10699
  • mike369
    #6575
    Jó lét, polgártárs! Mi a gondja?
  • thief3
    #6574
    Hát...
    De nyugadtan mond az élményeid. Meghallgatjuk azt is(brumm, brumm :)
  • hykao #6573
    Ne csak próbálj, hanem tedd! :))
  • Takimate
    #6572
    "benézni a fórumba" = "benézni a topikba"
  • hykao #6571
    Sort keríthetünk rá, még megvan.
  • Takimate
    #6570
    Megpróbáltam ismét benézni a fórumba, de még mindig feleslegesen...
    Szerettem volna leírni a játékélményemet, mivel időszűke miatt csak most jutottam el a játék kb 60 %-ához, de szerintem lófaszt nem érdekelne.

    Beszéljek a motortuning terveimről inkább ?
  • thief3
    #6569
    Én is
  • Andie
    #6568
    Na azért. A8 4.2-öt még kipróbálnám énis :)
  • hykao #6567
    *cincogi
  • hykao #6566
    Jó, mondom, a te dolgod! Nekem is volt nem egy 5.7-es amerikai vasam (inkább GM termékek), de sajnos közel sem mennek olyan jól, mint egy ua. cm3-s Merci, vagy BMW ...és hát a futóműről meg sok minden másról nem is beszélve...
    Amúgy azért nehogy azt hidd, hogy én ilyen cicogi autókat szeretek. Pl. ilyeneket nyúztam már: CE 3.4 AMG, S6 4.2Q, A8 4.2Q
  • Andie
    #6565
    Hykao : alkalomadtán állok elébe :) Ha láttad a 2F2F-t, akkor ott sem tudták azért kihagyni, mikor a Cuda mellé beállt a cincogi, és vinnyogtatta a motort, aztán a Hemi meg egy gázadástól megcsavarta a kasztnit, mire leesett a szöszke csávó álla. No persze aztán a film miatt nitróval a japók gyöztek, csak sajna a valóságban 800 ló ellen baxhatták volna - kivéve ha térugrást hajtanak végre :)))
    Szóval hiába a magas fordulat, ha nincs alatta erö. Utcai viszonylatokban lehet, hogy jobban szerepelnek a kis japó gépek, föleg mivel olcsóbbak, mint a nagyvas, de egy viper vagy egy mustang boss ellen semmi esély. (legalábbis eddig nem láttam olyat)
    A disztárcsa tippet köszi, már láttam a szörnyüséget, és erröl beszéltem mikor az igénytelenség felé hajló tuningot emlegettem :) A másik kedvencem a világitós szelepsapka.

    Thief3 : Vállalom :) Ha már a Ford Mondeo Fan Club elnöke vagyok Legalább ne egy szimpla gyári géppel képviseljem a társaságot, ugyebár :)
    Van még néhány okosság azért bent, de ha már azzal is elöjönnék itt, végleg lehurrognának :). Persze magánban vagy személyesen örömmel állok rendelkezésre.
  • thief3
    #6564
    Megnéztem a többi képet is.
    Hát te tényleg FANatikus vagy :)
    Azért a rendszám már szinte túlzás nem :) olyan Jimmy-1 szerű
  • hykao #6563
    Ajánlom figyelmedbe a kint már nagy népszerűségnek örvendő, itthon mostanában megjelenő pörgettyűs dísztárcsát :)))))))))
  • hykao #6562
    Jó, értelek, azért én is tudom milyen a szerelem... :)))

    Amúgy meg sajna sok cincogó japó fog otthagyni, bármilyen amerikai vasad légyen is...ha másként nem, akkor kanyarban... :)))
  • thief3
    #6561
    Hm, nekem eszembe se jut a Foxi ha német AUTÓRÓL van szó.
    Na hagyjuk, mert ez tényleg nem az a topik.
    (de a legtöbb lopott autó ezekből kerül ki => van kapcsolat a játék és autók között :)
  • Andie
    #6560
    Thief3 : oké, tesztelni is fogom, meg Mike-al egyeztetek, hogy miként tudok bekapcsolódni ismét. Igen, az én verdám, van ott több kép is , gondolom megtaláltátok.

    Hykao : márpedig ilyen vagyok, azt vallom, hogy tegyük a verdát személyessé, ne legyen olyan, mint ami tömegesen futkos az utcákon. Persze az igényesség keretein belül, tehát én sem dijazom az ilyen sufnituningos dolgokat, mint a redözött motorháztetejü suziki, vagy összevissza matricázott (momo, brembo, stb) ezeréves lepukkant cucc. És ellentétben veled nagy amcsi vas rajongó vagyok, mint ahogy már itt tárgyaltuk is, ezt a Mondy-t egy mustangra fogom elcserélni rövidesen, V8, 5 liter, charger, meg ami kell. És jöhetnek cincogni mellém a japó fünyirók
  • hykao #6559
    Nem lett volna elég azt mondanom, mert pl. VW, és Porsche nekem nem jönnek be.
    A VW annyit nyújt mint egy Ford, csak jóval borsosabb áron.
    ...és most ne jöjjön nekem senki azza a Phaeton-nal vagy mi a szösz a neve...
  • hykao #6558
    így van. én azt írtam le amit gondolok a dologról.
    aztán, hogy neked, vagy másnak ez jön be, az a ti dolgotok.
    én sem akarlak meggyőzni.
  • thief3
    #6557
    Jól van na OFF is kell néha :)
    Ráfogjuk Andie-ra
    Egyébként elég lett volna azt mondanod hogy német autók.

