10699
  • hykao #6695
    LOL, melyik tárgyacskával??? Van 9 db. és mindegyiket más-más helyre kell rakni.
  • hykao #6694
    Jumpy! Miért nem rakod fel a magyarítást??? Egyből egyértelművé kéne, hogy váljon minden...
  • hykao #6693
    Ehh, egyszerre...
    Még annyit, hogy csak az Árvaház Régmúlt Emlékeibe átlépve találod meg.
  • hykao #6692
    Ehh, te állandóan elakadsz!

    A múltban ahol Lauryl naplóját találtad, ott van az asztalon egy papiros, ezt kell elolvasni...
  • Andie
    #6691
    Menj fel a gyerektoronyba, ott ahol a sok kiságy van. Az egyik ágy mellett találod Lauryl naplóját. Olvass bele.

    Egyébként sztem ez a legjobb pálya. Minden benne van, ami a thief-töl elvárható. Sötétség, tökéletes hangok, izgalom, félelem, meglepetés, akció, pörgés, a lopakodás teljes igénye...
    Az biztos, ha az ember beleéli magát - márpedig csak úgy érdemes jáccani - akkor kb 2 évet öregszik. Node ennyit csak megér
  • hykao #6690
    Ti milyen fokozaton játszotok?
    Nekem normalon az összes adott helyszín térképe elérhető volt.

    Amúgy az Árvaház térképéről info az Óvárosi Ramien orgazdánk lakhelye melletti tetőtérszerűségnél van. (egy otthagyott levélke, amiben egy építész végrendelkezik, miszerint a Vasfa Erőd Katakombáiba temessék, és rakják mellé az Árvaház szerkezetrajzát)
    Ezt elolvasva, megjelenik a jegyzetek között, hogy az Árvaház térképe a Vasfa Erőd Katakombáiban található mittoménmilyen nevű építész koporsójában van.
  • tibor16
    #6689
    Segítsen már vki, hol lehet az árvaházban a boszorkányról infiormációt szerezni.... Szint nincs már életem és nem tudom befejezni a pááályáááát....áááááááá
  • KGy
    #6688
    Na, egy hónap elteltével a Thief3HU is túlvan az első verziófrissítésen. Egetrengető változások nem történtek, de azért elvégzett változtatásoknak már itt volt az ideje...
  • ShaiHulud
    #6687
    lehet mar irva volt , de en csak most vetteem eszre, hogy ha a fomenunel nem mozgatod egeret meg nem nyulsz bill hez kakor felperc utan movie jon:)
  • tibor16
    #6686
    hmm izé... a dátumot írjátok már majd át lécci.. mer ha a fórumot nem olvasom, nem derül ki a frissítés... pedig naponta többször is megnézem....(gondolom nem csak én )
  • tibor16
    #6685
    Megint elakadtam, (csak már túl lennék ezen a pályán) mentem volna ki a kislánnyal a kapun de nincs meg a boszorkánnyal kapcsolatos info. Hol találom? (bocs, de nem élvezem ezt a pályát, sztném már ha vége lenne)
  • Andie
    #6684
    Mit tesz a csapatmunka :)
  • mike369
    #6683
    Azt, hogy a 15 részre tagolt játék 15 részéből 8 résznek az előre rögzített párbeszédes szituációinak szövege már le van fordítva és kérek mindenkit, hogy próbálja ki és jelezzen vissza, hogy mi van még angolul a fenti típusú szövegek közül.
  • Davidsned
    #6682
    "15 "részből" 8 fix szövegei készen vannak." Ez pontosan mit jelent? Meg mit értesz azon, hogy lehet tesztelgetni?
  • KGy
    #6681
    Ja, természetesen azt akartam írni, hogy nemcask hogy nem jelennek meg kiírva, de semmilyen hatásuk sincs. Kb. annyi a szerepe, mint egy forgatókönyven a "gúnyosan hozzátéve, halkan" vagy "ásítozva", stb megjegyzéseknek. Nekünk segít, hátha könnyebb fordítani :)
  • KGy
    #6680
    A [] közötti részek nem jelennek meg kiírva, szóval nyugi, _tényleg_ csak jelzések. És gratula a sebességedhez. Nekem egy pálya lefordítása legalább egy teljes nap, ha azzal tudok foglalkozni (bár én párhuzamosan fordítom az összes szöveget könyvestül-mindenestül, ahogy haladok előre a játékban). Csak most kezdem a Kilátó birtokot (Moira özvegyének háza).
  • Andie
    #6679
    Pedig épp a hangulatjelzők miatt gondoltam. pl a "worried" meghatározhatja a hang lejátszásának a paramétereit, és ugyanaz a hang aggódva, vontatottan szól. Lásd Kurshokok ugyanazt mondják, mint az örök, csak épp eltorzitva (lassitva, valami szürövel).
    De én sem gondolnám, hogy a textekre hagyják a hangvezérlést.

