10699
  • Andie
    #6615
    Mike, küldtem az importert... checkit.
  • kék
    #6614
    Üdv!

    Feltelepítettem a programot + felülírtam a t3.exe-t a cd-n lévő Razor könyvtárban található t3.exe fájlal. (Meglepetésemre ugyanakkora volt, mint az eredeti.)

    Viszont ezután is az origin disket kéri.

    Van valakinek ötlete?
  • Takimate
    #6613
    na megyek játszani.
    most megyek bagolyvölgybe először ! mmm...
  • Takimate
    #6612
    Jöttek még ki jó Fun mission-ök ?
    2002 elején szedtem le az utolsót, addig becsülettel nyomtam őket ha jött új. Volt egy vmi 350 mb-os ! Calendra's legacy ? (asszem) Az nagyon ott volt.
    Még mindig csinálnak ? Drom ed ? minden ?

  • hykao #6611
    LOL, nem az a8-at! :)
    MMA meccsek videóit FTP-n, de nem csak vele osztottam meg, hanem bárkivel, akit érdekel.
  • thief3
    #6610
    *oldaláról
  • thief3
    #6609
    Mondtam én hogy tele van z-vel. Viszont speckó az a pálya meg van csinálva rendesen (és poén hogy nemrég még élők lakták).
    Hogy ajánljak neked valamit:
    KGy néhány FM-et lefordított és le is tölthető az oldarálól.
    Jó muri, pl: 51-es raktár X-aktás UFO-val
  • _Atti_
    #6608
    Heh.. gáz:D
    return to haunted cathedral:..szívroham..zombik...szivroham futás..ajtó pofádba nyilik..szivroham..kirohannál rajta...de...zombi..szivroham..futás..be sötétbe...de...zombi...szivroham;D
  • Takimate
    #6607
    hát reméljük hogy nem...
  • Matheus
    #6606
    mer szted hova írjak???? minden fúrum lassan kihal, EZ NEM !!!!
  • Zsoldos
    #6605
    ajaj, mar (f)lamernek szamotok itt? :)

    Ami a gond, hogy 30 fps-el meg csak ugralos lesz a kep a gyors mozgasokra, nem kenodott. Motion blur amit mondtal, ezen segitene, pl ps-ek eloszeretettel hasznaljak.

    Fps limit is van nehany jatekban, persze ezeknel az embernek elso dolga ezt kikapcsolni (pl counterstrike-ban default 72), minek lassitana be sajat magat es rontsa az eselyeket+ fajditsa szemet.

    Ez valami olyasmi, mintha vennel egy vadiuj ferrarit, amit software-bol lebutitanak 70 loerosre, hogy ne legyen jobb, mint egy fiat uno, persze mindez az eselyegyenloseg erdekeben az utakon.

    Na off vege. Amugy nem vagyok miller ense, es kb 20-30 fps-el nyomom a thief3-t, csak nem gyozkodom magam arrol, hogy ez jo ;)
  • Takimate
    #6604
    csak az off
  • thief3
    #6603
    Mi a baj?
  • thief3
    #6602
    Neked is az A8-at osztotta meg? Kir. :)

    A másik flame-edre a kommentem:
    szerintem akkor lenne értelme a nem 100frame-nek, ha a program leszabályozná+szintentartaná 30-on.
    Így mindkét fél fps-e megegyezik és a valósághoz jobban hasonlít. Ha körbeforogsz a real világban, szintén elmosódva látsz mindent, gondolj egy paint-ball csatára.
    De itt még nem tart a technika, vagyis a gamek.
    Addig marad a up 100fps.
  • Zsoldos
    #6601
    nem felek , csak orok hala kotelez fele', mivel egy jokora rakat jo cuccot osztott meg velem nemreg :)
  • Zsoldos
    #6600
    Andie, az 1/2000-ed az biologia. Eddig tart az erzekelesed. (mellesleg eleg problemas lenne az elet, ha 25 kep/sec lenne a max. a szemednek)

