10699
  • RMarvin
    #10339
    Ez van. De legalább ez van!!! :))
  • masterthief
    #10338
    Sikerült megoldani a problémát? Éjszaka 01-ig keresgéltem de ugyan ezek a megoldások vannak mindenütt.
  • KaszaN
    #10337
    Öcsém. Deadly Shadowshoz mérnem csinálnak. :D
  • RMarvin
    #10336
    Van kedve valakinek Thief2 coop-hoz? A 2.15-ös verzió elég jól működik. Van chat-lehetőség is, úgyhogy lehet kommunikálni is.
  • masterthief
    #10335
    Próbáld még azt megcsinálni mikor elindítod a darkmod-ot és kéri a kódot, hogy előhívod a konzolt (Ctrl-Alt-0) és írd oda az Fm nevét ahogy van. Pl innen:Darkmod\fms\training_mission\startingmap Ezt írd be:training_mission esetleg írd utána hogy map. Addig szétnézek az ügyben.
  • masterthief
    #10334
    Bocs mindent még nem néztem át, mert volt dolgom is. Ugyanazokat találtam még csak amiket leírtam. A netkihúzás nem oldotta meg a dolgot?
  • KaszaN
    #10333
    Még semmi?
  • masterthief
    #10332
    Úgy emlékszem a darkmod fórumon is vannak megoldások a cd key-re. Majd szétnézek mit lehet még tenni.
  • masterthief
    #10331
    Ha esetleg nem jönne össze vele és így is kérné írd be valamelyiket amit találtál és el fogja fogadni.(én is jártam így) Vagy játék előtt húzd ki a netet.
  • KaszaN
    #10330
    Na akkor ez nem vált be. :S
  • masterthief
    #10329
    kb1,5 óra internettől és gépteljesítménytől függően. Vagy ha már megvolt akkor is kell használni az update-t, de az csak pár másodperc míg befejezi a frissítést. Sok sikert
  • KaszaN
    #10328
    Na működik, köszi, csak cd key-t nemtalálok sehol. Megpróbálom a hostos bigyót.
  • KaszaN
    #10327
    Most megpróbáltam feltenni a patchet megin, és most működött, marhára nemértem, és még a verzió is jó a konzolban. De mind1, működik. Akkor ha minden igaz most a darkmod update jön, remélem nemtart majd 2óráig.
  • masterthief
    #10326
    Először is, nézd meg hogy helyes verziót töltöttél-e le. Ha felpatch-elted ezt kell látnod a Doom3 konzol felső sorában:1.3.1 1304 Ha 1302 az nem jó. A dakmod oldalán megtalálod. Továbbá a patch-et ide kell berakni pl:C\Játékok\Doom3\ mert sokszor ha figyelmen kívül hagyjuk akkor a C\Játékok\Doom3\DOOM3\base mappába rakja be. Ha jó lett és elindítod a Doom3-at vagy a Darkmod-ot akkor fog kérni 1 cd key-t. Ezt neten kereshetsz ha nem original a Doom3. Van még pár megoldás, pl kihúzod előtte a netet és akkor nem kéri a kódot.Másik módszer nyisd meg a C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts\ ot szöveg szerkesztővel és a legvégére másold ezt:

    127.0.0.1 d3master.idsoftware.com
    127.0.0.1 idnet.ua-corp.com

    Remélem sikerül és tudsz játszani. Ma jelenik meg Bikerdude új Helloween-i Fm-je St Alban Cathedral. Jó szórakozást! Ha van valami gond, írj nyugodtan.
  • KaszaN
    #10325
    Hi

    Régebben próáltam feltenni a módot valamiért nemsikerült, de nem emlékeztem miért nem ezért most megpróbáltam megin még másik doom 3al is próbáltam, de amikor a patchelésnél tartottam onnantól már nem indul a játék. És akkor jutott eszembe, hogy régebben is ez volt a gond. Miért nem indul el patchelés után....
  • hykao #10324
    Anno rákukkantottam a dologra, de az ékezetes betűk hiányában nem mélyedtem el benne...no meg játékra-fordításra fordítható szabadidővel is hadilábon állok egy ideje...
  • masterthief
    #10323
    Aha, szóval próbálkozol vele? Régen láttalak már fent a TDM fórumon. Én meg igen lassan haladok Fm készítés ügyben. Majd dobok fel videot.
  • hykao #10322
    Ékezetes betűk egyelőre nem megoldottak...
  • masterthief
    #10321
    Nagyon kihalt a topik. Nem játszik senki a Darkmod-dal? Már van egy csomó Fm amik nagyon jól sikerültek. Kár hogy a magyarításával senki nem foglalkozik, pedig érdemes lenne.
  • RMarvin
    #10320
    A "Thief 2"-höz erősen ajánlott kiegészítések és azok telepítésének sorrendje (szélesvásznú monitor esetén)

    ddfix ---> ez jobb színmélységet biztosít a játékhoz, mint amit eredetileg beleraktak. Másold be az összes filét a Thief2 könyvtárába és indítsd el a "ddfixGUI.exe" filét. Állítsd be a megfelelő felbontást, rakj pipát a "video fix" négyzetébe, aztán "Apply Patch"

    WideScreen Patch ---> szélesvászon támogatása

    Multiplayer Patch ---> ez telepíti a multis peccset. Az elérési útvonalat ellenőrizd le

    Játék indítása (ha kifagy a menünél, akkor kompatibilitás Win95-re)Keressünk a video beállításoknál 1280*800-as felbontást majd kilépés!

