Lamer vagyok...

    Mellesleg azért kérdeztem a lamerkedést, mivel írtátok, hogy a játék közbeni szöveg feliratok is készülnek. A telepítést követően változást csak a feladatok magyarításánál láttam. Miután félreértelmeztem az előttem hozzászólókat, úgy gondoltam, hogy az installer csak bizonyos részeket magyarít, és egy része a dolognak még mindíg fájlcserélős...

    Az hogy valaki nem programozó, az nem jelenti feltétlenül azt, hogy nem jó felhasználó. Ez nem személyeskedés, nehogy félre értse valaki!
  • thief3
    #5785
    Bizony EZ is nagy fa mert nem lámerbiztos módszer :D
    Tudod ha mást nem, ezt belém sulykolták minden programozási nyelven: valamennyi programnak felhaasználóbarátnak(lámerbiztosnak) kellene lennie.
    ezt viszont a legnehezebb elérni, minél többet tud a progid annál bonyolultabb és annál könnyebb nem jól használni a NEM hozzáértőknek...

    ui:ez a "hardwareközeli programozás a telefonalközpontoknál"
    mit takar? Csak nem ezért volt "áthallás" nálunk? :D
    Na jó ez rossz vicc volt! Bocs, de nem tudtam kihagyni.
  • hykao #5784
    ...akinek nem inge, nem veszi magára...
    ...vagy téged Lámernek hívnak???
  • mikeleroi
    #5783
    THX Andie! Csak azért gondoltam a másolgatásra, mivel alább írtátok, hogy még problémás a dolog... De így már tiszta!
  • Andie
    #5782
    MikeLeroi : 3 file tölthetö le a magyaritás oldalról. Illetve mostmár csak 1, összezippelve. Ez kirakja a 3 filet (exe, sca, cut) egy könyvtárba. Az exe-t elinditod, és teszi a dolgát. Ilyen kiterjesztésü file-okat nem találsz a játékban (sca, cut), mert akkor elég lenne egy sima copy, nem kinlódnék 3 napja az installerrel.
  • mikeleroi
    #5781
    Üdv! Régóta figyelemmel kisérem áldásos tevékenységeteket. Királyok vagytok!

    Figyuszka! Letöltöttem a telepítős változat aktuális verzióját.

    Lehet, hogy nem voltam elég türelmes, de nem találom a játékon belül a .sca és .cut fájlok helyét, vagyis nem tudom, hogy hogyan cseréljem ki a ezeket...
  • tibor16
    #5780
    ...ehem .... sztem elég ha én mondom magamról......
    Amit csináltatok(tok), az előtt vszont le a kalappal. (kár hogy nincs ilyen ikon) -ezért
  • mike369
    #5779
    ez csak egy CSEMETE
  • mike369
    #5778
    Lámervédelmi okokból a három fájl a régi módszerrel, egyben tölthető le...
  • tibor16
    #5777
    Amikor megint leszedtem, "cél mentése másnéven" akkor még a helyes kiterjesztést kellett adnom, és most megcsinálta ...
    ...bocs a lámaságért, de sztem, ebbe nem csak én ütközöm bele...
  • Andie
    #5776
    Thief3 : Ha ez nagy fa, akkor én már eddig erdöket vágtam ki Az elkódolt csc file buherálása, az nagy fa volt. Meg az elözö munkahelyemen a hardwareközeli programozás a telefonalközpontoknál... na az nagy fa
    Ez inkább érdekes, és kihivásokkal teli. Az egésszel nem lenne baj, ha nem 3 nap alatt kéne megoldani De azért igyexem...