    A tobbi viszont mar csak matek. Gondolj bele, pl itt egy eset a szemleltetes kedveert. Tegyuk fel, hogy 30 fps-el jatszol, es radlonek hatulrol. Tehat pl 180 fokot kell forognod. A forgas mondjuk 1 masodpercet vesz igenybe. (ennel persze rovidebb ideig tart) Ezalatt latsz 30 kepkockat, ami azt jelenti, hogy 6 fokonkent latsz egy kepet. Ezek nagyon nagy ugrasok, emiatt mar nem latszik folyamatosnak a kep. De ettol tekintsunk el. Tehat, egy mutyurnyi celpontra kell celoznod, ami 6 foknyi latomezonek a toredeket foglalja el (pl ennek a tizedet). Tehat szinte lehetetlen, hogy rogton ra tudj pozicionalni ilyen kepfrissites miatt. Vagy elobb hagyod abba a forgast, vagy kesobb, es aztan johet a korrekcio. Kicsi a celpont ezert a kis fps miatt , tovabbra is nehez helyzetben vagy es mondjuk tovabbi fel masodpercet meg ra kell szannod a pontos celzasra. Ez a bonusz ido akkor is befigyel, ha szemtol szembe talalkoztok. Ezalatt haromszor is meghalsz(tized, szazadmasodperceken is mulhat). Kozelharcban meg sokkal durvabb a helyzet.

    Tehat osszegezve: 2 hasonlo kategoriaju player jatszik egymassal szemben, eselye sincs annak, akinek ilyen keves fps-e van.
  • Takimate
    #6599
  • Matheus
    #6598
    OFF !!! Davidsned vagy vki !!! neten körülnéztem, de mindenhol csak Debrecen, Pest meg nagyvárosokban van mikrós net .... vki nem tuggya hogy hol tufnék oat, ami Komárom-Esztergom megyében van és faluba is???
  • Takimate
    #6597
    Most sikerült végre megtalálnom a Keeperek földalatti Kompótját, aholis aztán végre beindulni látszik a sztori.
    Egy cimborám ki már végigjátszotta, mondta, hogy nemsokára jön az inner craddle, úgyhogy köthetem fel a gatyát.

    Más... Szentendrén voltam családommal egy b@szottnagy házban 1 hétre. Vittem ugye gépet. Éjjel Thief 3-aztam. Holdvilág besüt... Zombis pálya... a hajó... Ó mondom csak ezt éljem túl...
    A kinti szél csapdosta a redőnyt, és épp amikor egy loot miatt centiről centire araszolok egy földön alvó-hörgő zombi felé...
    ZOMBI FÖLPATTAN és nekem ront ! Az hagyján, de épp ebben a pillanatban dőlt fel egy nagy virág a nappaliban, rá a többire.
    Na hát nekem körülbelül halálfélelmem volt, és dupla infarktusom.
    A sötét szobában nem mertem odamenni felállítani a virágot !
    (29 éves vagyok).
    +++ nem mertem kimenni a nap-záró cigimre a teraszra !
    Szépen esc....főmenü... kilépés.... gép lezár... alvás...
  • mike369
    #6596
    ...mondjuk priviben...
  • Andie
    #6595
    Nyomjon akinek erre van igénye. Én sajna "leragadtam" ezeknél a történetben, eseményben és logikában gazdag játékoknál, mint a Thief3...
    Ehhez meg elég, ha van min. 25-öd. De ha valóban ekkora a különbség a Q3-ban a 30 és a 125 között, akkor az a 30 nem 30.

    Mike : volt már ami nem ment? :)
    Csak otthon van az a "régi" cucc, és nem akarnák most 0-ról felépiteni egy újat. (tudod, a programozónál lustább ember nincs - lásd ctrl-c ctrl-v :)
    Rögtön lépek haza, addig ird le, hogyan alakitsam át azt, hogy neked minnél jobban a kezed alá dolgozzon! (ide privibe, vagy a mondeos cimre)
  • NeoMaN
    #6594
    nyomjál pl. quake3-ban botok ellen nightmare szinten 30fps-el, utána FOLYAMATOS 125-el. Meglátod, hogy 125-el SOKKAL könyebb, pontosabban lősz stb...
  • NeoMaN
    #6593
    Aki nem progamer és télleg nem nyom napi 4 órát egy FPS-el multiban (ahol a gyosaság, reflex számít pl. Q3) az soha nem is fogja megtudni...
  • NeoMaN
    #6592
    Igaza van zsoldosnak....Legalábbis abban, hogy a 100-150 FOLYAMATOS fps (nem 30-130-45-10-80 ingadozó) nem önámítás miatt kell a HCGamernek egy fps-ben.
  • mike369
    #6591
    Fix szövegek a Pévlokk Prizönig kész, feltöltve!