    ddfix újra ---> a felbontást ne változtassuk, hagyjuk Custom-on, majd Apply

    Játék indítása előtt a régebbi Windowsokkal való kompatibilitást megszüntetni!
  • JackDaniels #10319
    Itt egy link ha érdekel valakit.
  • JackDaniels #10318
    Létezik egy olyan, hogy: T2setup.exe ami 627,65 MB. Benne az 1.18-as peccs. Szépen szalad W7-n és XP-n is. Én ezzel tolom most, mert én is sokat bajlódtam a régebben említett macerák miatt a Thief2-vel. Erre szépen feltehető a KGY-féle magyarítás a DarkHun-os telepítővel, csak nem szabad hagyni módósítani semmit, mert nekem legalábbis jelentkezett egy olyan hiba, hogy amikor befejeztem az első pályát, akkor nem indult el automatikusan az átvezető videó, vagyis nem ment tovább a játék.
  • chopin42
    #10317
    win7 van, nincs gfent a Thief 2, nehéz is lenne beüzemelni ahogy sejtem, mmo-zok, meg nemrég vagyok itthon csak huzamosabb ideje. ettől függetlenül lehet hogy felrakom és ha elmagyarázod isntallt stb a multihoz akkor tőlem mehet...(illetve meglátom mennyire van kedvem Thief2-zni)
  • RMarvin
    #10316
    Mekkora lelkendező tömeg... Balga módon azt hittem, lesznek jelentkezők bőven
  • RMarvin
    #10315
    ...de lehet 2.10-es is...
  • RMarvin
    #10314
    Esténként 8 és 9 közötti Thief2 co-opra van jelentkező? (2.05-ös verzió)
  • chopin42
    #10313
    Ez a saját véleményem, de szerinbtem rosszabb volt: kissebb pályák, gyengébb AI(adott korhoz, de pl az útvonalkeresés jobb volt az 1ben is...), limitált felszerelés, butított harc, úszás hiánya, experten is könnyű, stb...Ettől függetlenül szeretem nagyon, egyik kedvencem (hála a történetnek), de túl konzolos.
  • RMarvin
    #10312
    Bocs, de mitől volt szarabb?
  • chopin42
    #10311
    mert már a 3. is szarabb volt mint az első kettő a 4. pedig folytatni fogja a tendenciát több mint valószínű...
    de ha szeretsz szar játékkal játszani...hajrá
  • Pretorian
    #10310
    Aztán mért nem jó nekünk egy Thief 4?
  • chopin42
    #10309
    Ha jól emlékszem annó az alap Doom 3 magyarítása is tartalmazott ékezetes betűket. Namost mivel darkmod doom3-ra épül nem lehetne innen megközelíteni a dolgot?
    (csak 1 tipp)
  • hykao #10308
    Már utánakérdeztem anno, és egyelőre a francia gyerek sem tud megoldást a nem alap (angol) latin karakterekre...ők is tuti kihagyták az ékezetes karaktereiket, de a franciában azért kevesebb speciális ékezetes van, mint a magyarban.
  • _Atti_
    #10307
    Sőt ahogy elnézem már többmindent is Lokalizáltak franciára.
  • _Atti_
    #10306
    Ennek lehet utána lehetne kérdezni a csapatnál, egy Fm-et biztosan lokalizáltak franciára és ott is van egykét érdekes karakter.Azthiszem a Chalice of kingst.
  • hykao #10305
    Már többen is néztük a fordítás lehetőségeit, ám a speciális magyar ékezetes betűkkel egyelőre megakadtunk...ékezetes betűk nélkül meg nem az igazi a dolog...
  • _Atti_
    #10304
    No honor among thieves címmel három pályás kampány jelent meg a darkmodhoz.

    Magam is csinálgatok egy fm-et szép lassan, Winkler Oszkár a kampányához toboroz, Melan fogalmam nincs most min munkálkodik. Egész sokan vagyunk lehet megérné magyarul felszövegelni ezeket a készülő fmeket?
  • RMarvin
    #10303
    ...és akkor még nem is hoztam fel KGY rendkívül hiányzó fordításait.
  • RMarvin
    #10302
    Nagyon jó lett ez a dark mod, méltó társa a hivatalos Thief-sorozatnak. Ellenben nagyon visszaüt az, hogy nincs állandó főhőse, s a pályáknak sincs gyakorlatilag sok közük egymáshoz. Most érzem először, hogy mennyire fontos a jó történet egy ilyen típusú játékhoz, mert így egy kissé "szétesős" a projekt.
  • KaszaN
    #10301
    Aza, köszi, megpróbálom.
  • hykao #10300
    Felrakod a legutolsó patch-et a Doom3-hoz, majd létrehozol egy darkmod nevű mappát a Doom3 főkönyvtárban. Ezután letöltöd, és kicsomagolod a TDM updatert (tdm_update.exe), berakod a létrehozott darkmod mappába, futtatod. Az updater letölti a szükséges fájlokat (kb. 1.4GB), s ezután a tdmlauncher.exe fájllal lehet indítani a DarkModot. Ám ahhoz, hogy értelme is legyen a dolognak, létre kell hozni a darkmod mappán belül még egy fms nevű mappát is - ide, ebbe lehet bemásolgatni az eddig elkészült .pk4 kiterjesztésű fm-eket (rajongók által készített küldetések - eddig majd' 20 készült, egy pedig már egy komplex 3 pályás küldetéssorozat). Így a darkmod indítása után a listából kiválasztható lesz a kívánt fm.