    Jumpy : nem ott kell menni. Énis összekevertem. Mikor Laurylt kikisérted a Lobby-ban, akkor menj vissza a lépcsön fel a main hall-ba. Ott, ahol korábban egy kis oltáron könyv volt, mögötte romok. Most ott fel tudsz menni, hisz a múltban vagy. Ahogy felérsz, ott lesznek az őrök, akiknek a szeme láttára egy látványos öngyilkolást kell elkövetni :)
  • tibor16
    #6678
    lobotómiára
  • tibor16
    #6677
    köszi, én meg visszamentem a kobotómiára. 3 olyan izé levert, mint vak a poharat... a víz kivert...
  • Jumpy
    #6676
    Ja a kedvenc tárgyat ismerem, a saját cellájába kell vinned.Én a viaszmasszkot vettem fel..az az 1-es celláé..
    felmész aki lifttel és a felakasztott bábura ráteszed..
    Ezt a diliház részt nagyon utálom..valahogy tökidegesítő rész.
  • Jumpy
    #6675
    Hm..úgy érted még1x menjek vissza a múltba?
    Mert jelenleg ott vagyok, de igy a staff towerben semmi kiugrási lehetőségem nincs (hiába a szabaduszók sanyarú sorsa :-) )
    mert felmegyek alépcsőn, ott sétálgat egy faszi, de az ajtó zárva, és az ablakokon rács.
  • tibor16
    #6674
    A kedvenc tárgyacskával mi a fenét kell csinálni? Valahova el kell vinni, mintha a lobotómiát olvastam volna, de én meg nem csinálom ezt a részt újra, a frász majd ki tör... segítsen vki... a jegyzetekből nem derül ki....
  • mike369
    #6673
    Nnnnnna!
    Mindent beillesztgettem és most töltöm fel a frissítést.
    Így a 15 "részből" 8 fix szövegei készen vannak.
    Lehet tesztelgetni!
  • mike369
    #6672
    ja, meg ilyenek is vannak zárójelesen, mint pl.: [idealistic, worried], úgyhogy REMÉLEM, hogy csak jelzések...
  • tibor16
    #6671
    Aham, bocs a sok próbálkozásért, de híresen makacs vagyok (a címet írtam be rosszul)-jó kis rész volt.. de az árvaház se kutya... megyek is jáccani...
  • mike369
    #6670
    de van olyan nyelv (asszem az olasz), ahol pl. ezek teljesen hiányoznak is...
  • mike369
    #6669
    hát ha igen, az bizony szíííííívás, mert már egy csomó helyről kihagytam...
  • Zsoldos
    #6668
    Valoszinutlen, mert a szovegben elfoglalt helyuk nem hatarozza meg az idot, mikor bekapcsolnanak.
  • Andie
    #6667
    Oké, de nem ott fog csettinteni, ahol a szövegben [] között van? El tudok képzelni ilyen triggerelt dolgot, hogy a szövegben vezérlö jelek vannak. Lásd itt ez a html-t kiváltó BBQ vagy miaszösz.
    Persze lehet, hogy semmi köze a dolognak hozzá, ki kéne próbálni.
  • mike369
    #6666
    a [click, click] , csak a hülye csettintgetésüket jelzi...
  • Andie
    #6665
    Itt volt az asztalnál az a pofa, nem?
    Azt is csak az utolsó pillanatban láttam meg, hát kivert a viz...
  • tibor16
    #6664
  • tibor16
    #6663
    feladom, bocs mindenkitől, vmit elxarok a beszúráskor
  • tibor16
    #6662
  • tibor16
    #6661


    asszem, most sikerálni, fog...
  • tibor16
    #6660
    ...eeegen, de nemnagyon akarodzik.... mer féééélek...ehem
  • tibor16
    #6659
    ....hmmmm azér nem volt ennyire sötét....
  • tibor16
    #6658


    nem állom meg, ez még Caduca szobája, -egy kicsit feltúrbóztam, mert a fény a szobában a tizede volt, és nem lett volna élvezhető...
  • Andie
    #6657
    Állj rá a baloldalon, aztán használd. Azzal a gombbal, amivel eldobod a villanógránátot, vagy bármi mást használsz (alapesetben asszem I billentyü)

    Tibi : ezt a játékot nappal jáccani szerintem butaság. Rengeteget veszitesz az élményböl. Nyilván végiglehet, mint ahogy quaket is lehet játszani mozartot hallgatva - de valljuk be, nem az igazi. Thief - éjszaka, sötét szoba- lehetöleg egyedül - aki megteheti :), fülhallgató, netán egy dolby szett, ha szomszédok/szülök/stb jó alvók, aztán nyomjad.
  • Microtus
    #6656
    Menj vissza a múltba a Viharpincében levő ketrecből. Aztán menj fel a Személyzeti toronyba..(Staff tower vagy mi)..és ugorj...ki..az ablakon.