10699
  • Microtus
    #6655
    Igazából semmi nem használ ellenük, maximum kiüti őket egy kis ideig. Nem zombik, csak kissé fogyatékosok...
  • Jumpy
    #6654
    Szevasztok !Segítséget kérek!
    Az árvaházban, már kezd elegem lenni,kinkeservesen végigmentem minden objektiv megvan.De hátra van az utolsó..találkozzak a kiscsajjal és hagyjam el a házat.
    De hogy is?
    Találka a lobby-ban, elindulunk kifelé..a kijárat előtt sejtelmes köd..ő bele én meg egy villanás után maradok ott.
    Előtte még a zöld ködben a multban voltam, utána a jelenben.Ráadásul ahol bejöttem, ott ugye egy rács lezárta a kijáratot.
  • mike369
    #6653
    ok! nézem!
    közben én is fordítok...
  • tibor16
    #6652
    Azér ez az árvaház dúúrva.... egy csöppecskét, -most vagyok a fehér csarnokban....ehhh, -ezt éjjel jáccani...
    Tényleg, mik ezek zombik? -mert a szokásos zombi ellenszer nem használ... annyira...
  • tibor16
    #6651
    Valahol, egy előbbi pályán...hmmm jóóó sokat segítettem mi?...
  • ThugEdge
    #6650
    hali.egy láma kérdés:hogy tudom a gyógyitalt használni?
  • Andie
    #6649
    Egy sirban asszem, az árvaház tervezöje mellett. De vigyázz, nehogy felébreszd ezeréves álmából

    Egyébként én is 3 thief-en edzödtem, többször is végigjátszottam a pályákat, oldalakat tudnék mesélni, mit éreztem mikor a zombi mellett osonva csapódott be a huzattól az ablak éjszaka, vagy öcsém mögém lopózott és hirtelen a vállamra tette a kezét, stb... De az árvaházas pálya után, hajnal 2-kor énis nagyot sóhajtottam
    Amikor meg az elsö ketrecbe zárt fejü/kezü bolond üldözöbe vett, eszetlenül rohantam vagy fél percet, utánna rácsaptam az F12-re, mint quickloadra :)
    Egy kis 13 szellem feeling volt azért benne :)

    Mike, ment az újabb adag, én meg haza.
  • Takimate
    #6648
    23.45 kor már ki volt kapcsolva a gép.
    Majd ma folytatom.

    Az viszont zavar, hogy nincs nálam az árvaház térképe. Tudja valaki véletlenül, hogy azt hol lehet megvenni ? Megszerezni ?
  • Matheus
    #6647
    kb. hol tart a magyarítás ??? mennyi van még hátra? amúgy kira a magyarítás ....
  • Microtus
    #6646
    Kellemes lehetett éjfél körül azon a pályán én is először csak tekertem fokozatosan lefelé a hangerőt, de aztán az én idegeim sem bírták sokáig odabennt. Majd most, amíg kinnt süt a nap.......
  • Andie
    #6645
    Igen, a turbóhang feelinges :)