    (meg Jaguar, az se rossz, látom azért van izlésed :)
    Fura, én mióta az eszemet tudom imádom a német autókat.
    Sajnos még nem kerestem hozzá elég lóvét, de ami késik...
  • Davidsned
    #6556
    Nem akarlak meggyőzni itt, mind1... Végül is ízlések és pofonok.
  • Davidsned
    #6555
    Hát nálam az a helyzet, hogy az élsimítás szóba se jöhet nagyon, mert úgy már nagyon lelassul a játék úgyhogy ez a Bloom végig be van kapcsolva.
  • hykao #6554
    Hát ez már baromi OFF, és van erre való topik (AUTÓmánia topik), de sorrendben: Mercedes, Audi, BMW (de nem szeretet alapján, hanem inkább úgy mondanám, hogy tetszés + tapasztalatok alapján) ...és még a Jaguar XK8 , vagy XKR (de jelenleg nem lenne célszerű egy ilyet beszereznem)
  • hykao #6553
    Ó Andie, nem mondod, hogy te ilyen neonbetyár vagy?! Meg ilyen trükkösfényszórós, pirosrafestettféknyerges?! :))
    No mindegy, ha neked ez tetszik...
  • thief3
    #6552
    Azért egy Hammer-t elfogadnék, meg passzol is a játékhoz(kalapácsosok)

    Viszont milyen autót szeretsz te?
  • thief3
    #6551
    Így se jó akkor írd be ezt a böngészőbe:

    http://free.x3.hu/andiemondeo/dscn1749.jpg
  • thief3
    #6550
    Itt nézd meg ;)
  • hykao #6549
    nálam csupán 403-as jelenik meg, semmi más...

    ízlés kérdése, de nekem akkor sem tetszenek a csili-vili baromságok...és már az amerikai autók sem.
    korábban volt jópár amerikai verdám...de már kiszerettem belőlük :) ...mert semmilyen észérv nem szólhat egy amerikai kocsi mellett...csak a szerelem...de az ugye mint tudjuk, múlandó... :)
  • mike369
    #6548
    Üdv itthon!
    Haladgatunk...
  • thief3
    #6547
    Ez a te autód?
  • thief3
    #6546
    Aloha Andie! Üdv itthon.

    A magyarítás a gyakorló pályán+az elsőn(random szövegeket leszámítva) teljesen kész.
    Viszont tesztelheted te is.
  • Andie
    #6545
    Na, ittvagyok, megjöttem, élek virulok, rögtön nekikezdek visszaolvasni, asszem lesz mit :) Addig is röviden valaki számoljon már be, hogy mizujs, úgy játék mint magyaritás terén :)

    Hykao : ejnye, pedig jól is tud ám az kinézni No persze nem cincogó 9000et pörgö kamikáze fünyirókkal, hanem mondjuk egy erösebb amcsi vassal
    Majd eccer (t3hun partin?) megmutatom élöben, és meglátod
  • tibor16
    #6544
    Sziasztok, -érdekes fordulatokat vesz a történet. Most találkozott Garret a temetőben az örzőkkel. Nagyon úgy néz ki, inkább "felnőtt" mese ez a csavarok alapján. :-) Fordítás nélkül feleannyit érne számomra, lehet nem is érteném. Ehhez nem elég a PC-és nyelvtudás meg a szótár.... biz'a.....
  • hykao #6543
    Az a gondom vele, hogy nem csípem a Fast and Furious féle szarságokat...flitter, neon, cincogó motorú japán, meg egyéb "csodák" stb. ezen kívül a fizika komoly visszalépésen esett át...de végső kegyelemdöfésként -> nincs belsőnézet.
    Én olyan autós játékkal nem játszom, amiben nincs belsőnézet.

    de elég az OFF-ból...
  • hykao #6542
    kapcsold be, és meglátod.
    nálam alapból kiesik a mókából, mert ezt bekapcsolva automatikusan kiiktatja az élsimítást...
    másrészt szerintem ehhez a játékhoz (meg a hangulatához) nemigazán illik.

    amúgy egyfajta tündöklő homályosság (BLOOM effekt...bloom-szépség), mint a Prince of Persia 4.-ben, vagy a Hitman 3-ban, ill. a Deus Ex 2-ben.
  • thief3
    #6541
    Köszi szépen!
    Szedem le aztán alszok
  • ShaiHulud
    #6540
    omegadrivers

    srac a sima atis catalysteket szokta tovabb optimalizalni es egyeb hasznos funkciokkal ellatni, pl overclock lehetoseg...
  • thief3
    #6539
    mi az a omegaverzió? felsötétítenél?
  • thief3
    #6538
    Ezt a kira dolgot azért érdemli meg, mert kihasználja a technikai lehetőségeket, megkérdezi a rajongók véleményét és beleépítia játékba, és az üzleti stratégiájuk se rossz.

    Mellesleg ez már azt se tudom hányadik NFS :)
    Bár jobb szeretem a hagyományost amiben L.Diablo van meg Mclaren, nem ilyen tuning műzlisautók.
    (bár elfogadnám őket, de méginkább az árukat :)

    szal remény sincs már 4.4-re
  • Davidsned
    #6537
    Pedig sztem is jó az NFSU, nem tom mi a gondod vele. Viszont a PU-t is szerettem :-)
  • ShaiHulud
    #6536
    a sima ati cata 4.4 az innen

    az omegadriver verzio meg innen