    Andie! Menni fog a con-os dolog? Mert akkor ezt így nem erőltetem, mivel ki@#!+@&Ðbaszott lassú...
  • mike369
    #6590
    akármelyik normál számítógépes boltban...
  • thief3
    #6589
    :) nyilván én csak poénkodtam
  • Andie
    #6588
    Mi van? 2000 fps?
    Az emberi szem 25 fps (25 képkocka mp-enként)-ig képes érzékelni a különbséget. Ez alatt szaggatottá válik a felvétel, e fölött gyak nem látod a különbséget. A TV képe, és a videók nagy része is ezért van 25-30 közé van belöve. Ezért nem értem, hogy mi értelme 150 fps-nek egy játék esetén, és miért ad valaki 2x annyi pénzt egy ilyen erömüért. No persze nem azt mondom, hogy elég az a kártya, ami 25 fps-t visz, hisz egy bonyolultabb pályán ez leeshet, és akkor beszaggat. De ami pl 3Dmark optimális (játékhoz hasonló) beállitásain 40 fps körül teljesit, az már nyugodtan elmegy játékban is. Ezért is nem cserélem le a jó kis gef3ti200-amat.
    Apropó : halódik rajta a ventillátor, amit javasoltatok, tisztitás és olajozás csak 2-3 napig hatékony, utánna megint lassul és berreg. Hol lehet ilyet venni?
  • hykao #6587
    Na ne gerjesszük itt a feszültséget kérem!
    Nyilván nem azért írta mert fél tőlem!
  • thief3
    #6586
    Hát...., köszönjük szépen!
    Ezt szakújságban szerintem nem olvasom vissza.

    Meg mi az, félsz Hykao-tól? Ajánlom is! :)
  • hykao #6585
    Na ne röhögtess már! LOL!
  • hykao #6584
    Na ne röhögtess már! LOL!
  • Zsoldos
    #6583
    je', ez te vagy hykao, en meg igy beledgonoszkodok, kisse megvaltozott a logod, mig elvoltam
  • Zsoldos
    #6582
    120 fps-tol indul be egyfajta motion blur hatas, ahonnan mar eleg kellemes nezni.

    A szemed mellesleg a masodperc 1/2000-ed reszeig tarto villanast kepes erzekelni, szoval 2000 fps folott van az amikor mar keptelenseg kulonbseget tenni.

    A hardcore fps-ezok meg nem onamitanak, hanem jatszanak, es tudjak mitol jatszanak jobban. 60 fps-el eselyuk nem lenne egy versenyen. (vagy akinek csak annyi van az egyertelmu hatranyban van) Aki barmilyen multi fps-et jatszott mar min. kozepes szinten, az tudja.

    Persze gondolom jolesett nagyot mondani, meg ha kozod sincs hozza, csak gondoltam hatha vkit a valosag is erdekel.
  • Andie
    #6581
    Jajj már, azért ennyire nem kell vérig sértödni, mi ez itt, katonai létesitmény, hogy ha nem úgy állok vigyázba meg nem úgy beszélek, irok, stb, ahogy az elö van irva, akkor föbe lönek ? :)
    Mivel nem volt aktuális t3 téma, ezért szöttem tovább a dolgot. Mihelyst on téma lesz, nyilván az lesz prioritásban az elsö. Ámbár amennyit a szabadidömböl (pl az autóm helyett) már az ON magyaritásra szántam, tán ennyi megillet forditva is.
    De részemröl off téma lezárva, Hykao 4.2-esét meg kipróbálom, ha megengedi :)
  • tibor16
    #6580
    aham, egyetértek....
  • mike369
    #6579
    jah? már megint elkalandoztak...
  • hykao #6578
    Tőlem töröltetheti valaki az összes nem thief3 témájú hozzászólást! (jó sok lesz...)
  • Takimate
    #6577
    lehet h.csak pont rosszkor néztem be megint
  • Takimate
    #6576
    semmi csak bosszantó az off...