    Mike : oké, kinlódok a kurshokokkal :)
  • ShaiHulud
    #6644
    nakah sajna az nem:( de azert joo:D
  • mike369
    #6643
    Mindent beillesztettem és kint van a legfrissebb verzió!
  • Andie
    #6642
    Még nem láttam. De a gépek paraméterei sem derülnek ki a videóból...
  • Takimate
    #6641
    fokozatosan gyengül a thief sorozat alatt...
  • ShaiHulud
    #6640
    Kukk hehe ha esetleg meg nem lattad volna
  • Davidsned
    #6639
    Amúgy így a játék eleje felé még elég sok az angol szöveg (igaz inkább csak beszólások és a fő, h értem a lényegét a játéknak).
  • hykao #6638
    Ó, már a gép is neonos lesz? :)
    Az a8-nál ne számíts semmi neonra, meg flitterre, meg rikító fényezésre... :)))
  • Davidsned
    #6637
    Én még épp hogy a második napnál tartok, de ilyenkor este valahogy nekem is rossz érzésem van, pláne, hogy most találkozok a pogányokkal meg a teremtményeikkel. Huh, inkább holnap nappal lehúzom a redőnyt, úgy legalább belátszódik egy kis napfény :-DD
  • Andie
    #6636
    Kgy : félrebeszéltem, a menü még bejön. New game, bedobja a videót, aztán az objektivokat, és ott ugye Continue. Felpörög a mutató alul, és mikor képernyöt vált, adná be a pályát, akkor fekete marad a kép :(
    TTLG fórumon jónéhány topicban tárgyalták a dolgot, és a végsö következtetés az lett, hogy nemjó az 5x.xx drivere az nvidiának, rakjuk vissza a 42.xx-et. Hát remek, csak épp akkor thief 3 nem fog menni.
    Vagy, azt javasolják, hogy tegyek be egy sort az user vagy a cam .cfg-be, konkrétan a "safe_texture_manager" sort. Betettem, semmi eredménye.
    De ezzel már játszottam egy sort áprilisban is, emléxem. :(
    Pedig szuper lenne kipróbálni ezt a 350 megás FM-t, föleg a magyaritásoddal!

    Hykao : az új ventillátor :)

    Thief3 : alszom rá egyet, és meglátjuk, kókányolok-e, vagy visszaviszem. Ámbár a fél ipari hütöhöz képest, ami nitrogénnel van töltve, hogy a 4.8-ra húzott procimat tudja hüteni, ez már gyerekjáték
  • thief3
    #6635
    Neked aztán gyenge az idegzeted. :)))
  • hykao #6634
    Mi világít neonkéken?
  • Takimate
    #6633
    Most vagyok az árvaházban. Ez mindenen túltesz. Annyira beteg ez a pálya... Bementem már egy kicsit az inner cradle-ba is.
    Ki kellett lépjek mert nem bírtam tovább...
  • Takimate
    #6632
    nekem sem megy a thief1-2... állítólag a 8 as directX -el megy.
  • KGy
    #6631
    ATI-val XP alatt nekem megy a Thief1-2. A Thief2 fekete képernyője és kilépése akkor jön elő, ha a darkinst.cfg-ben nem jók az útvonalak (pl. a cd_path). A Thief 1 (Gold) csak úgy telepíthető, ha a kompatibilitást beállítjuk pl. Win98-ra, különben a telepítő közli, hogy NT alá nem hajlandó települni. Ha túl gyors a játék irányítása, az egér érzékenységet csökkenteni kell.
  • thief3
    #6630
    Hát szétszedheted, de ha már a méret se egyezik...
    Vidd vissza a boltba, és olyat vegyél rá ami tényleg jó hozzá ;)
    (mondjuk vidd magaddal a karit is)
  • Davidsned
    #6629
    Nekem DVD verzióm van (nem eredeti), és megy a magyarítás.
  • Davidsned
    #6628
    Elvileg bárhová be lehet szerelni vidékre is, ahol van olyan antenna, ami kell neki (ezt valahogy ki kell derítened). Hogy pontosan Komárom-Esztergom megyében hol van, azt nem tom kideríteni, be kell menni a legközelebbi városba és egy informatikai üzletbe kell esetleg megkérdezni (ahol talán foglalkoznak is vele). Ennél többet nem tudok.
    Bocs az OFFér.
  • Andie
    #6627
    És akkor mégis micsinájjak? Azt mondták, jó Gef3Ti200hoz. A papirján is ez van. Mégis nagyobb az átméröje fél centivel.
    Feszegessem, le a mostani bordákat a memóriákról, és ragasszam fel amiket adtak?

    Ja, mellesleg szép neonkéken világit, Hykao :)))))
  • thief3
    #6626
    FM játékhoz kell a darkloader, a darkhun(persze ha magyarítani akarod) meg működő Thief. Többséghez Thief2, az mégis csak szebb egy csöppet. Nekem alapbó v1.07-es is megvan EREDETIBEN. az megy Xp alatt, bár Ati-m van.

    A házi barkácsoláson meg csak mosolyogni szoktam, de Te tudod megéri-e szenvedni vele...
  • Andie
    #6625
    KGy : örülök, hogy köztünk látlak. :)
    Ezekkel a fan missionokkal én eddig csak szemeztem, bevallom. Valahogy nem mertem egyet sem elkezdeni, féltem, hogy csalódok, és lerontja azt a fantasztikus képet, amit kialakitottam a játékról 1, gold és 2 után.
    Azonban most, hogy pl ezt a Legacy-t ennyire istenititek, ki fogom próbálni.
    Mi is kell hozzá? Dromed + a mission?

    Ja, de baj van... XP-n nekem nemmegy a thief2 :( Valamiért fekete képpel meghal, még a menü sem jön be. Azthiszem legutóbb valami nvidia driver problémát olvastam, de megoldást nem tudtak :( Azóta van valami?

    Más : kaptam hütö ventit a vidkártyára, de term. nagy. :( Maga a kör alakú borda is kb fél centivel nagyobb, igy belelóg a memóriákba. Megpróbálom kiszedni magát a ventillátort, és beleilleszteni a mostani helyére, de nyilván ennek az újnak nem 120 fok alatt állnak a lábai, hanem kb 150-150-60.
    Vagy leszedem a memóriákról a bordát, ekkor rálóghat az új kör alakú, és adtak kis, 1x2centis hütbordákat, ezeket ragasztgatom fel a memóriákra... Mit lehet tenni?
  • KGy
    #6624
    Ha lenne időm, fordítanék többet is. A Próféciák Őrzője sorozat (The Keeper of the Prophesies) most is félbe van hagyva. De ha valaki szeretne, fordíthat, és akkor felteszem az oldalamra a magyarítását!

    Wahnsinn: az aurópai változat jött ki DVD-n, kicsit később, mint a 3 CD-s amerikai. Érdekelne, hogy a DVD-s verzió megvan-e valakinek, illetve hogy azon is ugyanaz-e a schema file, mint az eredetiben. Magyarul: használható-e a magyarítás azon is (a párbeszédeké). A spanyol fordítás az amcsi verzióban pl. még nem volt kész...
  • thief3
    #6623
    Ez az oldal no limites ala korlátlan:
    http://www.thief-thecircle.com/missions/

    Mellesleg nem fordítasz több FM-et?
    Na nem elégedetlenkedek, csak kérdem amíg nem lesz T3 FM.
  • thief3
    #6622
    Gyors válasz 3
    de eredetiben 1 DVD :)
  • Der Wahnsinn
    #6621
    Hány CD-s a game?
  • KGy
    #6620
    A Calendra's Legacy nekem is nagy kedvencem volt, le is fordítottam. Lehet, hogy a honlapomon a linkek már nem működnek minden FM-re, a de http://thiefmissions.com/ oldalról minden FM letölthető (csak ott napi limit van, hacsak nem tudsz mindig más IP-vel újracsatlakozni a nethez).
  • KGy
    #6619
    Szia, Andie! Üdvözöllek itthon. Mint láthatod, végül csak bekapcsolódtam a fórumba.

    Nna. közben elkészültem a kikötőig mindennnel (kivéve persze a véletlenszerű szövegek, de azokból is van már szép számmal). Itt látható pl. egy "IQ negatív" párbeszéd a zombikkal teletömött hajóról.
  • mike369
    #6618
    köszi! csekkolom!
  • Gbr
    #6617
    A muzeúmba honnan tudok belopozni?A macs+kehely megvan.
  • thief3
    #6616
    Hykao: Ah, A8 jobban tetszik! :) Na mind1

    Takimate: vannak új FN-ek, de minőségileg meg se ütik a Calendra's legacy-t. Az felér egy kieg-el tényleg.

    kék: valszínű rossz a cracked, de én nem értek hozzá :)